8 Наймайте платформи для маркетингу, щоб найняти найкращого експерта з електронного маркетингу

Шукаєте експерта з електронного маркетингу, який може підвищити впізнаваність бренду? Ви можете знайти деякі з найкращих на цих платформах найму маркетологів.

Кожен цифровий бізнес покладається на маркетинг електронною поштою для просування своїх продуктів, послуг і вмісту цільовій аудиторії. Деякі створюють внутрішню команду електронного маркетингу для маркетингових кампаній. Однак ви можете це зробити, лише якщо ви є агентством електронного маркетингу або великим підприємством із постійним грошовим потоком.

Підприємства малого та середнього бізнесу та стартапи вирішують наймати консультантів із маркетингу електронною поштою з платформ найму маркетологів через доступність, ефективність і гнучкість.

Читайте далі та дізнайтеся про деякі з провідних платформ найму маркетологів електронної пошти, з яких ви можете найняти перевірених маркетологів електронної пошти для майбутньої кампанії цифрового маркетингу.

Важливість електронного маркетингу для бізнесу

Електронний маркетинг – це найдешевший вид маркетингу. Ви можете охопити тисячі читачів, потенційних клієнтів і потенційних клієнтів за допомогою єдиного маркетингового електронного листа.

Більшість розумних цифрових компаній помірно інвестують у маркетинг електронною поштою через власних або сторонніх команд, щоб підвищити впізнаваність бренду. Не кажучи вже про те, що розповсюдження персоналізованих знижок, пропозицій і купонів також стає легшим завдяки маркетингу електронною поштою.

Наведені нижче статистичні дані ринку електронної пошти показують, наскільки критичні ці маркетингові медіа для сучасного бізнесу:

 • Звіт Statista показує, що в усьому світі є 4,14 мільярда користувачів електронної пошти, які щодня надсилають і отримують 319,6 мільярда електронних листів. У цьому ж звіті також зазначено, що поточний дохід від маркетингу електронною поштою становить 8,49 мільярда доларів, і він повинен перетнути позначку в 10 мільярдів доларів до 2023 року.
 • Половина сьогоднішніх медіапланувальників використовує маркетинг електронною поштою, і за даними HubSpot, їх кількість зросте на 22%.
 • Більшість малих підприємств, які працюють в Інтернеті, використовують маркетинг електронною поштою, щоб збільшити свою клієнтську базу. За даними Campaign Monitor, цей показник становить 64%.

Нарешті, дослідження ринку Litmus показало, що 33% підприємств збільшать свої бюджети на маркетинг електронною поштою.

Що робить маркетолог електронної пошти?

Практично все для досягнення результату! Однак наступні стандартні завдання, які консультант з електронного маркетингу виконає для вашого бренду:

 • Налаштуйте платформи електронного маркетингу, які ви використовуєте
 • Співпрацюйте зі своєю командою маркетингу, щоб вибрати візуальний дизайн
 • Створіть план крапельної кампанії для свого бренду та налаштуйте його в програмному забезпеченні
 • Створюйте транзакційні кампанії електронною поштою
 • Створіть автоматизовану систему електронної пошти для кампаній холодної електронної пошти
 • Створіть власний веб-сайт або форму для підписки на розсилку новин програми
 • Чернетка маркетингового вмісту електронної пошти
 • Аудит маркетингових кампаній електронною поштою та створення звітів
 • Впровадити A/B тестування

Як найняти електронного маркетингу

Більшість платформ наймання маркетологів пропонують інтерактивний потік найму. Однак наступні кроки є загальними для всіх ринків:

Перелічіть свої вимоги

Створіть список завдань, які, за вашим бажанням, буде виконувати маркетолог електронної пошти. Наприклад, створюйте кампанії, проектуйте вміст електронних листів, створюйте онлайн-форми, перевіряйте кампанії, створюйте звіти тощо.

