techukraine.net techukraine.net 8 найкращих систем управління транспортом (TMS) для бізнесу [2023]

8 найкращих систем управління транспортом (TMS) для бізнесу [2023]

Categories:

Підприємства не можуть вижити без систем управління транспортом. Перегляньте ці найкращі системи TMS, які допоможуть бізнесу процвітати!

Перевезення вантажів є невід’ємною частиною будь-якого бізнесу, незалежно від того, наскільки різною є спеціалізація. Від молока та молочних продуктів до невеликих електронних пристроїв шлях від виробника до споживача є одним із найважливіших питань.

Транспорт — це одна з тем, яка чітко розглядається ще до того, як компанія або бізнес розпочнеться. Це також дуже важливо в ланцюжку поставок.

Оскільки транспорт має важливе значення для всіх підприємств, технологія легко створила способи вирішення цього питання за допомогою систем управління транспортуванням. У цій статті ми побачимо, що таке TMS і які його переваги. Ми також дізнаємося про деякі випадки використання TMS у реальному житті. Нарешті, ми розглянемо деякі з найкращих систем TMS для бізнесу.

MercuryGate

Автоматизує стратегічне управління вантажами, відстежує витрати на закупівлю

TMSfirst

Гнучке рішення, рахунки за винятком, інструменти аудиту

nShift

На основі підключень оператора, децентралізована інформація

CartonCloud

Безпаперовий TMS, розробка маршруту, автоматизоване виставлення рахунків

Койот

Легкий доступ до вантажу, неперевершене обслуговування клієнтів

Декарт Алекс

Хмарний інструмент оптимізує транспортні процеси

Вантажна база

Global TMS, модульна платформа, швидкий ROI

Турво

Мультикорпоративна платформа, наскрізна видимість

Що таке системи управління транспортом?

TMS або система керування транспортуванням — це програмне забезпечення, яке допомагає підприємствам керувати логістикою, пов’язаною з переміщенням матеріальних товарів наземним, повітряним, морським або комбінованим способом транспортування. Іншими словами, TMS допомагає організувати та здійснити власне транспортування продукції.

Програмне забезпечення TMS покращує вантажі та маршрути доставки, щоб забезпечити своєчасне транспортування продуктів. Крім того, вони допомагають у відстеженні вантажів на регіональних і міжнародних маршрутах.

Крім того, вони також автоматизують трудомісткі процедури, як-от оформлення документів щодо дотримання торговельних норм і виставлення рахунків за вантаж. Системи управління транспортуванням економлять гроші як для корпорацій, так і для кінцевих користувачів.

Оскільки транспорт є одним із найважливіших компонентів ланцюга поставок, кожен, хто бере участь у ланцюзі постачань, часто залучений до управління транспортуванням. Ним можуть користуватися всі учасники ланцюга постачання, включаючи виробників, дистриб’юторів, сторонні логістичні компанії та будь-кого іншого, хто має організувати доставку.

Які випадки використання TMS у реальному житті?

Системи управління транспортуванням часто використовуються компаніями, які повинні регулярно доставляти транспорт і отримувати товари, наприклад:

  • Виробники
  • Дистриб’ютори
  • Підприємства електронної комерції
  • Роздрібні заклади
  • Постачальники логістичних послуг (LSP) і сторонні та четверті логістичні компанії (3PL і 4PL)

Які переваги TMS?

TMS — це інструмент, який може підвищити продуктивність, збільшити частку ринку та покращити обслуговування клієнтів. Це допомагає підприємствам точно та за доступною ціною транспортувати вантажі від пункту відправлення до пункту призначення. Ось кілька переваг числових переваг TMS.

Зменшує витрати на транспортування вантажів

Транспортування є значними витратами та турботою в логістиці. Компанія повинна використовувати системи управління транспортуванням, які надають корисну інформацію та пропозиції щодо економії коштів, якщо вона бажає значно скоротити витрати.

  Як використовувати миттєву точку доступу на вашому iPhone, iPad або Mac

Особливо корисним буде надання рекомендацій користувачам із виділенням областей, які можна змінити, щоб зменшити споживання палива або понаднормову роботу водія. У результаті відбувається зниження вартості, що допомагає як споживачам, так і підприємствам.

Покращує прозорість і доступність транспорту

У режимі реального часу TMS розкриває місцезнаходження водіїв і товарів. Відстежуючи хід замовлень і поставок, компанії отримують періодичну інформацію. Компанії можуть розподіляти свої маршрути більш ефективно, використовуючи дані TMS, які вказують тривалість подорожі. Крім того, підвищується відповідальність ланцюжка поставок, і клієнти отримують точні прогнози доставки.

Підвищує рівень обслуговування клієнтів

TMS може допомогти покращити обслуговування клієнтів, одночасно відстежуючи своєчасну роботу. Клієнти можуть отримати детальну та актуальну інформацію про відправлення, наприклад статус доставки та відстеження в режимі реального часу.

