8 найкращих інструментів глибокого посилання для покращення конверсій

Categories:

Існує сильна кореляція між досвідом користувача та розвитком мобільних додатків.

За оцінками, 77% мобільних додатків залишаються протягом трьох днів після встановлення.

Таким чином, досвід роботи користувача дуже важливий. Чудовий процес реєстрації користувача має спростити складність, обмежити кроки та забезпечити постійну швидкість.

Крім того, для успішного впровадження мобільних додатків потрібні глибокі посилання.

Посилання на глибину є одним із маркетингових термінів, які ви повинні знати в галузі мобільного маркетингу. І користувачі, і маркетологи можуть отримати вигоду від глибоких посилань.

Крім того, це спрощує роботу користувача, усуваючи тертя. Це призведе до підвищення рівня конверсії та утримання користувачів. Це безпрограшний варіант!

Мобільні додатки з глибокими посиланнями легші для навігації, а бренди бачать нижчу рентабельність інвестицій. Глибоке посилання дозволяє користувачам швидко переміщатися між кампаніями та програмами та отримувати цілеспрямований персоналізований досвід. Глибинні посилання також можуть допомогти маркетологам спрямувати користувачів до потрібного вмісту відповідно до наміру їхнього відвідування.

У цій статті пояснюється мобільне глибоке посилання та які інструменти глибокого посилання працюють найкраще.

Що таке Deep Linking?

За допомогою глибоких посилань програми працюють як веб-сайти. Це означає, що люди можуть натиснути посилання в Інтернеті, в електронному листі чи SMS-повідомленні чи в іншій програмі та відразу перейти до її функцій. Це допомагає мобільним маркетологам створювати індивідуальні шляхи клієнта, досвід адаптації додатка та конверсії мобільної комерції.

Глибоке посилання починається з назви програми, а не з https://, як у звичайної URL-адреси. Він надає користувачам доступ до попередньо визначеної сторінки в програмі, як-от сторінки мобільного маркетингу, де звичайні URL-адреси не працюють.

Кінцевою метою глибоких посилань є конверсія, тому переконайтеся, що ви спрямовуєте користувачів на подію в програмі, яку ви хочете відвідати. Припустімо, ви хочете, щоб вони придбали продукт на сторінці товару. Ви заохочуватимете конверсії, контролюючи шлях користувача та мінімізуючи точки виходу.

 • Збільште свою загальну цінність – Глибокі посилання спрямовують користувачів до потрібного вмісту, що збільшує дохід, лояльність і тривалу цінність (LTV).
 • Збільште кількість залучень – глибокі посилання запрошують користувачів до їхніх улюблених програм або пропонують спеціальні пропозиції. Ви також можете охопити більше людей, використовуючи кілька каналів, тож ваші шанси на конвертацію збільшуються.
 • Оптимізуйте взаємодію з користувачем – глибокі посилання полегшують користувачам пошук вмісту без навігації. Крім того, вони дозволяють користувачам переходити прямо з соціальних мереж, мобільного веб-сайту тощо до вашої програми.
 • Повторно залучайте своїх користувачів. Ви можете використовувати глибокі посилання, щоб спрямовувати користувачів до певного вмісту, коли вони не були активними. Ви можете повторно залучити користувачів, надіславши їм push-сповіщення з посиланнями на оновлені функції, ексклюзивні пропозиції або інші речі, які змусять їх зареєструватися.
  Як вийти з офісу в Teams

Як працює глибоке посилання?

Глибинні посилання відображають кожен екран у додатку, наприклад веб-сайті. Завдяки цьому кожна веб-сторінка, яку ви відвідуєте у веб-браузері, матиме екран у програмі, тож клієнти можуть плавно переходити від перегляду веб-сторінок до перегляду програм.

Коли користувач шукає продукт у мобільній пошуковій системі та вже має встановлену програму, натискання глибокого посилання переведе його прямо. Посилання на глибину покращує коефіцієнт конверсії, видаляючи крок із процесу транзакції.

Ви можете використовувати глибокі посилання на мобільних веб-сайтах, push-повідомлення та маркетингові кампанії електронною поштою. Таким чином сповіщення стає більш цінним, надаючи відповідну інформацію та збільшуючи конверсії.

