8 онлайн-інструментів для успіху в навчанні

Навчання, групові проекти та ночі, повні кофеїну, може здатися, що ви ведете важку боротьбу як студент. Якщо ви проходите через такий етап, можливо, деякі онлайн-інструменти можуть зняти навантаження з ваших плечей.

Хоча ці інструменти не можуть виставити ідеальні оцінки вашим роботам, вони точно можуть трохи полегшити процес. Незалежно від того, чи ви готуєтеся до іспитів, співпрацюєте з однокурсниками, проводите дослідження чи намагаєтесь не відставати від розкладу, онлайн-інструменти можуть вам допомогти.

Нижче я підготував список потужних онлайн-інструментів для студентів, які допоможуть досягти успіху в навчанні. Найкраща частина? Усі ці інструменти або безкоштовні, або мають комплексний безкоштовний план. Ви можете скористатися ними, навіть якщо у вас як студента обмежений бюджет.

Граматично

Grammarly — це обов’язковий інструмент для всіх, кому потрібно писати, особливо для студентів, оскільки він допомагає їм навчатися, виправляючи свої помилки. Grammarly автоматично сканує ваші записи та допомагає виправляти граматичні, пунктуаційні, орфографічні, інтонаційні та інші письмові помилки.

Навіть якщо ви прекрасно розумієте граматику та структуру речень, людська помилка все одно є проблемою. Не кажучи вже про легкість автоматичного виправлення орфографічних помилок, тож вам не доведеться весь час натискати клавішу Backspace.

Найкраще те, що його безкоштовної версії більш ніж достатньо для виправлення важливих помилок, таких як пунктуація, правопис і тон. Хоча, щоб ваші записи звучали краще, преміальна версія допомагає переписувати речення, використовувати кращі слова та змінювати тональність.

Ви можете скопіювати/вставити вміст у веб-програму Grammarly, щоб виправити це. Однак використовувати розширення Grammarly Chrome набагато краще, оскільки воно працюватиме на всіх веб-сайтах, де ви пишете.

Якщо вам потрібен веб-сайт, Hemingway Editor стане хорошою альтернативою Grammarly.

Моє навчальне життя

Відповідно до своєї назви, My Study Life допоможе вам керувати своїм навчальним життям в одній програмі. Додаток дозволяє безкоштовно створювати розклади, відстежувати хід проекту, відстежувати майбутні події та встановлювати нагадування.

Ви можете створити розклад на цілий навчальний рік з розділенням за термінами. Він організує всі ваші заняття та щодня розповідатиме про ваш щоденний розклад. Ви можете вручну створювати завдання для відстеження за допомогою панелі виконання. Також є спеціальний розділ для іспитів, де ви можете переглянути всі майбутні та складені іспити разом із результатами.

Ви можете відстежувати свої заняття, спеціальні завдання та іспити окремо, але є також розділ, який містить огляд усіх них в одному місці. Разом із веб-програмою My Study Life також має програми для Android та iOS для доступу до ваших даних з будь-якого місця.

М’яке бурчання

Soft Murmur — мій улюблений веб-додаток для створення білого шуму, оскільки він дуже простий у використанні та має всі необхідні функції.

Якщо вам потрібно вчитися з галасливими сусідами по кімнаті або ви просто хочете краще зосередитися, програма білого шуму змінить життя.

Він поставляється з 10 різними звуками безкоштовно. Вам просто потрібно відрегулювати повзунок гучності під кожним, щоб створити власну суміш білого шуму. Він також має довільний мікшер для автоматичного створення різних типів білого шуму та збереження їх для використання пізніше.

Особисто я вважаю, що безкоштовної версії достатньо для більшості користувачів, але якщо ви хочете трохи пофантазувати, тоді платна версія за 9 доларів США на рік пропонує ще 13 звуків, зокрема дзвонів, водоспаду, вентилятора тощо. Ви також можете використати тихе бурчання на пристрої Android або iOS.

Крім того, якщо вам потрібен трохи вдосконаленіший додаток із білим шумом із більшою кількістю важелів, то Noises Online — хороший варіант.

MarinaraTimer

Ще один додаток, який допоможе вам залишатися зосередженим під час навчання. MarinaraTimer — це програма Pomodoro, яка допомагає вам зосередитися, створюючи робочі сесії та перерви, щоб ви могли вчитися, не перевантажуючись. Він відповідає тим же правилам Pomodoro: 25-хвилинна робоча сесія з 5-хвилинною перервою та 15-хвилинною перервою після кожних чотирьох сесій.

Що ще цікавіше, це його спеціальна опція таймера, яка дозволяє створювати власні сеанси. Ви можете обрати будь-який час для роботи та перерву, який вам найбільше підходить. Якщо вам подобається довша перерва між ними, тоді спеціальний таймер ідеально підходить.

Окрім цього, він має купу звуків сповіщень, які відтворюються в кінці сеансу, а великий годинник посередині дозволяє швидко побачити, скільки часу залишилося до кінця сеансу.

Wolfram Alpha

Wolfram Alpha — це спеціальна пошукова система, яка фокусується на відповідях на ваші запити за допомогою обчислювальних даних. Незважаючи на те, що він надає описи речей, коли це можливо, головна увага полягає в розмові про речі, які можна обчислити.

