8 найкращих систем продажу (POS) для розвитку вашого бізнесу

Система торгових точок (POS) дозволяє клієнтам оплачувати товари чи послуги, як правило, у роздрібних закладах. У фізичному місці бізнес використовує POS-систему для прийому карткових платежів або електронних платежів.

Що таке система продажу (POS)?

Системи торгових точок (POS) використовуються в закладах роздрібної торгівлі, таких як магазини, ресторани та бари, для підтримки транзакцій продажу та прискорення процесу оплати. POS-системи складаються з комп’ютера, монітора, принтера квитанцій і грошової шухляди на своєму базовому рівні.

Обладнання для введення, включаючи клавіатуру, мишу, сканер штрих-кодів і платіжний термінал, також включено в систему POS. Програма пропонує менеджерам і власникам докладну інформацію про продажі, допомагаючи касирам швидко й точно обробляти транзакції та керувати замовленнями клієнтів.

Іншими словами, системи торгових точок (POS) — це програмно-апаратні інтегровані системи, які використовуються для зберігання, обробки та реєстрації транзакцій продажу.

Хоча їх можна використовувати в інших галузях промисловості, ці системи часто використовуються в роздрібній торгівлі, готельному бізнесі та ресторанному господарстві. Оскільки всі поточні системи POS є цифровими, ви можете перевірити клієнта з будь-якого місця. POS-додаток і пристрій із підтримкою Інтернету, як-от планшет або телефон, — це все, що вам потрібно.

Забезпечуючи швидшу та точнішу перевірку, вони використовуються клієнтами та компаніями для економії часу та грошей. Крім того, POS-системи надають підприємствам інформацію про вподобання клієнтів, що дозволяє їм адаптувати свої послуги до потреб своїх клієнтів.

Основна функція POS-системи полягає в тому, щоб відстежувати продажі, керувати інформацією про клієнтів, обробляти платежі та створювати звіти, які допомагають власникам бізнесу краще розуміти свою клієнтуру та приймати обґрунтовані рішення щодо свого інвентарю.

Крім того, він пропонує магазинам ефективний спосіб керувати своїми запасами та продажами, одночасно дозволяючи клієнтам платити швидко.

Підприємства можуть підвищити продуктивність, скоротити витрати та покращити обслуговування клієнтів, використовуючи дані, створені POS-системою. POS-системи також можуть створити програму лояльності клієнтів, яка дозволяє клієнтам отримувати вигоду від знижок та інших угод.

Підводячи підсумок, можна сказати, що системи торгових точок (POS) — це інтелектуальні інновації, які дозволили підприємствам ефективно виконувати транзакції, відстежувати продажі та зберігати інформацію про споживачів. Більш сучасний метод транзакцій покращив спосіб спілкування компаній зі своїми клієнтами.

У цій статті ми розглянемо кілька платформ, які надають POS-системи.

Чому POS є таким важливим гвинтиком у платіжному циклі для роздрібного бізнесу?

POS є важливим компонентом для будь-якого бізнесу, який продає речі. Але надійна система торгових точок робить більше, ніж виконує транзакції продажу.

Інтеграція POS-систем з іншими технологіями сьогодні допомагає оптимізувати процеси. Крім того, POS може автоматично підтримувати транзакції продавця та допомагати в аналізі.

У цьому розділі ми дізнаємося, наскільки важливий POS для роздрібного бізнесу.

Згідно зі статистичними даними, у 2021 році 581 мільярд транзакцій купівлі за допомогою карток Visa, Master та інших. Ви можете переглянути деталі конкретних транзакцій на малюнку нижче.

