8 найкращих серверних платформ Space Engineers для всіх

Космос сповнений пригод, таємниць і надії!

І космічні інженери також.

Ви помітили, чому я поставив «робити» перед «космічними інженерами»?

Так, ви правильно вгадали!

Space Engineers — гра, отже, унікальна.

Якби ви грали в цю гру, ви б знали, що це ніби мрія збулася, особливо якщо ви коли-небудь мріяли бути астронавтом або космічним інженером.

Іноді це нагадає вам фільм «Марсіанин», де астронавт залишився на Марсі, але він продемонстрував чудові навички виживання.

Однак якщо ви ще не грали в гру Space Engineers, не хвилюйтеся, ця стаття допоможе розкрити геймера всередині вас і покаже вам, як вибрати надійну службу розміщення ігор, щоб грати в неї без стресу.

Отже, починаємо розвідку!

Що таке «космічні інженери»?

Space Engineers — захоплююча гра-пісочниця, дія якої відбувається на планетах і в космосі. Його розробила компанія Keen Software з Чехії. Він приєднався до програми Steam у 2013 році.

Гра була випущена на Xbox One і Microsoft Windows і доступна в одиночному та багатокористувацькому режимах.

Станом на 2019 рік продано 3,5 млн+ копій.

Підходячи до ігрового процесу, вам як гравцеві буде надано роль космічного інженера. Ваша подорож починається з приєднання або вибору світу з деякими налаштуваннями, як-от обладнання, кількість астероїдів, планет тощо.

Ви можете створити світ, вибравши різні додаткові параметри, відредагувавши їх і вирішивши, як світ виглядатиме та як гравці зможуть із цими світами взаємодіяти.

Ваш ігровий екран міститиме логотип гри, ігрові знімки екрану, довільно розміщені як фон, анімований значок завантаження разом із повідомленням у центрі. Це повідомлення може бути підказкою щодо ігрового процесу або цитатами видатних вчених Альберта Ейнштейна, Ісака Ньютона та інших.

Гравці як космічні інженери отримують інструменти, і їм потрібно почати будувати структуру у відкритому космосі, використовуючи різні типи блоків. Їм потрібно підтримувати джерело енергії, і вони можуть пересуватися як завгодно, використовуючи реактивний ранець, інерційні амортизатори або вільно в просторі.

У грі є багато модів, як-от креативні моди, режим виживання та багато ресурсних планет, якими ви можете торгувати та робити багато інших захоплюючих речей. Ви б продовжували займатися інженерією, виконувати будівельні роботи, досліджувати безмежний космос і виживати на планетах і в космосі за несприятливих умов.

Отже, якщо вам цікаво Space Engineers, ось як ви можете продовжити.

Ви можете грати в гру на локальному комп’ютері або скористатися надійною хостинговою платформою Space Engineers.

Якщо ви обираєте перший варіант, він потребує налаштування та регулярного обслуговування. Це може стати проблематичним, якщо ви не маєте хорошого уявлення про його технічні особливості. Крім того, гра на сервері з такою кількістю користувачів одночасно може сповільнити ваш ігровий процес і зменшити ваш ентузіазм через часті затримки та простої.

Зрештою, це може бути не дуже гарним досвідом гри для вас.

Але якщо ви виберете надійний хостинг ігрового сервера Space Engineer, ви зможете максимально використати свій ігровий процес і збільшити задоволення у багато разів.

Як вибрати хост сервера Space Engineer?

На ринку представлено безліч компаній, які пропонують хостинг ігрових серверів. Ось чому людям стає важко вибрати те, що їм найкраще підійде, особливо якщо вони раніше в це не грали.

Вибір найкращого хоста ігрового сервера Space Engineers залежить від багатьох факторів. Якщо ви хочете грати в ігри без стресу, переконайтеся, що ви перевірили ці фактори, а потім придбайте лише свій тарифний план хостингу сервера.

