8 найкращих SaaS HRMS для стартапів і підприємств

HR – професія людей. Рухають бізнесом люди, краще сказати, працівники.

Тому вкрай важливо підтримувати їх мотивацію та розумно керувати ними. Завдяки технологічним проривам, таким як програмне забезпечення HRMS (система управління людськими ресурсами) із залученням штучного інтелекту та автоматизації, процеси управління персоналом стали менш складними.

У міру розвитку вашого бізнесу починають виникати різноманітні проблеми, зокрема масштабування, керування процесами та даними, оптимізація робочої сили тощо. Зі збільшенням кількості працівників управління людськими ресурсами також ускладнюється, починаючи від перевірки, найму, навчання та управління заробітною платою до дотримання нормативних вимог. Крім того, ваша конфіденційна інформація залишається розкиданою в багатьох місцях і папках.

Як наслідок, це призводить до вигоряння кадрів, одночасно знижуючи загальну ефективність.

Але в умовах прямої конкуренції, де час – гроші, ви не можете дозволити собі неефективність, особливо на етапі зростання.

Отже, якщо ваш відділ кадрів все ще маневрує електронними таблицями та паперами, що ховаються у вашій картотеці, ви чогось упускаєте!

Яке рішення?

Програмне забезпечення для управління персоналом або HRMS!

Що таке HRMS?

Простіше кажучи, HRMS — це програмне забезпечення, яке використовує потужність технології для адміністрування процесів HR. Він спрямований на підвищення ефективності та продуктивності вашого бізнесу шляхом автоматизації ручних і повторюваних завдань. У результаті ваша команда відділу кадрів може добре керувати процесами та знаходити більше часу для інших важливих заходів для розвитку бізнесу.

Програмне забезпечення охоплює різні аспекти управління людськими ресурсами, зокрема:

 • Планування трудових ресурсів
 • вербування
 • Посадка на борт
 • Процес підтвердження роботи після випробувального терміну
 • Управління інформацією про співробітників
 • Управління транзакціями та політикою відпусток
 • Відстеження відвідуваності та часу
 • Оформлення заробітної плати
 • Розрахунок зміни заробітної плати
 • Процес звільнення
 • Правила та норми комунікації та управління
 • Залучення співробітників
 • Відповідність законодавству
 • Про це повідомляє МІС
 • Навчання та розвиток
 • Оцінка роботи
 • Планування спадкоємності

Навіщо компаніям потрібна HRMS?

Режим ручки та паперу може допомогти на початкових етапах, але не є корисним для вашого бізнесу під час розвитку. Для малого та середнього бізнесу використання гідної HRMS є важливим, оскільки це може прискорити процес зростання шляхом автоматизації складних завдань, усуваючи можливі помилки, оскільки навіть незначні помилки можуть бути фатальними для вашої продуктивності.

HRMS, доповнена такими новими технологіями, як аналіз даних і автоматизація, приносить користь не лише роботодавцям, а й працівникам і клієнтам, оскільки потрібна інформація може надходити в потрібне місце та в потрібний час.

А звіт каже, що прогнозується, що до 2030 року глобальний ринок програмного забезпечення для управління персоналом становитиме колосальні 30 мільярдів доларів США. Він також прогнозує його зростання на 9,4% з 2017 по 2025 рік.

Давайте перевіримо деякі його переваги для сучасного бізнесу.

Ефективне управління співробітниками

Ваш відділ кадрів може стежити за відвідуваністю та робочим часом співробітників, щоб забезпечити максимальну продуктивність і компенсацію за понаднормову роботу. Ви також можете керувати навчанням, нарахуванням заробітної плати, продуктивністю та кращим залученням співробітників, щоб вони відчували прив’язаність до вашої організації.

Моніторинг KPI

HRMS може точно автоматизувати загальний процес моніторингу ключового показника ефективності (KPI), щоб показати ефективність співробітників у досягненні поставлених цілей. Для цього він може відстежувати тривалість перебування працівника на посаді, прогули, час, витрачений на досягнення цілей тощо.

