8 найкращих API для відпустки, щоб створити свій додаток для подорожей

Люди люблять свята. Свята є важливою справою в усьому світі в кожній культурі, релігії та країні.

Школи, організації, робочі місця та підприємства складають список свят на згадку про певні фестивалі чи події.

А коли приїжджають, людям хочеться поїхати кудись і насолодитися днями, відпочити та відпочити від повсякденної суєти.

Отже, якщо ваш бізнес зосереджений на подорожах, ви можете використати це захоплення святами, щоб створити рішення, які можуть полегшити життя мандрівників і отримати гроші від цих можливостей.

Ви можете створити додаток для подорожей та інтегрувати його з API для відпустки. Це збагатить вашу програму точними й оновленими наборами даних про свята щоразу, коли вони вам знадобляться.

Але що таке святковий API і наскільки він корисний?

Давайте поговоримо про це, а потім я обговорю деякі вихідні API для створення ваших програм.

Що ви маєте на увазі під Holiday API?

Перш ніж говорити про святкові API, давайте спершу проллємо світло на API.

Програмний інтерфейс або API — це програмний посередник, який дозволяє програмі взаємодіяти з іншою програмою.

Використовуючи API, програма може отримувати доступ до даних для взаємодії із зовнішніми програмними компонентами, мікросервісами або операційними системами. Це інтерфейс або спільна основа для двох програм для спілкування одна з одною. Він містить набір функцій, які доставляють відповідь користувача системі та знову надсилають відповідь цієї системи назад користувачеві.

Подібним чином, святковий API – це служба, за допомогою якої ви програмно надсилаєте запит до інших систем щодо різноманітних списків свят у всьому світі та миттєво отримуєте програмні дані.

Запам’ятати точну дату свята і вести весь список складно. Ось чому розроблено святкові API, щоб полегшити процес.

Отже, якщо ви хочете відпочити в певній країні, вам потрібно зробити це через код, і ви отримаєте точну інформацію.

Візьмемо для прикладу Різдво. У багатьох країнах 25 грудня щороку оголошено державним святом. Але в деяких країнах він оголошується 7 січня кожного року, тоді як в інших країнах його може не бути.

Якщо ви представляєте транснаціональну компанію, авіакомпанію, біржову компанію чи іншу компанію, ви повинні бути готові до майбутніх свят, щоб підготувати свою організацію до подій. За допомогою святкового API ви навіть можете отримати дані про минулі свята та пам’ятні дати.

Приклад святкових API: припустімо, що ви хочете спланувати різдвяні канікули, а пунктом призначення є Багами. Ви можете забронювати квиток на веб-сайті бажаної авіакомпанії, якщо він доступний, або скористатись туристичною онлайн-службою, наприклад Expedia. Останній збирає дані з багатьох баз даних авіакомпаній, взаємодіючи з API авіакомпаній. Таким чином ви зможете забронювати місця та спланувати відпустку.

Які особливості Holiday API?

Безпека

Безпека є головною проблемою для кожної програми, сайту чи веб-сервісу в Інтернеті. Оскільки ваша програма використовує веб-сервіси, хакери намагатимуться заповнити ваш API мільйонами запитів одночасно та викрасти вашу інформацію. Тому обраний вами святковий API повинен мати функції безпеки, як-от захист від DDoS, щоб захистити вашу інформацію.

Продуктивність

Сучасний бізнес хоче заощаджувати час і зусилля, щоб прискорити свої процеси та залишитися в конкуренції. Ось чому API має забезпечувати гідну продуктивність. І щоб переконатися в цьому, ви можете перевірити список функцій. Ви також можете скористатися безкоштовною пробною версією, яку пропонують більшість API, або вибрати безкоштовний план, якщо такий є.

Потім ви повинні перевірити, скільки мілісекунд потрібно цьому API, щоб надати вам дані, які ви запитували. Чим менше часу це займе, тим вище буде його ефективність. В ідеалі, незалежно від того, чи виконуєте ви багато запитів одночасно, чи лише один або два, API має зайняти кілька мілісекунд, щоб отримати точні дані.

Точність

API — це набір функцій, призначених для створення правильних даних кожного разу для вашого запиту. API святкових днів має бути оновлений і перевірений зі змінами святкових днів, щоб жоден користувач не втратив точні дані. Якщо святковий API пропонує точну дату, час і дані, це може бути добре.

