8 найкращих шаблонів табелів для відстеження часу, витраченого співробітниками

| | 0 Comments| 6:35 PM
Categories:

Табелі стануть у нагоді під час формування заробітної плати, бухгалтерського обліку або складання бюджету проекту та виставлення рахунків клієнтам.

Табель обліку робочого часу є одним із основних компонентів, який сприяє безперебійній роботі будь-якого бізнесу. Це документи, які ведуть облік робочого часу працівників компанії.

Облік оплачуваного робочого часу співробітників є складним завданням, яке вимагає високого ступеня точності. Однак ви будете більш ніж здивовані, дізнавшись, що багато компаній досі дотримуються застарілих способів відстеження оплачуваних годин своїх співробітників, віддалених команд і фрілансерів.

Ніхто не заперечує, що вручну відстежувати час, витрачений на виконання завдань, дуже неефективно. Ось недоліки використання паперових табелів:

 • Паперові табелі ніколи не можуть гарантувати точність, а хвилини, які не відстежуються, допомагають вам втратити багато прибутку від ваших клієнтів.
 • У паперових табелях не можна конвертувати час, витрачений на проекти, на показники продуктивності співробітників, і ви не маєте жодного уявлення про ефективність ваших співробітників
 • Робота з табелями вручну – це міцний горішок, оскільки з часом вони починають накопичуватися. Повторно переглядати їх означає витрачати дорогоцінний час на тривіальне завдання переглядати купу паперів.
 • Табель, що складається вручну, займає багато часу, щоб перевірити, чи збігаються розрахунки. Крім того, формування рахунків і нарахування заробітної плати займає багато часу.
 • Традиційні методи відстеження часу схильні до людських помилок, і ви обов’язково побачите неточності в процедурі. З іншого боку, автоматизований процес ведення табелів підвищує продуктивність і не залишає місця для помилок.

Тепер, коли ви знаєте, як традиційний метод табелів шкодить вашому бізнесу, настав час вибрати шаблон табелів, який зможе точно відстежувати оплачувані години ваших співробітників і економити ваш час і гроші.

Давайте подивимося, чому вам варто вибрати шаблон табеля замість онлайн-інструменту відстеження робочого часу.

 • Будь-хто може безкоштовно завантажити шаблон табеля робочого часу; отже, це чудовий вибір для малого бізнесу та фрілансерів, які не можуть використовувати платні хмарні інструменти відстеження часу.
 • Ці шаблони табелів доступні у багатьох форматах файлів; тому ви можете використовувати їх на будь-якій платформі за вашим вибором. Крім того, вам не потрібні технічні знання; завантажте ці шаблони та негайно почніть ними користуватися.
 • Безкоштовні шаблони табелів на основі Excel містять вбудовані формули, які пришвидшують обчислення. Тож вони є вдалим вибором для фрілансерів, щоб додати оплачувані години та погодинну ставку, коли вони створюють рахунки для своїх клієнтів.
 • Фрілансери не можуть одночасно синхронізувати все програмне забезпечення для відстеження робочого часу, яке використовують різні клієнти, оскільки це може призвести до плутанини та вплинути на їхній робочий процес. Таким чином, вони можуть обрати будь-які безкоштовні шаблони табелів, щоб відстежувати оплачувані робочі години в кінці.

Загалом, безкоштовний шаблон табеля ідеально підходить для вас, якщо ви фрілансер або малий бізнес. Тут ми рекомендуємо вісім найкращих шаблонів табелів, які допоможуть вести облік ваших робочих годин і забезпечити прозорість вашої роботи.

Clockify

Clockify це чудовий інструмент відстеження часу для використання корпоративними працівниками, фрілансерами та навіть компаніями з гібридним робочим середовищем, у яких члени команди працюють як на місці, так і віддалено.

Він пропонує безкоштовні шаблони табелів для друку в різних форматах файлів, таких як Word, Excel, PDF і Google Docs. Безкоштовна версія не має обмежень на розмір команди. Це означає, що ви додаєте стільки членів команди, скільки забажаєте, і відстежуєте оплачувані робочі години та продуктивність співробітників на різних проектах.

