8 порад, як щодня перемагати в грі Connections від NYT

Ключові висновки

  • Пам’ятайте, що Connections — це ви проти редактора NYT, тож налаштуйтесь на їхню хвилю, щоб досягти успіху в грі.

  • Завжди перемішуйте 16 слів, перш ніж робити перше припущення, щоб не потрапити в будь-які пастки, які для вас розставлені.

  • Плануйте та виконуйте свою гру Connections логічно, розглядаючи всі варіанти, а не вгадуючи наосліп.

MAKEUSEOF ВІДЕО ДНЯ

Багато людей грають щодня в гру Connections від New York Times. І якщо це стосується вас, ви, безсумнівно, відчули абсолютний жах, час від часу не зуміючи її вирішити. На щастя, є способи збільшити ваші шанси на успіх у Connections.

Коли ви знаєте, як грати в Connections, настав час вивчити деякі виграшні стратегії, які допоможуть вам перемагати Connections щодня.

1 Пам’ятайте, що це ви проти редактора NYT

Намагайтеся не думати про зв’язки, борючись із самою головоломкою. Замість цього пам’ятайте, що ви берете участь у битві волі з редактором New York Times, відповідальним за налаштування гри. Вони відповідальні за вибір 16 слів, які складають денну головоломку Connections, і початкове розташування слів.

У певному сенсі це полегшує ситуацію, оскільки означає, що ви боретеся з подібною людиною. Отже, якщо ви можете налаштуватися на ту саму довжину хвилі, на якій вони працюють, у вас є фора. І саме тут безпомилкове проходження Connections щодня доводить свою цінність, оскільки це найкращий спосіб налаштуватися на трюки, які використовує NYT, щоб збити вас з ніг.

Ця порада також допоможе вам перемогти Strands, ще одну захоплюючу гру NYT.

2 Завжди перемішуйте слова, перш ніж відгадувати

Коли ви відкриваєте Connections, ви стикаєтеся з 16 словами в сітці 4 на 4. Дуже легко припустити, що кожне слово розміщено випадково. Однак це малоймовірно.

Більш імовірно, що редактор NYT ретельно вибрав розташування кожного слова, намагаючись змусити вас зробити помилку.

Тому найкраще перемішувати слова, перш ніж робити перше припущення. Немає шкоди переглядати слова перед перемішуванням, але насправді не намагайтеся ідентифікувати групу з чотирьох, перш ніж натиснути Перетасувати. І якщо одноразове перемішування не допоможе вам побачити принаймні одну потенційну групу, спробуйте ще раз.

3 Шукайте групи по чотири (але не більше)

Усім відомо, що для того, щоб подолати Connections, потрібно знайти чотири групи по чотири слова. Однак кожна окрема головоломка Connections містить більше чотирьох слів, які мають щось спільне. Деякі слова можуть навіть поміститися в три або більше груп, які ви отримаєте.

Тому перемогти Connections означає шукати як відмінності, так і подібності. Якщо ви бачите шість слів, які, ймовірно, належать до однієї групи, тоді вам потрібно подивитися, що їх розділяє. Яким чотирьом зручніше сидіти разом? Які четверо можуть сидіти лише разом, не маючи іншого можливого рішення?

4 Плануйте і виконуйте, а не вдаряйте і сподівайтеся

Подолання зв’язків вимагає зваженого підходу. Тож не просто вдаряйте та сподівайтесь, вибравши чотири слова, які ви маєте ідею, працюватимуть разом. Замість цього правильно плануйте свої рухи та виконуйте їх логічно.

Подібно до шахів (перевірте ці мобільні програми для шахістів), ви повинні думати на кілька ходів наперед, думати про всі чотири потенційні групи, а не лише про ту, яку ви збираєтеся подати. Ви можете бути впевнені в чотирьох словах, які ви вибрали, але обов’язково подивіться на інші слова, щоб переконатися, що вони можуть і будуть працювати разом.

5 Розгляньте теми попередніх головоломок

Кожного разу, коли ви граєте (і перемагаєте) Connections, ви повинні спробувати подумки запам’ятати типи зв’язків, які були задіяні. Зрештою, існує дуже багато тем, які може досліджувати NYT, хоч і з численними варіаціями на ці теми.

Найпоширенішою темою або жанром є простий опис, який стосується всіх чотирьох слів у цій групі. Наприклад, чотири різні слова для «тильної сторони» (як показано на знімку екрана вище). Однак інші поширені теми включають речі, які вам знадобляться для певної діяльності, і чотири слова, які поєднуються з іншим словом для створення загальних фраз.

6 Ніколи не піддавайтеся на «одного в гостях!» дражнити

Якщо ви вгадаєте групу з чотирьох слів і одне буде неправильним, Connections з’явиться з веселим повідомленням, яке повідомляє, що ви «Один геть!» Більшість людей інстинктивно змінюють одну відповідь на іншу, яка могла б підійти, і повторюють спробу. Однак це величезна помилка.

Так, ви могли правильно вгадати, помінявши одну неправильну відповідь на одну правильну. Але шанси проти вас, особливо якщо ви тільки починаєте. Існує ймовірність 1 із 4 вибрати неправильну відповідь, яку потрібно видалити, і потенційно ймовірність 1 із 12 вибрати правильне слово, яким його замінити. Тому замість цього почніть знову, щоб уникнути зменшення кількості своїх помилок.

7 Спробуйте спочатку вирішити головоломку офлайн

Дейв Паррак/MakeUseOf

Серйозніші гравці Connections повинні подумати про відключення на деякий час, перш ніж навіть думати робити припущення. Напишіть 16 слів на аркуші паперу та спробуйте визначити найімовірніші групи з чотирьох, перш ніж повернутися до веб-сайт Connections.

Це може здатися досить екстремальним, але робота над Connections офлайн дасть вам інший погляд на головоломку, з якою ви зіткнулися. Робота над папером змушує вас по-справжньому думати про значення кожного слова та про те, як найкраще поєднуються 16, які у вас є перед вами.

8 Усвідомте, що досконалість не завжди можлива

Нарешті, але не менш важливо, ви повинні пам’ятати, що досконалість не завжди можлива. І це також не має значення. Якщо ви зробите три помилки під час розв’язування З’єднань, це добре. Ключ полягає в тому, щоб вирішити цю проблему, не зробивши четвертої помилки та не зазнавши невдач.

Незважаючи на те, що грати в ідеальну гру Connections надзвичайно приємно, окрім хвастощів перед друзями, з якими ви ділитеся своїми результатами, це не краще, ніж розв’язувати її з помилками. Тож не захоплюйтеся спробами зіграти в ідеальну гру. Просто грайте в гру, насолоджуйтесь і намагайтеся щодня перемагати Connections.

Зв’язки можуть бути важкою грою. Але користуючись цими порадами та підказками, вам буде легше проходити гру щоразу, коли ви в неї граєте. І навіть якщо ви все одно зазнаєте невдачі, не хвилюйтеся; просто пам’ятайте, що наступний раунд буде доступний протягом 24 годин.

  Як розмити зображення в PowerPoint