8 найкращих статичних хостингів веб-сайтів для бізнесу та особистого використання

Хтось правильно сказав: «Старе — це золото».

Зростання статичних веб-сайтів є доказом того, що старі речі повертаються знову і знову. І малі, і великі підприємства використовують статичні веб-сайти та їх додаткові переваги. Отже, статичні веб-сайти повертаються, сильніші, ніж будь-коли.

Але яка причина раптового зростання статичних сайтів?

Що ж, тенденції веб-розробки приходять і йдуть, але одна річ завжди залишається незмінною – бажання мати високоефективний веб-сайт. Поведінка кінцевих користувачів швидко змінюється, оскільки вони очікують блискавичної швидкості завантаження сторінок і більш привабливого досвіду без місця для розчарування.

Веб-розробники постійно підштовхують веб-сайти до більшого, додаючи більше функцій до програм і сайтів, щоб задовольнити цей попит. Але в цьому процесі продуктивність веб-сайту погіршується.

Ось тут статичні веб-сайти з’являються!

Що таке статичний веб-сайт?

Існує поширений міф про статичні веб-сайти, що це нова технологія. Статичні сайти були з нами протягом століть, і вони є оригінальним способом веб-розробки. Ранні розробники використовували банальний HTML, JavaScript і CSS для створення веб-сайту без бібліотек, плагінів або фреймворків.

Простіше кажучи, вміст статичного веб-сайту залишається незмінним після кожного відвідування, на відміну від динамічного, де він змінюється. Ваш сервер генерує ці статичні файли та повертає їх браузерам. Ці веб-сайти можуть отримувати дані практично звідусіль, включаючи API, CMS та інші файли вмісту.

Статичний веб-сайт позбавляє від непотрібних складнощів і зосереджується головним чином на підвищенні ефективності та продуктивності. Він не покладається на бази даних; натомість він включає базові HTML, JavaScript і CSS для створення невагомих бізнес-профілів і цільових сторінок.

Як результат, це допоможе вам попрощатися з довшим часом завантаження та дратівливими затримками. Таким чином, розробники можуть створювати швидкі, надійні та ефективні програми, щоб запропонувати чудову взаємодію користувача з меншим часом розробки.

Які переваги використання статичного веб-сайту?

Швидкість 🚀

Оскільки для доставки статичного веб-сайту немає внутрішніх систем, запитів клієнт-сервер або запитів до бази даних. Він демонструє надзвичайно швидку продуктивність, а його сервери завжди готові до вихідних даних HTML. Крім того, він може містити функцію кешування для усунення затримок.

Безпека 🛡️

Без бази даних для використання, без підстав для несанкціонованого доступу та без розширень чи плагінів для маршрутизації у вашу систему статичні веб-сайти пропонують набагато більший захист, ніж динамічний веб-сайт. Таким чином, ви захищені від фішингових кампаній, онлайн-перегляду, зловмисного програмного забезпечення або будь-якої втрати даних.

Масштабованість 🙌

Масштабування та відповідь на статичний веб-сайт відносно набагато простіше, тоді як загальна програма стабільніша. Сервер може обробляти величезні трафіки завдяки зниженому навантаженню, пов’язаному зі статичними файлами.

Хостинг і доступність ❤️

Основні файли HTML потребують менше місця, що спрощує та полегшує розміщення цих веб-сайтів. Ви можете скоротити витрати, спрямовуючи свої ресурси на інтеграцію автоматизованих збірок або Git для внесення змін у систему.

Звучить круто?

Якщо ствердно, давайте дізнаємось про найкращі платформи, на яких ви можете розмістити свій статичний веб-сайт, щоб почати користуватися його перевагами.

Netlify

За допомогою Netlify ви можете публікувати веб-проекти зі сховищ Git без складних налаштувань і обслуговування сервера. Автоматизуйте свої процеси за допомогою конвеєра CI/CD для веб-розробників. Ви навіть можете переглянути весь сайт, щоб побачити, як виглядає ваш веб-сайт перед його публікацією.

Розгорніть свій статичний веб-сайт на його глобальній і багатохмарній CDN – Edge, розробленій для оптимізації продуктивності. Netlify підтримує багато програм і інструментів сторонніх розробників, у тому числі такі доповнення, як база даних Analytics, Identity, Forms і Fauna.

