8 партнерських програм API, до яких розробники можуть приєднатися, щоб заробити гроші

Інфляція захопила світ, і ми всі, безперечно, є частиною цього.

Купівельна спроможність грошей щороку падає через інфляцію. Незалежно від того, працюєте ви чи керуєте бізнесом, завжди добре мати інше джерело доходу для забезпечення фінансової безпеки. Якщо ви можете зробити це джерелом пасивного доходу, це найкращий варіант, оскільки вимагатиме мінімальних зусиль з вашого боку.

Пасивний дохід може дозволити вам заробляти гроші, навіть коли ви дрімаєте або міцно спите, докладаючи невеликих зусиль або взагалі не докладаючи їх. Пасивний дохід забезпечує таку необхідну додаткову фінансову свободу та зменшує тиск офісної роботи. А якщо вже є, не завадить мати ще один.

Пасивний дохід може бути цінним активом, який робить середній клас багатим, а багатих — більш заможними. Якщо дотримуватись старанності та максимальної відданості, це може зробити багатшими найбагатшими. Він працює як резервний або пенсійний план із достатньою кількістю коштів і забезпечує майбутнє для вас і ваших близьких без жодних фінансових компромісів. Крім того, завжди добре мати в кишені додаткові гроші.

Джерела пасивного доходу

Є багато джерел пасивного доходу, які можна використовувати для отримання додаткових коштів. Деякі з найпопулярніших з них – це продаж цифрових активів, таких як онлайн-курси та електронні книги, ведення блогів, афілійований маркетинг і багато іншого.

Одним з найкращих способів отримання пасивного доходу є афілійований маркетинг.

Партнерський маркетинг — це не що інше, як техніка, за допомогою якої ви можете заробити певний відсоток грошей на маркетингу та просуванні продукту для іншої особи чи компанії. Тут вам потрібно лише зосередитися на своєму домені, маркетингу, розробці чи рекламі, і вам платять за те, що ви робите.

Це відмінний спосіб отримання пасивного доходу з наступних причин:

  • Ви можете працювати в потрібний час з дому чи будь-якої частини світу, оскільки все в Інтернеті. Єдина початкова інвестиція, яка потрібна, це час.
  • Це підприємство з низьким ризиком, оскільки воно є економічно ефективним і не вимагає початкової суми.
  • Винагороди (дохід), які ви отримуєте, залежать від ефективності. Чим краще ви працюєте, тим більшу винагороду ви отримаєте. Коротше кажучи, ви пожнете те, що посієте.
  • Немає необхідності розвивати свій продукт. Тут товар вже є, і його потрібно лише просувати.
  • Для початку не потрібна кваліфікація чи технічні знання.

Партнерський маркетинг призначений не лише для афілійованих маркетологів. Це фантастична можливість для кожної людини в різних сферах. Якщо ви знайомі з продуктами та володієте належною якістю для продажу продукту, ви можете заробити значну суму за допомогою афілійованого маркетингу.

  Як керувати та видаляти контакти на вашому iPhone або iPad

Партнерські програми для розробників API

Тут ми поговоримо про деякі партнерські програми для розробників API.

Розробники можуть отримати значну користь від афілійованого маркетингу, використовуючи партнерські програми платформи API. Деякі з переваг:

  • Використання API дозволить розробникам безперервно з’єднуватися з рекламодавцями та працювати з ними без жодних додаткових каналів. Це зменшить ручне навантаження, і робота буде виконуватися гладко.
  • API нададуть високоточні дані. Це також забезпечить афілійованим особам доступ до величезної кількості даних протягом короткого періоду часу.
  • Дані залишаться в безпеці за допомогою ключа API, який неможливо зламати.
  • Дані потрібно вводити вручну лише один раз. Після цього він автоматично оновлюється за допомогою ключів API.

Відповідно до ваших бажань і результатів ви можете зробити афілійований маркетинг джерелом пасивного доходу або основним.

