8 потокових служб, які все ще дозволяють ділитися паролем

Якщо ви хочете користуватися легальним потоковим сервісом, який пропонує широкий вибір фільмів і телешоу, вам, швидше за все, доведеться сплачувати щомісячну або річну плату. Через це багато людей вирішили поділитися своїми паролями для трансляції з друзями та родиною, щоб кілька сімей могли використовувати один обліковий запис.

Потокові компанії підхопили це: такі гіганти, як Netflix і Disney+, заборонили ділитися паролями. Але не хвилюйтеся, є ще багато чудових потокових платформ, які все ще дозволяють вам ділитися своїм обліковим записом з іншими.

1. Макс (раніше HBOMax)

Авторство логотипу Max: Warner Bros. Discovery/Wikimedia Commons

Max, надзвичайно популярний стримінговий сервіс, раніше відомий як HBO Max, ще не застосував обмеження пароля до Netflix і Disney+. Однак на веб-сайті компанії зазначено, що користувачі не повинні повідомляти свій пароль особам, які не є членами сім’ї.

Якщо ця порада вас особливо не турбує, ніщо не заважає вам поділитися своїм паролем Max з друзями та родиною.

Зауважте, що ви не можете отримати доступ до Max, якщо живете за межами Сполучених Штатів чи Південної Америки.

2. Парамаунт+

Логотип: Paramount Global/Wikimedia Commons

Ми всі дивилися фільми Paramount, але виробничий гігант випустив власну послугу потокового передавання Paramount+ у 2021 році. З 2024 року Paramount+ стане основною платформою для всіх фільмів Paramount, у тому числі всесвітньо улюблених фільмів, таких як Титанік, Deep Impact, Шрек. , і багато іншого.

Якщо у вас є або ви хочете зареєструвати обліковий запис Paramount+, ви можете поділитися своїм паролем з іншими, як у вашій родині, так і за її межами. Paramount+ рекомендує ділитися своїм паролем лише з членами родини, але немає жодних перешкод, які б заважали вам ділитися ним з іншими. Однак ви можете створити лише шість профілів користувачів для одного облікового запису Paramount+, тому було б розумно поділитися своїм паролем лише з невеликою кількістю людей.

3. Здригатися

Авторство логотипу: Shudder/Wikimedia Commons

Якщо ви любите жахи, будь то кров, саспенс, паранормальні явища чи будь-що інше, Shudder — це платформа для потокового передавання. Ця послуга призначена для любителів жахів із величезним вибором нових і класичних фільмів і телевізійних шоу, від яких леденить кров.

Ви можете легко поділитися паролем свого облікового запису Shudder з друзями та родиною, незалежно від того, чи проживаєте ви в одній родині з ними. Хоча служба потокового передавання не радить ділитися паролями, вона ще не створила фізичних перешкод для цього. Поки Shudder не запровадить обмеження на обмін паролями, ви можете дозволити будь-кому використовувати свій обліковий запис.

4. Apple TV+

Apple TV існує вже деякий час, але потокова платформа Apple TV+ з’явилася лише наприкінці 2019 року. За допомогою цієї послуги ви можете переглядати чудові фільми та серіали, зокрема Tetris, The Morning Show, Hijack, Silo та багато іншого.

Що стосується спільного доступу до пароля, то це можна зробити за допомогою облікового запису Apple TV+, але тут слід враховувати ризики. Ваше ім’я для входу в Apple TV+ збігається з вашим логіном для Apple ID, тому вам потрібно переконатися, що ви можете повністю довіряти тим, з ким ви ділитеся своїми обліковими даними. Ви можете транслювати з шести окремих профілів одночасно, тобто шість людей можуть використовувати ваш обліковий запис одночасно без будь-яких обмежень.