Ось ще кілька обґрунтувань того, чому POS є важливими для роздрібного бізнесу:

 • Компанії можуть розширити свою функціональність і потік, впровадивши POS, що спрощує щоденні процеси.
 • Завдяки сучасним мобільним POS-системам компанії можуть здійснювати операції з різних віддалених місць. Крім того, компанії можуть відкривати магазини в різних тимчасових місцях, таких як ярмарки, виставки ремесел, виставки тощо.
 • POS-системи оптимізують дані, пов’язані з продажами, швидко й ефективно реєструючи, відстежуючи та надаючи доступ до даних у реальному часі.
 • POS-система надає простий спосіб відстежувати ефективність кожного співробітника щодо цільових продажів.
 • Сучасні POS-системи обчислюють податки, у тому числі між штатами, пропонуючи просте податкове адміністрування та заощаджуючи ваш час.
 • Відстеження товарних запасів спрощує розміщення нових замовлень на товари.

Підсумовуючи, POS допомагає підприємствам бути більш економними, заощаджує час на керування даними про продажі, покращує відносини з клієнтами, робить бізнес більш гнучким і мобільним, а також записує важливі дані про запаси та доходи.

На що варто звернути увагу, вибираючи POS для свого бізнесу?

Будь-яка компанія, яка займається роздрібною торгівлею, готелями чи послугами, а також будь-яка нова компанія, яка починає бізнес, повинна мати POS-системи. Підприємства можуть підвищити продуктивність, покращити обслуговування клієнтів і оптимізувати операції за допомогою належної системи POS.

  Як виправити відсутність календаря в Microsoft Teams

Однак вибір POS-системи, яка найкраще підходить для вашого бізнесу, може бути складним завданням, коли доступно так багато варіантів.

У цьому розділі ми розглянемо кілька конкретних елементів, які можуть допомогти вам вибрати ідеальний POS для вашої компанії.

 • Вибираючи POS-систему, дуже важливо враховувати такі фактори, як безпека, клієнтський досвід, інтеграція, ціноутворення та турбота про клієнтів.
 • Якщо ваша компанія має багато локацій і вищий річний дохід, вам, як правило, потрібен POS з більшими функціями, функціональністю та потужністю, ніж менші фірми.
 • Найкраще вирішити, чи потрібна вам локальна POS, мобільна POS або Cloud POS.
 • Малі підприємства, які шукають незалежні інсталяції без підключення до Інтернету та одноразової інсталяції апаратного забезпечення, можуть розглянути локальну POS.
 • Підприємствам, які прагнуть зменшити натовп біля кас і швидко виставляти рахунки на різних поверхах, рекомендується мобільний POS. Крім того, для мобільних POS не потрібні спеціальні POS-системи.
 • Великі, різноманітні підприємства, які шукають синхронізацію даних у реальному часі у своїх численних локаціях, повинні використовувати хмарні POS. Крім того, хмарний POS не потребує обслуговування апаратного забезпечення.
 • Cloud POS пропонує постійну інтеграцію кількох торгових точок, стабільне підключення до Інтернету, статистику роздрібної торгівлі в реальному часі та масштабоване сховище. Крім того, він надає звіти та інформацію про бізнес.
 • Основними елементами, які слід враховувати під час завершення розробки POS-системи, є управління запасами, розрахунок податків, надання інформації про продажі бізнесу, підтримка в режимі реального часу, безпека, інтеграція тощо.
 • Нарешті, слід враховувати вартість, пов’язану з установкою, навчанням і супутніми послугами. Більшість POS не стягують плату за встановлення та навчання, але стягуються додаткові аксесуари.

Хоча вибір POS-системи для вашого бізнесу може бути складним, згадані вище вказівки, безсумнівно, допоможуть вам вибрати одну для свого бізнесу. Потрібно також враховувати параметри апаратного та програмного забезпечення та функції безпеки, які з ними пов’язані.

Тепер давайте ознайомимося зі списком найкращих POS-платформ.

Squareup POS

Інноваційна система торгових точок (POS) Squareup POS дозволяє компаніям будь-якого типу легко приймати платежі безпосередньо від своїх клієнтів. Це всеохоплююча платіжна система, яка дозволяє власникам компаній приймати платежі в різних форматах.