Сприяє самообслуговуванню працівників

Однією з найкращих особливостей HRMS є самообслуговування співробітників, де вони можуть отримати доступ до своїх профілів і порталу. Він містить детальну інформацію про положення та умови компанії, політику відпусток, нарахування заробітної плати, процес звільнення тощо, тому їм не потрібно задавати всі запитання відділу кадрів. Таким чином, це економить час для обох сторін.

Для отримання відпустки працівникам більше не потрібно писати заяву. Вони можуть застосувати його через саму систему, а також перевірити залишок відпустки, список свят, майбутні події та інші функції.

Усуває людські помилки

Автоматизація усуває людські помилки, які можуть коштувати підприємствам з точки зору дотримання нормативних вимог, вартості та часу. Це зменшує ймовірність помилок і дублює записи для забезпечення бездоганного виконання завдань.

Безпека та конфіденційність даних

Забезпечує відповідність

Дотримання федеральних законів і законів штату має вирішальне значення для благополуччя вашої компанії. Якщо з ним не поводитися належним чином, це може становити серйозну загрозу для вашого бізнесу з точки зору репутації та штрафів. HRMS регулярно оновлює всі законодавчі зміни для забезпечення відповідності.

Чому програмне забезпечення HRMS на базі хмарних технологій або SaaS?

Замість використання традиційного локального програмного забезпечення, де вам доведеться купувати все, ви можете вибрати програмне забезпечення як послуга (SaaS), розміщене в хмарі. Він заснований на підписці, тобто вам не потрібно платити за все програмне забезпечення. Постачальник послуг надає вам повноваження використовувати його протягом деякого часу, залежно від плану.

Подзвонити?

Так, як Netflix!

На відміну від локального програмного забезпечення, модель SaaS не потребує встановлення та налаштування. Все заздалегідь готове, і вже через годину-дві можна приступати до використання. Таким чином, ви можете заощадити кошти та час, не турбуючись про технічне обслуговування.

Розташоване в хмарному середовищі програмне забезпечення SaaS забезпечує кращу масштабованість, оскільки ви можете вибрати програмне забезпечення на основі можливостей вашої організації.

Отже, якщо ви хочете включити HRMS у свою організацію, подумайте про впровадження програмного забезпечення SaaS. І щоб допомогти вам у цьому, ось кілька найкращих програм, доступних для вивчення.

Freshteam

Підключіться на крок ближче до співробітників за допомогою Freshteam розумно керувати всіма HR-процесами та приймати ефективні рішення. Завдяки системі відстеження заявок ви можете знайти кандидатів, призначити співбесіди та найняти потрібних кандидатів. Отримайте їх із порталів вакансій, сайтів кар’єри, рекомендацій працівників, постачальників, сайтів соціальних мереж тощо.

Створюйте таблиці результатів співбесід, додавайте команди найму, етапи робочого процесу та спеціальні форми заявок для кожної вакансії. Ви також можете зберігати всю інформацію про кандидатів, включаючи електронні листи, резюме, бали, історію взаємодії, відгуки тощо, в одному місці за допомогою Candidate 360. Під час планування співбесід ви можете запросити членів групи та залишити відгук. Програмне забезпечення також дозволяє вам керувати пропозиціями про роботу та налаштовувати його поля, записувати рішення та готувати листи з пропозиціями.

За допомогою Freshteam ви можете здійснити плавну адаптацію, розпочавши процес заздалегідь, щоб завершити документацію та заповнити форму. Це зберігає перший день приєднання, щоб вони могли зрозуміти своїх колег та організацію. Після підписання документа ви можете завантажити їх у їхній профіль, створити для них завдання, відстежувати їхню діяльність і надсилати нагадування про завершення процесу адаптації.

