8 одиниць обладнання, яке потрібно для створення музики

| | 0 Comments| 2:56 AM
Categories:

Зараз, як ніколи, виробництво музики та технології йдуть рука об руку. У наші дні ключ до створення гарної музики полягає в тому, щоб мати правильні частини технічного обладнання. А завдяки цим програмним і апаратним інструментам створювати пісні стало легше, ніж будь-коли. Якщо ви початківець музичний продюсер, ви повинні інвестувати в це обладнання.

Ось найважливіше обладнання, яке вам необхідно мати, щоб почати свою музичну пригоду.

1. Цифрова аудіоробоча станція (DAW)

Цифрова аудіостанція або DAW є, мабуть, найважливішим інструментом для створення музики. Це програмне забезпечення виконує різні функції, включаючи запис, редагування, мікшування та мастеринг музики. DAW — це те, де відбувається магія, оскільки вона надає музичним продюсерам доступ до цифрових інструментів, дозволяючи їм додавати звукові ефекти до пісні.

З точки зору доступності, на ринку є багато варіантів. Однак двома найпопулярнішими є Logic Pro та Ableton. Перший доступний лише в macOS, але має кращі функції редагування, тоді як другий доступний на кількох пристроях і найкращий для простих виробництв. Інші подібні варіанти включають FL Studio, Studio One, Cubase і Reaper.

Багато DAW мають безкоштовні пробні версії, тому, можливо, варто спочатку випробувати їх, щоб визначити, чи відповідають вони вашим довгостроковим потребам, перш ніж купувати. Платні версії для деяких пакетів FL Studio та Ableton обійдуться вам від 500 до 1000 доларів США. Однак за 199,99 доларів США Logic Pro є хорошим співвідношенням ціни та якості.

2. Комп’ютер

Комп’ютер, будь то ноутбук або настільний комп’ютер, є незамінним для створення музики, оскільки він допомагає об’єднати все інше обладнання (апаратне та програмне забезпечення). Це означає, що вам потрібен комп’ютер, здатний працювати з усіма плагінами та програмами, запущеними одночасно.

  Історія Caps Lock: чому існує клавіша Caps Lock?

Особисто я рекомендував би Apple silicon Mac (M1 або M2) ​​із 16 ГБ оперативної пам’яті та мінімум 500 ГБ пам’яті. Але ви також можете вибрати інші бренди комп’ютерів із подібними характеристиками.

Щоб спростити роботу, ви можете мати окремий комп’ютер для створення музики, але це не обов’язково. Крім того, як новачок у галузі, який ще не має студії, ви можете вибрати ноутбук, оскільки він дешевший і мобільний, що дозволяє записувати в різних місцях. Ви можете вибрати один із нашого списку найкращих ноутбуків для створення музики.

3. Студійні навушники/монітори

Автор зображення: Аудіотехніка

Створення музики вимагає прослуховування ваших записів, щоб внести необхідні зміни. У вас є два варіанти: студійний монітор або пара студійних навушників.

Монітори більше підходять для досвідчених виробників, які можуть значно модифікувати їх для отримання чистого звуку. Отже, як новий виробник, ви можете вибрати навушники, оскільки вони портативні та доступніші за монітори. Вони також є кращими варіантами, якщо у вас є домашня студія або живете в шумному районі.

Пам’ятайте, що студійні навушники – це не те саме, що звичайні споживчі навушники. Перший використовується в основному продюсерами та артистами та оснащений інструментами, які допоможуть вам почути звуки, які ви не почуєте з другим. Це, у свою чергу, дає змогу вносити необхідні зміни до пісні під час запису.

Існує широкий асортимент студійних навушників, але купуючи такі навушники, ви повинні враховувати такі якості, як чіткість, звукоізоляція та довговічність. Найпопулярніші моделі з такими якостями включають Audio Technica ATH-M50x, Sennheiser HD-280 і Beyerdynamic DT 770.

4. Мікрофон для запису

Мікрофон для запису — ще одне найкраще обладнання для виробництва музики. Він фіксує вокал та інструменти, які можна перетворити на електронні сигнали за допомогою DAW.

Мікрофони бувають різних типів; однак найпопулярнішими є конденсаторні та динамічні мікрофони. Конденсаторні мікрофони найкраще підходять для запису вокалу та інших звуків, але динамічні мікрофони також можуть виконувати цю роботу.

  10 платформ кібербезпеки на основі ШІ для захисту вашої організації

Мікрофони для запису можуть коштувати від 100 до 10 000 доларів США. Але як новачкові, вам не потрібно витрачати гроші, щоб купити його, є багато якісних варіантів за розумними цінами.