  • Перевірте функції, які ви отримаєте в плані, наприклад панель керування, параметри налаштування, перемикання ігор, моди, тип плану тощо.
  • Дізнайтеся загальну продуктивність, яку ви отримуєте з точки зору швидкості, будь-яких затримок, збоїв або простоїв, простоти використання тощо. Для цього багато хостів пропонують безкоштовну пробну версію ігрового сервера, щоб ви могли визначити, чи задоволені ви продуктивністю чи ні.
  • Вибираючи план, зверніть увагу на свій бюджет. Порівняйте ціни різних хостів із їхніми пропозиціями та зробіть найкраще рішення.
  • В ідеалі виберіть хост, який може запропонувати центр обробки даних найближче до вас. Для цього перевірте розташування їхніх дата-центрів, оскільки цей фактор впливає на продуктивність гри: чим ближче дата-центр, тим краще.
  • Нарешті, спробуйте їхню систему підтримки клієнтів. Виміряйте ефективність на основі того, скільки способів вони надають підтримку, як-от телефонні дзвінки, чат, електронні листи тощо, і наскільки швидко, професійно, але привітно їхня команда вирішує проблеми.
  Opera GX: що таке «ігровий браузер»?

Ось деякі з найкращих доступних на ринку серверних платформ Space Engineer, які допоможуть вам зробити цей вибір.

HostHavoc

HostHavoc є провідним постачальником послуг хостингу серверів Space Engineers, який пропонує видатні рішення з моменту виходу гри.

Це допомагає вам легко будувати космічні кораблі, різні види планетарних аванпостів і космічні станції; лоцманські судна; досліджувати планети та всесвіт; і збирайте ресурси для свого виживання. Оскільки у грі так багато справ, вам потрібен надшвидкісний сервер, який постачає HostHavoc.

Він підтримує високу доступність мережі з галузевими центрами обробки даних, які мають надійні висхідні зв’язки, і гарантує 99,9% безвідмовної роботи мережі. Вони створили свої центри в 11 різних містах для ширшого покриття мережі, тож ви ніколи не стикаєтесь із затримками чи збоями в середині гри.

Швидша команда підтримки допомагає геймерам вирішити їхні проблеми протягом 15 хвилин після реєстрації скарги. HostHavoc захищає ваш сервер від атак розподіленої відмови в обслуговуванні (DDoS), які можуть порушити ваш ігровий процес або заповнити його фальшивим трафіком, захоплюючи вашу пропускну здатність. Незалежно від того, чи це базові UDP-флуди, чи атаки запитів на вихідний механізм, HostHavoc захистить вас.

Якщо ви професійний гравець, ви можете самостійно керувати своїм сервером за допомогою доступу до FTP і веб-менеджера файлів. Вони також дозволяють налаштувати командний рядок запуску вашого сервера. HostHavoc використовує потужну панель керування TCAdmin v2. Кожен шаблон, який ви отримуєте, створено спеціально для демонстрації унікальних функцій, а також інсталяторів.

Ви можете встановити плагіни, Oxide, вміст майстерні тощо. Завдяки надійному та узгодженому набору засобів керування ним можуть легко користуватися як досвідчені користувачі, так і новачки. Для більшої безпеки облікового запису у вас є функція двоетапної перевірки Google Authenticator.

Що стосується ціни, то вона починається від 15 доларів США на місяць за 20 слотів. Якщо ви не задоволені послугою, ви можете подати заявку на повне відшкодування протягом 72 годин після замовлення сервера.

Сервери виживання

Отримайте хостинг сервера Space Engineers у Сервери виживання і поринути у світ незвіданого. Вони пропонують вам корисні функції, щоб отримати контроль над вашим сервером і встановити його миттєво після успішного платежу.

Їхня панель керування створена для того, щоб ви могли миттєво змінювати своє місцезнаходження, змінювати налаштування сервера, увімкнути миттєве налаштування сервера, інсталювати плагіни та модифікації та надати вам доступ до форуму космічних інженерів. Крім того, ви отримаєте надшвидкісні SSD-накопичувачі з процесором AMD, що допоможе отримати швидкий відгук.

Ви можете отримати доступ до сторонніх інструментів, блокування доступу до сервера, повного FTP, останніх версій підтримуваних модів, зміни карти тощо. Він також сумісний із кросплеєм Xbox і ПК. Є 7 серверних станцій, щоб полегшити та пришвидшити вашу роботу, у тому числі 4 у США та по 1 у Франції, Німеччині та Сінгапурі. Усі центри обробки даних захищені від DDoS, щоб забезпечити безпеку сервера.

  Виправити Недостатньо пам’яті доступно для обробки цієї команди

Виберіть найближче розташування центру обробки даних, слот, платіжний цикл і номер. серверів, на яких ви хочете почати грати протягом кількох хвилин. Ціна починається від $8/міс.

ServerBlend

Грайте без перерви, отримавши виділений сервер Space Engineers ServerBlend. Вони працювали безпосередньо з KeenSWH, щоб забезпечити кращу продуктивність і підтримку спеціалістів.