Давайте перевіримо створення глибоких посилань або інструменти тестування для покращення конверсій.

URL Genius

Генератор глибоких посилань URL-адреси Genius розроблений для компаній будь-якого розміру. Брайан Клайс заснував його в 2015 році. Цей генератор посилань на додаток був розроблений, щоб полегшити створення посилань на додаток для будь-якої програми без програмування чи технічних навичок.

Він простий у використанні, і ви можете перенаправляти трафік, копіюючи та вставляючи URL-адреси. Це не ідентифікаційна інформація (особиста інформація не збирається!) і платформа QR-коду, яка дозволяє маркетологам відкривати програми з будь-якого місця. Це може бути профіль у соціальній мережі або сторінка продукту.

Особливості URL Genius

 • Посилання на програми не потребують SDK
 • Миттєво розгортайте посилання на додаток
 • Кожне посилання на додаток має динамічний QR-код
 • Інтелектуальна статистика з URL Genius
 • Індивідуальний процес бюджетування

Цей інструмент для створення глибоких посилань також більш зручний, оскільки SDK та інші технічні ресурси є необов’язковими.

Відділення

Branch — це міжплатформний інструмент атрибуції та зв’язування, який допомагає компаніям оцінювати й покращувати взаємодію з мобільними користувачами. Користувачі можуть збільшити коефіцієнт конверсії, залученість і утримання за допомогою глибоких посилань, мобільних банерів і атрибуції.

Це допоможе вам створити та запустити всю кампанію глибоких посилань. Ви можете зберігати контекстну інформацію про користувачів, куди вони хочуть піти та звідки прийшли. Ви досягнете кращих результатів і покращите спосіб взаємодії користувачів із вашим вмістом.

Особливості відділення

 • Кросплатформний ідентифікатор особистості
 • Універсальна реклама
 • Найкраща підтримка кампанії
 • Когортний аналіз
 • Аналізуйте, оптимізуйте та інтегруйте дані філії.
  Яка різниця між цифровим і оптичним зумом?

Мобільний зв’язок сьогодні роз’єднує бізнес, що призводить до неточних атрибуцій і непрацюючих посилань, марнування маркетингових доларів і псування досвіду клієнтів.

Branch може виправити це, переглянувши всі точки взаємодії користувачів і переконавшись, що посилання ведуть у потрібне місце на веб-сайті чи в додатку.

JotURL

JotURL — це єдиний інструмент оптимізації цифрового маркетингу для маркетингових агентств, компаній електронної комерції та онлайн-маркетологів. Вони використовуватимуть це для керування, оптимізації, порівняння та моніторингу своїх маркетингових посилань.

JotURL спрощує для користувачів використання міжканальних точок взаємодії, оптимізацію бюджетів, покращення впровадження та ефективності кампаній, а також покращення конверсій.

Особливості JotURL

 • QR-код спеціального логотипу
 • Налаштування домену
 • CTA з власним CSS
 • Монітор здоров’я
 • Настроюваний шаблон CTA

Управління та проведення традиційних онлайн-кампаній передбачає багато витрат, таких як CTA, відстеження конверсій, фірмові посилання тощо. За допомогою JotURL ви можете керувати всіма своїми маркетинговими зусиллями в одному місці.

Кочава

Уніфікована платформа аудиторії Kochava поєднує в собі функції мобільної атрибуції, аналітики та керування даними.

Система надсилає сповіщення, коли змінюються ключові показники, підвищується коефіцієнт конверсії, зменшується дохід або змінюється кількість установок. Сповіщення надсилаються електронною поштою, Slack, SMS або PagerDuty.

Особливості Кочави

 • Інтеграція сегментів
 • Інтеграція ботів
 • Міська інтеграція дирижабля
 • Отримайте налаштування сповіщень
 • Відстежуйте клієнтські програми за допомогою стороннього відстеження

Це єдиний інструмент атрибуції для мобільних пристроїв, який може визначати встановлення без вбудовування SDK у програму. Таким чином, можна призначати додатки через хмарну інтеграцію, а не в самій програмі.