Прикладами досить доступних записуючих мікрофонів є конденсаторний мікрофон Rode NTIA, Audio Technica AT4040 і динамічний мікрофон Shure SM57, ціна на які варіюється від 100 до 300 доларів.

5. MIDI-контролер

Контролер цифрового інтерфейсу музичних інструментів (MIDI) — це пристрій, який надсилає програмні інструменти до програмного забезпечення з підтримкою MIDI, наприклад DAW. Іншими словами, він не генерує жодного звуку незалежно, але може надсилати MIDI-дані до вашої DAW, яка потім відтворює звук у даних.

Залежно від вашого жанру, MIDI-контролер може прискорити ваш робочий процес, негайно інтегруючи нові мелодії у вашу DAW. Ви можете використовувати MIDI-контролер, підключивши його до комп’ютера за допомогою кабелю USB. Після цього відкрийте програмне забезпечення DAW на комп’ютері, перевірте наявність активних пристроїв MIDI та підключіть його до контролера.

Технічно вам, мабуть, не потрібен MIDI-контролер, особливо якщо ваш жанр не потребує багатьох акордів і мелодій. Але якщо вам потрібно його придбати, хорошими варіантами стануть такі моделі, як Arturia KeyLab 49, M-Audio Oxygen 61-key та AKAI MPK Midi.

6. Аудіоінтерфейс

Багатоканальний аудіоінтерфейс необхідний для створення музики. Цей пристрій приймає аудіосигнали від мікрофонів та інструментів, таких як гітари та клавішні, і надсилає електронний вихід у вашу DAW. Подумайте про це як про канал між аналоговими звуками живих інструментів і цифровим аудіо DAW.

Аудіоінтерфейси відрізняються кількістю каналів або входів, які вони мають. Чим більше каналів, тим більше інструментів можна записувати одночасно. Новачкові з простими студійними налаштуваннями аудіоінтерфейсів з одним або двома каналами може бути достатньо, поки ви не будете готові використовувати більше інструментів.

Деякі з найбільш високо оцінених аудіоінтерфейсів включають серію Focusrite Scarlett, Apollo Twin X і Native Instruments Komplete Audio 2.

  Як використовувати techukraine.net DNS Lookup API у JavaScript (NodeJS)

7. Зовнішній жорсткий диск

Звичайно, більшість DAW мають безліч вбудованих семплів та інструментів, яких може бути більш ніж достатньо для ваших виробничих потреб. Однак з часом вам може знадобитися розширити свої можливості, досліджуючи сторонні технології віртуальної студії (VST).

Саме тут на допомогу приходить зовнішній жорсткий диск, який забезпечує достатньо місця для безпечного зберігання додаткового програмного забезпечення або звукових фрагментів, які ви можете використовувати для створення музики.

Зовнішні жорсткі диски зазвичай бувають двох типів — жорсткі диски (HDD) і твердотільні накопичувачі (SSD). Жорсткі диски зазвичай дешевші, але твердотільні накопичувачі пропонують найкраще співвідношення ціни та якості, оскільки їхня швидкість передачі набагато вища.

8. Кабелі та адаптери

Щоб ваша студія запрацювала, вам знадобляться кабелі для підключення різноманітних пристроїв. Три найважливіші кабелі для початку:

  • Кабелі XLR – для підключення мікрофона до аудіоінтерфейсу.
  • Інтерфейсні кабелі – для підключення аудіоінтерфейсів до комп’ютера.
  • MIDI-кабелі – для підключення до комп’ютера таких пристроїв, як клавіатури та контролери.

Кабелі можуть впливати на якість звуку ваших записів, оскільки вони передають аудіосигнали від інструментів до аудіоінтерфейсу та від інтерфейсу до DAW. Тому купуйте оригінальні кабелі лише в перевірених продавців, таких як Amazon і Walmart.

Нарешті, важливо мати кілька адаптерів, особливо коли ви в дорозі. USB-концентратор із живленням є обов’язковим адаптером, оскільки він дає змогу підключати до ноутбука кілька інструментів. Це також допомагає зберегти батарею вашого ноутбука, оскільки підключені пристрої, як-от MIDI-контролер або аудіоінтерфейс, споживатимуть живлення від нього, а не від ноутбука.

Створіть свій музичний шлях до успіху

Щоб стати професійним музичним продюсером, вам знадобиться більше, ніж обладнання з цього списку. Але одне можна сказати напевно: ви можете розпочати свою кар’єру, спочатку інвестуючи в найнеобхідніше.

Нагородіть себе кращим спорядженням, коли почнете рости й отримувати певну віддачу. Це має надати вам кращі інструменти та, можливо, зробити вас більш креативними та виразними для створення кращої музики.