Завдяки простому та інтуїтивно зрозумілому дизайну він дозволяє підприємствам швидко приймати платежі від клієнтів у будь-якій валюті.

Він також забезпечує відстеження транзакцій у реальному часі та різноманітну статистику, яка може допомогти компаніям приймати кращі операційні рішення. Крім того, він відповідає стандартам PCI DSS і є безпечним.

Завдяки таким функціям, як система цифрових квитанцій, можливість приймати численні форми оплати та інтегрована інформаційна панель для відстеження продажів, це платіжне рішення стає простим у налаштуванні та використанні.

Підприємства можуть впевнено приймати платежі від клієнтів особисто або онлайн завдяки Squareup POS, який пропонує просту та безпечну транзакцію для всіх сторін.

Це передове рішення надає компаніям ресурси, необхідні для швидкого та безпечного прийому платежів, а також оптимізує процес оплати для споживачів і клієнтів.

Під час використання програмного забезпечення Square Point of Sale не стягується плата за налаштування або щомісячна плата. Коли ви приймаєте платежі, вони стягують лише 2,6% + 10 за дотик, занурення або проведення.

Shopify POS

Shopify POS — це надійна та адаптована система торгових точок, створена для підтримки компаній будь-якого розміру в досягненні їхніх цілей. Він пропонує зручний інтерфейс, можливості керування запасами та сумісність із найновішими способами оплати.

Компанії можуть підтримувати порядок і ефективність, надаючи клієнтам найкращий досвід покупок за допомогою Shopify POS.

Це веб-програмне забезпечення, яке дозволяє компаніям відстежувати продажі, керувати обліковими записами клієнтів і швидко й ефективно встановлювати процеси продажу клієнтів.

Він простий у використанні та надає підприємствам доступ до різноманітних функцій, зокрема до програм лояльності клієнтів, знижок для повторних операцій, інструментів керування клієнтами, служби підтримки та служби підтримки клієнтів тощо.

  Samsung Galaxy S20: увімкнення жестів і зміна порядку кнопок на панелі навігації

Технологія дозволяє роздрібним торговцям приймати платежі в будь-якому місці та краще керувати своїми бізнес-операціями. Він розроблений, щоб зробити процес продажу ефективним, точним і безпечним.

Ви також можете змінити процедуру оформлення замовлення на Shopify відповідно до стилю та відчуття свого магазину.

Доступні два варіанти POS Shopify: Lite та Pro, і обидва сумісні з планами Shopify. Кожен план Shopify включає безкоштовний доступ до Shopify POS Lite.

Версія Pro коштує 89 доларів США на місце щомісяця. Додаткова плата за налаштування не стягується. Рекомендується використовувати версію Pro для масштабування та більш значного бізнесу запасів.

Термінал Stripe

Stripe Terminal — це універсальний магазин для компаній, які шукають надійний і безпечний спосіб отримання платежів. Усунувши потребу в окремих рішеннях, Stripe Terminal дозволяє підприємствам швидко й ефективно обробляти особисті платежі та платежі без пред’явлення картки.

Найновіші платіжні технології, включаючи кілька варіантів оплати та можливості запобігання шахрайству, доступні роздрібним торговцям через термінал Stripe.

Крім того, Stripe Terminal дозволяє компаніям персоналізувати кожен аспект платіжного процесу, від потоків платежів до інтеграції з іншими службами.

Він доступний через онлайнові та мобільні додатки та дозволяє підприємствам безпечно та швидко приймати платежі клієнтів.

Оскільки Stripe Terminal відповідає всім вимогам безпеки PCI, він вважається сумісним з PCI. Він також має наскрізне шифрування та токенізацію, що робить його одним із найбезпечніших платіжних рішень на ринку прямо зараз.

Крім того, Stripe Terminal надає статистику й аналітику, щоб допомогти компаніям краще зрозуміти платіжні звички своїх клієнтів і приймати більш обґрунтовані рішення.