TMS пропонує клієнтам онлайн-платформу для відстеження своїх відправлень і інформування своїх клієнтів про їх хід. Меншій кількості споживачів потрібно буде звертатися за допомогою в результаті підвищення відкритості, оскільки вони матимуть доступ до всієї інформації, необхідної для прийняття усвідомленого вибору.

Допомагає в управлінні даними

Оскільки товари постійно переміщуються, добре організований склад має вирішальне значення для логістики. TMS допомагає аналізувати дані про рівень запасів, графіки доставки та витрати на доставку, щоб отримати уявлення про поточні тенденції та моделі. Використання цих даних покращить обслуговування клієнтів, скоротить витрати, а також оптимізує логістичні операції.

Тепер ми розглянемо деякі з найкращих систем TMS для бізнесу.

MercuryGate

Один із найвідоміших постачальників TMS, MercuryGate, зберегла свій рейтинг серед 100 найкращих ІТ-логістичних компаній. Найбільш функціонально багатий і відповідний для бізнесу дизайн є результатом унікальної уваги MercuryGate до транспортування.

Використовуючи MercuryGate, користувачі можуть обслуговувати всі види вантажних перевезень на вимогу та відстежувати витрати на постачання та економію в режимі реального часу. Це надійна TMS, яка понад 20 років зосереджена виключно на автоматизації стратегічного управління вантажними перевезеннями.

MercuryGate надає можливості для рейтингу розкладу, рейтингу щільності менше вантажівки (LTL) і повного рейтингу рідних посилок. Крім того, він пропонує найкращу інтеграцію з основними перевізниками та за потреби використовує багато видів транспорту, зокрема залізничний, повітряний та морський.

TMSfirst

Завдяки власному хмарному масштабованому рішенню та функції видимості ланцюга поставок, TMSfirst це найгнучкіша доступна система управління транспортом. Він використовує інженерію та науку про дані, щоб створити одну з найдосконаліших систем TMS.

TMSfirst керує рахунками за винятком і швидко й ефективно знижує високі та неточні витрати, що допомагає модернізувати старі процедури розрахунків за вантажні перевезення. Він також автоматизує комунікації та процедури, зменшуючи адміністративне навантаження та дорогі помилки.

Крім того, TMSfirst покращує аудит вантажних перевезень, платіжні можливості та дотримання вимог контракту перевізника до та після аудиту. Це причина, чому це найбільш інноваційна хмарна технологія та аналітична платформа, яка пов’язана з такими ключовими секторами, як нафтова та енергетика, хімічне виробництво, автомобільні компоненти, промислова дистрибуція та дистрибуція товарів електронної комерції.

  Як обійти опитування, щоб завантажити/розблокувати файли – 2023 (працює)

nShift

nShift добре відомий рішеннями для управління транспортуванням, заснованими на фактичних сполученнях перевізників. Завдяки з’єднанню операторів і зв’язку як наріжним каменем, він покращує розуміння того, що відбувається на кожному етапі процесу.

nShift простий у використанні, адаптований і зменшує запаси, накладні витрати та транспортні витрати за рахунок покращення видимості та якості обслуговування. Це сприяє комунікації та децентралізованому прийняттю рішень у всьому ланцюжку постачання.

TMS від nShift містить просту 5-етапну процедуру для створення системи керування транспортуванням для вашого бізнесу. Все, що вам потрібно зробити, це підготувати, виконати, контролювати, проаналізувати та вдосконалити, щоб переконатися, що ваш бізнес знаходиться на шляху до успіху.

CartonCloud

З тисячами щоденних активних користувачів у Канаді, Австралії, Новій Зеландії, Південній Африці та Південній Америці, CartonCloud це комплексне рішення для управління транспортом. Завдяки безпаперовій системі управління транспортом (TMS) ви можете отримати доступ до даних про команду та клієнтів із хмари, що забезпечує більшу гнучкість, швидке виконання та звітування без стресів.

Система автоматично створюватиме цикли доставки з партій після того, як ваші цикли доставки та поштові індекси будуть налаштовані в CartonCloud, що дозволить вам призначити найкращого водія. Завдяки вдосконаленим процесам це допомагає компаніям заощаджувати накладні витрати, скорочувати адміністративну роботу, підвищувати продуктивність і розширювати пропускну здатність свого автопарку.

CartonCloud може автоматично й легко розробляти ваші маршрути доставки та призначати їх водіям у відповідній зоні чи транспортному засобі. Він автоматизує виставлення рахунків і розрахунки тарифів. Інтеграція бухгалтерського програмного забезпечення дозволяє легко передавати дані.

