8 найкращих інструментів тестування електронної пошти для ваших кампаній Mailer

Електронний маркетинг не вмер. Незважаючи на зростаючу популярність платформ соціальних мереж для спілкування, електронні листи все ще залишаються одним із найкращих методів зв’язку з людьми.

Дослідження показали збільшення щоденної кількості користувачів електронної пошти, що робить маркетинг електронною поштою одним із найбільш персоналізованих способів маркетингу.

Однак вам слід перевірити свою електронну пошту, перш ніж надсилати її. Ігнорування цього може призвести до небажаних результатів для вашого бізнесу та бренду.

Давайте дізнаємося, що це за інструменти тестування та як вони допомагають абоненту електронної пошти мати найкращий досвід.

Що таке інструменти тестування електронної пошти?

Тестування електронної пошти – це процес перегляду ваших електронних повідомлень перед тим, як надсилати їх вашим передплатникам. Це дає вам змогу аналізувати та вносити відповідні зміни в різні елементи, як-от помилки друку, дизайн і форматування, редагуючи те, що вам найкраще підходить.

Але навіщо нам інструмент тестування електронної пошти?

Ви не хочете, щоб ваші електронні листи потрапляли до спаму вашого передплатника. Це може перешкодити всім вашим зусиллям, навіть не помітивши. Щоб надіслати найкращу версію вашої електронної пошти, яка потрапляє туди, де вона має бути, її потрібно перевіряти на різних етапах.

Тестування дозволяє розрізняти різні елементи вашої електронної кампанії, щоб побачити, як вони впливають на ваших підписників. Ці інструменти гарантують, що ваше повідомлення буде доставлено до вхідної скриньки ваших потенційних клієнтів, що призведе до кращого залучення та конверсій.

Навіщо потрібні інструменти тестування електронної пошти?

Оскільки кількість користувачів електронної пошти щодня зростає, успішний маркетинговий процес вимагає ефективної електронної кампанії.

Однак якщо ваші маркетингові повідомлення все ще потрапляють у папки зі спамом або ваші транзакційні повідомлення мають нижчий рейтинг кліків, ваша кампанія має серйозну проблему.

Але є спосіб.

Ось як тестування електронною поштою сприяє успіху вашої маркетингової та рекламної кампанії:

#1. Заклик до дії

Перевірка вашої електронної пошти гарантує виділення функції заклику до дії, яка переконає користувача зробити покупку. Завдяки привабливій графіці та візуальним елементам заклик до дії залишається видимим для підписника та підвищує ймовірність залучення.

#2. Клацніть Рейтинг

Тема – це найважливіше, що бачить користувач, перш ніж відкрити електронний лист. Перегляд ваших електронних листів дає вам чітке уявлення про всю тему, необхідну для того, щоб користувач міг взаємодіяти з вашим повідомленням.

#3. Повідомлення без помилок

Електронні листи можуть мати певні помилки кодування, які можуть спричинити доставку несправних повідомлень. Тестування гарантує, що ви перевірите та завершите повідомлення, яке збираєтеся надіслати.

  7 хороших ресурсів для вивчення англійської мови жестів

#4. Візуалізація

Візуалізація означає доставку вашого повідомлення, зберігаючи налаштування шрифтів, кольору та зображення незмінними.

Деякі платформи електронної пошти не підтримують певні шрифти та налаштування, що може спричинити неправильні шрифти та пошкоджені зображення під час доставки.

Тестування забезпечує належне відтворення повідомлення, зберігаючи резервні шрифти або зображення.

Тепер, коли ви знаєте, що і чому, настав час переглянути деякі функції, які повинен мати ваш інструмент тестування електронної пошти.

Які функції мав би ідеальний інструмент тестування електронної пошти?

#1. Інтеграція

Ідеальний інструмент тестування електронної пошти має ідеально працювати з найпопулярнішими постачальниками послуг електронної пошти, такими як Gmail, Outlook, Yahoo тощо. Таким чином, незалежно від того, яким постачальником послуг електронної пошти ви користуєтеся, ви можете тестувати/редагувати свої копії електронних листів.

#2. Здатність визначити репутацію відправника

Оцінка відправника, як і кредитна оцінка, аналізує стан вашої електронної пошти.

Він визначає якість репутації відправника та дає уявлення про те, як вас сприймуть цільова аудиторія.

