8 найнадійніших інструментів інтеграції даних для вашої організації

Ви коли-небудь думали про підвищення ефективності та економію часу для свого бізнесу? Або хочете збільшити свій заробіток, застосувавши продуктивну техніку для виконання завдань. У будь-якому випадку настав час подумати про інтеграцію даних.

Що таке інтеграція даних?

Інтеграція даних полягає в тому, що ви об’єднуєте синхронізовані цифрові інструменти та технології на центральній платформі, де всі доступні. Це рішення, яке дозволить вашому бізнесу оптимізувати як внутрішні, так і зовнішні операції.

Наприклад, багато установ використовують маркетингові API (інтерфейси прикладних програм) для об’єднання даних у різних маркетингових інструментах.

Незважаючи на те, що інтеграція даних може розгалужуватися в автономних системах в єдину комплексну екосистему, ця публікація буде зосереджена на найкращих інструментах. А оскільки кожній організації потрібні інструменти інтеграції даних, ви також озброїтесь необхідними знаннями, щоб знайти найкращий інструмент.

Що таке інструменти інтеграції даних?

Інструменти інтеграції даних – це програмне забезпечення, яке використовується в процесах інтеграції даних. Ці інструменти можуть допомогти вашій організації отримувати доступ, перетворювати, обробляти та переміщувати дані, що охоплюють численні кінцеві точки в будь-якій задіяній інфраструктурі. Основна мета — пришвидшити життєвий цикл даних, де дані прискорять результати вашого бізнесу.

На ринку є багато інструментів для інтеграції даних. Очікуйте різноманітних інтеграційних послуг, оскільки кожен постачальник програмного забезпечення віддаватиме перевагу декільком потребам над іншими. Деякі інструменти переформатують ваші дані з початкового формату на такий, який відповідає вашим потребам, як-от аналіз даних.

Інші обробляють дані в реальному часі, щоб закріпити конфіденційні бізнес-операції. Це не межа; інші забезпечуватимуть міграцію даних і реплікацію в інфраструктурі кількох приміщень, включаючи хмарні програми.

Якщо ви працювали з кількома організаціями, можливо, ви стикалися з деякими інструментами інтеграції даних, не підозрюючи про це. Чи використовували ви інструмент для входу в кілька облікових записів на сайті? Ви коли-небудь відвідували різні веб-сайти та отримували дані з їхніх рідних програм? Чудово, ви скуштували це.

Якщо вам ще не доводилося стикатися з ними, розгляньте випадок, коли ви починаєте малий бізнес. Оскільки бізнес росте та розширюється, нові локації та канали доходу збільшують обсяг даних, які обробляє ваша організація. Величезне збільшення даних ставить під сумнів їх якість, ускладнюючи їх і, отже, потребуючи інтеграції даних.

Чим може допомогти інтеграція даних?

Як інструменти можуть допомогти вашому бізнесу? Подумайте про надійність даних. Ви повинні зберегти інтеграцію даних, якщо хочете покращити роботу з бізнес-даними. У цьому випадку інструменти інтеграції допоможуть вам створити безпомилкові, консолідовані та надійні набори даних для ваших ініціатив, керованих даними.

Ви хвилюєтеся з приводу силосних даних? Використання кількох неузгоджених систем або застарілої інфраструктури додатків може зруйнувати розвиток вашого бізнесу. За допомогою інструментів інтеграції ви можете оптимізувати взаємодію з клієнтами та покращити бізнес-процес впровадження.

Потрібна краща співпраця? Інструменти для співпраці є ключовими для покращення бізнес-аналітики та допомагають підтримувати зв’язок вашої команди зі спільним баченням і ціллю. Інструменти інтеграції даних пропонують кращий досвід співпраці та, отже, допомагають підтримувати вашу команду на одній сторінці, особливо під час прийняття рішень.

Нарешті, ви можете покращити аналітику. Це легко аналізувати, коли ваші дані обмежені в одному місці. Інструменти інтеграції надають вам цінну інформацію, стають більш практичними з даними, а за допомогою деяких ви можете виявити можливості чи вузькі місця ще до того, як вони виникнуть.

  Позбавтеся від Australis і відновіть класичну тему у Firefox 29

Типи засобів інтеграції даних

Існує кілька класів інструментів інтеграції даних. Ось короткий огляд, з якого ви можете вибрати:

 • Локальні: інструменти займають простір у приватній хмарі або локальній мережі. Ваша внутрішня ІТ виконує інтеграцію за допомогою власного програмного забезпечення. Однак ця модель пов’язана з відносно вищими витратами на обслуговування та управління інфраструктурою разом із вашим ІТ-підрозділом.
 • Хмарна інтеграція даних використовує хмарну технологію для об’єднання кількох джерел даних. Цей клас є економічно ефективним методом для ваших потреб інтеграції даних.
 • Запатентовані: ці інструменти є обізнаними, ресурсомісткими рішеннями, розробленими для задоволення конкретних потреб бізнесу. Однак вони відносно дорогі, якщо ви використовуєте їх для малого бізнесу.
 • Відкритий вихідний код: цей клас має загальнодоступний вихідний код. Ви можете отримати доступ до інструментів і редагувати вихідний код як учасник. Ця модель усуває потребу в дорогих рішеннях, таких як пропрієтарні.
 • Далі ми обговоримо функції, які слід враховувати під час пошуку інструменту інтеграції даних.

