8 переваг придбання зручного для дітей пристрою для носіння

| | 0 Comments| 10:25 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Зручні для дітей носії роблять фізичну активність цікавою завдяки таким функціям, як відстеження кроків, завдання та віртуальні нагороди.
  • Носимі пристрої сприяють відчуттю незалежності, забезпечуючи GPS-відстеження та функції зв’язку, які батьки можуть контролювати в режимі реального часу.
  • Розумні годинники та фітнес-трекери пропонують можливості для навчання через ігри та навчальні заняття, допомагаючи дітям розвивати важливі навички.

Батьки можуть отримати вигоду від носимих технологій для дітей завдяки таким аспектам, як батьківський контроль і GPS-відстеження. Але яку користь можуть отримати діти від носіння цих пристроїв?

Від заохочення до фізичних вправ і збереження здорових звичок до демонстрації своєї індивідуальності, ось кілька переваг зручного для дітей одягу для дітей.

1. Робить фізичну активність веселою

Найпоширенішими дитячими носіями є в основному фітнес-трекери або розумні годинники. Ці пристрої зазвичай пропонують функції, які заохочують дітей залишатися щасливими та здоровими, перетворюючи фізичну активність на щось веселе.

Часто буває складно змусити дітей рухатися, але це не обов’язково з носінням, як Fitbit Ace 3 і Garmin Vivofit Jr. 3. Ace 3 має цілий день відстеження кроків і активності, а також віртуальні значки та трофеї, які діти можуть збирати, виконуючи завдання.

З іншого боку, Vivofit Jr. 3 робить фізичну активність веселою, пропонуючи колекційні дорогоцінні камені, фітнес-картки та веселі ігри та заходи після 60 хвилин щоденних вправ.

2. Заохочує почуття незалежності

Коли діти стають старшими, вони, швидше за все, хочуть відчути певну незалежність. І носіння може дати їм саме це, даючи батькам спокій, що їхні діти в безпеці, водночас даючи їм свободу.

  14 найкращих інструментів для видалення фону із зображення

Багато дитячих розумних годинників, таких як Gabb Watch 3, надають функції, які, ймовірно, не цікавлять дітей, як-от відстеження за допомогою GPS і геозонування. Однак вони можуть підтримувати своє почуття незалежності, навіть не визнаючи цього. Незалежно від того, чи йдуть вони до школи чи йдуть пограти з друзями, батьки можуть використовувати ці функції, щоб зв’язуватися з ними та стежити за ними в режимі реального часу.

3. Створює цікаві можливості для навчання

Що стосується зручних для дітей розумних годинників і фітнес-трекерів, одна з найбільш очевидних можливостей навчання для дітей — це навчити їх визначати час.

VTech KidiZoom Smartwatch DX3 містить спеціальну вбудовану функцію під назвою Time Master, яка допомагає дітям навчитися визначати час. Але крім визначення часу, цей розумний годинник пропонує цікаві вбудовані можливості для навчання та кілька цікавих ігор.

Діти можуть навіть об’єднатися зі своїми друзями, які також володіють розумними годинниками KidiZoom, і грати в навчальні ігри для двох гравців, як-от «Знайди діаманти», «Пошук за скарбами» та «Хрестики-нулики».

Ще один чудовий пристрій для дітей — розумний годинник Little Tikes Tobi Robot, оскільки він може похвалитися бібліотекою безкоштовних навчальних ігор та занять.

4. Підтримуйте спілкування з друзями та родиною

Більшість дитячих гаджетів, які можна носити, включають функції спілкування, серед яких найпоширенішими є голосові дзвінки та текстові повідомлення. Підтримка цифрового зв’язку з іншими може допомогти дітям, які почуваються самотніми чи сором’язливими.

Діти можуть використовувати ці носії для спілкування не лише з батьками, а й зі шкільними друзями та іншими членами родини. На щастя, усі списки контактів контролюються батьками, тому дітям ніколи не доведеться турбуватися про спілкування з незнайомими людьми.

Шукаєте веселий, але безпечний розумний годинник, з яким діти будуть любити спілкуватися? На розумному годиннику TickTalk 4 доступні відеодзвінки, голосові дзвінки та текстові повідомлення.

