8 найкращих API для створення відео та зображень для соціальних мереж, електронної комерції тощо!

Візуальні матеріали є основою маркетингу в соціальних мережах.

Зараз компанії вкладають значні суми грошей у маркетинг у соціальних мережах. Існує багато ресурсів, які використовуються для створення візуально привабливих зображень і відео.

Якщо ви ведете невеликий бізнес, то цілком можливо виконувати роботу вручну. Але як ви думаєте, чи можна ще довго створювати зображення та відео вручну для електронної комерції та соціальних мереж? Гадаю, відповідь буде ні.

У міру розвитку технологій підприємства шукають альтернативи людській робочій силі. Створення зображень і відео для маркетингу не потребує надто багато ресурсів. Вам потрібно знайти правильний інструмент автоматизації, щоб зробити це легко.

AI досить легко автоматизував процес створення контенту, створення візуальних елементів, розробки банерів і багато іншого. Якщо ви думаєте про запуск свого наступного відео для електронної комерції, вам обов’язково варто подумати про різні інструменти автоматизації з ринку.

Фотографії та відео на основі ШІ – це нове майбутнє. Різноманітні інструменти автоматизації та API стануть вашим вибором для економії часу та ресурсів. Використовуючи ці інструменти, ви можете легко використовувати збережені ресурси в інших сферах діяльності компанії чи бізнесу.

Тут ми розглянемо деякі з найкращих API для відео та зображень, які можуть полегшити процес створення візуальних елементів для вас або вашого бізнесу.

Прапороносець

Прапороносець це чудове рішення API для автоматичного створення динамічних зображень електронної пошти, банерів електронної комерції, банерів соціальних мереж і багато іншого. Отже, якщо ви думаєте про автоматизацію процесу створення візуальних зображень у своєму бізнесі, ви можете покластися на Bannerbear.

Bannerbear — це повний набір інструментів для автоматизації процесу створення медіа та збереження цих ресурсів. Ви можете піклуватися про основні процеси у своїй компанії, тоді як маркетингова частина автоматизована. Крім того, платформа також підтримує різні інтеграції, щоб полегшити процес.

Bannerbear дозволяє створювати індивідуальні шаблони відповідно до вимог вашого бренду. Ви можете використовувати штучний інтелект, щоб розпізнавати обличчя на фотографіях і правильно розміщувати їх у своїх банерах. Ви навіть можете запросити членів своєї команди розробити шаблон і внести всі необхідні зміни відповідно до вимог.

Синтезія

Синтезія це професійний відео API, який дозволяє створювати відео чудової якості, використовуючи лише кілька рядків коду. Отже, якщо ви можете написати кілька рядків коду, ви можете створити відео.

Весь процес досить простий. По-перше, ви повинні вибрати свій аватар і фон на основі документації. Пізніше ви повинні вказати сценарій відео. Найкраще у Synthesia полягає в тому, що він підтримує понад 40 мов. Тепер вам потрібно лише викликати Synthesia API, і ваше відео буде згенеровано протягом кількох хвилин.

  Що таке F-Stop у фотографії?

Для Synthesia доступно багато варіантів використання. Незалежно від того, чи потрібно вам створити відео для електронної комерції чи ваш наступний допис у соціальних мережах, ви можете зробити це тут. Це заощадить значну кількість ресурсів компанії, оскільки вам потрібен лише хтось, хто впорається з невеликою частиною кодування.

Блискуче

Блискуче це ще один API для відео та зображень, який дозволяє створювати візуальний вміст за допомогою інструментів без коду. Ви можете очікувати, що графіка та відео будуть готові протягом кількох хвилин для вашого бренду та ваших клієнтів. Ви можете створювати різні форми вмісту, включаючи відео в соціальних мережах, маркетингові матеріали електронної комерції, банери та багато іншого за допомогою автоматизації.

Якщо ви хочете створити узгоджені зображення, ви можете просто створити шаблон для багаторазового використання. Тепер ви можете змінювати об’єкти в цьому шаблоні. Це полегшить масштабування створення візуальних елементів і заощадить багато часу. Крім того, ви можете очікувати синхронну генерацію зображень за допомогою API зображень і відео Glitterly.

На платформі є багато шаблонів, які можна вибрати. Ви навіть можете створити власний шаблон або будь-яке зображення чи відео відповідно до ваших вимог. Навіть якщо у вас немає жодних знань про кодування та дизайн, ви зможете створювати індивідуальні дизайни для свого бренду за допомогою Glitterly.

З Glitterly створення контенту буде на 80% швидшим. Тепер ви можете використовувати свої дорогоцінні ресурси для виконання інших основних завдань у компанії чи бізнесі.

APITemplate.io

APITemplate.io це інструмент API для створення зображень для автоматичного створення зображень у соціальних мережах, QR-кодів і банерів. Щоденне створення контенту стає головним болем. Отже, ви можете покластися на цей API для створення власних шаблонів без кодування.

Платформа надає вам редактор зображень, який можна перетягнути. Навіть якщо у вас немає попередніх знань про HTML і CSS, ви зможете працювати з цим інструментом. Ви можете змінювати всі візуальні елементи та текст безпосередньо через API. Крім того, ви також можете інтегрувати різні інші платформи без коду, такі як Zapier, Airtable тощо.

