8 найкращих інструментів штучного інтелекту, які знадобляться в арсеналі кожного вчителя

| | 0 Comments| 10:35 AM
Categories:

Чесно кажучи, вчителям не так легко, як ми зазвичай уявляємо під час нашого студентства. Я впевнений, що деякі інструменти штучного інтелекту для вчителів можуть значно полегшити виконання повсякденних завдань.

Створення уроків, відстеження прогресу студентів, оцінювання завдань, генерування ідей на основі даних і придумування нових видів діяльності – завдання не з легких. На щастя, ви можете отримати допомогу від інструментів штучного інтелекту, щоб не тільки автоматизувати ці завдання, але й виконувати їх кращим чином.

Ось короткий опис найкращих інструментів ШІ для вчителів, про які я розповім нижче.

Інструмент ШІ

Примітні особливості

Посилання

Yippity

Автоматизує створення вікторин, параметри редагування.

SlidesAI

AI Google Slides maker презентації з тексту

Вінстон А.І

Виявляє штучний інтелект плагіат, розпізнавання тексту

ChatGPT

Допомога ШІ для навчальних завдань, планів уроків

Формуючий

Створення вікторин за допомогою ШІ, керування класом

Fobizz

Інструменти ШІ для вчителів, транскрипція, оцінювання

Роші

Побудова уроку з тексту, створення діалогу

EssayGrader

Автоматичне оцінювання есе, спеціальні рубрики

У цій статті я перелічую деякі з найкращих інструментів штучного інтелекту для вчителів, які перетворять години роботи на хвилини.

Yippity

Хоча це дуже простий інструмент, Yippity автоматизує одну з найважливіших частин навчання; оцінки. Інструмент допомагає вчителям автоматично створювати тест із запитаннями/відповідями з будь-якого уроку. Все, що вам потрібно зробити, це скопіювати/вставити примітки або надати URL-адресу, якщо тема доступна в Інтернеті.

Для кожної теми буде створено близько 20 запитань разом із відповідями на них. Ви можете відредагувати запитання та відповіді перед їх копіюванням і навіть видалити ті, які вам не потрібні.

На жаль, він не має деяких розширених функцій, які є в ручних програмах для створення тестів; вам доведеться вручну скопіювати результати та вставити їх у свою програму/форму вікторини.

Ви можете створювати до 3 тестів на місяць безкоштовно. Щоб отримати необмежену кількість вікторин, вам потрібно буде підписатися на платний план за $4,99.

SlidesAI

Створення презентацій є ще одним необхідним завданням для викладачів, щоб розбити складні теми, щоб зробити їх легкими для розуміння. SlidesAI — це програма для створення презентацій штучного інтелекту, яка робить цей процес автоматичним, допомагаючи вам створювати красиві слайди лише з тексту.

Він поставляється як розширення Google Slides, і всі презентації створюватимуться в Google Slides. Щоб створити презентацію, все, що вам потрібно зробити, це вибрати тему та характер презентації, а потім надати текст. Він розпізнає текст і автоматично створить слайди, які найкраще відповідають тексту, а також додасть зображення, які відповідають тексту.

Також є можливість створити презентацію за допомогою інструменту для написання AI. Вам потрібно лише вказати назву теми та те, про що ви хочете в ній поговорити. SlideAI автоматично створить презентацію та заповнить її текстом. Ви зможете безкоштовно створити 3 презентації по 2500 символів кожна протягом місяця.

  9 інструментів для пошуку та усунення вразливостей безпеки GraphQL

Вінстон А.І

З появою інструментів для написання ШІ плагіат став серйозною проблемою, оскільки виявити плагіат ШІ досить важко. Як вчитель, Вінстон А.І може допомогти вам виявити як онлайн-плагіат, так і плагіат ШІ. Слідкуючи за останніми оновленнями LLM, цей інструмент використовує знання штучного інтелекту проти інструментів написання штучного інтелекту.

Winston AI стверджує, що виявляє ШІ-пис із точністю до 99,6%. Ви можете скопіювати/вставити текст або завантажити документ для сканування. Ви навіть можете завантажити зображення, і воно використовуватиме власний інструмент оптичного розпізнавання символів для вилучення та сканування тексту.