  Функції, які слід враховувати під час вибору інструменту інтеграції даних

  Ви повинні пройти процес пошуку інструментів, щоб знайти правильний інструмент для свого бізнесу. І з великою кількістю інструментів на ринку процес прийняття рішень ускладнюється. Ось критерії, які допоможуть вам вибрати найкращий інструмент:

  #1. Подумайте про своїх користувачів

  Хто використовує ваш інструмент? Якщо це інженери даних, ви очікуєте, що інструмент базуватиметься на коді та матиме місце для моніторингу, журналювання, керування версіями та набір інструментів розробника.

  #2. Зручність утиліти

  Чи має цей інструмент круту криву навчання? Якщо інструмент вимагає від вас попереднього розуміння деяких архітектур, це може означати затримку в процедурах обробки даних.

  #3. Ціноутворення

  Оцініть вартість власності. Сюди входять витрати, пов’язані з ліцензуванням, плата за використання, час, заощаджений завдяки автоматизації, час навчання, налагодження та обслуговування. Ваш постачальник повинен бути відвертим з вами щодо витрат.

  #4. Масштабованість

  Вибраний інструмент має відповідати вашим поточним потребам і мати можливість вносити зміни даних у майбутньому.

  #5. Пропоновані підключення

  Інструмент має надати вам усі необхідні посилання для ваших потреб інтеграції. Якщо він не має вбудованого роз’єму, він повинен мати область для загального завантажувача.

  #6. Надійна підтримка

  Ви захочете вибрати інструмент із розширеними послугами підтримки, включаючи пряму підтримку постачальників і клієнтів, добре написану документацію та освітні ресурси для залучення нових учасників.

  #7. Послуги за межами інтеграції

  Ваш вибір інструменту має виходити за рамки послуг інтеграції. Він має включати такі послуги, як безпека, великі дані та управління. Оцініть пакети послуг за межами інтеграції, щоб отримати реальну цінність інструменту для вашої організації.

  Тепер, коли ви знаєте інтеграцію даних і її важливість для вашого бізнесу, ви можете почати вибирати постачальника, який відповідає вашим потребам. Ці перелічені не розташовані в певному порядку, але виявилися найкращими.

  Інформатика

  Informatica — це керований даними інструмент, спрямований на створення та надання прискорених інновацій у роботі з даними. Дані вашої компанії – це потужний актив.

    Камера Chromebook не працює? 7 найкращих виправлень!

  Ви можете використовувати хмару керування даними Informatica, щоб перетворити хаотичні дані на надійні ресурси, які культивують інновації через різні підприємства, галузі та державні організації, такі як страхування, охорона здоров’я, фінанси та телекомунікації.

  Informatica використовує архітектуру ETL для виконання інтеграції даних. Якщо ви шукаєте інструмент, який добре працює з будь-якою базою даних, не шукайте далі. І якщо ви шукаєте інструмент для перетворення даних, ви можете використовувати Informatica для швидкого перетворення.

  Хоча це найпоширеніші випадки використання, ви можете глибше вивчити Informatica, щоб познайомитися з іншими інструментами хмарних даних.

  Ці хмарні інструменти допомагають вам підтримувати високу якість даних, оптимізувати складні системи даних і масове надсилання даних у хмару, що допомагає поглинати та маніпулювати даними через численні бази даних.

  Qlik

  Програмне забезпечення Qlik — це інструмент інтеграції даних, що спеціалізується на DataOps для аналітики. Тут велика увага приділяється перетворенню необроблених даних у базу знань, яка допоможе вам у прийнятті рішень за допомогою звітів із ваших даних.

  Цей інструмент працює на основі асоціативної моделі, і ним можна легко керувати, щоб допомогти вам відповісти на будь-які запити. Якщо ви вмієте писати запити SQL, Qlik стане хорошим вибором і допоможе вам зменшити витрати на штатного ІТ-фахівця.

  Qlik має численні переваги для вашої установи, включаючи простоту використання, кілька варіантів візуалізації даних, миттєву відповідь незалежно від розміру даних, динамічні інформаційні панелі, вбудовану обробку природної мови штучного інтелекту, щоб допомогти з тенденціями в даних, доступом і аналізом даних у всьому світі. мобільні пристрої та швидке повернення вкладених коштів за короткий термін.

  Бумі

  Якщо ви шукаєте інтеграційну платформу для підключення ваших програм і автоматизації робочих процесів, подумайте про використання Boomi.

  Boomi — це інструмент із низьким кодом, який переміщує, керує та впорядковує дані за допомогою кількох програм. Boom пропонує наскрізні можливості, гарантію якості даних, керування API та керування мережею «бізнес-бізнес» (B2B).

