8 найкращих інструментів моніторингу VoIP для усунення несправностей

Хочете знати про найкращі інструменти моніторингу VoIP? Ось все, про що вам слід знати.

Система VoIP або голос через Інтернет-протокол може керувати, контролювати, відстежувати та повідомляти про передачу даних і голосу через Інтернет. Це відоме як широкосмугова телефонна служба, інтернет-телефонія, IP-технологія та широкосмугова телефонія для вирішення потенційних проблем.

Однак система потребує високого обслуговування мережі та не може терпіти низьку продуктивність, що призводить до втрати пакетів і затримки. Низька продуктивність також може вплинути на якість голосу чи аудіо, тому важливо працювати над переривчастим звуком.

Технологія VoIP має ряд переваг, таких як можливість здійснювати дзвінки та економічна ефективність. Він популярний у телемаркетингу, службах обслуговування клієнтів і командах технічної підтримки, які не турбуються про якість зв’язку. Пристрої, що керуються даними, як-от планшети, комп’ютери та телефони, можуть легко здійснювати дзвінки.

Проте є департаменти, де низька якість зв’язку викликає занепокоєння, тому важливо вибрати рішення для моніторингу VoIP, які супроводжують інші компоненти, такі як моніторинг трафіку VoIP, інструменти усунення несправностей VoIP та аналізатори трафіку VoIP.

Програми VoIP включають WhatsApp, груповий чат Google, Google Voice, Skype тощо. Ця технологія дозволяє традиційним службам телефонії використовувати протоколи з комутацією пакетів для роботи в мережах. Він допомагає отримувати окремі пакети за допомогою голосових сигналів, що передаються в сумісну мережу.

Потрібно знайти правильний інструмент моніторингу VoIP на ринках, що розвиваються. Доступно кілька варіантів, як-от закритий код, відкритий код, безкоштовні та корпоративні рішення.

Ось кілька найкращих інструментів моніторингу VoIP, які варто розглянути.

Зміст

Дотком-монітор

Моніторинг VoIP корпоративного рівня від Dotcom-Monitor сервіси дозволяють миттєво вирішувати проблеми з доступністю телефонного номера з будь-якої точки світу в будь-який час!

У той момент, коли система зв’язку VoIP у вашій організації має проблеми з доступністю або продуктивністю, їхня система негайно копіює виклики на SIP-пристрій кінцевого користувача та аналізує відповіді на виклик, щоб визначити причину проблем із підключенням. Ви отримуєте миттєве сповіщення (із вказівкою причини проблеми), що дозволяє швидко реагувати та швидко застосовувати необхідні виправлення!

Від особистих/приватних номерів до великих корпорацій, Dotcom-Monitor робить усе, тестуючи будь-які та всі типи послуг телефонних номерів на доступність і продуктивність, гарантуючи, що ваші клієнти задоволені та ніколи не позбавлені можливості зв’язатися з вами по телефону!

Моніторинг мережі Paessler PRTG

Якщо ви хочете покращити продуктивність VoIP, почніть із моніторингу мережі Paessler PRTG, щоб дізнатися про проблеми. Він допомагає контролювати трафік, служить засобом усунення несправностей, зменшує кількість помилок VoIP, мінімізує затримку, втрату пакетів або тремтіння та покращує продуктивність. Переваги використання програмного забезпечення для моніторингу VoIP PRTG:

  • Усунення несправностей для виявлення будь-якого несправного комутатора та маршрутизатора,
  • Покращте продуктивність VoIP, щоб уникнути збою або розриву виклику,
  • Аналізатор трафіку для розуміння навантаження, моніторингу даних і аналізу результату.

Онлайн-інструмент постачається з п’ятьма датчиками, щоб почати роботу із засобом усунення несправностей VoIP. Моніторинг мережі Paessler PRTG містить датчик Ping для вимірювання втрати пакетів, датчик Round Trip для вимірювання якості обслуговування, датчик Ping Jitter для аналізу значення джиттера, датчик Cisco IP SLA для вимірювання QoS і датчик One Way для моніторингу якості з’єднання.

Сайт 24×7

Якщо ви шукаєте пробну версію програмного забезпечення для моніторингу VoIP, Сайт 24×7 може завершити пошук. 30-денний пробний період використовує Cisco Internet Protocol Service Level Agreement (IPSLA) для доступу до послуг VoIP. Легше вирішувати проблеми з якістю в режимі реального часу за допомогою показників ефективності та доступної статистики, яка дає глибоке розуміння.

Інструмент моніторингу VoIP Site24x7 отримує миттєві сповіщення та запобігає будь-яким збоям пристроїв. Він відстежує різні компоненти, такі як затримка, тремтіння та втрата пакетів, що впливає на якість дзвінка. Він відстежує час у дорозі (RTT), середню оцінку думки (MOT) і показники від пункту призначення до джерела (і навпаки).

