8 партнерів з мобільних вимірювань (MMP), якими можна скористатися у 2022 році

| | 0 Comments| 7:22 AM
Categories:

Вам знадобиться надійний партнер із вимірювання мобільних пристроїв (MMP), якщо ви хочете підвищити популярність і залученість свого мобільного додатка та підтримувати зростання за допомогою проведення рекламних кампаній. Тому що MMP допомагають вам з відповідним аналізом даних мобільної атрибуції.

Давно минули ті часи, коли користувачі шукали в Інтернеті чи роздрібних магазинах гру, у яку вони любили грати на ПК чи PlayStation. Раніше було менше варіантів вибору. Зараз існують тисячі ігрових програм. Ця практика також справедлива для будь-яких інших мобільних програм, таких як електронна комерція, онлайн-викладання, обмін повідомленнями, соціальні мережі тощо.

Сьогодні додатки охоплюють усі місця, де є цільова аудиторія, а найкращим медіа є реклама. Але як дізнатися, чи ефективні ваші оголошення? Відповідь полягає в тому, що дані мобільної атрибуції аналізуються MMP для створення карти шляху користувача, що пов’язує кожну точку взаємодії. Читайте далі, щоб дізнатися про кілька надійних платформ MMP, які використовують провідні компанії-розробники мобільних додатків.

Що таке мобільна атрибуція?📉

Мобільна атрибуція – це технологія аналізу онлайн-маркетингових даних, яка з’єднує причини та наслідки в індустрії мобільних додатків. Наприклад, ви проводите кампанію Facebook або Google Ads для просування ігрового додатка, розробленого вашою командою.

Тепер давайте подумаємо, що ви бачите збільшення кількості встановлень програми. У галузі маркетингу ви не можете просто співвіднести це з рекламною кампанією. Вам потрібно зібрати кілька даних про рекламу (причина) і реакцію користувача (наслідки) і віднести їх одне до одного за допомогою точок даних.

Атрибуція мобільних рекламних кампаній виявляє інтригуючі факти про ваш мобільний додаток, які спонукають користувачів установлювати, переходити, купувати продукти, підписуватися на послуги тощо. Коли ви дізнаєтесь, що найбільше інтригує ваших користувачів, ви можете інвестувати в цю частину мобільного додатка, щоб утримати клієнтів. займається.

Ця маркетингова техніка спрямована на максимізацію доходу від додатка шляхом збільшення кількості встановлень або спонукання користувача прийняти рішення про покупку через воронку продажів.

Навіщо потрібна мобільна атрибуція?

Маркетологи мобільних додатків і керівники розробників мобільних додатків повинні використовувати цю маркетингову техніку з наведених нижче причин.

Покращте стратегії перенацілювання

Атрибуція даних мобільної рекламної кампанії може виявити важливі моменти даних, як-от розірвані ланцюжки на шляху користувача, коли користувач потрапив на сторінку вашого додатка, щоб встановити, але не зробив цього. Ви можете отримувати такі звіти, щоб імпровізувати шлях користувача та перенацілювати користувачів на залучення нових клієнтів або підписників.

Запобігайте шахрайству з рекламою

Партнерський інструмент мобільного вимірювання може виконувати поглиблений аналіз даних рекламної кампанії, щоб виявити підроблені кліки або встановлення. Постачальник MMP повідомить про ці джерела, щоб ви могли вжити заходів, щоб зупинити рекламне шахрайство.

Перевірте ефективність воронки продажів

Давайте подумаємо, що ви також платите за будь-яку стратегію воронки продажів, щоб стимулювати покупки продуктів або підписки. Ви можете легко перевірити його ефективність, коли аналіз маркетингових даних виявить, що воронка продажів також є частиною шляху користувачів.

Розрахувати ROI

Насправді ви інвестуєте в розробку свого додатка, коли платите за рекламні кампанії. Отже, інвестори компанії можуть захотіти знати рентабельність інвестицій (ROI) на такі витрати. Дані атрибуції мобільної реклами допомагають отримати дані про рентабельність інвестицій.