Stripe Terminal пропонує попередньо сертифіковані пристрої для зчитування карток, централізоване адміністрування автопарку та настроюваний API. Його модель ціноутворення — розрахункова плата. Немає початкових, щомісячних або прихованих комісій, а ставки можуть досягати 4,3% залежно від місця розташування.

Lightspeed POS

Lightspeed Payments — це сучасне, безпечне й економічне платіжне рішення, яке має всі інструменти, необхідні для здійснення особистих, онлайн- і безконтактних покупок і швидкої оплати. Цей хмарний POS забезпечує захист транзакцій за допомогою вбудованого виявлення шахрайства, наскрізного шифрування та обладнання, сумісного з PCI.

Компанії можуть керувати запасами, даними про клієнтів, аналітикою тощо за допомогою Lightspeed. Компанія пропонує надійну веб-платформу, а також мобільний додаток.

Завдяки хмарній архітектурі платформи співробітники можуть переглядати звіти в дорозі та працювати з будь-якого пристрою та з будь-якого місця. За потреби легко керувати товарами між місцями та контролювати рівень запасів з будь-якого місця.

Система проста в застосуванні за допомогою безконтактних мобільних платежів, таких як Apple Pay і Google Pay.

Ваш eCom-магазин і POS-система можуть легко синхронізувати дані про продажі, щоб оптимізувати роботу та уникнути проблем із відсутністю в наявності.

Протягом 14 днів компанії можуть використовувати Lightspeed POS безкоштовно. Вони мають структуру ціноутворення для всіх типів і розмірів бізнесу. Його ціна коливається від 69 доларів США на місяць для невеликих обсягів використання до корпоративного рівня для великих обсягів використання. Подальших зборів за налаштування немає.

Vend POS

Сучасна система, створена виключно з урахуванням азіатських ринків, називається Vend POS System. Це надійна роздрібна платформа, яка поєднує в собі хмарну систему торгових точок, адаптоване апаратне забезпечення, надійну обробку платежів і просте управління запасами, щоб допомогти роздрібним торговцям вести свій бізнес успішніше та прибутковіше.

Система пропонує багато додаткових послуг, включаючи програми лояльності та управління взаємовідносинами з клієнтами, і допомагає компаніям керувати клієнтськими даними, швидко й безпечно обробляти платежі та відстежувати продажі.

Він надає повний набір функцій і послуг, адаптованих до потреб азіатських роздрібних торговців, що робить його ідеальним вибором для компаній, які намагаються отримати конкурентну перевагу.

Вони пропонують клієнтам можливість налаштувати свою систему POS відповідно до потреб свого бізнесу. Їхнє програмне забезпечення дуже безпечне, надійне та просте у використанні. Він надає різні функції для роздрібних магазинів, такі як аналітика в реальному часі, відстеження запасів, розширені звіти тощо.

Вони мають різні структури ціноутворення для багатьох країн Азіатсько-Тихоокеанського регіону, які можна отримати на сторінці цін.

  Виправити Сторінка входу Disney Plus не завантажується

Erply POS

Найкраще хмарне рішення для точок продажу (POS) для компаній будь-якого розміру – Erply. Erply пропонує цілий набір рішень, щоб допомогти компаніям керувати своїми операціями, збільшити продажі та задоволеність клієнтів, а також створити кращий загальний досвід клієнтів.

Завдяки таким функціям, як керування запасами в реальному часі, програми лояльності, інтеграція електронної комерції та інтегрована обробка платежів, Erply простий у налаштуванні та експлуатації.

Крім того, Erply пропонує допомогу клієнтам через кваліфіковану команду професіоналів, які прагнуть допомогти підприємствам отримати максимальну віддачу від своїх POS-систем.

Це забезпечує стабільну взаємодію з клієнтами в багатьох місцях і підрозділах. Він також пропонує дані та аналітику, щоб допомогти організаціям приймати мудрі рішення.