  Видатними функціями є легка інтеграція за допомогою «перетягування», масштабованість, синхронізація даних, власна хмарна інфраструктура, яка дозволяє розгортати за кілька днів, безперебійне використання незалежно від того, маєте ви технічний досвід чи ні, а також доступні шаблони для стандартних інтеграція.

  Талант

  Якщо ви шукаєте надійний інструмент для збору даних із багатьох джерел, щоб зробити їх доступними та актуальними для прийняття рішень у вашому бізнесі, Talend — це гарний вибір.

  Ви можете використовувати цей інструмент для виконання уніфікованої інтеграції даних, трансформації та відображення, приділяючи пильну увагу якості даних у всіх процесах.

  У списку Talend є кілька продуктів, зокрема інтеграція даних, інтеграція API, цілісність даних і управління. Ця комбінація дозволяє об’єднувати пов’язані з даними завдання та конвеєри, що працюють із будь-якими типами даних за допомогою кількох платформ, як локальних, так і хмарних.

  Датаддо

  Незалежно від того, чи є ви маркетологом, інженером з обробки даних, фахівцем із обробки даних, торговим представником або власником бізнесу, інструменти Dataddo нададуть вашому бізнесу інформацію, необхідну для прийняття технічних рішень для вашої організації.

  Ви можете використовувати Dataddo, щоб направляти дані з онлайн-джерел у будь-яку програму інформаційної панелі або надсилати їх іншим програмам за допомогою ETL.

    Виправлення неможливості копіювання та вставлення до сеансу віддаленого робочого стола

  Чому варто використовувати Dataddo? Він просунутий, але простий у використанні, охоплює всі рівні технічних навичок. Ви також маєте право на посилений захист і безкоштовне обслуговування. У цьому випадку постачальник керує всіма API та конвеєрами даних, що дозволяє вам зосередитися на своїх операціях з даними. Ваш час цінується, а отже, підвищується продуктивність.

  Адепція

  Інструмент інтеграції Adeptіa має на меті допомогти вам підключатися та обмінюватися даними з клієнтами, постачальниками та партнерами незалежно від того, де знаходиться ваша програма. Ви можете використовувати Adeptia, щоб трансформувати процес адаптації клієнтів вашого бізнесу за допомогою автоматизації та моделі роботи самообслуговування.

  На відміну від інших інструментів, які покладаються на середовища розробників, Adeptia використовує шаблони та штучний інтелект (AI), щоб оптимізувати та спростити обмін даними незалежно від ваших технічних знань.

  Замість того, щоб чекати днями, поки розробники працюють над поєднанням інструментів і сервісів, ви можете відмовитися від стомлюючого процесу та зосередитися на своїх проектах. Adeptia є масштабованою для будь-якого розміру та обсягу даних у міру розвитку вашого бізнесу.

  Джиттербіт

  Якщо ви шукаєте надійну автоматизацію робочого процесу, Jitterbit — ваше призначення. Це рішення дозволяє легко об’єднати ваші системи, процеси та команду, підвищуючи продуктивність за допомогою єдиної платформи, щоб ви та ваша команда могли зосередитися на досягненні своїх цілей.

  Використовуючи Jitterbit, ви можете підключатися до сотень додатків за допомогою попередньо створених інтеграцій, оркеструвати шляхи клієнта через ваші продукти, синхронізувати дані між кількома додатками та створювати зручні для розробників API.

  Ви також можете створювати бізнес-додатки, якими можна не тільки керувати, але й масштабувати їх без створення нової інфраструктури.

  Скайвія

  Якщо ви шукаєте інструмент, який надає рішення для всіх завдань, пов’язаних з даними, Skyvia — ваш вибір номер один.

  Будучи високопродуктивним інструментом пакетної інтеграції, Skyvia є масштабованим при роботі з великими обсягами даних, консолідацією даних у сховищах, файлами CSV і міграцією даних між хмарними програмами.

  Незалежно від того, чи маєте ви справу з простими чи складними сценаріями, Skyvia пропонує прості інструменти для простих утиліт і передові рішення для вирішення складних проблем із даними без потреби в коді.

  Ця гнучкість, залежна від сценарію, дозволяє виконувати кілька операцій з даними, як-от імпорт, експорт, реплікація та синхронізація за допомогою розширених конвеєрів даних.

  Заключні слова

  Оскільки ви повністю оснащені і тільки збираєтеся розпочати інтеграцію даних, вам потрібно знати, що цей процес виходить за рамки ноу-хау щодо конкретних інструментів. Під час інтеграції даних використовуються методи, які виходять за рамки цієї статті. Однак методи можуть бути ручними або керованими проміжним програмним забезпеченням, щоб просвітити вас.

  Як ви бачили, інструменти інтеграції даних є рішенням для масштабування вашого бізнесу. Вони допомагають вам запускати й автоматизувати великі магістралі конвеєрів даних за менший час, ніж ви можете собі уявити. Незалежно від того, великий чи малий ваш бізнес, інструмент, який ви виберете, має бути налаштований відповідно до ваших потреб.

  Ви можете глибше зануритися в інтеграцію даних, перевіривши інтеграцію даних клієнтів.