Збільшення залучення бренду

Коли ви знаєте, які функції та служби додатка захоплюють користувачів і спонукають рефералів до більшої кількості встановлень, ви можете спеціально імпровізувати ці елементи або агресивно їх рекламувати. Зрештою це збільшить присутність вашого бренду в Інтернеті та залученість.

  Як вставити зображення або інший об'єкт в Microsoft Office

Інвестуйте з розумом і отримуйте кращий дохід

Платна рекламна кампанія – це дорогий компонент маркетингу. Отже, вам потрібно лише показувати рекламу на правильній платформі та базі користувачів, де вона принесе результати. Ви можете зробити це, лише якщо у вас є дані про атрибуцію даних мобільної реклами від вашого постачальника послуг MMP — зрештою, дохід зростає зі зменшенням маркетингових витрат.

Мобільні моделі атрибуції

#1. Модель першого дотику говорить, що початкова точка дотику, на якій клієнт натиснув і зрештою перейшов до продажу або встановлення, отримає кредит віднесення.

#2. Навпаки, модель останнього дотику зараховує останню рекламу, яку клієнти натиснули, щоб купити продукт у вашій програмі або встановити програму. Це найпоширеніша модель атрибуції серед маркетологів мобільних додатків.

#3. Існує також мультисенсорна модель атрибуції. Він призначає зважений відсоток кредитів кожному медіа чи платформі, яка спонукає користувача встановити або купити програму за кілька етапів.

Що роблять партнери з мобільного вимірювання?

#1. MMP надають єдиний інтегрований комплект розробки рекламного програмного забезпечення (SKD) для всіх видавців реклами та мереж для збору даних. Отже, вам не потрібно встановлювати окремі SDK для різних рекламних мереж і обтяжувати мобільний додаток непотрібними кодами.

#2. MMP є єдиним джерелом неупереджених даних для мобільної атрибуції. Ці платформи надають чистий звіт, який простою мовою показує ефективність рекламної кампанії, що пішло не так, що потрібно покращити тощо.

#3. Деякі MMP можуть надавати інструменти для блокування шахрайства з рекламою, як-от спуфінг SDK, перекидання кліків, спам-клацання, викрадення встановлення, ін’єкція кліків, стекування реклами тощо.

Ось деякі з найкращих MMP для успішних мобільних рекламних кампаній.📱

AppsFlyer

Appsflyer є одним із провідних інструментів для відстеження атрибуції мобільних оголошень. Він оснащений такими розширеними функціями, як ретаргетинг атрибуції, мультисенсорна атрибуція, настроювані вікна атрибуції тощо. Такі функції дозволяють маркетологам мобільних додатків легко досягати своїх маркетингових цілей.

Інструмент MMP постачається з трьома різними планами передплати, які підходять для широкої категорії підприємств, таких як мікро, малі, середні, стартапи та підприємства. Ви можете почати з нульового плану, якщо у вас обмежений рекламний бюджет. Він охоплює такі послуги, як 30-денна безкоштовна пробна версія платних доповнень, глибокі посилання, переадресація клієнтів, розумні банери, базова маркетингова аналітика тощо.

Appsflyer чудово підходить для розширених звітів, таких як звіти про утримання та когортний аналіз. Ви також можете персоналізувати ці звіти на основі джерела, країни, необроблених даних користувача та версії програми. Крім того, ви можете легко експортувати ці звіти в інструменти візуалізації даних і бізнес-аналітики, такі як Power BI.

Налаштувати

Налаштувати є ще одним надійним іменем у ніші атрибуції рекламних кампаній. Він пропонує комплексне рішення, окрім керування атрибуцією.