  Як обчислити відсоток помилки [+3 Tools]

Документація

API створюється розробниками для розробників. Holiday API повинен мати гарну документацію, щоб розробник міг прочитати та зрозуміти його кінцеві точки, методи, функції та варіанти відповіді.

Чудова документація також має бути зрозумілою будь-якому споживачу, навіть користувачам без технічних знань. Отже, він повинен мати хороший набір прикладів для кожного пункту або функції. Хороша документація також допомагає легко інтегрувати API у вашу програму.

Випадки використання Holiday API

 • Продажі та маркетинг: святкові API допомагають компаніям, які займаються продажами та маркетингом, збільшити конверсію продажів, надаючи рекламні акції та пропозиції під час свят.
 • Наука про дані: ви можете покращити моделі машинного навчання за допомогою API для святкових днів, надаючи інформацію про святкові дні.
 • Доставка та логістика: за допомогою хорошого API для святкових днів ви можете підвищити точність оцінок доставки та графіків доставки продуктів.

 • Маркетинг електронною поштою: надсилайте розумні електронні листи своїм користувачам, додаючи інформацію про місцеві свята через API свят у вашій програмі.
 • Взаємодія з клієнтами: ефективно спілкуйтеся зі своїми клієнтами, даючи точну оцінку виконання послуг і виконуючи очікування клієнтів. Святковий API також дозволяє оцінити дату та час, включаючи місцеві свята в оцінці.
 • Управління запасами: ви можете визначити каталізатори попиту, щоб підвищити рівень запасів і роботу ланцюжка поставок.
 • Прогнозування попиту: розширте моделі прогнозування для точного прогнозування попиту.

Тепер давайте перевіримо найкращі святкові API.

Абстрактний API

Отримайте державні, недержавні та релігійні свята для більш ніж 200 країн світу для будь-якої певної пори року за допомогою Abstract’s Holidays API. За допомогою цього святкового API ви знайдете історичні та майбутні свята, які вони оновлюють щотижня.

API Abstract Holidays надає чудову документацію, численні бібліотеки та навчальні посібники, тому розробники довірятимуть Abstract. Крім того, його зручний API також дає вам можливість запускати бізнес-процеси та робочі процеси. Ви також можете використовувати Holidays API для надвисокої швидкості та продуктивності в масштабі.

Відмінна технічна підтримка та надійна безвідмовна робота допомагають миттєво запустити ваш сайт, вирішити проблеми та забезпечити безперебійну роботу. Він пропонує найточніші та найновіші дані про свята з усього світу, що охоплює понад 190 країн і 3500 регіонів.

Набір святкових даних Abstract надає вам розширену інформацію про свята від 1 року нашої ери до 2050 року. Вам просто потрібно вказати свої потреби в його API та отримати правильну інформацію, не витрачаючи час. Оскільки багато країн змінюють свої свята, додають або видаляють дати свят або змінюють назви свят, ви можете збирати оновлені та перевірені дані за допомогою надійних можливостей Abstract.

Зробіть 1000 безкоштовних запитів, які застосовуються для 1 запиту в секунду. Якщо ви стартап, ви можете робити 50 запитів на секунду або 500 000 запитів на місяць за 19 доларів США на місяць.

Holiday API

Перелічити свята важко, але Holiday API полегшує вам роботу. Це допоможе вам легко створювати свій продукт, збирати інформацію про відпустку та підтримувати її. Holiday API створений розробниками для розробників, щоб кожен бачив, що ним легко користуватися.

Цей API оптимізує процес пошуку інформації, завантаження даних і забезпечення точності. Він організовує та зберігає ваші дані в одному місці та запобігає ручним процесам, які забирають більше часу та зусиль.

За допомогою Holiday API ви можете покращити свій продукт. Він буде вашою спиною незалежно від того, чи потрібні вам минулі, теперішні чи майбутні списки свят. Ви також отримаєте дані про свята з більш ніж 250 країн, включаючи 3680 штатів і провінцій. З 1 року до 2050 року ви матимете всі необхідні точні дані понад 109 мовами.

Крім того, Holiday API допомагає покращити оцінки доставки та доставки, заблокувати календарі планування та краще прогнозувати продажі. Ви можете отримати доступ до API так швидко, як вам потрібно, і коли завгодно, а також отримати актуальну інформацію та найкращу в своєму класі технічну підтримку. Крім того, інфраструктура корпоративного рівня Holiday API завжди забезпечує більший час безвідмовної роботи та більшу надійність.