  Як використовувати Animoji як наклейки на iPhone X

Виклики через VoIP стикаються з поширеними проблемами, як-от часті розриви викликів, затримки звуку, стиснення голосу, уривчасті голоси та відлуння. Функція усунення несправностей аналізує всю передачу викликів і мережу, щоб усунути проблеми. Він охоплює такі показники, як втрата пакетів, тремтіння, відсутність пакетів керованого доступу до Інтернету (MIA), затримка пакетів тощо.

SolarWinds

SolarWinds VoIP і менеджер якості мережі може допомогти отримати інформацію про продуктивність і глибокі критичні показники QoS викликів. Інструмент поставляється з 30-денним випробувальним періодом, а потім підпискою від $963. Користувачі, які в основному зосереджуються на моніторингу та управлінні IP-SLA, моніторингу якості VoIP, моніторингу глобальної мережі, підтримці диспетчера викликів Cisco та моніторингу тремтіння мережі, можуть вибрати інструмент.

SolarWinds аналізує детальні записи викликів, які можуть аналізувати записи, створені за допомогою Avaya Communication Manager і Cisco CallManager. Це допомагає визначити будь-які спотворення, шуми та затримку, одночасно усуваючи проблеми. Інструмент може надати користувачам контроль і централізовану видимість, а також отримати історичні звіти та статистику в реальному часі. Він використовує мережеву статистику, специфічну для IP-SLA, і допомагає прискорити усунення несправностей викликів CUBE і збоїв Cisco SIP.

VoIP Spear

VoIP Spear відстежує якість голосу, щоб переконатися, що його можна проаналізувати та вирішити проблеми. Програмне забезпечення допомагає контролювати якість VoIP 24×7, щоб побачити статус проблем. VoIP Spear пропонує оцінку якості дзвінків як середню оцінку думки (MOS) за допомогою діаграми.

Інструмент ефективно перевіряє великі міста, а сервери пропонують детальну інформацію. Крім того, сповіщення електронною поштою полегшують моніторинг якості голосу.

Русло UCExpert

Riverbed UCExpert — це простий у використанні інструмент моніторингу VoIP, за допомогою якого користувачі можуть легко взаємодіяти та співпрацювати з клієнтами та командами. Це інструмент, який підвищує продуктивність за рахунок зменшення кількості дзвінків у службу підтримки та ефективної співпраці. Можна вдосконалити програми для голосової та відеозв’язку, можливості обміну повідомленнями, соціальні медіа та мобільні програми.

  Дивитися це! Допомагає знайти фільми для перегляду на основі рейтингу та жанру

Русло UCExpert пропонує безперервний моніторинг якості уніфікованого зв’язку, який може вирішити проблеми, які є основними проблемами. Мета полягає в тому, щоб зменшити час реакції, використовувати інтелектуальний контроль трафіку на основі політики, виправити проблеми, пов’язані з впливом на кінцевого користувача, і масштабувати відеододатки для доступності.

Як випливає з назви, ExtraHop пропонує користувачам стрибок щодо моніторингу продуктивності відео та VoIP. Це найкраще рішення для тремтіння, пропущених дзвінків або затримок. ExtraHop може миттєво контролювати всі дані, щоб зрозуміти ІТ-діяльність, яка може вплинути на їх якість. Це також виділяє проблеми користувача та допомагає запропонувати розуміння умов. Програмне забезпечення підтримує відповідність і аудит, корелює трафік, аналізує трафік і забезпечує видимість.

Операційний менеджер керуючого механізму

Manageengine OpManager — це першокласний інструмент, який забезпечує відсутність скарг на якість зв’язку, об’єднує мережу, моніторинг послуг, продуктивність і керування продуктивністю збоїв, а також аналіз мережевого трафіку. Функції інструменту включають проактивний моніторинг продуктивності VoIP і якості VoIP в інфраструктурі WAN.

OpManager також може вирішувати проблеми з продуктивністю для користувачів разом із графіками тенденцій QoS VoIP і детальними звітами про ефективність призначення або джерела. Користувачі можуть отримати докладні звіти про продуктивність VoIP за джиттером, втратою пакетів, MOS, максимальним RTT і максимальним порушенням SLA.

Висновок

Як правило, компанії не вибирають безкоштовні інструменти, оскільки вони відносно обмежені щодо функцій. Однак іноді безкоштовні інструменти можуть задовольнити вимоги користувача, тоді як іноді користувачі можуть перевірити ідеальні варіанти перед завершенням.

Користувачі можуть налаштувати інструменти моніторингу VoIP, які відповідають їхнім вимогам, щоб гарантувати, що пакети не будуть втрачені. Отже, виберіть найкращий варіант і почніть моніторинг VoIP.