Наприклад, запитання «Яка столиця Китаю?» не дасть відповіді, даючи опис Пекіна разом з його історією. Натомість Wolfram Alpha просто покаже назву Пекіна разом із окремими стовпцями, у яких відображатимуться його місцезнаходження, населення, місцевий час, висота над рівнем моря, дата знаходження та інші цифрові дані.

Крім того, ви також можете задавати математичні запитання, і вони нададуть детальні відповіді разом із відповідними діаграмами. Існує гарна кнопка «Крок за кроком рішення», яка дає змогу взаємодіяти та вивчати точні кроки, зроблені для вирішення проблеми, а також опис кожного кроку.

Як студенту, проекти вимагають глибокої статистики, і, звичайно, вам знадобиться додаткова допомога з математики та фізики. Все це може впоратися з Wolfram Alpha, вам просто потрібно ввести свій запит. Хоча для покрокових інструкцій вам знадобиться версія Pro.

ChatGPT

ChatGPT захопив світ за останні місяці, і це справедливо. Бот зі штучним інтелектом, який може надавати індивідуальні відповіді на будь-яке питання природною мовою, безумовно, стане хорошим компаньйоном для студентів.

Ви можете запитати в ChatGPT будь-що, і ви отримаєте точну відповідь, якщо це не щось нове, оскільки знання ChatGPT були відрізані у 2021 році. Це також включає покрокові математичні рішення та повний запис коду.

Найкраще те, що ви можете покращити поведінку ChatGPT за допомогою підказок. Наприклад, створення вікторин, отримання ідей для проектів, допомога з промовами та отримання натхнення для ваших записів. Ви навіть можете покращити ChatGPT за допомогою розширень Chrome.

Існують також альтернативні чат-боти, такі як ChatGPT, які, можливо, пропонують ще кращі функції. Мені особисто подобається YouChat, оскільки він також може надавати найновішу інформацію та навіть містити посилання.

Rytr

Базуючись на тій же технології, що й ChatGPT, Rytr зосереджується виключно на автоматичному створенні вмісту. Електронні листи, публікації в блогах, есе, заголовки, супровідні листи та майже всі види вмісту. Будучи студентом, ви можете використовувати Rytr, щоб отримати натхнення для написання вступів або навіть повних есе.

Він напише добре продуманий опис із належним форматуванням, включаючи заголовки та підзаголовки. Однак не варто брати роботу Ритра і показувати її як свою, оскільки вона все одно є плагіатом, і це можна виявити.

Ви можете отримати натхнення, щоб усунути блокування автора та мати всю відповідну інформацію в одному місці. Форматування Rytr може дати ідеї щодо того, що ви повинні охопити, пов’язане з темою.

Його безкоштовна версія обмежена 10 тисячами символів на місяць, цього достатньо для одного проекту. Однак, якщо ви хочете отримати необмежений доступ, вам потрібно буде отримати платну підписку.

Пакет редакторів документів Google

Есе, презентації, таблиці з даними та опитування є звичайними заняттями в коледжі, і Google Docs Editors Suite пропонує рішення для всіх. Google Документи, Презентації, Таблиці та Форми — це комплексний набір веб-інструментів, які дозволяють створювати вміст із потужними функціями та керувати ним в одному місці.

Я особисто пишу та керую всіма своїми публікаціями в Документах Google, а потім переміщую їх у WordPress. Одне, що мені подобається в цих інструментах, — це можливість використовувати сторонні додатки, які дозволяють додавати дивовижні функції. Якщо ви не знайдете потрібну вам функцію в одному з цих інструментів, є хороша ймовірність, що додатковий компонент може її надати.

Крім усіх необхідних функцій, які є в інших офісних пакетах, ви також отримуєте чудові функції співпраці, розширену підтримку форматів, повну історію змін, веб-пошук, навчальні ресурси та багато іншого.

Якщо вам не подобається працювати в Інтернеті або вам потрібно піти кудись, де немає підключення до Інтернету, ви також можете змусити ці інструменти працювати в автономному режимі, попередньо налаштувавши їх.

Бонус 😎

Незважаючи на те, що це не зовсім програма, TEDEd є чудовим онлайн-ресурсом для вивчення речей, які зазвичай не містяться в навчальній програмі. Це в основному освітній YouTube-канал, але на його веб-сайті є спеціальний розділ для студентів. Просто натисніть кнопку Студенти починають тут на веб-сайті, і ви побачите сотні захоплюючих відео.

Кожне відео є анімованим і зазвичай триває лише 4-5 хвилин. Відео створюють різні учасники, тому анімація та диктори відрізнятимуться від відео до відео.

Закінчення слів

Загалом наведені вище інструменти допоможуть вам краще писати, досліджувати та зосереджуватися. Grammarly і Editors Suite від Google – безперечно обов’язкові інструменти для студентів, оскільки навчання вимагає багато письма. Я також порекомендую вам сісти в потяг зі штучним інтелектом і навчитися ChatGPT і як отримати від нього максимальну користь, особливо використання підказок.

Ви також можете дослідити деякі комплексні платформи для залучення студентів, які пропонують навчання світового рівня.