У безкоштовній версії ви можете сканувати до 2000 слів, але виявлення плагіату в онлайн-вмісті недоступне. The платні плани збільшити кількість слів і запропонувати розширені функції, як-от детектори плагіату онлайн-вмісту та детальні звіти.

Крім того, ви також можете спробувати копілікиякий може бути чудовим для досвідчених користувачів, оскільки він має більше можливостей налаштування.

ChatGPT

API ChatGPT є джерелом багатьох чудових функцій, які пропонують ці інструменти ШІ. Однак ви також можете отримати доступ ChatGPT безпосередньо та використовуйте його, щоб отримати допомогу з навчальними потребами. Ви можете використовувати підказки, розширення та плагіни ChatGPT або просто запитати ChatGPT про будь-яку допомогу.

Щоб почати, нижче я перерахую кілька способів, якими ChatGPT може бути корисним для вчителів:

  • Створюйте плани уроків та ідеї.
  • Створити зразки запитань і розв’язків з теми.
  • Отримайте ідеї щодо впровадження новітніх технологій відповідно до потреб вашого класу.
  • Вивчіть персоналізовані стратегії управління класом.
  • Поясніть складні поняття простими словами залежно від рівня учнів.
  • Отримайте ідеї для занять у класі, які можуть допомогти вам зрозуміти тему.
  • Отримайте поради, які допоможуть задовольнити конкретні потреби окремих студентів.
  • Отримуйте відгуки про завдання студентів і навіть оцінюйте їх.

Окрім цієї допомоги на уроці, ChatGPT також може допомогти вам стати кращим учителем, допомагаючи зрозуміти сферу вашої кар’єри, дізнатися більше про ваш основний предмет або просто отримати мотиваційні цитати.

Хоча ChatGPT 3.5 можна безкоштовно використовувати з необмеженим доступом, вам потрібно отримати ChatGPT Plus отримати доступ до останньої моделі GPT 4.0 і розширених функцій, таких як підтримка плагінів. Крім того, існує також багато альтернатив ChatGPT, які можуть запропонувати подібну допомогу, наприклад Google Bard, який, мабуть, має глибші академічні знання.

Формуючий

Формуючий допомагає вам як керувати класом, так і створювати нові уроки та заходи. Хоча ви можете вручну створювати уроки та керувати ними, я збираюся зосередитися лише на його функціях ШІ. Інструмент дозволяє автоматично створювати тести та завдання за допомогою штучного інтелекту, включаючи множинний вибір, правда/неправда, відповідність, короткі відповіді тощо.

  11 найкращих інструментів продуктивності браузера, щоб залишатися зосередженим

Ви можете вибрати рівень навчання від дитячого садка до університету та до 70 предметів. Після цього створіть підказку про те, про що має бути вікторина та чи є у вас якісь конкретні запити. Ви також можете вибрати складність тесту, яка буде збільшуватися/зменшуватися, залишаючись у межах вибраного рівня оцінки.

Після створення ви можете додатково редагувати оцінку та навіть повторно генерувати частини, які вам не подобаються. Ви навіть можете попросити Formative створити підказки для кожного запитання, щоб студентам було легше відповідати.

У розділі «Класи» інструмента ви можете керувати всіма своїми класами та додавати своїх студентів (за допомогою унікального посилання), щоб ділитися роботою та відстежувати їхній прогрес. Вони можуть відповідати на оцінювання в Formative, і він автоматично оцінюватиме тест відповідно до їхніх відповідей.

Найкраще те, що безкоштовна версія дозволяє створювати необмежену кількість оцінювань і уроків, а також створювати класи та відстежувати прогрес учнів. The платні плани додайте лише розширені функції, такі як автоматичне оцінювання, захист від шахрайства, співпраця тощо.

Fobizz

Fobizz це, по суті, набір штучного інтелекту та інших стандартних інструментів в одному місці, і всі вони спеціально створені, щоб допомогти вчителям і учням.