  Crunchyroll не працює? Ось як виправити, як Crunchyroll не завантажується

Отримайте безкоштовний ключ API зараз і робіть близько 1 000 000 запитів щомісяця.

Календарний

Отримайте доступ до місцевих, державних і державних свят із Календарний, всесвітній RESTful API, зручний для розробників. Він легко охоплює понад 230 країн, у тому числі понад 3300 штатів, і підтримує понад 100 мов, щоб люди в усьому світі могли скористатися цим святковим API.

Calendarific надає клієнтам неймовірний досвід завдяки безпрецедентним святковим даним. Він також пропонує:

 • Швидкість: DNS-маршрутизація на основі затримки допомагає обслуговувати понад 90% запитів менш ніж за 10 мс.
 • Надійність: його хмарні сервери, які автоматично масштабуються, можуть щодня обробляти півмільярда запитів API.
 • Актуальні: усі дані, які він показує, зібрані та перевірені з багатьох джерел. Він регулярно оновлює інформацію, щоб ви завжди отримували найточніший і вичерпний набір робочих і відпусткових даних без будь-яких зусиль.

Таким чином, ви можете заощадити час і зусилля, які можна використовувати для підвищення продуктивності. У Calendarific є гнучкий і простий варіант ціноутворення, тож ви можете легко вибрати будь-який із планів.

Отримуйте 1000 запитів на місяць за 0 доларів США на місяць або скористайтеся необмеженою кількістю запитів API за 10 доларів США на місяць. Ви також можете обрати індивідуальні ціни, щоб задовольнити свої унікальні потреби.

PredictHQ

Отримайте доступ до даних про державні свята разом із інформацією про інші події API для державних свят PredictHQ. Він збирає дані про свята з майже 200 країн, щоб забезпечити бездоганний досвід і пропонує багато потоків даних в одному API.

Оскільки одне свято може відрізнятися від місця до місця відповідно до контексту, часу та дати, API для державних свят PredictHQ розуміє варіації, щоб успішно надавати точну інформацію протягом секунди. Тож замість того, щоб шукати відпочинок у різних регіонах, витрачайте сили на вдосконалення продукту.

Завантажуйте та зберігайте локальну копію подій для моделювання та аналізу даних. Крім того, ви можете збагатити той самий набір даних, щоб створювати та продавати свої похідні роботи. PredictHQ також допомагає вашому бізнесу багатьма способами, наприклад прогнозуванням попиту, видимістю подій, оптимізацією робочої сили, оптимізацією доставки, візуалізаціями, аналітикою, динамічним ціноутворенням і управлінням запасами.

Просто інтегруйте API PredictHQ у свої дані, щоб отримати захоплюючі результати та трансформувати свій бізнес, використовуючи силу аналізу попиту. Почніть безкоштовний пошук даних про свята за допомогою цього API або створіть індивідуальний план, поспілкувавшись із експертом.

Скористайтеся 14-денною безкоштовною пробною версією, щоб протестувати API PredictHQ.

Час і Дата

Час і дата Святковий API пропонує доступ до 7000 свят і обрядів у 230 країнах різними мовами. Ви можете легко завантажити дані на місцевому, федеральному та державному рівнях. Коли ви робите запит API, він швидко пропонує вам інформацію, зокрема:

 • Назва і дата свята
 • Тип свят, як-от релігійні свята, місцеві свята або державні свята
 • Рівень свята, наприклад місцевий, державний або федеральний
 • Список штатів або громад, де відзначається те саме свято
 • Повний опис свята по різних країнах.

Якщо вас цікавлять лише дані про час і дату, але не кодування, ви можете завантажити дані як файл XML або CSV. За допомогою Holiday API від Time and Date ви можете отримати доступ до точної інформації, щоб визначити, де відкрита чи закрита компанія для надійного планування на наступний рік.

Оновлюйте дані відповідно до дати та часу федеральних свят та інших великих подій. Сервіс «У цей день» або сервіс OTD повідомить про історичні, культурні та політичні події, що відбулися в певний день.

Незалежно від того, чи створюєте ви календар, чи повідомляєте користувачів про важливі дати, використання служби OTD допоможе покращити взаємодію з користувачем через точний контекст історичної інформації. Авіакомпанії, технічні гіганти та глобальні роздрібні торговці використовують це рішення, щоб отримати точні бази даних про відпустку кількома мовами для ведення свого бізнесу.