Давайте дослідимо деяких постачальників API, які запускають партнерські програми, на яких розробники можуть заробляти гроші.

Змінити зараз

ChangeNOW є однією з найвідоміших платформ миттєвого обміну криптовалютами в усьому світі. Його екосистема включає різні криптосервіси, такі як мобільний обмін і цифровий гаманець, а також видатну партнерську програму та численні рішення B2B.

Партнерська програма ChangeNOW пропонує найбільш безпроблемний спосіб отримання прибутку: просто виберіть одне з багатьох рішень і отримуйте комісію з кожної транзакції, яку ваша аудиторія здійснить за допомогою вибраного інструменту.

The обмінний API це чудовий інструмент для розробників додатків і веб-сайтів, засобів масової інформації та блогерів, орієнтованих на криптовалюту. Сервіс значно розширить функціональність продукту партнера, дозволяючи користувачам купувати, продавати та обмінювати криптовалюту на вигідних умовах. Інтегрувавши API, ви автоматично приєднаєтеся до партнерської програми та отримаєте до 1,8% від кожної транзакції, здійсненої через вашу платформу.

Інші рішення B2B включають настроювані віджет обмінуплагін для WordPress для власників веб-сайтів, і реферальні посилання за допомогою якого ви також зможете заробити певний відсоток від криптобірж.

Деякі переваги партнерської програми включають швидку інтеграцію (від 2 годин до 1 тижня), гнучку систему комісій (можна встановити комісію від 0 до 1,8%), особистий менеджер облікового запису та цілодобову підтримку клієнтів, широкий спектр інструментів як для початківців, так і для досвідчених розробників.

ScrapingBee

ScrapingBee це API веб-скрапування, який надає партнерські програми з платформи API. API, який він використовує, простий у використанні та розумінні. Це дає вам шанс заробити 25% комісії, приєднавшись до його реферальної програми. Ви можете приєднатися до програми, якщо ви фрілансер, самостійно створюєте блоги, пов’язані з програмуванням, або працюєте в програмному агентстві, яке займається веб-скрапінгом.

  Що робити, якщо ви отримуєте фішинговий електронний лист?

Це полегшує веб-реалізацію, оскільки містить зразки коду на всіх мовах, таких як Java, Python, PHP тощо. Ви також можете рекламувати ScrapingBee, дописуючи в блозі, додаючи посилання на інформаційні бюлетені або використовуючи рекламні банери на веб-сайті.

Просувати ScrapingBee досить легко, оскільки є багато варіантів. Ви можете створити обліковий запис на різних платформах соціальних мереж як розробник і просувати ScrapingBee там.

Apify

Apify це повне, індивідуальне та автоматизоване веб-рішення. Він відкритий для всіх і дозволить вам автоматизувати нудні та трудомісткі завдання в Інтернеті, знімаючи з ваших плечей додаткове денне навантаження.

Він має швидку, автоматичну та зручну для користувача копію даних та веб-інтеграцію, яка інакше виявляється дуже дорогою та непродуктивною через ручну роботу та проблеми з масштабуванням.

Ви можете заробляти до 20% періодичної комісії за кожного реферала через партнерське посилання. Сума, яку ви можете заробити за допомогою афілійованого маркетингу на цій платформі, не обмежена.

Інформаційна панель дозволяє користувачеві відстежувати роботу, а функція проксі працює належним чином із чудовою підтримкою клієнтів. Можлива аудиторія може варіюватися від розробників-фрілансерів і міні-стартапів до величезних компаній, які допоможуть вам збільшити свій дохід.

Zyte

Zyte це прогресивна платформа API афілійованого маркетингу, яка допоможе впоратися зі суєтою. Він надає новачкам 1-місячний безкоштовний доступ до інтелектуального менеджера проксі-серверів, щоб ви могли створювати унікальний вміст, допомагаючи вам масштабувати веб-скрапінг і дозволяючи заробляти до 50% комісії з продажів до 1000 доларів США.

