8 ознак того, що вам не судилося бути програмістом

| | 0 Comments| 7:50 AM
Categories:

Ключові висновки

  • Відсутність експериментальної творчості заважає програмуванню; відкритість і бажання випробувати нові підходи є важливими для успіху.
  • Незалежність і самомотивація також життєво важливі; здатність вирішувати проблеми та постійно вчитися необхідна для процвітання.
  • Логічне мислення та пристрасть до вирішення головоломок мають вирішальне значення. Без цих рис кодування може бути розчаровуючим і невигідним.

Чи підходить мені програмування? Чи сподобається мені кодування? Поставивши собі ці запитання та чесно відповівши на них, ви можете двічі подумати. Реальність: деякі люди просто ненавидять програмування.

Якщо ви не впевнені, чи призначено вам стати програмістом, ось кілька ознак, які можуть вказувати на те, що ви погано підходить.

1. Вам не вистачає експериментальної творчості

Незважаючи на те, що програмування ґрунтується на логіці, це дуже творче мистецтво. Нова програма схожа на чисте полотно. Ваші пензлі та палітра кольорів — це мови, фреймворки та бібліотеки. Вам потрібне бачення вашої творчості та креативність, щоб втілити це бачення в життя.

Пуристи кодування скажуть вам, що є лише один спосіб написати хороший код, але це далеко не так. Це все одно, що сказати, що є лише один спосіб побудувати будинок, написати роман чи спекти торт. Існує багато способів кодування програмного забезпечення; ви повинні бути готові експериментувати.

Без природного почуття цікавості ви розвинете тунельний зір. Вам буде важко придумати нові ідеї. У цей момент програмування стає буденною роботою і втрачається іскра захоплення, яка, ймовірно, спочатку привернула вас до технологій.

2. Ви не керуєтеся самостійно

Ви ні в чому не досягнете успіху, якщо не будете неймовірно мотивовані. Це універсальна істина, але особливо це стосується програмування.

Хороший програміст вміє себе мотивувати. Зніміть всі інші шари; програмування, як і будь-яка торгівля, принципово повторюється. Якщо вам важко інвестувати в ту роботу, яка вимагає бути розробником, ви будете мати труднощі і, швидше за все, згорите.

  Як створити обліковий запис Wayfair Professional

Ви повинні вміти вирішувати проблеми, використовуючи свою ініціативу. Багато нових проблем будуть нагадувати проблеми минулого тижня. Сантехнік не просить новий тип раковини для ремонту, коли він з’являється вдома до клієнта. Вони просто вирішують проблему і готуються до наступної.

Через це ви знайдете рішення одних проблем, працюючи над іншими. Досвідчені програмісти з часом отримають величезну кількість знань. Ви повинні бути пристрасними у своєму прагненні шукати ці повторення та закономірності при кожній нагоді. Завтра все буде легше, як прямий наслідок.

3. Ви терпіти не можете логічних проблем

Поширена помилкова думка, що вам потрібно бути математичним генієм, щоб розуміти програмування. Ви не в невигідному становищі, якщо в школі не були відмінником. Однак вам потрібна здатність вирішувати проблеми за допомогою логічного, алгоритмічного мислення.

У вас є природне захоплення головоломками? Ви допитливі й прагнете дізнатися, чому наш цифровий світ працює саме так? Якщо ні, ви будете розчаровані, коли зіткнетеся з цими стовпами ремесла. Вони повинні вас заінтригувати. Якщо ні, можливо, ви захочете переглянути.

Значна частина інтелектуальної винагороди, яку пропонує програмування, приходить від вирішення головоломки. Чим складніша головоломка, тим приємніше буде, коли ви нарешті її зламаєте. Якщо це почуття не запалить ваш вогонь, програмування буде нічим іншим, як нескінченним парадом розчарувань і розчарувань.

4. Ви не любитель проводити дослідження

Незалежно від того, скільки ви знаєте про кодування, ви завжди зіткнетеся з незвіданою територією. Можливо, ви працюєте над веб-додатком і не можете створити структуру для співпраці. Можливо, у вашому останньому проекті використовується Python, і ви десять років опановували Java.

Як ви долаєте ці виклики? Немає головного посібника, який можна відкрити; відповіді треба шукати за власним бажанням. Все, що у вас є, це документація коду, Google і бажання ставити правильні запитання.

Якщо вам незручно лізти в бур’ян, ви не досягнете успіху в кар’єрі програміста. Не завжди найрозумніші розробники стають найуспішнішими. Це ті, хто розуміють, як розбити проблеми та створити їх у рішеннях.

  Високооплачувані рекламні мережі для блогерів [10 Google Adsense Alternatives]

5. Ви віддаєте перевагу нормальним робочим дням

Програмні роботи є гнучкими. На деяких роботах у техніці вам доведеться працювати на місці в офісі. Деякі дозволяють працювати віддалено. Ви можете працювати на стартапі як фрілансер, щоб прокласти свій шлях, або ви можете обрати компанію FAANG для більш традиційної корпоративної кар’єри.

