8 найпопулярніших інструментів відеоанотацій для покращення ваших візуальних даних

Categories:

Незалежно від того, чи працюєте ви над проектами комп’ютерного бачення чи маєте справу з системами машинного навчання, інструменти відео анотацій штучного інтелекту є частиною стандартної практики.

Інструменти анотації відео, як випливає з їх назви, є спеціалізованими інструментами, які допомагають користувачам додавати додаткову інформацію до відео. Це додавання інформації відоме як «анотація», і користувачі можуть коментувати відео під час сеансу запису або до/після запису відео.

Правильні інструменти додавання анотацій до відео допоможуть вам додавати до відео анотації за лічені хвилини. Вони роблять великий внесок у вдосконалення алгоритму, надаючи йому більше контексту. Крім того, вони підвищують ефективність візуального навчання.

Якщо все зроблено правильно, анотування відео може підвищити зацікавленість, зробивши ваші відео більш інтерактивними та розумно сегментуючи їх, щоб можна було отримати їх, не витрачаючи часу.

Крім того, анотування ваших відео, тобто додавання візуальних підказок, таких як підписи, примітки тощо, до ваших відео може збагатити враження від перегляду вашої аудиторії. Незважаючи на те, що сьогодні на ринку доступні численні інструменти для створення анотацій відео, не всі вони такі потужні, як про них стверджують.

У цій статті ми підібрали деякі з найпопулярніших інструментів відеоанотацій, щоб покращити ваші візуальні дані та усунути будь-яку плутанину. Читайте далі, щоб дізнатися.

Що таке інструмент анотації відео?

Анотація відео – це процес, у якому користувач позначає мітки або теги до відеокліпів, щоб зробити можливим навчання моделей комп’ютерного зору або виявлення об’єктів. Як згадувалося раніше, інструменти анотації відео – це інструменти, які допомагають анотаторам легко коментувати відео.

Правильні анотації до відео можуть створити точну довідкову базу даних. Маючи в своєму розпорядженні таку базу даних, системи на основі штучного інтелекту зможуть набагато швидше і точніше ідентифікувати такі об’єкти, як автомобілі, люди, тварини тощо.

Основні функції, на які варто звернути увагу під час вибору інструмента для анотацій відео

Перш ніж вибрати інструмент для анотації відео, ви повинні переконатися в наявності цих обов’язкових функцій:

#1. Кілька типів анотацій

Інструмент анотації відео повинен підтримувати різні типи анотацій, як-от обмежувальні рамки, семантичну сегментацію, швидку анотацію, багатокутну анотацію, анотацію ключових точок тощо.

#2. Зручний інтерфейс і легкість доступу

Інструмент повинен мати спрощений інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, у якому легко орієнтуватися. Якщо користувачам доводиться витрачати багато років на знайомство з інструментом, це не той інструмент.

  Як змінити політику виконання PowerShell

#3. Легкий обмін

Хороший інструмент анотації відео має дозволяти користувачам ділитися своїми відео зі своєю командою та робити до них нотатки з часовими мітками в режимі реального часу. Це гарантує, що кожен член команди залишається на одній сторінці та забезпечує найкращий результат.

#4. Інтеграція

Інструмент повинен легко інтегруватися з іншими платформами та інструментами. Це дозволяє програмному забезпеченню вийти за межі своїх можливостей і підвищити його ефективність.

#5. Динамічні класифікації

Ідеальний інструмент анотації відео має дозволяти класифікувати кадри та події. Такі класифікації на основі дій або подій допомагають анотаторам описати те, що робить об’єкт протягом заданої кількості кадрів.

Тепер, коли ви знаєте кілька речей про інструменти відеоанотацій і на що звернути увагу під час вибору, давайте подивимося деякі з найкращих варіантів серед них:

VEED

Онлайн-редактор відео VEED може стати вашим ідеальним вибором, якщо ви шукаєте простий спосіб анотувати свої відео, навіть онлайн, без створення облікового запису.

Його простий у використанні відеоредактор дозволяє анотаторам малювати та додавати текст, кола, індикатори прогресу, стрілки тощо протягом кількох хвилин.

Він навіть дозволяє додавати зображення до ваших відео. Крім анотацій, онлайн-редактор відео VEED дає користувачам можливість додавати субтитри, музичні фони, переклади тощо до своїх відео.