Перетягуйте поля форми, щоб створювати інформацію про співробітників, і підтримувати організаційні діаграми, щоб продемонструвати всі сутності корпоративної структури з їхніми іменами, відділами та посадами. Створюйте та застосовуйте політику відпустки на календарний рік і легко відображайте її для конкретних команд, місць розташування, змін або відділів у всій організації. Ви також можете відстежувати відпустки, створювати звіти про відпустки та виявляти тенденції прогулів і відпусток.

Завдяки мобільному додатку, доступному для iOS та Android, ви можете без зайвих зусиль здійснювати підбір персоналу, надсилаючи електронні листи, залишаючи відгуки та приймаючи рішення. Подайте заявку на відпустку або схвалюйте/відхиляйте чиїсь запити одним дотиком і отримуйте доступ до записів співробітників з будь-якого місця.

Бізнес HR

Щоб автоматизувати та оптимізувати відділ кадрів і вийти на новий рівень в управлінні персоналом і талантами, одним з найкращих рішень є Bizneo HR Програмне забезпечення для кадрів. Набір складається з більш ніж 10 технологічних інструментів, які охоплюють і пропонують рішення для вдосконалення всіх етапів, які проходить працівник у компанії.

По-перше, його найпотужніші інструменти. Вони починають із впровадження інновацій та вдосконалення найму та відбору кандидатів, оцінки та навчання працівників, щоб оцінити їхні навички та підвищити продуктивність, щоб досягти максимального потенціалу.

Тоді є кілька функцій, які полегшують повсякденну роботу:

 • Управління часом і відпустками та змінами.
 • Процеси адаптації та відключення для сприяння інтеграції нових співробітників
 • Опитування для вимірювання задоволеності, відданості, робочого клімату тощо.
 • Робочі процеси, які автоматизують рутинні завдання, повідомлення та комунікації (закінчення контракту, дата зустрічі для перегляду зарплати, повідомлення про те, що працівник не прийшов на роботу…).

Не кажучи вже про його здатність інтегруватися з іншими інструментами (інтеграція із заробітною платою, контролем доступу, присутністю, ERP). Коротше кажучи, найкраща технологія, яка допоможе вашому управлінню людськими ресурсами та максимально подбає про найбільшу цінність компанії: працівників.

Шавлія HRMS

Долайте всі ваші кадрові виклики та приймайте розумні рішення Шавлія HRMS для підвищення ефективності вашої організації. Це динамічне рішення для керування повним життєвим циклом ваших співробітників від найму до виходу на пенсію. Програмне забезпечення є масштабованим, щоб підтримувати вас у зростаючих потребах.

Наймайте талановитих людей, утримуйте найкращих і легко визначайте внутрішніх співробітників на керівні посади. Це також допоможе вам мінімізувати плинність кадрів за рахунок збільшення залученості. Покращте управління часом для кожного працівника та охоплюйте відпустки та відвідуваність, окрім керування нарахуванням заробітної плати, оцінками продуктивності, пільгами, самообслуговуванням тощо.

Усуньте дорогі помилки під час реєстрації та введення даних, уникаючи болісної паперової роботи, пов’язаної з пільгами. Його аналітика ризиків дозволяє оцінювати співробітників на основі їх інформації, статистики, навичок, ефективності, страхування, демографічних показників тощо.

Він забезпечує комплексні заняття з інструкторами та навчання на вимогу найкращому використанню програмного забезпечення в університеті Sage. База знань Sage, Sage City і Sage Resources готові розширити свою підтримку 24/7 і допомогти вам вирішити ваші запити, а також запропонувати останні оновлення програмного забезпечення, щойно воно буде випущено.

смак

Поверніться своєю працьовитою командою, підтримавши її за допомогою комплексної HRMS, смак. Усі процеси від найму, адаптації та оплати до ефективності та просування по службі; все бездоганно з використанням програмного забезпечення.

Створюйте професійні листи з пропозиціями, залучайте нових столярів, уникаючи паперової тяганини, і дозвольте їм заповнити свій профіль. Ви можете зберігати всі документи в цифровому вигляді в програмному забезпеченні, щоб залишатися організованими. Часи болісних і ризикованих процесів нарахування заробітної плати позаду; використовуйте спрощену систему розрахунку заробітної плати програмного забезпечення та легко подавайте податки.