  Як перевірити, коли і де востаннє використовувався ваш обліковий запис Netflix

Встановіть маркетингову ціль

Спочатку прагніть до мети. Наприклад, ваша мета може полягати в тому, щоб отримати 1000 передплатників на інформаційні бюлетені за перші два тижні тощо.

Встановіть бюджет

Золоте правило наймання підрядника для малого та середнього бізнесу чи стартапу полягає в дотриманні суворого бюджету, запропонованого вашою командою фінансів та інвестицій.

Перегляньте найкращі профілі

Виберіть домен своєї компанії або просто перегляньте профілі найкращих маркетологів електронної пошти. Більшість платформ пропонують параметри фільтрації.

Ретельно відскануйте минулі кампанії та відвідайте веб-сайти, де вони проводили ці кампанії. Задовольнившись кількома профілями, вимагайте співбесіди.

Почніть із тестового проекту

Почніть з одноразового проекту невеликого бюджету. Тут ви в основному оцінюватимете творчі здібності, технічний досвід і переваги у створенні контенту.

Отже, маркетинг електронною поштою процвітає! Ви також хочете взяти участь у цьому шляху зростання та зробити свій бізнес сяючим? Почніть маркетинг електронною поштою вже сьогодні! Ви можете отримати кілька рук допомоги з наступних платформ найму маркетологів.

GrowTal

Знайти кваліфікованого електронного маркетингу може бути складно, але ви не можете йти на компроміс із цим для ефективних і успішних кампаній. GrowTal — це популярна платформа, яка допоможе вам найняти кваліфікованих маркетологів електронної пошти для створення, оптимізації та керування кампаніями електронною поштою.

За допомогою цього веб-сайту компанії можуть зв’язатися з маркетологами електронної пошти, які здатні розробляти маркетингові стратегії, писати чудові копії та надсилати їх до вхідних повідомлень передплатників.

Ви можете найняти професіоналів для залучення потенційних клієнтів, конвертації трафіку, навчання передплатників і підвищення лояльності клієнтів шляхом повторних покупок. Крім того, ці маркетологи є експертами з використання складних інструментів автоматизації електронного маркетингу, таких як ActiveCampaign, HubSpot, Pardot і Marketo.

GrowTal здійснює весь процес найму за вас, тому вам не доведеться витрачати дорогоцінний час на співбесіди та перехресну перевірку рекомендацій. Оскільки всі маркетологи електронної пошти цієї платформи проходять ретельний процес попередньої перевірки, ви можете вибрати будь-кого, не турбуючись про його досвід.

MarketerHire

Коли справа доходить до швидшого розвитку бізнесу, утримання клієнтів і підвищення конверсії електронної пошти, вам потрібен досвідчений професіонал електронного маркетингу. MarketerHire — це маркетингова платформа для талантів, де компанії можуть знайти та найняти фрілансерів на вимогу.

Ви можете поділитися розміром компанії, галуззю, типом маркетолога, діапазоном бюджету найму, можливою тривалістю проекту, рівнем залучення та типом роботи. Потім перейдіть до пошуку зіркового виконавця, який зможе вивести ваш бренд на новий рівень.

На цьому веб-сайті знадобиться лише 48 годин, щоб знайти ідеального маркетолога, який відповідає вимогам вашого бізнесу. Агентства також можуть записатися на безкоштовну консультацію та обговорити ваші кадрові потреби та можливі рішення.

Є додаткові переваги використання цієї платформи для найму маркетологів. Наприклад, якщо вам потрібен більше одного маркетолога електронної пошти для вашої команди, ви можете найняти двох або більше маркетологів електронної пошти з цієї платформи та отримати знижку 10%. Це означає більше успіху з меншими витратами.

Mayple

Вашому бізнесу потрібні ідеальні маркетологи для ідеальних маркетингових стратегій. У Mayple ви можете отримати досвідчених маркетингових фрілансерів, які пройшли перевірку на основі продемонстрованих результатів. Тепер немає потреби залежати від рекламних пропозицій і відгуків, щоб отримати доступ до навичок, якими володіє маркетолог.