Доступна 60-денна безкоштовна пробна версія, а система ціноутворення розроблена для мережевих компаній і базових автономних POS. Ціна на місяць починається від 39 доларів США.

Helcim POS

Helcim підходить для вашого бізнесу, якщо ви хочете уникнути інвестицій у POS-обладнання чи програмне забезпечення та хочете приймати платежі лише через POS. Щоб почати, вам потрібен лише безкоштовний обліковий запис Helcim, Helcim Card Reader і комп’ютер або пристрій, підключений до Інтернету.

Встановіть програмне забезпечення Helcim на обраний вами пристрій, підключіть його до картрідера та почніть приймати платежі.

Без додаткових вимог програмне забезпечення Helcim можна встановити на будь-яку робочу станцію, планшет або смартфон, заощаджуючи час і гроші.

Його відмітна особливість полягає в тому, що він дозволяє створювати стільки користувачів, скільки вам потрібно, без додаткових витрат у міру розширення вашої організації. Однак інші POS-системи стягують плату на основі кількості облікових записів користувачів; отже, з ними це не так.

Його пристрій для зчитування карт є надійним, адаптованим і доступним за ціною. Він коштує лише раз, підключається до будь-якого пристрою та дозволяє приймати платежі на касі чи під час переїзду.

Коли ви створите свій безкоштовний обліковий запис Helcim і витратите одноразову комісію в розмірі 109 доларів США за Helcim Card Reader, Helcim POS буде ввімкнено. Жодних щомісячних платежів, витрат на налаштування чи складної довгострокової оренди обладнання.

PayPal POS

PayPal є лідером на ринку щодо надання безпечних послуг обробки платежів для компаній. Система Point-of-Sale (POS) від PayPal — це універсальний варіант для компаній, які повинні безпечно та швидко приймати платежі.

Для забезпечення безперебійної роботи PayPal пропонує пристрої для зчитування карток, термінали, принтери квитанцій, сканери штрих-кодів та інші аксесуари.

Система має такі можливості, як автоматичне ведення бухгалтерського обліку, альтернативи безконтактної оплати та просте налаштування персоналу. Мобільний додаток, що є частиною POS-системи PayPal, дозволяє підприємствам приймати платежі від клієнтів за допомогою їхніх смартфонів.

Клієнти можуть використовувати кредитну картку або обліковий запис PayPal для здійснення покупок, оскільки POS-система пов’язана з бізнес-можливостями PayPal. Крім того, POS-система має кілька функцій, які полегшують малим підприємствам відстеження продажів і керування запасами.

Він може приймати всі популярні кредитні картки, включаючи Visa, Mastercard, American Express і Discover. Крім того, він дає змогу клієнтам отримувати різноманітні електронні способи оплати, зокрема Google Pay та Apple Pay.

І новачки, і досвідчені користувачі знайдуть його досить зручним. Крім того, ця POS-система підтримує онлайн-платежі та особисті платежі, пропонуючи компаніям гнучкість, необхідну для підтримки очікувань клієнтів, що постійно змінюються.

За кожну транзакцію через POS PayPal стягується певна плата. Платіть тоді, коли вам платять, – така цінова політика. Кожна транзакція, незалежно від того, чи стосується вона картки, ручного введення картки, виставлення рахунка чи QR-коду, передбачає комісію.

Заключні слова

Якщо говорити про POS-системи як про ділового партнера в роздрібних операціях, то це не може бути помилкою. Від простих мобільних платіжних процесорів до керування значними підприємствами з кількома локаціями можна через точки продажу (POS).

Можливості POS-систем роблять ведення вашого бізнесу простішим і менш складним. Вони керуватимуть інвентаризацією, резервним копіюванням даних (хмарний POS), відстеженням продажів, програмою лояльності, знижками тощо, а також оброблятимуть транзакції продажу.

Далі ви можете перевірити хмарне програмне забезпечення для керування запасами.