  Як переглянути історію буфера обміну в Microsoft Office

Менеджери можуть легко завантажити ці шаблони табелів і налаштувати їх відповідно до політики своєї компанії. Clockify пропонує різні варіанти шаблонів табелів:

 • Щомісяця
 • Півмісячні
 • Щотижня
 • Раз на два тижні
 • Щодня-погодинно
 • Щоденний табель керівника
 • Розклад проектів: це зручно, щоб відстежувати витрати та тривалість проекту, необхідні в кінці для формування рахунку. Шаблон проекту може легко обробляти кілька проектів і фіксувати час, витрачений на виконання завдання, витрати, оплачувані години тощо.

Ви можете безкоштовно завантажити шаблон розкладу Clockify з їх веб-сайту в будь-якому форматі на ваш вибір.

понеділок

понеділок це хмарна робоча ОС, яка пропонує шаблон робочого графіка для призначення завдань у щотижневі зміни. Цей тижневий шаблон планування роботи оптимізує робочий графік ваших товаришів по команді та представляє вам чітке уявлення про проект.

Створення тижневого робочого графіка за допомогою шаблону щотижневого табеля робочого часу на понеділок — це чудовий спосіб плавного планування роботи у вашій організації. Крім того, цей хмарний шаблон тижневого планування можна масштабувати відповідно до розміру та відділів вашої компанії. Крім того, він досить гнучкий, щоб адаптуватися до стандартів вашої компанії, робочого процесу, проектів і завдань. Ви можете створити тижневий розклад у три прості кроки:

Виберіть відповідний тижневий шаблон планування роботи з безлічі інтуїтивно зрозумілих шаблонів, створених відповідно до потреб вашої організації. Тепер адаптуйте ці шаблони відповідно до політики компанії, додаючи практичні завдання та розставляючи їх за пріоритетами відповідно до вимог проекту. Нарешті, все, що залишилося зробити, це розділити ці активні елементи між членами команди. Тепер ви можете контролювати статус завдань і проектів на кожному етапі.

Шаблон тижневого графіка роботи на понеділок дає змогу виконувати наступні завдання.

Імпорт та експорт таблиць Excel: легко експортуйте робочий графік у формат Excel для подальшого використання. Так само ви можете імпортувати аркуші робочого планування Excel на інформаційну панель, щоб покращити їх функціональність.

Керування дозволами: ви можете надати дозволи «лише читання» членам вашої команди, щоб вони могли переглядати призначені їм завдання. Вам не потрібно хвилюватися, що члени команди можуть змінити розклад.

Виконуйте пошук: можливості пошуку та розширені фільтри дозволяють швидко переглянути деталі співробітників, які працюють у певну зміну. Просто введіть імена співробітників або відомості про зміну, щоб отримати потрібні відомості.

Шаблон табеля робочого часу на понеділок безкоштовний для команди до двох учасників. Якщо у вашій команді більше двох осіб, ви можете вибрати один із чотирьох преміум-планів, а саме Basic, Standard, Pro та Enterprise, починаючи з 24 доларів на місяць. План Enterprise можна налаштувати відповідно до ваших вимог.

Розклад Office 365

Розклад Office 365 це простий, але продуктивний інструмент, сумісний із SharePoint 2013, SharePoint 2016 і SharePoint Online у ​​складі Office 365. Цей табель Excel надає менеджерам простий спосіб у SharePoint відстежувати час, витрачений членами команди на виконання різних завдань і проектів. .

Office 365 Timesheet — це ідеальний шаблон для відстеження робочого часу для малого бізнесу, контрактників або фрілансерів. Це дозволяє їм відстежувати звичайні та понаднормові робочі години, призначені для поточного проекту, і керувати ними. Пізніше керівник може оцінити ці табелі та затверджувати їх щотижня. Вони також можуть використовувати цей ефективний шаблон табеля для відстеження та порівняння ефективності та продуктивності окремих членів команди, які працюють над проектом.

Цей шаблон табеля робочого часу на основі Excel легко налаштовується та легко фіксує час прибуття, виходу з роботи та обідню перерву співробітників кожного дня тижня. Так само менеджери можуть легко розрахувати загальну кількість оплачуваних годин, автоматично відокремлюючи звичайні та понаднормові години працівників.