Програмне забезпечення для скорочення URL-адрес Geniuslink дозволяє творцям вмісту, авторам, маркетологам і роздрібним торговцям автоматично направляти посилання на різні веб-сторінки на основі місцезнаходження їхніх клієнтів.

Видавці можуть спрямовувати клієнтів на певні сторінки на регіональних вітринах магазинів Amazon за допомогою алгоритмів зіставлення продуктів.

Платформа дозволяє користувачам YouTube створювати цільові сторінки із зображеннями продуктів, кнопками заклику до дії та спеціальними логотипами. Geniuslink дозволяє менеджерам тестувати кілька веб-сторінок за допомогою тестування A/B. Крім того, вони відстежують пікселі в гіперпосиланнях, перенацілюють відвідувачів і аналізують кліки на різних веб-сторінках.

Функція тегування Geniuslink дозволяє адміністраторам додавати теги UTM до посилань, щоб користувачі могли порівнювати кампанії, канали, джерела, ключові слова тощо.

Особливості Geniuslink

 • Управління кампаніями
 • Користувацькі домени
 • Займається стеженням
 • Оголошення та маркетинг
 • Аналітичні посилання

Крім того, система звітів пропонує статистичні дані про рефералів, ОС, пристрої, пункти призначення, показники кліків, конверсії, продажі та комісії.

Delivr

Delivr дозволяє скорочувати посилання та керувати короткими URL-адресами та QR-кодами у ваших маркетингових і медіа-кампаніях одним клацанням миші.

  Вступ до нової мови програмування Apple: Swift

Короткі URL-адреси та QR-коди дозволяють завантажувати різні програми на основі вашого пристрою чи операційної системи.

Крім того, численні сторінки веб-сайту, параметри та драйвери кампанії роблять посилання довшими, а Delivr робить їх короткими для соціальних мереж, електронної пошти та текстових повідомлень.

Особливості Delivr

 • Конструктор UTM
 • Зробіть свою URL-адресу коротшою
 • Брендування посилання
 • Відстеження посилань

Ви можете легко відстежувати ефективність кожного маркетингового каналу, ділячись своїми посиланнями через електронну пошту, SMS, медіа, соціальні мережі тощо.

URL-адреса програми

Рішення AppURL від Quixey пропонує вам можливість вибрати схему URL-адреси, яка найбільше підходить для вашої програми.

Ви отримаєте вичерпну документацію та інструкції, щоб зробити ваш мобільний додаток доступним у мережі.

Особливості AppURL

 • Глибинне посилання на ваш веб-сайт
 • Диплінкерування між програмами
 • Попередній перегляд власних посилань
 • Проаналізуйте свій доступ
 • Надсилання текстів через SMS

Сервіс AppURL дозволяє вам налаштувати свій мобільний додаток на нативні версії Android, Blackberry 10, iOS і Windows Phone.

Динамічні посилання Firebase

Динамічні посилання Firebase – це глибокі посилання, інтелектуально запрограмовані для перенаправлення користувачів до відповідного магазину додатків, якщо вони не встановили програму на своєму пристрої.

Ці посилання також перенаправляють користувачів на резервну сторінку, якщо програма недоступна.

Це дозволить додатку аналізувати інформацію про посилання, яке вперше привело користувача до додатка, забезпечуючи таким чином персоналізований досвід для користувача.

Особливості динамічних посилань Firebase

 • Перетворіть відвідувачів сайту на користувачів програми
 • Багатоканальні інтегровані кампанії
 • Зробіть вміст програми доступним для спільного використання
 • Перетворюйте відвідувачів ПК на користувачів додатків
 • Збільште особисте просування свого додатка
 • Покращте видимість своєї аналітики

Таким чином, користувачі програми насолоджуються покращеним користуванням і економлять час.

Висновок

Система глибоких посилань може допомогти вам досягти максимальних маркетингових цілей для вашого мобільного додатка з мінімальними інвестиціями. Крім того, цей підхід полегшує користувачам доступ до вмісту, продуктів і знижок.

Ви можете повністю скористатися перевагами глибоких посилань, використовуючи їх стратегічно як розумний маркетолог додатків. Вибирайте інструменти глибокого посилання з наведеного вище списку з розумом!

Далі ознайомтеся з найкращими інструментами керування посиланнями на бренд.