Нижче я перелічую інструменти ШІ, створені для вчителів:

Чат із штучним інтелектом: це чат-бот, схожий на ChatGPT, але має вбудовані підказки, які допомагають виконувати конкретні навчальні завдання або виконувати певну роль. Це включає створення оцінок і уроків, узагальнення змісту, надання відгуків на текст тощо.

Генератор зображень штучного інтелекту: швидкий генератор зображень штучного інтелекту за допомогою введення тексту. Вчителям може бути корисно отримати зображення для пояснення складних даних або створення презентації.

Транскрипція штучним інтелектом: ви можете завантажити аудіо/відеофайл або скопіювати/вставити посилання на YouTube чи Vimeo для транскрибування, а потім використовувати штучний інтелект, щоб переконатися, що вміст має сенс.

AI PDF Chat: простий інструмент, за допомогою якого ви можете завантажити PDF-файл або текстовий документ і поставити запитання про нього чи отримати допомогу. Це може бути чудовим для отримання відгуків і допомоги у виконанні студентами завдань.

AI Grading Assistant: ви можете вказати тип шкали оцінювання, очікуване рішення та завдання студента, і цей інструмент надасть повний відгук про те, як студент впорався.

Окрім цих, є купа інших інструментів, які можуть допомогти вчителям, а деякі навіть мають незначні функції ШІ. Деякі з них включають генератор слів, генератор QR-кодів, інструмент обміну файлами, навчальну дошку, програму для створення опитувань, текстовий редактор зі штучним інтелектом і багато іншого.

Інструменти наразі безкоштовні для використання, але вам потрібно буде зареєструватися, щоб використовувати їх. Ваш обліковий запис також використовується для перегляду попередньо збереженої роботи над цими інструментами.

  Як отримати професійний сертифікат Google IT Support

Роші

Якщо ви хочете щось просте для створення уроків із тексту чи з нуля, Роші робить чудову роботу. Хоча він також може генерувати дії для оцінювання, я розміщую його тут через його функції створення уроків. Ви можете попросити його створити історію майже про будь-що з конкретною мораллю, і він не лише створить історію, але й додасть згенеровані ШІ зображення, пов’язані з історією.

Ви також можете створити діалог один на один на основі конкретних обставин, і це створить детальний діалог із реальними можливими сценаріями.

Якщо ви не хочете створювати вміст штучного інтелекту з нуля, ви можете надати йому власний текст або посилання на статтю чи відео, щоб створити навколо нього урок. Він може узагальнити цей вміст із бажаною складністю, створити список словника, згенерувати вікторину або обговорити вміст і його тему.

Його безкоштовна версія обмежена лише 5 уроками на місяць; в Підписка Pro надає необмежений доступ до всіх функцій і підтримує підказки до 1500 слів.

EssayGrader

EssayGrader автоматично оцінює есе студентів і надає детальний відгук. Ви можете надати есе як текст або PDF-файл, і він відсканує його на основі власних рубрик. Разом із загальною оцінкою він дасть відгук про організацію есе, вибір слів, вступ, словниковий запас і сенсорні деталі.

Ви можете вибрати рівень есе від початкового до коледжу, а також його тон, як-от переконливий чи розповідний. Якщо цього недостатньо, ви також можете створити власні рубрики, вибравши параметр Використовувати мої спеціальні рубрики. Настроювані рубрики можна визначити природною мовою, і ви можете створити до 8 рубрик.

Крім оцінювання, це також допомагає підсумовувати довгі есе та виявляти вміст, написаний ШІ. Ви можете оцінювати 10 есе на місяць у безкоштовній версії до 1000 слів кожне. The Про плани збільшить кількість щомісячних есе та дозволить вам використовувати функцію виявлення AI.

Підведенню

Усі ці інструменти допоможуть оптимізувати процес створення уроку, оцінювання та виставлення оцінок. Пам’ятайте, що ШІ не ідеальний; воно може і буде робити помилки. Не забудьте відредагувати результати пізніше, щоб переконатися, що вони ідеальні для використання та не мають помилок. На щастя, більшість із цих інструментів дозволяють редагувати кінцеві результати у власному інтерфейсі, тому редагування не повинно бути проблемою.

Ви також можете дослідити деякі найкращі розширення Chrome на основі штучного інтелекту для підвищення продуктивності.