Оскільки VEED є веб-інструментом, вам не потрібно завантажувати VEED на свій пристрій. Просто увійдіть до VEED із веб-переглядача, якому ви віддаєте перевагу, і почніть анотувати. Інструмент підтримує численні відеоплатформи, такі як .mp4, .avi, .mpeg тощо.

Крім того, цей відеоредактор сумісний з ПК (Windows, Linux, macOS тощо) і мобільними платформами. Все, що вам потрібно, це стабільне підключення до Інтернету, і ви готові рухатися в будь-який час і в будь-якому місці.

Онлайновий відеоредактор VEED має безкоштовний план для коротких, швидких і одноразових проектів. Щоб отримати додаткові функції, ви можете придбати їхні платні плани від 18 доларів США за користувача на місяць.

Adobe Premiere Pro

Adobe Premiere Pro — чудовий інструмент для автоматичного додавання підписів до ваших відео. Це допомагає користувачам охопити ширшу аудиторію, покращуючи доступність і підвищуючи залучення.

Adobe Premiere Pro використовує розпізнавання голосу для створення підписів. Ці підписи можна повністю налаштувати. Отже, ви можете змінювати їх за бажанням.

Використовуючи технологію перетворення голосу в текст для розпізнавання мовлення, Premiere Pro миттєво транскрибує звук у ваших відеофайлах. Його алгоритм розпізнавання мовлення на основі штучного інтелекту може точно транскрибувати 14 різних мов.

Після внесення необхідних змін (за потреби) ви можете створювати субтитри з цього стенограми одним клацанням миші. Крім того, ви можете стилізувати свої підписи, налаштовуючи шрифти, вибираючи кольори тощо.

  Як швидко керувати розділеним переглядом на Mac

Наразі Adobe Premiere Pro пропонує преміум-плани від 20,99 доларів США на місяць. Однак для невпевнених клієнтів вони пропонують 7-денну безкоштовну пробну версію перед покупкою.

Flixier

Flixier дозволяє анотаторам легко писати у відео безпосередньо зі своїх браузерів. Вони можуть малювати на своїх відео та додавати текст, заголовки рухів, зображення, фігури тощо за допомогою інструменту відеоанотацій Flixier.

Оскільки Flixier неймовірно інтуїтивно зрозумілий і мінімальний, навіть люди з нульовим досвідом редагування відео через деякий час зможуть навчитися користуватися веб-інструментом. Точна анотація у відео гарантує, що залученість користувачів зростає, і ви можете передавати інформацію своїм глядачам ефективніше.

Цікаво, що Flixier дає користувачам свободу вибору з безлічі пензлів, шрифтів і настроюваних форм. Користувачі також можуть додавати власні шрифти. Якщо відео, яке ви бажаєте додати анотацію, уже завантажено на YouTube, ви можете імпортувати його у Flixier, просто скопіювавши посилання.

Крім того, він підтримує всі основні відеоформати, включаючи .mp4, .avi, .mkv тощо. Наразі Flixier доступний для всіх користувачів безкоштовно.

Labelbox

Labelbox — це простий спосіб анотувати відео для систем машинного навчання. Відеоредактор Labelbox дозволяє позначати цілі відео або окремі кадри. Інструмент анотації містить усе необхідне – полілінії, обмежувальні рамки, маски сегментації тощо.

Його інструмент сегментації відео ідеально підходить для точного анотування об’єктів у відео. Крім того, ви можете копіювати та вставляти маски між кадрами для точного, безпроблемного робочого процесу розробки ШІ, який економить час.

Крім того, функції автоматизації Labelbox роблять маркування легким процесом. Крім того, ви можете додавати тексти, зображення, накладки, спеціальні HTML-віджети тощо.

На момент публікації Labelbox пропонує безкоштовний план із обмеженими функціями. Для розширених потреб вони пропонують різні платні плани на основі вашого завантаження та використання.

Анотатор зображень VGG (VIA)

VGG Image Annotator — ручний інструмент анотації з відкритим кодом, який може допомогти вам у ваших потребах анотації відео. Оскільки це веб-інструмент, користувачам не потрібно встановлювати чи налаштовувати програмне забезпечення.