Хороший інструмент тестування електронної пошти повинен розпізнавати статус репутації вашого відправника та інформувати вас, якщо ваші електронні листи потрапляють у папку “Вхідні” чи спам.

#3. Перевірка спаму

Попадання в папки зі спамом у списку ваших підписників зводить результати до нуля. Інструменти тестування електронної пошти повинні перевіряти, чи проходить ваше повідомлення електронної пошти через звичайні фільтри спаму чи ні. А якщо ні, інструмент має підказати, що потрібно зробити.

#4. Відстеження дефектів

Ваше тестування електронної пошти марне, якщо воно не може відстежити та повідомити про будь-яку проблему. У разі будь-якої проблеми інструмент тестування повинен позначити та передати повідомлення команді для її своєчасного вирішення.

Давайте тепер розглянемо деякі інструменти, які можна спробувати для тестування електронної пошти.

GlockApps

GlockApps це програмне забезпечення для тестування електронної пошти, яке відстежує проблеми з електронними кампаніями та пропонує рішення для кращої доставки електронних листів.

особливості

 • Засіб перевірки електронної пошти на спам дає змогу перевірити справність копії електронної пошти за лічені секунди та надає інформацію про те, як її покращити.
 • Засіб аналітики DMARC усуває сумнівні електронні листи та захищає ваш бренд від фішингу та спуфінгу.
 • Інструмент моніторингу безвідмовної роботи забезпечує постійну роботу вашого веб-сайту
 • Тестер електронної пошти Inbox допомагає дізнатися, куди саме потрапили ваші електронні листи
 • Gappie, бот електронної скриньки, надає миттєві звіти про ваш домен електронної пошти та безпеку.

Окрім безкоштовної пробної версії, яка обмежена 3 тестами електронної пошти на спам, GlockApps дозволяє створити персоналізований план відповідно до ваших потреб для посилення маркетингової кампанії електронною поштою.

Debounce

DeBounce — це простий і швидкий інструмент перевірки електронної пошти, який видаляє затримані та дезактивовані електронні листи, захищаючи вашого передплатника від небажаних повідомлень. Це призводить до чистого списку розсилки, що покращує вашу маркетингову та рекламну кампанію.

  Що означає вимкнути та завантажити повідомлення в iCloud?

особливості

 • Мінімізує відмову та видаляє недійсні адреси електронної пошти, щоб ваш список електронних адрес був чистим.
 • Виявляє дублікати електронних листів у вашому аркуші та автоматично видаляє їх
 • Інтелектуальне видалення спам-пасток усуває всі записи спам-адрес електронної пошти
 • Потужна інтеграція з різними постачальниками послуг електронної пошти допоможе вам автоматизувати, імпортувати та підтримувати ваші списки в чистоті.
 • Debounce restless API дозволяє миттєво перевіряти адреси електронної пошти

DeBounce є менш дорогим вибором порівняно з іншими інструментами перевірки. Найкраще те, що ви платите лише за те, на що витрачаєте, і ваші кредити ніколи не закінчаться.

Лакмус

Лакмус це комплексне рішення для маркетингу електронною поштою, яке допомагає оптимізувати ваш маркетинг електронною поштою, щоб підвищити ефективність і залучити більше.

Маючи понад 70 000 користувачів у таких компаніях, як JP Morgan і Ford, Litmus є одним із найбільш надійних рішень електронного маркетингу.

особливості

 • Містить інструменти для створення ефективних електронних листів для великого та малого бізнесу в масштабі
 • Дозволяє всій вашій команді співпрацювати та працювати в одному центральному місці, що забезпечує вищу ефективність.
 • Litmus Personalize дозволяє надсилати персоналізовані автоматизовані кампанії електронною поштою з пропозиціями, керованими ШІ.
 • Автоматичне тестування електронної пошти підвищує точність і оптимізує вашу електронну пошту для збільшення кількості конверсій.
 • Інтеграція з різними ESP економить ваш час і зусилля на керування завданнями електронної пошти вручну.

Litmus пропонує три плани, адаптовані до потреб вашої маркетингової кампанії електронною поштою. Ви можете спробувати план, який найкраще підходить вашій команді.

Тестер пошти

Тестер пошти це простий інструмент, який аналізує якість вашої розсилки та знаходить будь-які існуючі технічні проблеми.