  Як перепризначити кнопки на Chromecast за допомогою Google TV Remote

Розклад Office 365 легко редагується та доступний на різних платформах і пристроях. Ви можете експортувати ці шаблони табелів у формати Excel, CSV і PSD. Пізніше вони стануть у пригоді для перегляду, аналізу та створення рахунків-фактур у майбутньому.

Шаблон розкладу Office 365 зберігає дані в захищених екземплярах SharePoint. Це гарантує, що лише авторизовані користувачі можуть отримати конфіденційні дані компанії. Завдяки інтеграції з Power BI, Office 365 Timesheet також можна інтегрувати з системою баз даних вашого співробітника та надавати керівництву практичну інформацію про ефективність роботи співробітника.

Розклад Office 365 на основі SharePoint надає працівникам компанії такі переваги:

 • Можливість фіксувати ваш щоденний оплачуваний робочий час у вигляді чернеток
 • Щотижня подавати складені табелі менеджерам або адміністраторам
 • Відредагуйте або змініть складені табелі перед завантаженням
 • Позначте виконані завдання як оплачувані та неоплачувані
 • Легко повідомляйте про оплачувані та неоплачувані завдання

Office 365 Timesheets допомагає не лише працівникам, а й керівництву:

 • Переглядати, затверджувати, відхиляти та коментувати табель обліку робочого часу, поданий працівниками
 • У шаблоні закріпіть за одним менеджером кількох співробітників
 • Легко додавайте співробітників та їхніх керівників у шаблон табеля
 • Налаштуйте табель відповідно до потреб вашої компанії

Стандартна версія Office 365 Timesheet є безкоштовною, і ви можете завантажити її з веб-сайту Microsoft Templates.

ActiTIME

ActiTime це шаблон відстеження часу в Excel, який допомагає компанії прийняти централізований підхід до управління часом і проектом. Це дозволяє компаніям зробити процес відстеження робочого часу легким і безпомилковим, надаючи способи перегляду продуктивності співробітника, усіх активних проектів і отримання іншої пов’язаної інформації.

Шаблон розкладу допомагає покращити робочий процес, призначаючи завдання проекту членам команди. Шаблон розкладу ActiTIME можна легко інтегрувати з понад 200 додатками, такими як Trello, Asana, JIRA, GitHub тощо.

ActiTIME пропонує своїм користувачам такі ключові переваги:

 • Одна платформа для керування членами команди, проектами, клієнтами та оплачуваними годинами
 • Надайте статистику, щоб допомогти створити рахунки-фактури та рахунки, класифікуючи оплачувані та неоплачувані завдання, погодинну ставку тощо
 • Допомога в перевірці продуктивності віддалених і локальних членів команди за допомогою табеля
 • Достатньо гнучкий, щоб оптимізувати його відповідно до стандартів вашої компанії

Існують різні варіанти шаблонів розкладу ActiTime, і ви можете вибрати будь-який, який відповідає політиці вашої компанії. Більше того, ці шаблони доступні у багатьох форматах файлів і безкоштовно.

 • Щодня
 • Щотижня
 • Двотижневий
 • Щомісяця

Ви можете безкоштовно завантажити всі наведені вище шаблони розкладів ActiTime з їхніх веб-сайтів у трьох форматах файлів — Excel, Google Sheets і PDF.

Toogl Track

Перемкнути трек це популярний шаблон табеля, який пропонує підприємствам швидкий і надійний спосіб відстеження часу, витраченого працівниками на виконання завдання. Цей табель допомагає компаніям прийняти кращий спосіб управління часом і точніше записувати робочі години співробітника. Якщо у вас є співробітники, які працюють віддалено, Toogl Track дозволяє контролювати їхню роботу.

Шаблон розкладу Toogl Track доступний у всіх популярних форматах файлів, таких як Google Docs, Google Sheet, Excel Spreadsheets, Word Documents і PDF. Крім того, вони досить гнучкі, щоб адаптуватися до будь-якого сегменту бізнесу. Таким чином, вони популярні у всіх; адміністраторів, співробітників, фрілансерів або рекрутерів.

Toogl Track пропонує чотири варіанти шаблонів табелів:

 • Щодня
 • Щотижня
 • Двотижневий
 • Щомісяця

Це зменшує потребу налаштовувати їх вручну відповідно до розкладу вашої компанії.