API пропонує сотні варіантів шрифтів для створення привабливих візуальних елементів. Ви також можете додавати стокові зображення безпосередньо за допомогою цього інструменту, оскільки платформа має інтегровані стокові зображення. Підібрані, готові до використання шаблони спрощують обмін додатковим вмістом у соціальних мережах.

  Як виміряти висоту на вашому iPhone

DynaPictures

DynaPictures це API-рішення для створення зображень, яке допомагає створити сотні персоналізованих зображень за кілька хвилин. Ви можете створювати зображення для різних цілей, як-от персоналізовані електронні листи, банери в соціальних мережах і продукти електронної комерції. Ви можете отримати більше потенційних клієнтів для своїх платформ соціальних мереж, використовуючи той самий автоматично створений вміст.

DynaPictures дозволяє з легкістю створювати шаблони зображень. Інтерфейс досить простий, як у Canva. Якщо ви не бажаєте починати свій шлях до автоматизації вмісту з нуля, ви також можете ознайомитися з готовими до використання шаблонами. Ви можете налаштувати ці шаблони відповідно до вимог свого бренду.

Платформа також дозволяє використовувати форми для генерації зображень із шаблону. Існує кілька способів створення зображень за допомогою API зображень DynaPictures. Отже, ви можете розслабитися і повністю покластися на цю платформу для створення вашого візуального контенту.

Зрозуміло

Зрозуміло може допомогти вам створити тисячі відео для ваших клієнтів, а також для вашого особистого бренду. Тепер не потрібно сидіти і витрачати весь свій час на створення одного відео. За допомогою Plainly ви можете створити кілька відеозаписів за однаковий проміжок часу.

Все, що вам потрібно, це кілька шаблонів із After Effects і інструмент автоматизації, як-от Zapier. Тепер лише кількома клацаннями миші ви зможете масово генерувати відео за допомогою цієї платформи для створення відео без коду. Ви також можете інтегрувати кілька додатків автоматизації на Plainly, щоб повністю автоматизувати процес. Тож вам навіть не потрібно сидіти й рендерити відео.

Plainly може стати вашим улюбленим ресурсом для створення будь-якого типу відео. Від персоналізованих запрошень на подію до відео в соціальних мережах для публікацій у блогах, ви можете робити все це з Plainly. Більше не потрібно витрачати ваші дорогоцінні години на виробництво відео, тому що автоматизація впорається з усім за вас.

Ви можете змінити кожен елемент свого відео, оскільки все динамічно. Таким чином, ви навіть можете використовувати той самий шаблон і генерувати відео масово.

Pixelixe

Pixelixe це API генерації зображень, який може допомогти вам легко генерувати нескінченні варіації зображень і банерів. Ви можете вибрати будь-яке конкретне зображення та використовувати його як шаблон. Тепер ви можете повністю змінити колір, шрифт і кожну деталь відповідно до вимог вашого бренду. Отже, тут ви можете налаштувати все відповідно до вимог бренду, і вам навіть не потрібно починати з нуля.

  10 найкращих систем домашнього кінотеатру для повного занурення в кіно

Ідея Pixelixe полягає в тому, щоб автоматизувати створення зображень швидше. По-перше, ви повинні створити шаблон. Для виконання цього завдання не потрібні дизайнерські навички. Пізніше ви можете змінити кожен елемент шаблону, щоб створити нове зображення. Після цього йде частина автоматизації. Для виконання всіх повторюваних завдань із створення зображень ви можете покластися на Pixelixe API.

За допомогою цього інструменту можна впоратися з усім, від створення зображень до редагування. Таким чином, ви можете витрачати менше на свій бюджет створення візуальних зображень і більше зосереджуватися на найнятті робочої сили для виконання основних завдань компанії.

Трафарет

Трафарет це API генерації зображень, який створить зображення для вашого бізнесу за кілька секунд. Ви можете створювати візуальні ефекти за допомогою шаблонів, схожих на Canva. Немає потреби в навичках кодування, оскільки інтеграція без коду та Stencil API справляються з усім.

Ви можете автоматизувати процес створення зображень для реклами в соціальних мережах, візуальних ресурсів онлайн-магазину, публікацій, банерів, інфографіки та навіть персоналізованого контенту. Ви можете використовувати попередньо встановлені шаблони або створити власний шаблон за допомогою редактора шаблонів із функцією перетягування.

Stencil містить усі необхідні інструменти, які можуть знадобитися для підвищення маркетингу вашого бізнесу. Ви навіть можете співпрацювати з членами вашої команди на платформі для розробки шаблонів. Stencil API можна легко інтегрувати з різними іншими програмами, щоб полегшити процес для вас. Stencil виконує це повторюване завдання, щоб ви могли працювати над важливими речами.

Висновок

Створення візуальних елементів є необхідним для кожного бренду чи бізнесу. Якщо ви продовжуєте ручний процес створення зображень і відео, ви витрачаєте багато ресурсів вашої компанії. Завдяки передовій технології ви можете покладатися на різні безкодові інтеграції та API для автоматизації процесу створення зображень і відео.

Ви можете швидко публікувати публікації в соціальних мережах, а також надсилати банери електронною поштою за допомогою згаданих вище API генерації зображень і відео.

Ви також можете переглянути деякі з найкращих інструментів дизайну для створення приголомшливих зображень.