Це дозволяє класифікувати маркетологів на основі їх досвіду, місця розташування, галузі та багаторічного досвіду. Коли ви поділитеся своїми потребами, Maple використовує технологію штучного інтелекту, щоб пройти через свою глобальну мережу всебічно перевірених маркетологів електронної пошти, щоб знайти найкращу пару.

  Як використовувати значення клітинок для міток діаграм Excel

Незалежно від того, чи належите ви до SMB або Fortune 500, ви отримаєте переваги від цього веб-сайту. На цій платформі компанії також можуть отримати VIP-підтримку на різних етапах найму та управління.

Звільнити

Використовуючи FreeUp, ви можете знайти позаштатних маркетологів електронної пошти, які пройшли перевірку та отримали найвищий рейтинг із США та інших країн. Наймати фрілансерів на цій платформі надзвичайно легко.

Приватні особи та компанії можуть створити безкоштовний обліковий запис на FreeUp і отримати доступ до експертів електронної пошти. Потім дайте відповідь на кілька запитань щодо ваших точних вимог до навичок, щоб зв’язатися з командою протягом одного робочого дня. Коли вони познайомлять вас з ідеальними фрілансерами, ви можете домовитися з ними про коротку співбесіду, щоб завершити наймання.

Маркетологи, доступні тут, можуть допомогти вам створити стратегію маркетингу електронною поштою, регулярно надсилати електронні листи, писати електронні листи, які відповідають правилам, розпочинати кампанії для нових передплатників і використовувати інструменти маркетингу електронною поштою, такі як Mailchimp, InfusionSoft, Aweber, Constant Contact та багато інших.

Близько

Стартапи та підприємства можуть знайти відповідних латиноамериканських спеціалістів із електронного маркетингу в Near. На цьому веб-сайті ви можете знайти професіоналів-фрілансерів і взяти їх на роботу за 21 або менше днів.

Тут присутні експерти з розробки стратегії, розробки та виконання маркетингових кампаній електронною поштою. Усі присутні тут фрілансери розмовляють англійською мовою та є експертами в роботі з необхідними інструментами та технологіями.

Отже, у вас не повинно виникнути проблем із залученням цих висококваліфікованих маркетологів до вашої команди. Крім того, компанії можуть заощадити до 70% на своїх зарплатах, найнявши мотивованих кандидатів з Near.

Зростання колективу

Незалежно від ваших потреб щодо маркетингу електронною поштою, Growth Collective може надати вам попередньо перевірених консультантів із маркетингу електронною поштою на вимогу. Коли ви поділитеся своїми потребами щодо проекту та цілями, платформа підбере вам відповідних позаштатних консультантів протягом одного дня.

Ви можете зустрітися з професіоналами з підібраного резерву талантів. Відповідно до потреб вашого бізнесу ви можете збільшувати або скорочувати команду. Крім того, немає клопоту залучати фрілансерів за допомогою довгострокових контрактів.

У Growth Collective користувачі також отримують прозорі ціни з чітко визначеним обсягом роботи та фіксованою щотижневою або місячною ціною.

тяга

Traktion — це спеціальна платформа преміум-класу, яка рекламує лише найкращих маркетологів електронної пошти. Підрядники з цих платформ забезпечили проекти від провідних брендів, таких як Monzo, SAGA, Universal Music Group тощо.

Ви можете заощадити багато часу, найнявши працівників у Traktion, оскільки вам не потрібно самостійно перевіряти новобранців. Платформа вже опитала та протестувала маркетологів електронної пошти, які з’являються на цьому веб-сайті.