Шаблон розкладу Toogl Track пропонує такі функції:

Безпроблемний відлік робочого часу: цей шаблон табеля простий у використанні та не вимагає великої конфігурації. Натисніть на новий рядок, щоб зробити новий запис! Ви також можете перемикатися між ручним і календарним режимами.

  Що робити, якщо обліковий запис Roblox видалено?

Точна звітність: Toogl Track також дає змогу відстежувати ефективність роботи співробітника. Крім того, ви можете експортувати ці табелі у формати CSV і PDF для подальшого використання.

Повна інтеграція: Toggl Track табель можна легко синхронізувати з більш ніж 100 програмами. Таким чином, уся інформація доступна в одному місці в добре впорядкованій формі.

Автоматизоване відстеження: Хмарний шаблон табелю дозволяє відстежувати ваші програми для точного звітування про час.

Усі шаблони розкладу Toggl Track доступні безкоштовно на їх веб-сайті.

ClockIt

ClockIt це онлайн-програмне забезпечення для відстеження часу та місця розташування, яке пропонує шаблони табелів для відстеження та запису приходу та виходу ваших співробітників. Підходить для малого та середнього бізнесу, це простий спосіб відстеження відвідуваності співробітників і годин роботи штатних співробітників або тих, хто працює віддалено.

Ці шаблони табелів можуть допомогти керівництву в автоматизації робочого процесу, реєстрації відвідуваності та створенні звітів для подальшого аналізу.

ClockIt пропонує кілька варіантів шаблону табеля, і ви можете завантажити його як файл Excel або PDF або як таблицю Google.

 • Щомісяця
 • Щотижня
 • Раз на два тижні
 • Щоденний табель менеджера
 • Табель проекту

Шаблон розкладу ClockIt доступний безкоштовно, і ви можете завантажити його як таблицю Excel, файл PDF або Google Sheets.

Довіко

Довіко це інструмент відстеження робочого часу, який пропонує безкоштовні шаблони табелів у вигляді аркуша Excel, документа Word і таблиць Google. Ці шаблони допомагають малим підприємствам відстежувати відвідуваність працівників, понаднормові години та час, витрачений на виконання кожного завдання та проекту.

Dovico пропонує наступні шаблони табелів для моніторингу та відстеження часу:

 • Шаблон списку справ для управління часом
 • Шаблон тижневого табелю
 • Шаблон щоденного розкладу
 • Шаблон тижневого розкладу проекту із завданнями (підходить для співробітників, які працюють над кількома проектами)
 • Шаблон тижневого табеля робочого часу працівника

Шаблони можуть відстежувати оплачувані години співробітників, понаднормову роботу, лікарняні та відпустки. Співробітники можуть підрахувати загальну суму та підписати табель перед тим, як надати її своїм керівникам.

Усі наведені вище версії шаблонів табелів Dovico можна завантажити безкоштовно в будь-якому форматі файлів на ваш вибір.

Hubstaff

Hubstaff це зрозуміле програмне забезпечення для відстеження робочого часу, яке пропонує прості шаблони табелів для полегшення відстеження оплачуваних годин, не витрачаючи на це надто багато часу. Ви можете завантажити ці шаблони табелів у форматі PDF, таблиці Excel, документа Word та інших форматів файлів Google. Вам потрібно надати свої дані та продовжувати додавати години під час роботи.

Доступні такі шаблони табелів:

 • Щотижня
 • Щомісяця
 • Раз на два тижні
 • Щоденно погодинно
 • Табель проекту

Шаблони табелів Hubstaff можна безкоштовно завантажити з веб-сайту, і ви можете почати використовувати їх миттєво.

Підводячи підсумки

Якщо ви хочете прищепити точність відстеженню оплачуваних годин членів вашої команди, вам потрібно розгорнути один із згаданих вище шаблонів табелів, який найкраще відповідає робочій культурі та стандартам вашої компанії. Шаблони табелів точно відстежують продуктивність співробітників, усуваючи таким чином клопоти з керування оплачуваними годинами вручну, виключаючи ризик людських помилок.

Вас також можуть зацікавити найкращі засоби відстеження відвідуваності співробітників і найкращі засоби відстеження часу для команд або повномасштабне програмне забезпечення для управління працівниками.