  Як завантажити Adobe Reader із Microsoft Store

5. Забезпечує розваги, зручні для дітей

Носимий гаджет, який забезпечує зручні для дітей розваги, — це те, що дітям буде дуже корисно. Крім того, це, ймовірно, основна причина, чому діти хочуть їх носити! За словами а Кембриджська англійська статтядіти можуть краще залучатися, брати участь, досягати успіхів і запам’ятовувати свої знання за допомогою ігор.

Окрім того, що Gabb Watch 3 є крутим і зручним, він має попередньо встановлену програму під назвою Gabb Go. Це дозволяє дітям піклуватися про своїх власних віртуальних домашніх тварин. Діти повинні піклуватися про своїх маленьких друзів, щоб заробляти монети та відкривати інших унікальних домашніх тварин, як-от єдиноріг чи аксолотль.

TickTalk 4 — це ще один розумний годинник із розвагами, які сподобаються дітям, у формі необмеженої кількості музики, подкастів та історій. Однак завжди обов’язково враховуйте плюси та мінуси розумного годинника для дітей, перш ніж купувати його.

6. Виражають свій неповторний стиль і індивідуальність

Окрім ігор та розваг, однією з інших переваг, які діти люблять у носінні, є те, що вони можуть використовувати їх, щоб виразити своє унікальне відчуття стилю та індивідуальності.

Раніше згаданий Garmin Vivofit Jr. 3, наприклад, доступний у різних дизайнах для дітей на вибір. Ці проекти включають оригінальні проекти Garmin, а також Disney Princess, Marvel і The Mandalorian. Найкраща частина полягає в тому, що обраний ними дизайн інтегрується з дисплеєм годинника та загальним враженням.

Крім того, більшість розумних годинників і фітнес-трекерів для дітей, як-от Fitbit Ace 3, надають дітям вибір різних кольорів, а також додаткові аксесуари.

7. Завжди залишайтеся цілими та неушкодженими

Функції екстреної допомоги та безпеки є найважливішими аспектами, які батьки враховують, коли вибирають одяг для своїх дітей. Але ці функції також можуть принести користь самим дітям. Діти почуватимуться комфортніше без нагляду батьків або опікунів, якщо зможуть просто натиснути кнопку, коли відчують, що їм загрожує небезпека.

  Як вимкнути сповіщення про прочитання та введення повідомлень LinkedIn

Крім того, діти можуть відчувати себе спокійно, знаючи, що їхні батьки завжди знають, де вони ведуть відстеження за допомогою GPS — це особливо добре для дітей, які часто заблукають або губляться.

Крім того, більшість носіїв, таких як розумні годинники, автоматично включатимуть GPS-відстеження та зони безпеки; простий варіант для носіння з вражаючими функціями безпеки – це пристрій AngelSense. Його можна прикріпити до одягу, рюкзаків або кишень і включає кнопку SOS і відстеження GPS у реальному часі.

8. Формуйте здорові звички

Важливо, щоб діти починали формувати здорові звички, як-от допомагати з роботою та домашніми завданнями, з раннього віку. Ці звички можуть допомогти дітям розвинути самооцінку, незалежність і організаторські навички.

Пристрої, які можна носити, як-от Gabb Watch 3, можуть дуже допомогти, коли мова заходить про ці здорові звички та зменшує непереборне почуття, яке виникає під час повсякденних справ і завдань. Використовуючи попередньо встановлену програму Gabb Go, діти можуть стежити за списками справ, які батьки створили для них. Діти можуть збирати монети за виконання цих завдань і обмінювати їх на призи.

Крім того, Garmin Vivofit Jr.3 має супутню програму, за допомогою якої батьки можуть призначати дітям завдання разом із винагородою монетами. Потім діти можуть використовувати свої монети, щоб обміняти нагороди, наприклад ігри.

Носимі пристрої сьогодні обов’язкові для дітей

Від вбудованих навчальних заходів і інструментів до веселих ігор і дивовижного дизайну — одяг для дітей може бути оснащений майже всім! Крім того, просте носіння може покращити незалежність, спілкування та фізичну активність дитини.

Дітям, безсумнівно, сподобається носити крутий і яскравий пристрій з іграми та розвагами, тоді як батьки можуть скористатися перевагами функцій безпеки, не будучи повністю інвазивними.