Ви можете найняти спеціаліста з маркетингу на цій платформі за кілька кліків, як зазначено нижче:

 • Вибір типу проекту
 • Вибір досвіду, як-от B2B-маркетинг, Drip-маркетинг, A/B-тестування тощо.
 • Встановлення місячного бюджету
 • Обмін інформацією про проект
 • Насамкінець надішліть кілька подробиць про бізнес

Пульт ок

Remote Ok — це веб-сайт для віддаленої роботи для фрілансерів і гіків. Тут ви можете знайти видатних маркетологів електронної пошти, які дають результати. Просто зареєструйтесь у профілі роботодавця та почніть залучати маркетологів електронної пошти з групи з понад 350 підрядників.

  Як правильно відформатувати код в OneNote

Під час початкового пошуку ви можете додати розширені фільтри, як-от мови, навички роботи з соціальними мережами, навички графічного дизайну тощо.

Якщо ви справді зайняті й не маєте часу перевіряти профілі, ви можете просто опублікувати віддалену вакансію на дошці вакансій Remote Ok. Фрілансери взаємодіятимуть із розміщеними вакансіями, і ви легко знайдете кілька профілів на вибір.

Remote Ok відображає детальну професійну інформацію про своїх підрядників, як-от національність, місце проживання, веб-сайт, LinkedIn, навички, вільне володіння мовами, річну чи погодинну оплату тощо.

Плюси та мінуси найму електронного маркетингу

плюси

 • Немає необхідності наймати одного чи кількох маркетологів електронної пошти, керувати ними, платити місячну зарплату тощо.
 • Оскільки ви будете користуватися підрядниками з маркетингу електронною поштою протягом обмеженого періоду часу, ви значно заощадите, а процес також доступний.
 • Ви можете найняти кількох консультантів з електронного маркетингу, налаштувати необхідні маркетингові кампанії, навчити внутрішніх співробітників, а потім розірвати контракти з підрядниками.
 • Якщо маркетолог не дає результатів згідно з умовами контракту, ви можете розірвати контракт і найняти нового електронного маркетолога.
 • Вони мають різноманітний досвід електронного маркетингу, і ви можете використовувати цей досвід для розвитку свого бізнесу.

мінуси

 • Доступність і відданість вашому проекту є головними проблемами для будь-якого відомого консультанта з електронного маркетингу.
 • Щоб захистити бізнес-дані, вам потрібно використовувати високозахищене робоче середовище для спільної роботи на основі дозволів.
 • Вам потрібно переконати підрядника підписати угоду про нерозголошення з метою збереження конфіденційності.
 • Відомі маркетологи електронної пошти можуть часто підвищувати винагороду.
 • Якщо вам потрібні послуги на місці, сфера найму буде справді обмеженою.

Найміть електронного маркетингу: примітка автора

Якщо ви стартап або малий і середній бізнес і зосереджуєтеся на збільшенні доходу, ви можете перевести частину своїх маркетингових бюджетів на маркетинг електронною поштою. Напевно, ви отримаєте кілька потенційних клієнтів і потенційних клієнтів через цей маркетинговий канал. Крім того, він буде дуже доступним, ніж будь-який інший маркетинговий канал.

Тепер, якщо ви віддаєте перевагу завдання маркетингу електронною поштою експертам, які можуть досягти певних результатів за розумний період часу, спробуйте консультантів з маркетингу електронною поштою.

Усі платформи найму маркетологів, згадані в цій статті, є найкращим вибором. Однак я б почав із таких платформ, як GrowTal, Remote Ok, FreeUp і Growth Collective.

Підведенню

Тепер ви знаєте, які популярні та надійні платформи для співбесід і найму маркетологів електронної пошти для будь-якого цифрового бізнесу. Просто відвідайте ці платформи, виберіть тип бізнесу та перегляньте сотні перевірених профілів.

Щоразу, коли наймете когось на посаду маркетолога електронної пошти, не забудьте переглянути контрольні списки для наймання потрібного кандидата, згадані вище в цій статті.

Далі – етапи керування контрактами та популярне програмне забезпечення для керування контрактами для вашого бізнесу. Прочитайте, щоб зрозуміти, як контракти можуть допомогти вам захистити конфіденційні ділові дані під час найму фрілансерів і підрядників.