8 найточніших детекторів тексту зі штучним інтелектом, які ви можете спробувати

Оскільки мовні моделі, такі як GPT, продовжують удосконалюватися, стає все важче відрізнити текст, створений штучним інтелектом, від написаного людиною. Але в деяких випадках, наприклад, вченим, необхідно переконатися, що текст не написаний ШІ.

Ось де в гру вступають детектори тексту AI. Хоча жоден із наявних наразі інструментів не виявляє з повною впевненістю (і не стверджує, що це робить), деякі з цих інструментів дають досить точні результати. Отже, тут ми перераховуємо вісім найточніших детекторів тексту ШІ, які ви можете спробувати.

GPTZero було створено, щоб допомогти вчителям з’ясувати, чи роботи, подані їхніми учнями, створені за допомогою ШІ. Але оскільки GPTZero точно виявляє контент, створений ChatGPT, вам не обов’язково бути вчителем, щоб отримати від цього користь.

GPTZero аналізує текст і визначає, чи був текст написаний людьми чи штучним інтелектом, виділяючи конкретні речення, які, на його думку, створені штучним інтелектом. Він також надає оцінку здивування та розриву, які є показниками випадковості та варіації випадковості. Як правило, ці оцінки високі для тексту, написаного людиною, і низькі для ШІ.

Щоб перевірити інструмент, ми спочатку вставили уривок із «Дім солдата» Ернеста Хемінгуея. GPTZero справедливо назвав текст «швидше за все написаним людиною». Так само він зміг правильно визначити текст, згенерований ChatGPT, як «написаний повністю ШІ».

Нарешті, ми ввели уривок із тексту, написаного ШІ, змішаного з людським вмістом. Дивно, але GPTZero визначив майже всі речення, написані ШІ правильно. Але він позначив і кілька рукописних.

Загалом GPTZero добре виявляє текст ШІ, але також дає хибнопозитивні результати. Він також має функцію пакетного завантаження файлів, яка дозволяє сканувати кілька файлів одним клацанням миші. Окрім безкоштовного плану, GPTZero має два платних плани з додатковими функціями та вищими лімітами.

Winston AI стверджує, що виявляє створений штучним інтелектом контент із точністю 99,6%. Хоча ми не можемо підтвердити це твердження, Winston AI справді показав хороші результати в наших тестах.

По-перше, він виявив «Дім солдата» Хемінгуея як 100% написаний людиною. Крім того, він позначив текст штучного інтелекту як 0% написаний людиною. Більше того, він позначив суміш штучного інтелекту та людського тексту як 35% людського, майже правильно виділяючи всі речення, створені ШІ.

Winston AI також показує оцінку читабельності та плагіат (якщо ви оновитесь до будь-якого платного плану). Він пропонує безкоштовну пробну версію лише з 2000 слів, після чого вам доведеться перейти на платний обліковий запис.

Content at Scale сам по собі є генератором тексту зі штучним інтелектом, який зосереджується на створенні довгоформатного вмісту кількома клацаннями миші. Він також має вражаючий інструмент виявлення AI.

Content at Scale AI Detector надає оцінки ймовірності, шаблону та передбачуваності разом із загальною оцінкою. Вони виражаються у відсотках. Чим вищий відсоток, тим більша ймовірність, що текст написаний людиною. Інструмент також виділяє речення, які, на його думку, написані ШІ.

У наших тестах він дав 100% оцінку вмісту, написаному людиною, 16% – тексту ChatGPT і 64% – комбінації обох. Говорячи про конкретні речення, він майже ідентифікував усі речення, написані ШІ. Але, як і GPTZero, він помилково позначив кілька речень, написаних людьми, як створені ШІ.

Цей інструмент також є безкоштовним і дає такі ж результати, як GPTZero.

Originality AI — це популярний детектор тексту зі штучним інтелектом, який стверджує, що точно розпізнає текст, створений за допомогою GPT 3, GPT 3.5 і ChatGPT. Він дає відсоток імовірності того, що текст був створений людьми або штучним інтелектом, і виділяє потенційно створені штучним інтелектом речення.