5. Hulu

Авторство логотипу: The Walt Disney Company, NBC Universal/Wikimedia Commons

Hulu — це улюблений сервіс потокового передавання, який пропонує як фільми, так і телешоу всіх жанрів. На момент написання статті Hulu транслює деякі фільми найвищого рівня, зокрема «Готель Гранд Будапешт», «Банші з Інішеріна» та «Акіра». Платформа також транслює власний оригінальний контент, наприклад Saint X, Fresh і No One Will Save You.

Якщо ви хочете поділитися своїм обліковим записом Hulu з іншими, ви можете зробити це без будь-яких відмов з боку самої платформи. Hulu не має обмежень щодо обміну паролями та дозволяє створювати п’ять окремих профілів для кожного облікового запису підписки.

6. Мубі

Логотип: Mubi/Wikimedia Commons

Якщо ви фанат інді-фільмів, Mubi може стати вам ідеальним поєднанням. Ця потокова платформа зосереджена на арт-хаусних і незалежних фільмах менш відомих режисерів. Іншими словами, на цій платформі ви не знайдете блокбастерів і багатомільярдних фільмів. Це точно для тих, хто шукає унікальні роботи понад усе.

Спільне використання пароля на Mubi дозволено, але компанія обмежує це до п’яти осіб. Звичайно, ви можете мати кілька людей, які використовують один профіль, але ви зможете додати лише п’ять профілів до кожного облікового запису. Зверніть увагу, що лише два користувачі можуть одночасно транслювати вміст на Mubi, що може бути обмеженням.

7. Amazon Prime

Amazon Prime Video протягом багатьох років був популярним варіантом для потокових клієнтів. Завдяки широкому асортименту улюблених фільмів і телевізійних шоу, а також власному набору контенту, створеного Amazon, як-от серіали «Добрі ознаки» та «Володар перснів», не дивно, що Prime Video досі є ключовим гравцем у потоковій грі.

Коли справа доходить до обміну паролями, Prime Video робить речі трохи інакше. Оскільки ваш обліковий запис Prime Video пов’язано з обліковим записом Prime Shopping, ризиковано надавати будь-кому доступ через ваші облікові дані.

Замість цього ви можете скористатися функцією запрошення Prime, щоб запросити друзів і родину до свого облікового запису Prime, дозволяючи їм насолоджуватися вмістом Prime Video без доступу до ваших даних для входу.

Однак ця функція працює лише для домогосподарства. Ви можете прив’язати свій обліковий запис до іншого учасника дому, щоб поділитися перевагами Prime, але ви повинні підтвердити, що ви ділитеся платежами за підписку.

Ви можете поділитися своїм обліковим записом Prime Video з користувачами за межами вашого дому, але переконайтеся, що ви повністю довіряєте їм свої дані.

Якщо у вас є друзі з власним обліковим записом Amazon Prime Video, але ви хочете дивитися фільм разом з ними з іншого місця, ви можете скористатися функцією Watch Party від Prime, щоб дивитися групою.

8. Павич

Логотип: NBC Universal/Wikimedia Commons

Peacock, потокова служба NBC, не є найпопулярнішою платформою потокової передачі, але, тим не менш, є життєздатним варіантом. На Peacock є кілька чудових телевізійних шоу, як-от Yellowstone і Twisted Metal, а також ведеться низка популярних фільмів, як-от Step Brothers, Jurassic Park і Inside Man.

Ви можете поділитися паролем свого облікового запису Peacock з людьми за межами вашої сім’ї, хоча служба потокового передавання не радить цього робити. На даний момент у Peacock немає обмежень щодо дотримання цього правила, тому ви можете ділитися своїм паролем з ким забажаєте.

Спільний доступ до паролів ще не вмер

Хоча ми продовжуємо спостерігати, як все більше великих потокових платформ припиняють обмін паролями, більшість відомих варіантів досі не застосовують жодних обмежень. Disney+ і Netflix зараз забороняють ділитися паролем, але ви все ще можете транслювати багато вмісту, ділючись своїм обліковим записом на інших платформах. Наразі обмін паролями продовжується.