особливості

 • Перевіряє ваш рейтинг спаму кожного разу, коли ви надсилаєте електронний лист на щойно згенеровану електронну адресу.
 • Інтегруйте результати тестування електронної пошти у свою програму за допомогою JSON API
 • Жодної реклами в тестах електронної пошти
 • Отримуйте щоденну, тижневу та місячну статистику використання

Mail-tester пропонує різні плани залежно від кількості користувачів, де ви платите лише за те, що використовуєте.

MailSlurp

MailSlurp це інструмент наскрізного тестування, створений для розробників, тестувальників якості та команд електронного маркетингу, який допомагає їм надсилати та отримувати електронні листи з необмеженої кількості користувацьких адрес електронної пошти.

особливості

 • Створюйте тимчасові та постійні спеціальні адреси електронної пошти за допомогою доменного пулу MailSlurp.
 • Дозволяє створювати скриньки електронної пошти для надсилання та отримання електронних листів
 • Вбудоване інтеграційне тестування з використанням Selenium та інших фреймворків
 • Пікселі відстеження електронної пошти дозволяють побачити, хто відкрив електронний лист на інформаційній панелі.
 • Підтримує автоматичне пересилання електронної пошти на основі відповідних полів, таких як текст і тема.

MailSlurps пропонує гнучкі тарифні плани для команд будь-якого розміру. Ви можете почати з початкового плану та оновлювати його по мірі просування.

Співрозклад

Співрозклад це тестер рядків електронної пошти, який створює помітні рядки тем для більшої кількості кліків і кращої взаємодії.

  Ознайомтеся з цими лінгво перед тим, як робити щось крипто

особливості

 • Теми, згенеровані на CoSchedule, гарантують у 40 разів більше відкритості, ніж повідомлення у Facebook, якщо у вас є активна аудиторія.
 • Аналізує ваші електронні листи та надає дуже відповідну та персоналізовану тему
 • Пам’ятайте про правильну кількість слів для рядка теми та символів, щоб оптимізувати ставки відкриття.
 • Дозволяє використовувати емодзі в рядку теми, щоб підвищити швидкість відкриття на цілих 57%
 • Давайте перевіримо A/B ваші теми.

Тестер теми CoSchedule — це безкоштовний інструмент.

Поштова пастка

Поштова пастка дає змогу аналізувати та перевіряти ваші електронні листи, щоб оптимізувати свою електронну кампанію перед тим, як надсилати їх вашим передплатникам.

Примітка. Mailtrap не може доставляти справжні електронні листи на справжні адреси. Він призначений лише для тестування.

особливості

 • Потужна автоматизація для цілей тестування охоплює всі сценарії тестування за допомогою API Mailtrap.
 • Дозволяє контролювати підтримку HTML і CSS для найпопулярніших постачальників послуг електронної пошти, як-от Gmail, Outlook і Apple.
 • Розумне та ефективне тестування електронної пошти за допомогою SMTP-сервера Mailtrap без ризику надсилання справжніх електронних листів користувачам.
 • Автоматизоване тестування електронної пошти за допомогою API заощаджує значну кількість часу та перевіряє рейтинг спаму.

Незважаючи на те, що Mailtrap не доставляє справжні електронні листи, це ефективний інструмент тестування, який пропонує різні тарифні плани, починаючи з безкоштовної пробної версії.

[email protected] це програма для перегляду електронної пошти, яка пропонує перевірку спаму як основний інструмент тестування.

особливості

 • Редактор HTML дозволяє перевіряти та тестувати структуру вашої електронної пошти для покращення взаємодії.
 • Тестування на спам дозволяє нам попередньо переглядати електронні листи та перевіряти, чи потрапить лист у потрібне місце чи ні.
 • Підтримує інтегрований популярний ESP, як-от Outlook і Gmail
 • Інструмент для створення скріншотів електронної пошти миттєво переглядає чернетку остаточної копії електронної пошти

[email protected] має як безкоштовні, так і платні плани. Тож ви можете випробувати платформу, побачити, як вона вам подобається, і прийняти рішення про оновлення.

Підсумок 📧

Кожен інструмент тестування електронної пошти унікальний у своїх сильних сторонах. Ці інструменти призначені для покращення доставки електронних листів передбаченому абоненту.

У той же час ці інструменти зменшують ризик надсилання несправного електронного листа користувачеві, що може бути нездоровим у довгостроковій перспективі.

Отже, якщо ви хочете запустити ефективну маркетингову кампанію електронною поштою, спробуйте один із цих інструментів і переконайтеся в магії на власні очі.