Acquired.io, одна з провідних платформ агрегації даних, тепер разом із Adjust пропонує єдину та просту у використанні маркетингову інформаційну панель для всіх мобільних рекламних кампаній. Це повністю автоматизований продукт маркетингової аналітики під торговою назвою Adjust Automate. Це дозволяє створювати самостійні робочі процеси для керування ставками, розподілу маркетингового бюджету тощо.

  8 найкращих інструментів і програмного забезпечення для налаштування мережі

Іншим фактором, який спонукає вас розглянути цей інструмент MMP, є активні модулі для запобігання рекламному шахрайству. По-перше, він блокує шкідливі коди та сценарії від входу в екосистему рекламної кампанії клієнта як перший захист.

Adjust також забезпечив кібербезпеку Unbotify шляхом придбання компанії. Таким чином, платформа MMP також усуває рекламних шахрайських ботів, які якимось чином потрапляють у програму клієнта як фальшиві користувачі чи передплатники.

Branch.io

Branch.io також є популярною платформою атрибуції та посилань для маркетологів мобільних додатків. Якщо ви цінуєте знання програми та клієнтський досвід використання програми, вам слід спробувати Branch. Це допомагає вам використовувати існуючі канали продажів для задоволення користувачів і збільшення прибутку.

Звіт про інтегровані додатки Branch показує, що маркетологи, які використовують цю партнерську платформу мобільного вимірювання, можуть очікувати до 3,5 разів більшої життєвої цінності клієнта (LTV), до 48% річного темпу зростання своїх мобільних додатків і до 200 % збільшення прибутку від мобільних додатків.

Інструмент пропонує посилання для залучення цільової аудиторії вашого мобільного додатка. Такі дії на основі посилань спонукають потенційних клієнтів встановити або купити програму. Таким чином, Branch — це не просто інструмент для аналізу конверсій. Це також допомагає вам збільшувати кількість покупок, підписок і встановлення мобільних програм.

Локалітики

Хочете спілкуватися з користувачами програми більш значущим способом? Хочете підвищити рівень взаємодії користувачів із мобільним додатком, проводячи персоналізовані рекламні кампанії? Ви можете спробувати Локалітикиінструмент маркетингу та аналітики мобільних додатків нового покоління.

Це програмне забезпечення MMP здатне обробляти складні дані рекламної кампанії з різних рекламних мереж і різноманітних клієнтів із таких ніш:

  • Роздрібна торгівля та електронна комерція
  • Подорожі та гостинність
  • ЗМІ та розваги
  • Фінансові послуги та страхування
  • Телекомунікації

Localytics також дозволяє інтегрувати інші з’єднувачі даних сторонніх розробників або інструменти аналітики. Наприклад, зв’яжіть Movable Ink із інструментом, щоб налаштувати персоналізовані зображення чи відео, яким надає перевагу користувач.

Кочава

Деякі маркетологи додатків можуть так сказати Кочава є новим гравцем в екосистемі атрибуції маркетингових даних. Але ця платформа MMP сильно недооцінена порівняно з її можливостями та пропозиціями маркетингових технологій. Kochava намагається стати загальноприйнятою назвою для атрибуції даних додатків, пропонуючи безліч послуг маркетингу додатків.

Цей партнер-постачальник послуг вимірювання мобільних пристроїв уже розробив власний індекс трафіку додатків для рекламних кампаній і маркетологів додатків. Тепер ви можете легко вибрати високоякісні маркетингові мережі, онлайн-маркетингові канали з низьким рівнем шахрайства та надійні клієнтські бази для своїх наступних рекламних кампаній. Ви економите багато продуктивного часу, звертаючись до індексу трафіку Kochava.

Окрім послуг аналізу маркетингової атрибуції, Kochava також пропонує додаткові послуги, такі як багатоваріантне тестування A/B для експериментування з маркетинговою стратегією. Крім того, ви можете легко збільшити залучення додатків, надсилаючи push-повідомлення користувачам мобільних додатків через Kochava.