Цікаво, що весь інструмент VGG Image Annotator поставляється як HTML-сторінка, розмір якої не перевищує 400 КБ. Крім того, він працює офлайн у майже всіх основних браузерах.

Використовуючи VIA, ви можете легко коментувати свої відео за лічені хвилини. Для вашої інформації Visual Geometry Group (VGG) – розробники інструменту VIA – випустили його за умовною ліцензією BSD-2. Таким чином, ви можете використовувати його інструмент анотації для академічних і комерційних проектів.

Зараз ви можете отримати доступ до VGG Image Annotator, не витрачаючи ні копійки.

MarkUp.io

MarkUp.io дозволяє коментувати ваші відео так, ніби це легка прогулянка. Це дозволяє залишати коментарі до вашого відеоконтенту та ділитися ним для перегляду. Миттєвий візуальний зворотний зв’язок ідеально підходить для уникнення шуму та економії часу.

  Як записати аудіо на iPhone та iPad

Інструмент зворотного зв’язку MarkUp.io зменшує ймовірність перегляду петель на 80%. Це дає змогу вашій команді більше зосереджуватися та щоразу демонструвати свою першу гру.

Незалежно від того, чи ви тільки починаєте та додаєте завершальні штрихи до збірки, MarkUp.io робить зворотній зв’язок і співпрацю простим і зрозумілим процесом. Крім того, він має розширення Chrome, яке дозволяє користувачам запускати MarkUp.io безпосередньо зі своїх браузерів Chrome.

Наразі MarkUp.io має безкоштовний план із обмеженими можливостями. Якщо вам потрібні додаткові функції, ви можете придбати їхні платні плани від 59 доларів США на місяць.

Поглибити ШІ

Інструмент анотації відео від Deepen AI — це розумний спосіб анотувати відео для створення першокласних навчальних даних. Від обмежувальних рамок до поліліній до семантичної сегментації та позначення сценаріїв – Deepen AI підтримує будь-який унікальний випадок, який тільки можна придумати.

Цей інструмент анотації відео забезпечує найвищий стандарт, перевіряючи якість позначених даних.

Крім того, це дозволяє користувачам призначати та керувати кількома членами команди на одній платформі. Крім того, можна легко відслідковувати та контролювати, як відбувається анотаційна робота та як працює ваша робоча сила в режимі реального часу.

Якщо ви хочете отримати розцінку, зв’яжіться з ними електронною поштою або зателефонуйте. Ви також можете скористатися контактною формою, розміщеною на їх веб-сайті, і вони дадуть відповідь протягом двох робочих днів.

Filestage

Filestage — це багатоцільовий інструмент для перегляду відео та співпраці, який дозволяє користувачам ділитися своїми відео та збирати відгуки за допомогою автоматичних позначок часу. Автоматизоване захоплення тайм-коду полегшує перехід до певного кадру, просто клацнувши коментар.

Додаючи примітки безпосередньо поверх відео, ви можете зробити зворотній зв’язок чіткішим і точнішим. Рецензенти можуть відстежувати кожне схвалення та запит на зміну в режимі реального часу одним клацанням миші.

Зайве говорити, що це економить багато часу та клопоту та робить увесь процес легким. Продовжуйте ділитися новими версіями, доки не отримаєте схвалення, щоб отримати найкращий результат.

Filestage пропонує безкоштовну пробну версію, після чого ви можете вибрати їхні преміальні плани від 24 доларів США за місце на місяць.

Заключні слова

Підсумовуючи, сьогодні існує багато інструментів для анотацій відео. Тут ми ретельно оцінили та підібрали найпопулярніші інструменти відеоанотацій, щоб покращити ваші візуальні дані. Ці інструменти включають як безкоштовні, так і платні варіанти.

Обов’язково ознайомтеся з нашою статтею, перш ніж вибрати ідеальний інструмент. Враховуйте характеристики, ефективність і все інше, і тільки потім вибирайте той чи інший інструмент. Важливо вибрати правильний інструмент анотації до відео, оскільки він може змінити чи зламати ваше відео. І, як ви вже знаєте, правильна анотація є вірним способом підвищити зацікавленість і надати вашій аудиторії кращі враження від перегляду. Отже, удачі!

Тепер ви можете прочитати про найкращі інструменти анотації веб-сайтів, які полегшать наше життя.