ServerBlend витратив багато часу на розробку своєї панелі керування, щоб використовувати її без зусиль, і вона виглядає приємно для очей. Ви не відчуєте проблем з налаштуванням, створенням і керуванням своїм ігровим сервером. Вони використовують процесори Intel Xeon, оперативну пам’ять ECC, накопичувачі HDD/SSD і RAID для кращої продуктивності та надійності.

Ви можете керувати ігровим сервером і вносити будь-які зміни за допомогою перемикачів, розкривних меню та вікон, які ви хочете, за допомогою панелі керування SESM. Крім того, вони пропонують автоматичне встановлення й оновлення модів, файловий менеджер, монітор продуктивності, TORCH і Remote API.

ServerBlend докладає зусиль, щоб досягти найнижчого можливого ping, щоб забезпечити найкращий ігровий досвід і якісну мережу. Зазвичай налаштування займає 1-2 години та 12 годин, якщо це робиться вручну, але Server Blend робить це за кілька хвилин. Центри обробки даних Server Blend доступні в Монреалі, Вінт-Хіллі, Гіллсборо, Нью-Йорку, Фалькенштейні, Далласі, Лондоні, Сіднеї та Рубе.

Ціна починається від $11,48/місяць із захистом від DDoS і 14-денною гарантією обслуговування.

GTXGaming

GTXGaming є офіційним провайдером послуг хостингу серверів Space Engineers. Вони працюють безпосередньо з розробниками, щоб гарантувати, що користувачі отримають хостинг найкращої якості. Вони також пропонують сервер Xbox із кросплеєм Xbox/Steam, і, увімкнувши кросплей у налаштуваннях сервера, гравці з обох серверів можуть грати разом.

Вони розробили свою панель керування таким чином, щоб ви могли легко налаштовувати або швидко змінювати параметри за допомогою спадних меню та надавати поля для «поставте прапорці, щоб увімкнути» меню.

Перейдіть до будь-якої гри, яку вони розміщують, за кілька кліків. Щоб йти в ногу з останніми технологіями, вони використовують нові системи Dell, які щороку замінюють, щоб зберегти своє місце на краю індустрії хостингу через десять років хостингу. Вони використовують потужні процесори E3 або процесори i7/i9, а також пропонують новий і потужний процесор AMD Ryzens.

Їхні розробники невпинно й постійно оновлюють свої нові шаблони, щоб додати нові функції відповідно до запитів користувачів. Ви ніколи нічого не втратите зі свого сервера, якщо у вас є функція автономного резервного копіювання. Отримайте доступ до потужних інструментів, щоб полегшити обслуговування сервера, швидко встановивши їх через Mod Manager.

GTXGaming має центри обробки даних у багатьох містах, включаючи Лос-Анджелес, Даллас, Нью-Йорк, Орегон, Шарлотт, Квебек, Лондон, Париж, Франкфурт, Стокгольм, Москву, Сідней, Сінгапур і Малайзію. Завдяки чудовому веб-інтерфейсу ви можете додати підпорядкованого користувача для внесення бажаних змін і мати повний контроль над своїм сервером.

Вони пропонують підтримку Torch, який є виділеним сервером спільноти Space Engineers із потужними інструментами. Якщо ви не задоволені послугою, попросіть повне відшкодування протягом 24 годин після замовлення сервера.

LogicServers

Чи відчуваєте ви хвилювання, коли говорите про космос?

Ну я знаю!

Якщо ви любите космос і хочете досліджувати його більш віртуально, у вас є LogicServers займатися будівництвом і проектуванням без зусиль, будувати свої космічні кораблі, досліджувати планети та Всесвіт, виживати в космосі тощо.

Ви можете створювати свої військові машини та укріплення, щоб виживати на планетах, граючи як шутер від першої особи. LogicServers пропонує першокласну продуктивність і швидкість; тому вони використовують лише найновіше та найкраще обладнання, включаючи процесор 4,0 ГГц+, накопичувач NVMe/SSD, гігабітні висхідні канали зв’язку та функцію відновлення за допомогою резервного копіювання &amp.

  Як налаштувати початкову сторінку Safari на Mac

LogicServers пропонує захист від DDoS для безпеки, щоб допомогти користувачам грати в ігри без будь-якого втручання. У вас є доступ до файлів FTP, засіб перегляду консолі та мінімалістичний редактор конфігурації на панелі керування TCAdmin для кращої роботи.

