8 порад щодо використання музики у відео YouTube

| | 0 Comments| 6:59 AM
Categories:

Музика є важливим аспектом, коли справа доходить до створення відео на YouTube. Без неї ваше відео буде відсутнім, що призведе до втрати зацікавленості глядачів.

Але іноді буває важко знайти потрібну музику, яка відповідає тону відео та бренду, який ви намагаєтеся створити на платформі. Крім того, існують закони про авторське право, які слід враховувати при виборі музики.

Продовжуйте читати, щоб дізнатися кілька порад, які допоможуть вам перетворити свої відео YouTube із нудних на захоплюючі.

Чому музика важлива для ваших відео YouTube

Музика є невід’ємною частиною відео, незалежно від того, чи використовується вона як основний фрагмент, щоб допомогти розвивати сюжетну лінію, чи як фоновий шум, щоб усунути будь-яку незручну тишу. Це може допомогти створити настрій, емоційно зацікавивши аудиторію.

Наприклад, якщо ваше відео містить кадри змагання з мотокросу, ви захочете використати ритмічну музику, яка доповнює дію. Це також допоможе глядачам відчути цей стрімкий темп. Без музики це були б просто велосипеди, що їздять угору та вниз по трасі.

Крім того, ви можете виразити свою творчість за допомогою музики, яка може запропонувати вашому відео унікальний ракурс. Коли ви вкладаєте свою творчість у проект, у вас більше шансів налагодити зв’язок із аудиторією. Це, як правило, забезпечує більший емоційний вплив — те, що музика також може досягти.

  Створюйте відео YouTube за допомогою потужного програмного забезпечення для запису екрану та редагування – Camtasia

Є багато причин, чому музика важлива. Однак його правильне використання може як покращити, так і зламати ваше відео.

Закони про авторське право щодо музики існують, щоб захистити права на музику та не дозволити іншим використовувати її без належного дозволу. Навіть якщо ви не монетизуєте свої відео, ви не можете використовувати захищену авторським правом музику. Результатом буде порушення авторських прав, що може призвести до видалення вашого відео та інших покарань на YouTube.

Щоб уникнути будь-яких наслідків використання музики, захищеної авторським правом, спробуйте використовувати музику, яка є загальнодоступним, фонотекою YouTube або безоплатною музикою.

2. Придбайте безкоштовну підписку на музику

Щоб уникнути будь-яких порушень авторських прав, розгляньте можливість придбати безкоштовну підписку на музику. Популярною музичною платформою для творців контенту є Epidemic Sound. Ви також можете переглянути Artlist.

Ці музичні ліцензійні платформи чудові, оскільки вони пропонують широкий вибір жанрів, тем і настроїв, з яких ви можете вибрати. Існує навіть величезний список звукових ефектів для будь-якої ситуації.

Ці платформи не тільки неймовірно корисні, але й забезпечать вам спокій під час використання музики у ваших відео.

3. Відрегулюйте рівні звуку

Що стосується рівнів аудіо, вам потрібно враховувати дві речі. По-перше, ви не хочете, щоб музика перекривала події, які відбуваються у відео. Навіть у частинах, де музика може бути голоснішою, вона має врівноважувати дію, що відбувається.

Інша річ, на яку слід звернути увагу, — це рівень звуку у вашому програмному забезпеченні для редагування. Переконайтеся, що на вашому ноутбуці встановлено належний рівень гучності, щоб ви могли регулювати рівень музики у відео. Ви хочете будь-якою ціною уникнути обрізання чи спотворення.

  13 найкращих безкоштовних інструментів для конвертації YouTube у MP4

4. Враховуйте настрій

Музика покликана доповнювати настрій сцени. Звичайно, ви можете використовувати це, щоб вплинути на почуття аудиторії, але ви не хочете повністю збиватися з курсу.

Наприклад, якщо у вашому відео є момент, коли ви дивитеся у вікно під час дощу, це, мабуть, не найкращий час для включення циркової музики. Можливо, ви б вибрали щось більш заспокійливе або навіть драматичне. Те, що відповідає настрою.

5. Редагування та хронометраж відповідно

Є редагування музики, а потім редагування музики у відео. Ви хочете утриматися від вставлення пісні у відео без жодних причин, окрім наявності музики. Використовуйте музику як можливість синхронізуватися з моментами.

Наприклад, якщо у вас є кілька кадрів B-roll, які ви використовуєте у своєму відео, використовуйте такти в музиці, щоб перемикатися від кадру до кадру. Ще один приклад – налаштувати гучність музики відповідно до того, що відбувається у відео. Якщо хтось розмовляє, переконайтеся, що гучність низька, а потім ви можете почати її збільшувати, коли розмова добігає кінця.

6. Використовуйте музику для створення свого бренду

Музика може допомогти вам створити свій бренд для свого каналу YouTube. Якщо ви схильні дотримуватись певного жанру, особливо для фонової музики, ваша аудиторія впізнає цей стиль музики як частину ідентичності вашого каналу.

Наприклад, якщо у вас є кулінарний канал, вам потрібна більш заспокійлива музика, яка поєднується з темою відео. Ви можете вибрати що завгодно: акустику, класику чи навіть джаз. Просто тримайтеся подалі від електронної музики — якщо це не та атмосфера, навколо якої ви хочете побудувати свій канал, тоді дерзайте.

  Як завантажити музику на YouTube Music

7. Попередній перегляд перед публікацією

Навіть якщо ви повинні переглянути свої відео, перш ніж публікувати їх на YouTube, переконайтеся, що ви приділяєте особливу увагу музиці. Ви хочете переконатися, що звук не відволікає й що музика відповідає настрою. Ви завжди можете попросити когось іншого переглянути відео для вас, щоб ви навчилися слухати звук.

Хорошим тестом для попереднього перегляду відео є прослуховування його через динаміки комп’ютера, а потім повторне прослуховування в навушниках. Таким чином ви бачите досвід з різних точок зору, і ви знатимете, чи потрібно щось коригувати.

8. Майте резервні треки

Якщо ви вирішили не платити за підписку, якщо знаєте, що вас захищають від авторських прав на музичному фронті, то для сайтів є варіанти завантажувати музику без авторських прав для YouTube.

Однак на даний момент було б доцільно завжди мати треки як резервну копію на випадок, якщо музика в якийсь момент стане недоступною або якщо у вас з будь-якої причини виникнуть проблеми з авторським правом. Навіть фонотека YouTube може видаляти музику, якою ви часто користуєтеся, без попередження.

Використовуйте правильну музику під час створення відео YouTube

Музика може змінити або зіпсувати відео, особливо якщо ви використовуєте неправильний жанр для сцени або якщо вас позначають через проблеми з авторським правом. Однак нехай це не знеохотить вас пробувати щось нове, коли справа стосується музики.

Скористайтеся наведеними вище порадами, щоб перетворити свої відео та оживити їх.