Він автоматично синхронізує всі дані, пов’язані з відстеженням часу, планами виплат, новими наймами тощо. Підтримуйте своїх співробітників щасливими, здоровими та застрахованими за допомогою того самого програмного забезпечення, яке може внести ваші плани в платіжну відомість. Надайте своїй команді ресурси та інструменти разом із Gusto, щоб забезпечити її фінансове майбутнє за допомогою Gusto Cashout, пільг на поїздки на роботу, компенсації працівникам, а також 401(k) пенсійних і 529 заощаджень у коледжі.

Крім того, він пропонує інші інструменти, такі як фінансова допомога малому бізнесу, калькулятор рівня спалювання, калькулятор податків роботодавця, інструмент порівняння зарплат і контрольний список нових наймів. Програмне забезпечення сумісно з HIPAA, ACA та ERISA. Він може керувати вимогами COBRA та надсилати електронного листа співробітникам для оформлення документів після того, як вони покинуть вашу організацію.

Сезанн HR

Неважливо, чи є ваша організація малою, середньою чи великою, Сезанн HR має вашу спину, щоб оптимізувати кожен аспект вашої роботи з персоналом. Цей хмарний сучасний пакет кадрів дозволяє вам ефективно керувати та підтримувати свою робочу силу, використовуючи передові технології, засоби автоматизації та вражаючі функції.

Допомагаючи компаніям у понад 100 країнах, Cezanne HR пропонує переклад 10 різними мовами без додаткових комісій. Він також підтримує запис фінансових даних у вашій місцевій валюті та сприяє створенню кількох офісів у всьому світі з вашими власними потоками затвердження, центрами витрат, HR-порталами та правами адміністратора. Система пропонує оптимальну гнучкість для виконання різних завдань, від додавання співробітників до видалення, і все між ними.

Він пропонує цілодобовий онлайн-портал, наповнений експертними статтями, інструкціями, порадами з налаштування, навчанням, консультаціями, інтелектуальними сповіщеннями, вбудованою звітністю, настроюваними формами, ефективним керуванням робочим процесом і послугами впровадження. Взаємодійте зі своїми співробітниками за допомогою мобільного додатку разом із онлайн-інструментами для покращення співпраці та ефективного спілкування.

Не витрачайте час на технічне обслуговування, оскільки Cezanne піклується про це, крім періодичних оновлень. Усі ваші дані безпечні завдяки вдосконаленій безпеці та захисту даних за допомогою шифрування, паролів і відповідності GDPR. Крім того, його відкрита архітектура допомагає підвищити продуктивність і забезпечує легке підключення сторонніх програм.

Люди HR

Ви втомилися витрачати час на монотонні справи?

використання Люди HR автоматизувати ці процеси та зосередитися на областях, які вимагають більше уваги. Тепер забудьте про відстеження хвороб, оновлення даних про співробітників, затвердження відпусток, збирання статистики обороту тощо. Використовуючи систему відстеження кандидатів, ви можете наймати та утримувати талантів, які відповідають культурі вашої організації. Поділіться вакансіями на різних порталах вакансій, а також знайдіть і зв’яжіться з людьми, які можуть допомогти розвивати ваш бізнес.

Представляйте бізнес-лідерам інформацію про кадри з вичерпними графічними звітами та шукайте рекомендації та плани дій. Навчайтеся в інших професіоналів з управління персоналом через HRMS і покращуйте процес прийняття рішень. Ви також можете порівняти свою HR інформацію з іншими компаніями у вашій галузі, щоб визначити сфери, які потребують покращення.

Краще спілкуйтеся зі своїми співробітниками та допоможіть їм оптимізувати свій потенціал за допомогою динамічної системи управління продуктивністю. Знайдіть своїх найкращих виконавців і тих, кому потрібна допомога, покращити свою ефективність. Служба кадрів People дає змогу плавно перенести ваші дані в нову систему та запропонувати професійне навчання для повного використання програмного забезпечення.