Виберіть свій пакет від 99 доларів США на рік за 50 000 запитів. Або запустіть безкоштовну пробну версію сьогодні та перевірте точність.

Nager.Date

Nager.Date це всесвітній API REST для державних свят, який надає вам точну інформацію про свята з минулого, теперішнього чи майбутнього та економить ваші зусилля. Це проект, здійснений 1 травня 2022 року на основі .NET, який надає загальнодоступний REST API, щоб ви могли надіслати запит на отримання точних даних про відпустку. Наразі Nager.Date підтримує понад 100 країн.

  12 найкращих порад щодо створення власного ігрового ПК

Nager.Date — це платформа з відкритим кодом, яка випущена за ліцензією MIT. Ви можете легко взяти участь у проекті, щоб підвищити його якість. Крім того, розмістіть свій власний екземпляр API, якщо вам потрібно кілька запитів одночасно.

Коли ви робите запит, наприклад Year-2017 і CountryCode-AT, ви отримаєте відповідь протягом секунди. Відповідь містить дату, місцеву назву, ім’я, код країни, фіксований, глобальний, округи, рік початку та тип свята (державне, шкільне, необов’язкове, офіційне, святкове чи банківське).

AnyAPI

Отримайте список релігійних, державних і недержавних свят для різних країн, штатів і регіонів за допомогою API свята AnyAPI. Це допоможе вам отримати повний список свят або запитати конкретну дату та показує точну дату свята для різних місць.

AnyAPI пропонує легкі у використанні та прості кінцеві точки та підтримує понад 200 країн. Він має парсер і засіб перевірки дати, часу, який допомагає виконувати ретельні перевірки, щоб переконатися, що дані, які ви отримуєте, містять точну й оновлену інформацію.

Створіть свою програму Holiday за допомогою Holiday API AnyAPI та отримуйте доступ до різних свят за 0 доларів США на місяць, включаючи 300 запитів на місяць (1 запит на секунду), захист від DDoS, SSL та автентифікацію ключа API.

Фестиво

Ваші користувачі піклуються про свята, тому використовують Фестиво надасть вам список свят у різних країнах. Це платформа перевірки та аналізу даних, яка агрегує мільйони джерел і перевіряє їх, щоб надати користувачам точні дані.

Ви можете використовувати платформу аналізу даних у своїх моделях даних і проектах, щоб покращити свої продукти. Ви також можете персоналізувати приклади та фрагменти коду з вибраними вами країнами. Крім того, використовуйте свою улюблену мову програмування та починайте робити запити.

Розгорніть свій проект за лічені секунди з оновленою та оновленою інформацією. Festivo підтримує понад 16 000 свят і обрядів у 250 країнах і 3500 регіонах. Це одна з найдосконаліших і найшвидших святкових служб DaaS, яка пропонує середню затримку 60 мс на запит.

Festivo надає вам найнадійнішу та найточнішу інформацію, зібрану за допомогою машинного навчання та нейронної мережі на основі ШІ. Завдяки силі знань ви можете знати, коли ваші співробітники та клієнти у відпустці, замість того, щоб будити їх у святковий ранок. Ви можете запровадити Festivo в AI Assistant і переглянути інформацію про свята.

Завдяки ідеальному набору даних про відпустку ви можете надати точні слоти доставки та дозволити своїм клієнтам зустріти посилку на порозі. Це допомагає кол-центрам надавати кращу підтримку під час спілкування з клієнтами у святкові дні. Це також дозволяє пропонувати рекламні акції та купони, щоб підвищити кількість конверсій у особливих випадках, як-от День матері, та свята, як-от Різдво чи Великдень.

Створіть свій безкоштовний обліковий запис на Festivo та вибирайте з різних планів від 16,58 доларів США на місяць за умови щорічної оплати. Це включає 100 000 запитів, комерційне використання, типи відпусток, підтримку електронною поштою, шифрування HTTPS, API на основі CDN тощо.

Висновок ✈️

Відстеження інформації про святкові дні з усього світу складно, але API святкових днів можуть це спростити. Є багато переваг використання найкращого святкового API у вашій програмі, від економії зусиль до покращення маркетингу. Він може надати точний набір даних про відпустку, щоб ви могли використовувати цю інформацію для розвитку свого бізнесу.

Ви також можете переглянути деякі API глобальних новин, щоб мандрівники дізналися, що відбувається в місцях їхньої відпустки.