Модель виявлення Originality AI 2.0 (оновлена ​​версія свого оригінального інструменту) позначила текст, написаний людиною, як 100% ймовірність написання людиною, що дуже вражає. Так само Originality AI точно виявив відповідь ChatGPT, позначивши її як 100% AI. Коли його попросили проаналізувати поєднання тексту, створеного людиною та штучним інтелектом, оригінальність позначила його як 68% штучного інтелекту та 32% людського.

На відміну від більшості інших інструментів, які пропонують безкоштовний план, Originality AI є платним детектором. Він також може перевірити вміст на плагіат, але це коштує додаткового кредиту.

Writefull має на меті полегшити академічне письмо. Для цього він має низку інструментів ШІ, включаючи детектор GPT. Інструмент є безкоштовним для використання та шифрує дані для забезпечення конфіденційності.

Writefull GPT Detector може ідентифікувати вміст, написаний GPT-3, а також ChatGPT. Після аналізу він надає оцінку, яка вказує на ймовірність того, що контент був написаний ШІ.

У наших тестах Writefull правильно виявив текст, написаний людиною, оцінивши його в 1% (тобто ймовірність того, що текст був створений ШІ, становить 1%). Проте він дав 39% балів тексту ChatGPT. Подібним чином, коли ми об’єднали створений штучним інтелектом контент із людським текстом, Writefull позначив це як «2% ймовірності, що це походить із GPT-3 або ChatGPT».

Таким чином, хоча Writefull певною мірою точно розпізнавав людські тексти та тексти штучного інтелекту, Writefull помилився, коли ми змішали їх. Інструмент пропонує інтеграцію з Word і Overleaf, а також має API для GPT Detector.

Hive Moderation має не лише інструмент для виявлення тексту штучного інтелекту, але й виявлення згенерованих штучним інтелектом зображень.

Інструмент виявлення тексту точно проаналізував текст, написаний людиною, як «імовірно містити 0% тексту ШІ». Подібним чином був ідентифікований текст, згенерований ШІ. Але, як і більшість інших, він не міг виявити поєднання обох текстів так точно.

На його сайті ви можете безкоштовно використовувати демонстраційний інструмент, навіть не реєструючись. Але для повного доступу вам доведеться зв’язатися з ними. Подібним чином детектор зображень може допомогти вам помітити зображення, створені такими інструментами штучного інтелекту, як DALL-E 2 або Midjourney.

Crossplag — це ще один популярний засіб перевірки плагіату з інструментом виявлення ШІ. Він має простий інтерфейс, який дозволяє вставляти текст і перевіряти, чи створено він ШІ.

Крім визначення того, наскільки ймовірно фрагмент тексту буде згенерований штучним інтелектом, Crossplag виділяє конкретні речення, які, на його думку, створені штучним інтелектом.

Коли ми тестували Crossplag, він правильно ідентифікував ChatGPT і тексти, написані людьми. Однак, коли його попросили сканувати змішаний вміст, Crossplag неправильно позначив його як 100% людський.

У той час як його детектор плагіату вимагає оновлення до платного плану, інструмент виявлення штучного інтелекту Crossplag є безкоштовним.

Copyleaks, один із найпопулярніших інструментів виявлення плагіату, має інший інструмент для виявлення ChatGPT, GPT-3 та інших подібних мовних моделей. Що робить його видатним, так це те, що він може виявляти вміст, написаний іншими мовами, наприклад іспанською та французькою.

Інструмент зміг правильно визначити оповідання Ернеста як написане людиною з імовірністю приблизно 98,8%. Крім того, він виявив текст ШІ з точністю 83,9%. Там, де він помилився, було поєднання штучного інтелекту та людського вмісту, оскільки він позначив його як 67,2% вірогідності, що це людський текст.

AI Content Detector від Copyleaks має розширення для Chrome. Найкраще те, що він пропонує інтеграцію API та LMS.

Знайдіть текст, згенерований штучним інтелектом, одним клацанням миші

Завдяки згаданим вище інструментам ви можете легко помітити текст, написаний ШІ. Однак вони ще далекі від повної точності. Просто змінивши кілька речень, можна обдурити ці детектори. І більш серйозне занепокоєння щодо цих інструментів – це помилкові спрацьовування.

Навіть якщо ви не хочете повністю покладатися на ці детектори, текст штучного інтелекту містить кілька ознак, які ви можете помітити, якщо звернете трохи уваги.