  Як обчислити дні між датами в Google Таблицях

Використовуйте автоматизований робочий процес від Netlify, щоб спростити все за допомогою розгортання Atomic, необмеженої кількості відкатів і знімків, анулювання кешу, спеціальних заголовків, керування DNS, перенаправлення та правил проксі.

Netlify розміщує ваш веб-сайт у надлишковій глобальній мережі доставки додатків для стабільного та швидкого обслуговування ваших веб-сторінок. Ви також можете керувати своїми зонами DNS через їхню інформаційну панель.

Залишайтеся захищеними завдяки автоматичному HTTPS, оскільки Netlify безкоштовно пропонує сертифікат TLS від Let’s Encrypt. Він забезпечує розширену функціональність, керовану API, без складних інтеграцій. Він пропонує шлюз API, контроль доступу до даних на основі JWT, проксі-заголовки для автентифікації, збережені змінні та веб-хуки.

Отримайте глибшу інформацію про відвідувачів вашого веб-сайту, джерела, перегляди сторінок тощо за допомогою Netlify Analytics. Ви також можете використовувати функції AWS Lambda, керувати знаками, відновленням пароля, логіном тощо, не запускаючи службу автентифікації.

Керуйте поданнями та формами без увімкнення JavaScript або додаткових кодів. Завдяки Netlify Large Media ви можете обробляти великі ресурси та контролювати версії своїх файлів, незалежно від їх розміру.

Google Cloud Storage

Використовуйте надзвичайно безпечну та масштабовану платформу Google Cloud, яка дає змогу компаніям будь-якого розміру, від окремих розробників до великих компаній.

Він має функцію керування життєвим циклом об’єктів (OLM), за допомогою якої ви можете налаштувати всі свої дані для автоматичного переходу до недорогих класів зберігання. Ви можете встановити критерії для своїх даних і легко ними керувати.

Google Cloud містить зростаючий список глобальних центрів обробки даних із багатьма варіантами автоматичного резервування. Виберіть місце та спосіб зберігання даних, щоб оптимізувати свій веб-сайт для швидкого реагування та створити повний план аварійного відновлення.

За допомогою класу зберігання ви можете визначити модель ціноутворення та доступність даних, що зберігаються в турах. Ви можете вибрати:

  • Стандартний
  • Майже на лінії раз на місяць
  • Coldline раз на квартал, і
  • Архівуйте раз на рік

Google Cloud пропонує керування версіями об’єктів, що дозволяє зберігати копії об’єктів у разі їх перезапису або видалення. Ви можете визначити періоди зберігання, протягом яких ви хочете зберігати об’єкти перед видаленням. Ви навіть можете утримувати об’єкт, щоб запобігти його видаленню.

Шифруйте та зберігайте дані об’єкта за допомогою ключів шифрування, які зберігає Cloud Key Management Service. Ви можете вимкнути ACL для об’єктів, щоб рівномірно контролювати доступ до своїх ресурсів у Google Cloud. Bucket Lock включено, щоб ви могли налаштувати політику збереження даних.

Надсилайте сповіщення, коли ви створюєте, видаляєте або оновлюєте об’єкти. Ведіть доступ до даних і журнали активності та контролюйте дозволи доступу за допомогою Cloud Identity and Access Management (IAM). Google Cloud пропонує інтегровані репозиторії для машинного навчання та аналітики.

Розмістити сайт на GCS легко.

Альтернативи Google Cloud Storage:

Amazon S3

Amazon S3 містить прості функції керування, які дозволяють упорядковувати та налаштовувати дані. Він розроблений для забезпечення високої довговічності та зберігання даних для величезної кількості програм.

Amazon S3 може створювати копії об’єктів, пропонує доступні класи зберігання, має можливості аудиту та підтримує сувору безпеку за допомогою свого S3 Block Public Access і програм відповідності, таких як PCI-DSS, HITECH/HIPAA, FISMA тощо.

Vultr

Vultr підтримує гнучку інтеграцію через S3 API і забезпечує масштабовану архітектуру на вимогу, на яку ви можете покластися. Він використовує кешування NVMe, щоб підвищити продуктивність і забезпечити постійний доступ до даних.