Койот

Койот завжди прагне забезпечити неперевершене обслуговування клієнтів. Це найбільший централізований сторонній постачальник логістичних послуг (3PL) і другий за величиною 3PL у Північній Америці. CoyoteGO, його платформа TMS, — це найшвидший і найпростіший спосіб отримати доступ до вантажів і забронювати вантажі, де б ви не були.

Місія Coyote «Без виправдань» — запропонувати вантажовідправникам і перевізникам найкращі послуги на ринку — це те, що сприяє успіху компанії. Інноваційні технології, кваліфіковані працівники та неперевершена відданість підтримують цю місію.

Відданість Coyote турботі про клієнтів, технологіям і рішенням для вантажовідправників і перевізників залишається незмінною з моменту заснування компанії. Онлайн-система керування пропозиціями Coyote, шаблонне оформлення документів і багато інших функцій дозволяють розробити просту, ефективну та повторювану процедуру, яка покаже перевізникам, що ви серйозні.

Декарт Алекс

Декарт Алекс це хмарний інструмент керування транспортуванням, який підтримує організації в електронній комерції, виробництві, дистрибуції та ряді інших секторів шляхом оптимізації процесів бухгалтерського обліку, транспортування та керування документами.

Організації можуть використовувати програмне забезпечення для керування операціями в ланцюзі постачання, створенням рахунків-фактур, завданнями кредиторської (AP) і дебіторської (AR) заборгованості.

Транспортні брокери та вантажовідправники можуть обробляти профілі клієнтів, надавати клієнтам пропозиції та перевіряти статус платежів за замовленнями за допомогою Descartes Aljex. Його інші функції включають планування маршруту, доставку, моніторинг замовлень, закупівлю, управління зв’язком тощо.

  Посібник для початківців із Google Slides

Descartes Aljex також дозволяє менеджерам обробляти електронні дані, обмінюватися процедурами, автоматизувати робочі процеси та надавати індивідуальні звіти. Він має API, який полегшує інтеграцію з різними сторонніми системами.

Вантажна база

Вантажна база це всесвітня хмарна система управління транспортуванням (TMS), яка вирішує проблеми динамічної логістики. Це повна модульна платформа TMS, яка підтримує всі модальності вантажних перевезень, доступна всіма основними мовами та регулярно використовується найбільшими та найавторитетнішими вантажовідправниками світу.

Cargobase пропонує комплексні рішення для веб-додатків. Ця онлайн-система вантажних перевезень надає накладні, керування тарифами, місцевих експедиторів, міжнародних експедиторів, а також керування імпортом/експортом – усе в одному місці.

Cargobase допомагає вантажовідправникам отримати безкоштовне розгортання за 4 тижні зі швидким поверненням інвестицій завдяки своїй цілісності та десятирічному досвіду. І останнє, але не менш важливе: він повністю незалежний і сумісний з усіма поточними постачальниками, системами ERP і потоками аудиту.

Турво

Називається перша платформа для співпраці між кількома підприємствами, створена виключно для глобального ланцюга поставок Турво. Він має хмарну систему керування транспортуванням SaaS, яка зв’язує окремих осіб і компанії по всьому ланцюжку постачання.

Завдяки хмарному програмному забезпеченню та мобільним додаткам Turvo дозволяє вантажовідправникам, постачальникам логістичних послуг і перевізникам змінювати свої операції цифровим способом. Його технологія об’єднує всі системи та пропонує єдину наскрізну систему записів для будь-яких операцій і аналізів, а також автоматизує бізнес-процеси та усуває безглузду людську діяльність.

Програмне забезпечення Turvo спрощує процес від замовлення до відправлення, позбавляючись від телефонних дзвінків, повідомлень і електронних листів для підтвердження. Крім того, Turvo знижує витрати на управління вантажними перевезеннями та пришвидшену доставку завдяки 100% відстежуваності, моніторингу в реальному часі та прогнозному плануванню.

Висновок

Хороший TMS стає ключовим компонентом успішного ланцюжка поставок тепер, коли відправка в той же день і моніторинг у реальному часі більше не є додатками, а скоріше основними очікуваннями споживачів. Більше задоволених споживачів означає більше клієнтів, які повертаються для процвітаючої фірми.

Хороша технологія TMS дозволяє підтримувати ефективні операції та ланцюжки поставок, що збільшує дохід і підвищує задоволеність клієнтів. Тому підприємства повинні використовувати ефективну TMS, щоб залишатися конкурентоспроможними.

Завдяки TMS можна пришвидшити доставку, удосконалити маршрути та методи доставки, а також підвищити прибутковість, щоб сприяти швидким змінам сучасної транспортної галузі. Зі збільшенням збору даних значимість транспортної аналітики буде тільки зростати.

Отже, почніть шукати систему управління транспортуванням, якщо ви хочете покращити та розширити свою компанію.

Ви також можете ознайомитись із найкращим програмним забезпеченням для керування об’єктами, щоб оптимізувати роботу.