Платформа Unified Audience Platform допомагає вам ідентифікувати сегменти клієнтів, організовувати аудиторії відповідно до їхньої взаємодії з програмою, активувати клієнтів програми та оптимізувати маркетингові кампанії. Найкраща перевага цього інструменту полягає в тому, що ви можете безкоштовно користуватися більшістю основних функцій, якщо надаєте дані про трафік програми Kochava.

  Керуйте своїм робочим столом з iPhone або iPad за допомогою віддаленого робочого столу Chrome

однина

однина – це маркетингова платформа з повним набором послуг із відмінними функціями для маркетингової аналітики та атрибуції. Як частину своїх послуг MMP, він пропонує спеціальні продукти, такі як Mobile Attribution, Deep Linking, SKAdNetwork Attribution і Fraud Prevention.

Сервіси атрибуції додатків дають змогу вимірювати рекламні дані практично на будь-яких каналах рекламних кампаній, як-от SMS, мобільні програми, веб-сайти, телебачення, реферали та електронні листи. Крім того, він може створювати звіти про повторне залучення та придбання на різних рекламних платформах за допомогою атрибуції веб-програми, різних пристроїв і глибоких посилань.

Для аналізу ефективності маркетингу він з’єднує атрибуції точок взаємодії із зовнішніми з’єднувачами даних. Таким чином, ви отримуєте багаті та детальні дані про ефективність кожного ключового слова, кампанії, творчого ресурсу та видавця реклами.

Водопровідний потік

The Водопровідний потік команда розробників продає продукт як повний набір інструментів для маркетингу мобільних додатків. Деякі з провідних світових мобільних програм, як-от Hootsuite, WebMD, Microsoft, Twitch, SPRING тощо, використовують цього постачальника послуг MMP для мобільного атрибуції.

Щоб звітувати про маркетингові кампанії додатків клієнта та збільшувати конверсії, Tapstream пропонує набір продуктів, як-от Analytics, Deep Links, App Invites і Campaign Landers. Будучи маркетологом додатків, ви можете використовувати модуль Analytics для вимірювання успіху рекламної кампанії та виявлення джерел трафіку.

Потім ви можете використовувати інструмент Deep Links, щоб спрямовувати наявних або нових користувачів до платного вмісту в програмі та збільшувати дохід від кожної конверсії. Крім того, ви можете залучати нових користувачів, створюючи власні цільові сторінки для покупок додатків або кампаній із встановлення. Нарешті, ви можете використовувати модуль App Invites для заохочення користувачів, коли вони передають програму іншим.

Тендзін

Можна і подарувати Тендзін спроба, коли вам потрібно оптимізувати свій маркетинговий бюджет або отримати доступ до даних на рівні користувача для покращення рекламної кампанії. Він має окремі сервісні модулі, такі як:

  • Залучення користувачів для стимулювання встановлення додатків або покупок
  • Інформаційна панель доходу від реклами для візуалізації ROI, LTV і доходу від реклами в одному місці
  • DataVault Platform & Science, яка містить мільйони даних на рівні користувача, які маркетологи можуть використовувати для покращення своїх програм і послуг

Залежно від бюджету та стратегії вашої маркетингової кампанії ви можете отримати розширену або професійну підписку від Tenjin. Однак, якщо ви новачок у розробнику додатків або початківець маркетолог додатків, ви можете почати з безкоштовного плану базових послуг.

Заключні слова💻

Тепер, коли ви знаєте найефективніших партнерів із вимірювання мобільних пристроїв, ви можете легко вибрати. Більшість із наведених вище інструментів пропонують стандартну послугу: аналіз даних мобільної атрибуції та звітування про продуктивність програми.

Однак ви можете знайти інструменти, що пропонують додаткові функції, легкість використання, доступну ціну, масштабовані пакети передплати тощо. Тож виберіть той, який відповідає стратегії розвитку вашого мобільного додатка.

Окрім MMP, вам також потрібен захист від шахрайства з кліками, через який ваші маркетингові кампанії мобільних додатків виходять за межі бюджету, не отримуючи бажаного результату.