  Wifi Collector сканує та збирає інформацію про бездротову мережу

Ви також можете зберігати свої статичні медіа-дані, наприклад зображення, відео та аудіо.

сплеск

Surge надає розробнику простий шлях для розгортання проектів у високоякісному CDN через Grunt, NPM і Gulp.

З кожним проектом ви можете скористатися підтримкою спеціального домену, підтримкою pushState, безкоштовною сертифікацією SSL для доменів Surge, користувацькими сторінками 404, розгортанням CLI без обмежень, інтеграцією ланцюжка інструментів Grunt, підтримкою різних джерел для ресурсів.

Surge інтегрується з інструментом збірки, який ви використовуєте, щоб полегшити розгортання. Такі інструменти включають плагін Grunt, плагін Gulp, скрипт npm, перехоплювачі Git, Jekyll, Node.js, генератори статичних сайтів, служби CI та інші автоматичні розгортання.

Запросіть своїх товаришів по команді та співробітників. Все, що вам потрібно, це просто ввести одну команду, щоб опублікувати вміст на своєму веб-сайті.

Рендер

Легко розгорніть свій статичний сайт на Render.

Просто зв’яжіть репозиторій GitLab або GitHub, і дозвольте йому створити ваш веб-сайт і обслуговувати його на глобальній CDN. Найкраще те, що статичні сайти безкоштовні на Render без додаткової плати до 100 ГБ пропускної здатності на місяць.

Після перевищення пропускної здатності 100 ГБ платіть 0,10 $/ГБ на місяць. Він пропонує автоматичне та безперервне розгортання та проактивну ануляцію кешу для екземплярів без простоїв. Ви можете безкоштовно додавати необмежену кількість співавторів і команд, щоб отримати їх допомогу в управлінні сайтом.

Render пропонує автоматичні перегляди сторінок Pull Request, щоб ви могли перевірити зміни та переглянути їх перед публікацією. Отримайте докладні графіки пропускної здатності для більшої прозорості, власну підтримку HTTP/2 для кращої швидкості завантаження сторінок, перезаписи та перенаправлення, щоб вам не довелося писати коди, спеціальні заголовки HTTP для покращеної продуктивності та безпеки.

Для додаткової продуктивності Render пропонує автоматичне стиснення Brotli, яке зменшує розміри сторінок і робить сайти швидшими.

Render також включає автоматичне перенаправлення з HTTP на HTTPS, а також необмежену кількість користувацьких доменів. Окрім підтримки простих сайтів HTML/JavaScript/CSS, він пропонує складні генератори сайтів, як-от Create React Application, Jekyll, Vue.js, Gatsby, Hugo, Next.js і Docusaurus.

Його глобальний CDN неймовірно швидкий, безпечний і надійний, а також він кешує весь ваш вміст на межах всесвітньої мережі, щоб забезпечити найкращу взаємодію з користувачем.

Сторінки GitHub

Окремі розробники, які бажають розміщувати статичні веб-сайти та розгортати коди онлайн, можуть безкоштовно використовувати GitHub. Додати власний домен легко; вам просто потрібно додати файл CNAM до свого облікового запису.

Щоб згенерувати статичний код, ви можете створити нове сховище з керування обліковим записом і розгорнути його, використовуючи субдомен, щоб перевірити. GitHub надає вам один веб-сайт для кожного облікового запису GitHub і організації, а також безмежні сайти проектів.

Firebase

Хочете хостинг статичних сайтів виробничого рівня?

Firebase – хороший варіант!

Окрім розміщення вашого сайту, ви можете використовувати його базу даних у реальному часі разом із сховищем файлів. Він пропонує безкоштовну сертифікацію SSL і власний домен навіть у безкоштовному плані. Однак ви можете перейти на платну версію, щоб збільшити обмеження на пропускну здатність і обсяг пам’яті.

За допомогою Firebase розгорніть не лише свій сайт, але й односторінкову веб-програму, прогресивну веб-програму та цільову сторінку мобільної програми без жодних проблем.