Навіть без хороших технічних знань ви можете використовувати це програмне забезпечення завдяки його простоті та зручності.

Zenefits

Управління HR-процесами більше не головний біль, якщо у вас є Zenefits які приносять користь вашому бізнесу багатьма способами. Простим клацанням миші ви можете надіслати листи з пропозиціями з усіма важливими деталями разом із посиланням для прийняття онлайн-пропозицій. Для цього він надає вишукані шаблони для листів-пропозицій або можливість завантажити окремий.

Його партнер Checkr здійснює всебічні та швидкі перевірки даних програмного забезпечення. Це дозволяє новим учасникам самостійно підключатися за допомогою мобільного додатку чи веб-сайту Zenefits і позбавити вас проблем у перший день. Програмне забезпечення в цифровому вигляді створює податкові документи для столярів на основі наявної інформації.

Він заохочує вас відмовитися від паперових документів, пропонуючи функцію цифрового підпису. Завдяки плавній інтеграції зі Slack, Salesforce, Google Workspace тощо нові співробітники можуть автоматично входити у свої облікові записи. Він пропонує динамічні організаційні діаграми та каталог співробітників із необхідними відомостями для покращення міжфункціонального спілкування.

Автоматизуйте події співробітників, такі як підвищення, переміщення команди/відділу, звільнення, звільнення тощо. Програмне забезпечення проактивно синхронізує дані та будь-які зміни, внесені в режимі реального часу, щоб вони могли відображатися всюди. Він підтримує не лише ваших співробітників, але й іншу робочу силу, включаючи фрілансерів, незалежних підрядників і консультантів. Дотримуйтеся державних постанов, автоматизуючи завдання.

Створюйте та керуйте своєю політикою PTO, залишайте запити, встановлюйте дати відключення та використовуйте автоматичний калькулятор балансу PTO, щоб заощадити час. Він підтримує бізнес-аналітику, повідомляючи підсумкові відомості про заробітну плату, кількість співробітників, статистику рівних можливостей, показники обороту та надані опціони на акції.

BambooHR

Ваші співробітники є активом вашої компанії і мають найбільше значення. Поводьтеся з ними обережно, використовуючи BambooHR, це комплексне програмне забезпечення для збору, упорядкування та аналізу даних про співробітників. Удосконалюйте загальний процес найму та адаптації, розумно керуйте винагородами та розвивайте сталу культуру компанії.

BambooHR дозволяє зберігати всю інформацію в єдиній захищеній базі даних, яка підтримує інструменти динамічного редагування та звітування для пришвидшення робочих процесів. Керує ним за допомогою веб-сайту або мобільного додатка, до якого ви можете отримати доступ будь-коли та будь-де.

Персоналізуйте свої формальності та документи, щоб полегшити процес вступу на борт для менш напруженого першого дня. Він має електронні підписи, тож ви можете керувати записами в цифровому вигляді та запобігати накопиченню паперу на вашому столі. Відстеження робочого часу, відбору потужності, пільг, розрахунку заробітної плати тощо чудові з BambooHR.

Це дає змогу отримати більш глибоке уявлення про управління продуктивністю, задоволеність працівників та інші важливі статистичні дані для формування наступного плану дій. Наразі він має понад 1,56 мільйона активних користувачів у всьому світі, а також пропонує сім днів безкоштовної пробної версії, щоб отримати практичний досвід роботи з програмним забезпеченням.

Висновок

HR-процеси є одним із найважливіших аспектів сучасного бізнесу, будь то підбір персоналу, нарахування заробітної плати, продуктивність або просування по службі. Це вимагає високого рівня точності, і навіть незначна помилка може коштувати дорого. Але більше не турбуйтеся; інтегруйте хмарну HRMS у свою організацію, щоб автоматизувати всі завдання без помилок.