У будь-якому випадку успішний програміст потребує самовіддачі. Нерідко можна почути історії про пізні ночі, довгі сеанси кодування та погіршення балансу між роботою та особистим життям у будь-якому випадку. Розробка програмного забезпечення супроводжується жорсткими дедлайнами; вкластися в ці терміни не завжди можливо, якщо вам дуже хочеться вирушити в дорогу до п’ятої вечора.

Щоб виконати всю необхідну роботу, розробники часто витрачають на свою роботу багато особистого часу. Навіть фрілансерам доводиться працювати довгі години, щоб випередити конкурентів.

І коли ти нарешті вийдеш з годинника? Може бути важко відірватися від роботи; ви, ймовірно, зіткнетеся з довгими ночами, лежачи в ліжку, ваш мозок тріскається синтаксисом і можливими обхідними шляхами. Кодування – це праця любові.

Як зрозуміти, що програмування для вас: ви насолоджуєтеся відчуттям цього постійного супутника, навіть коли маєте спати. Отже, якщо ви ненавидите програмування, вам буде важко вижити в безперервній грі.

6. Ви зосереджені насамперед на зарплаті

Без сумніву, програмування може забезпечити хороше життя. Можливо, ви переглядали сайти вакансій і були вражені тим, що найкращі компанії галузі пропонують розробникам початкового рівня. Ви не перший і не останній, хто пробує свої сили в кодуванні, щоб заробити свій шматок пирога.

Оскільки ринок насичується, вам потрібно буде постійно інвестувати в себе, щоб залишатися достатньо конкурентоспроможними, щоб сяяти в професійному середовищі. Часто (хоча і не завжди) потрібен чотирирічний ступінь, причому ступінь магістра стає все більш поширеним явищем на вищих посадах.

Чи можете ви заробляти багато грошей як програміст? Абсолютно. Але це буде непростий шлях — якщо ви хочете швидко розбагатіти, ви можете зіграти в лотерею.

7. Вам не подобається постійне навчання

Як і у випадку з медичними дослідженнями, кодування вимагає певного набору навичок, що постійно розвивається, і який регулярно вдосконалюється. З розвитком технологій зростає і необхідна база знань розробника.

  VirusTotal випускає додаток для Mac; Перевіряє файли на віруси, не відкриваючи їх

Незважаючи на те, що Python і Java стабільно лідирують на ринку серед популярних мов, здається, щодня з’являється нова мова чи фреймворк. Нові обхідні шляхи, рішення, робочі процеси, синтаксис… список можна продовжувати.

Якщо ви не з тих, хто хоче продовжувати вдосконалювати свої навички знову і знову, програмування може бути не вашим бажанням.

8. Ви не любитель нетворкінгу

Незважаючи на те, що дослідження й аналіз є важливими аспектами кодування, існує необхідний навик програмування, який потрібен усім програмістам: спілкування в мережі. Підтримка громади надзвичайно корисна, коли справа доходить до перетину нерівностей на дорозі.

Подібно до блокади письменника, навіть професійним програмістам потрібна допомога, щоб пройти через грубі патчі. У цьому відношенні можливість звернутися до експертів, які можуть вам допомогти, є неоціненною.

Хоча інтроверти часто тяжіють до кар’єри програміста, у вас буде більше шансів на успіх, якщо ви не боїтеся спілкуватися. Якщо вам незручно виходити із зони комфорту, щоб знайти роботу чи отримати допомогу у своєму останньому проекті, ви можете подумати про інший напрямок роботи.

Я не люблю кодування. Що я повинен зробити?

Програмування не для всіх, але ви не повинні здаватися, перш ніж ви чесно прикладете зусиль до програмування. Найкращий спосіб з’ясувати, чи підходить вам програмування, — це одразу спробувати. Навчіться писати сценарії, вивчайте мову, вивчайте книги з програмування. Усе, що розширює ваше розуміння ремесла, допоможе вам прийняти рішення, а це потребує часу.

Хороша новина: якщо ви налаштовані на те, щоб знайти професію, яка вам сподобається, є багато нішевих можливостей у сфері технологій. Якщо ви вже отримали ступінь, але виявили, що кодування не для вас, не хвилюйтеся. Є багато вакансій, не пов’язаних із програмуванням, для випускників інформатики, які ви можете розглянути.

Кодування не для всіх

Хоча будь-хто може навчитися писати код, це не те саме, що насолоджуватися довгою кар’єрою, займаючись улюбленою справою. Цілком можливо бути талановитим розробником і все одно не знайти ідеального підходу.

Якщо у вас серце до бізнесу, але ви хочете залишатися пов’язаними з індустрією програмного забезпечення, ви завжди зможете знайти місце в техніці, щоб навчатися та розвиватися. У нашому галасливому світі лідери, які розуміють складний процес програмування, завжди користуються великим попитом.