Неважливо, звідки ваш користувач отримує доступ до вашого сайту; Firebase забезпечує високу продуктивність завдяки хостингу з підтримкою SSD на ефективних CDN. Ви отримуєте автоматично налаштований SSL абсолютно безкоштовно для кожного розгортання.

  Що таке граничні обчислення і чому це важливо?

Користувачі також можуть підключати власні домени без болісної перевірки. Розгорнути сайт також можна за допомогою однієї команди, і ви можете повернутися до версії або переглянути історію розгортання також з консолі Firebase.

Версель

Універсальна платформа Vercel пропонує як JAMStack, так і статичний веб-сайт. Він не потребує налаштування та працює з будь-яким типом веб-фреймворку. З кожним сайтом ви отримуєте URL-адресу попереднього перегляду, якою можете поділитися зі своєю командою для співпраці.

Vercel пропонує надзвичайно швидку роботу сайту з масштабованими та простими розгортаннями. Просто перейдіть на Git, щоб оживити свій сайт.

Він підтримує такі популярні інтерфейсні фреймворки, як Next.js, Vue.js, React, Angular, Gatsby, Hugo, Nuxt, Ember і Svelte. Виконуйте миттєві тести для кожного розгортання, а потім випускайте їх із повною впевненістю. Це полегшує інтеграцію з такими постачальниками Git, як GitHub, Bitbucket і GitLab.

Vercel також підтримує динамічну перебудову сайту з розгортанням хуків, що стане в нагоді під час роботи з вашою CMS. Ви можете створити одну сторінку за один раз, тож вам не доведеться перебудовувати весь сайт. Vercel гарантує 99,99% безвідмовної роботи завдяки своїм надшвидким глобальним CDN, розташованим у 70 містах.

Cloudflare

Швидко створюйте веб-сайти за допомогою Cloudflare Pages. Це ефективне рішення JAMstack для інтерфейсних розробників, яке може допомогти їм швидко розгортати веб-сайти та ефективно співпрацювати.

Просто виконайте git push і дозвольте Cloudflare створити та розгорнути його для вас. Таким чином, інтерфейсні розробники можуть почати створювати красиві сайти безпосередньо замість того, щоб витрачати час на налаштування систем, оновлення виробництва та налаштування середовища.

Сторінки Cloudflare працюють так само, як і розробники з глибшою інтеграцією Git. Просто скажіть їм свою команду побудови, і вони оброблять решту, включаючи журнали. Ви також можете переглянути їхні короткі посібники для таких фреймворків, як Vue, Hugo, Gatsby та React.

Cloudflare Pages заощаджує ваш час і дозволяє легко координувати роботу з кожною групою, включаючи ваших інженерів, письменників, дизайнерів та інших, які беруть участь у розробці сайту. Він автоматично генерує посилання для кожного коміту коду та полегшує вам швидке отримання відгуків.

Ви отримаєте необмежену кількість безкоштовних місць, щоб жоден співавтор не втратив можливість взяти участь. Інтеграція доступу до Cloudflare надає вам повний контроль над усіма користувачами, які мають доступ до попереднього перегляду.

Cloudflare Pages піклується про вашу інфраструктуру, роблячи ваш веб-сайт безпечним, масштабованим і швидким, щоб ви могли зосередитися лише на дизайні та вмісті свого веб-сайту. Запустіть свій сайт у найшвидшій мережі Cloudflare edge, щоб побачити швидкість на 115% швидше, ніж на інших платформах.

На додаток до цього, Cloudflare має одну з найбільших у світі мереж, яка може отримувати трафік із сайтів, які найчастіше відвідуються. Сторінки Cloudflare підтримують HTTP/3, безпечний SSL, стиснення зображень, QUIC та багато іншого.

Він поставляється з безкоштовним планом на 500 збірок на місяць, 1 збірку за раз, необмежену пропускну здатність, сайти та запити. Платні плани починаються від 20 доларів США на місяць за 5 тисяч збірок на місяць і 5 одночасних збірок.

Висновок

Часи статичних сайтів не минули. Особливо коли онлайн-загрози викликають найбільше занепокоєння в усьому світі, статичні сайти повертаються сильніше, ніж будь-коли, щоб знову керувати Інтернетом і підтримувати ваш бізнес.

Далі ознайомтеся з деякими найкращими методами захисту статичних сайтів.