Команда підтримки клієнтів працює активно та відповідає на ваші запити в короткий термін, орієнтований на клієнта. Він надає користувачам автоматичне вилучення даних без написання коду та використовує машинне навчання для вибору найбільш сприятливої ​​IP-адреси для певного веб-сайту.

Zyte орієнтований на результат, а його проксі-сервер є одним із найбільш використовуваних і ефективних серверів у порівнянні з різними діапазонами платформ API.

Октопарс

Октопарс є однією з платформ партнерських API, що розвивається, і є одним з найкращих інструментів для отримання пасивного доходу. Тут ви можете заробляти до 15% комісії за кожного реферала, коли клієнт реєструється та купує план за вашим посиланням. Octoparse надає користувачам необмежену кількість рефералів.

Він надасть вам код і унікальне посилання, коли ви станете афілійованим маркетологом після того, як займете його партнерську програму.

Робота розробників полегшена, оскільки Octoparse має хмарну платформу, яка підтримується сотнями серверів, що дозволяє користувачам швидко отримувати дані та зберігається в тій самій хмарі. Крім того, доступ до нього можна отримати з будь-якої машини у ваш день і час, запланувавши процес.

  Як порахувати пусті або порожні клітинки в Google Таблицях

Анотація

Анотація це ще одна платформа API для партнерських програм, яка дозволяє отримувати комісію до 500 доларів США на місяць. Ви отримаєте доступ до вже опублікованих партнерських бюлетенів, HTML-коду та кодів відстеження для безкоштовних купонів і угод, зареєструвавшись у програмі партнерства.

Тут за підтримку та оновлення сайту відповідає користувач. Його API веб-збирання допомагає отримувати дані з будь-якого веб-сайту через мільйони проксі-серверів, доступних у вашому розпорядженні.

Ціна на програму номінальна. Він простий і має високу прозорість, щоб відповідати аналогічним платформам.

Мисливець

Мисливець має на меті надати професіоналам можливість створювати та підтримувати зв’язки з людьми, шукаючи адреси електронної пошти від різних компаній, і цей підхід дуже орієнтований на користувача.

Платформа дає вам шанс заробити до 30% регулярної частки доходу протягом першого року після того, як ви станете афілійованим партнером після участі в програмі, щоб розпочати роботу. Отже, це безумовно чудова можливість заробити додаткові кошти. Ви можете отримати платіж через 45 днів через PayPal після кожної успішної конверсії реферала.

Плата за підписку виставляється щомісяця або щороку відповідно до вибору користувача на Hunter.

CoinMarketCap

CoinMarketCap є однією з найбільш популярних компаній із відстеження цін на криптоактиви в криптопросторі, її місія полягає в тому, щоб вчасно надавати якісні та точні криптодані.

Програма партнерства на CoinMarketCap надає користувачеві можливість створити та встановити унікальне реферальне посилання партнера. Але щоб ви мали реферальне посилання, вам потрібно мати 200 діамантів у своєму обліковому записі.

Тут ви отримуєте 20 діамантів лише тоді, коли запрошена вами особа досягне 100 діамантів. Послуга суворо обмежена лише для особистого використання, якщо ви не погоджуєтесь на комерційне використання.

Висновок

Пасивний дохід від афілійованого маркетингу може виявитися дуже корисним. Це також забезпечує додатковий поштовх для вашої фінансової стабільності та планів щодо майбутніх заощаджень. Залежно від ваших інтересів, потреб і планування часу, ви можете розпочати роботу в якості афілійованого працівника як неповний робочий день або навіть як повний робочий день. Важливо вибрати правильну платформу, щоб уникнути вагань у майбутньому.

Перелічені вище платформи мають високі відгуки користувачів і чудові API, програмне забезпечення та сервери керування проксі-серверами для ефективного виконання завдань.

Вас також можуть зацікавити партнерські програми чату та служби підтримки.