Вони пропонують швидке налаштування сервера, щоб ви могли швидко почати гру. Ви також можете ввімкнути швидкий інсталятор модів на ваших ігрових серверах. Вони мають різні центри обробки даних у Європі, Північній Америці, Південній Америці та Азіатсько-Тихоокеанському регіоні для ширшого покриття мережі по всьому світу з вищою швидкістю.

Ціна цього ігрового сервера починається від $9,38/місяць за 10 слотів.

Оптимізація серверів

Ви шукаєте надійний і реалістичний ігровий сервер Space Engineers за доступною ціною?

Я впевнений, що так!

Спробуй Оптимізація серверів.

Ваш сервер буде встановлено за кілька хвилин після підтвердження платежу, і ви зможете грати. Вони розробили свою мережу для геймерів, щоб забезпечити «оптимізовану» гру без затримок.

Насолоджуйтеся потужними функціями та гнучким дизайном панелі керування, за допомогою якої можна керувати всіма налаштуваннями сервера та миттєво встановлювати будь-які додатки з Mod Manager. Ви отримуєте редактори конфігурації, можете переглядати стан сервера та використовувати моди в один клік.

Є 22 місця для центрів обробки даних на різних континентах, таких як Північна Америка, Європа, Азія, Південна Америка та Африка.

Ціна серверів Streamline починається від 2 доларів США за слот.

Нітрадо

Виберіть план оренди сервера в одного з найкращих постачальників ігрових серверів Space Engineers, Нітрадо, без мінімального терміну або контракту.

Nitrado використовує безвідмовне та високоякісне серверне обладнання для забезпечення неперевершеної продуктивності гри та виконує щоденне резервне копіювання файлів сервера. Щоб запропонувати швидку відповідь, вони використовують з’єднання 500 Гбіт у Франкфурті-на-Майні та прямі піринги з UnityMedia/UPC, Tiscali, Deutsche Telekom, Telia Sonera та іншими операторами.

Nitrado зв’язується з AMS-IX, LINX і DE-CIX для забезпечення найнижчого пінгу в усьому світі. Його технологія дозволяє налаштувати параметри сервера лише одним клацанням миші. За допомогою вбудованого файлового браузера ви можете легко завантажувати моди та файли. Ви отримуєте необмежений доступ до файлів конфігурації та прямий доступ до бази даних MySQL через phpMyAdmin.

Ви отримуєте швидку підтримку клієнтів 9 мовами. Nitrado має центри обробки даних у 7 місцях, дозволяє будь-коли перемикати гру, повний доступ через FTP, RCON та веб-інтерфейс Nitrado, а їхні ігрові сервери сертифіковані для ESL Premium.

Ціна від $3,25 за 10 гравців, термін 3 дні, максимум 5 установок гри в хмарі. Або ви також можете вибрати спеціальну ціну, яка починається від 5,20 доларів США.

GPORTAL

Орендуйте свій сервер Space Engineers у GPORTAL щоб скористатися такими перевагами, як резервне копіювання конфігурацій і збережених ігор на 50 ГБ, найновіше обладнання, накопичувачі NVMe/SSD, швидке й просте перемикання між іграми тощо.

Ви отримуєте необмежену пам’ять модів і можливість редагувати конфігурацію через веб-інтерфейс GPORTAL. Для гри в багатокористувацькому режимі до 16 гравців GPORTAL пропонує високу продуктивність сервера та автоматичне оновлення потужності для посилення роботи сервера Space Engineers. GPORTAL забезпечує високу продуктивність із десятками Intel Xeon E5 2690V2.

Ви можете вибрати розмір слота, термін оренди, щоб продовжувати користуватися сервером у будь-якій точці світу. Здійснюйте прості платежі через PayPal, кредитну картку, Paysafecard тощо. Вони мають 14 серверних станцій у Далласі, Вашингтоні, Лос-Анджелесі, Монреалі, Сіднеї, Сінгапурі, Тайбеї, Токіо, Москві, Лондоні, Барселоні, Франкфурті, Сан-Паулу та Йоганнесбурзі.

Висновок

Space Engineers, безсумнівно, захоплююча гра, яка може перенести вас у невідомі світи (віртуально), побудувати свою базу в космосі та навчити навичок виживання в несприятливих умовах.

Тому, якщо ви любитель космосу, виберіть будь-яку з вищезгаданих серверних платформ Space Engineers і грайте в ігри без будь-яких проблем.