8 найкращих рішень VPN для вашого iPhone

Якщо ви користуєтеся Apple, чи знаєте ви, що VPN на iPhone — це шахрайство?

Не мої слова — Майкл Горовіц, незалежний дослідник кібербезпеки, нещодавно опублікував блог, де стверджує точні слова.

Крім того, він додав, що виявив вразливі місця в пристроях iOS, які не дозволяють VPN перенаправляти мережевий трафік і завершувати встановлені сесії перед підключенням до VPN.

Як користувач Apple, ви повинні очікувати певного рівня безпеки на своєму iPhone.

Хоча Apple відома своїми продуктами безпеки та методами забезпечення конфіденційності та ставить своїх користувачів на перше місце щодо загального захисту та відстеження додатків, вона все ще не забезпечує максимальної безпеки даних щодо вашої поведінки у веб-переглядачі.

Враховуючи збільшення кількості кібератак і спроб злому, сприймати безпеку в Інтернеті як належне більше не можна.

Тут стане в нагоді добре перевірена VPN, орієнтована на iPhone, а не будь-яке рішення VPN.

Що таке VPN і для чого він використовується?

Віртуальна приватна мережа або VPN для iPhone створює безпечний тунель для передачі даних між вашим iPhone та Інтернетом. Він шифрує ваші дані та трафік, обмежуючи хакерів і сторонніх осіб від їх перехоплення.

Крім того, VPN полегшує обхід інтернет-цензури та доступ до заблокованих веб-сайтів і програм у вашій країні.

Отже, незалежно від того, чи хочете ви заборонити своєму постачальнику послуг Інтернету (ISP) відстежувати ваші звички веб-перегляду або заборонити іншим веб-сайтам відстежувати вашу IP-адресу, у цьому списку нижче представлено найкращі VPN-сервіси, орієнтовані на Apple, які ви можете вибрати для свого iPhone.

Але перш ніж перейти до списку, давайте подивимося, що робить iPhone найкращим VPN.

Що робить найкраще рішення VPN для iPhone?

Індустрія мобільних VPN зростає, оскільки з 2019 по 2020 рік майже 480 мільйонів користувачів завантажили мобільні VPN на свої мобільні пристрої, що на 54% більше, ніж використання мобільних VPN.

Але, як обговорювалося вище, важливо пам’ятати, що не кожна служба VPN легко інтегрується та поєднується з елементами керування iOS.

Отже, як вибрати найкращий VPN, сумісний із вашим iPhone?

Ну, це зводиться до розгляду трьох найважливіших факторів:

 • швидкість
 • Безпека
 • Підтримка

Вибрана вами служба VPN має забезпечувати високий рівень безпеки та конфіденційності даних і не знижувати швидкість і продуктивність, особливо коли ви використовуєте її для ігор, потокового відео або перегляду Netflix.

Крім того, служба підтримки клієнтів, розташування сервера та кількість серверів також відіграють важливу роль в ідеальному рішенні VPN, орієнтованому на Apple.

Перегляньте найкращі рішення VPN для захисту даних вашого iPhone.

Surfshark

Surfshark — це вражаюча мережа VPN для iOS, яка надає чудовий набір функцій безпеки та конфіденційності, простий у використанні інтерфейс і розгалужену глобальну мережу. Крім того, він пропонує високу швидкість з’єднання та поставляється з серверами лише з оперативною пам’яттю для підвищення безпеки та конфіденційності.

Він приховує ваші IP-адреси та шифрує інтернет-трафік за допомогою суворої політики без реєстрації, що гарантує повний контроль над конфіденційністю ваших даних під час серфінгу в Інтернеті.

  Як отримати безкоштовний обліковий запис NordVPN

Окрім захисту від витоків DNS, однією з важливих функцій Surfshark є режим камуфляжу, який приховує той факт, що ви використовуєте службу VPN.

Крім того, його технологія CleanWeb блокує зловмисне програмне забезпечення та непотрібну рекламу та допомагає запобігти фішинговим атакам. Ще одна найбільша перевага Surfshark — політика необмеженого одночасного підключення, що дозволяє підключати VPN до кожного вашого пристрою Apple — від iPhone і Mac до iPad.

Це доступне рішення VPN для iPhone, яке можна використовувати для підключення в три етапи та пропонує підтримку 24/7, дозволяючи транслювати розблоковані Netflix, Amazon, Hulu та YouTube.

ProtonVPN

ProtonVPN — це інтуїтивно зрозуміла програма VPN, сумісна з пристроями iPhone і iPad.

Він захищає вас під час серфінгу в Інтернеті завдяки розширеним функціям безпеки, таким як Secure Core VPN і Always-On VPN. Ось розбивка його служб безпеки:

 • Функція Secure Core VPN захищає з’єднання, направляючи ваш трафік не через один, а через кілька серверів, перш ніж він покине мережу ProtonVPN. Ця функція допомагає захистити вас від розширених мережевих атак безпеки.
 • У той час як перемикач блокування VPN запобігає незахищеному доступу до Інтернету після відключення, функція Always-On VPN дозволяє безперешкодно та безпечно підключатися до мережі.
 • Функція Adblocker або NetShield блокує рекламу та онлайн-трекери, захищаючи вас від зловмисного програмного забезпечення, фільтруючи сценарії та зображення та пришвидшуючи ваше VPN-з’єднання.

Таким чином, ProtonVPN — це недорогий VPN для iPhone, який має сувору політику відсутності журналів, пропонує високошвидкісні сервери до 10 Гбіт/с і забезпечує надійне шифрування за допомогою безпечних протоколів VPN.

Ви також можете додати віджет ProtonVPN на свій пристрій iOS 14+ для кращої зручності.

ExpressVPN

ExpressVPN — це надбезпечна мережа VPN для iPhone та iPad, яку легко налаштувати та підключається до вашого iPhone за три прості кроки.

Що відрізняє цей VPN від інших VPN, так це те, що він дозволяє вибрати розташування сервера VPN із серверів, розташованих у 94 країнах, щоб приховати IP-адреси вашого iPhone або iPad, захистити дані та розблокувати цензуровані веб-сайти в незахищених мережах Wi-Fi.

Він також підтримує захищений VPN для ігор, забезпечуючи високу безпеку даних і захист від атак DDoS (розподілена відмова в обслуговуванні).

Крім того, це також допомагає вам обійти обмеження на ігровий трафік від вашого постачальника послуг Інтернету — відновити швидкість вашої мережі до рівнів за замовчуванням постачальника або підвищити швидкість для максимального ігрового досвіду.

Серед інших відмінних переваг ExpressVPN:

 • Розширений захист від витоку
 • Найкраще у своєму класі 256-бітне шифрування даних AES
 • Багатомовний інтерфейс — доступний 16 різними мовами
 • Неперевершена надійність і стабільність підключення по всьому світу
 • Просте налаштування для створення ярликів ваших улюблених служб VPN

Таким чином, якщо ви хочете отримати максимальну швидкість, обійти обмеження Інтернет-провайдера та використовувати високу безпеку даних, ExpressVPN — ідеальний вибір VPN для вашого iPhone.

NordVPN

NordVPN — це безпечне рішення VPN для пристроїв iOS 13 і новіших версій, яке надає спеціальні програми для захисту особистих онлайн-даних для пристроїв iPhone.

Ви можете легко підключити свій iPhone до програми NordVPN за лічені секунди. Все, що вам потрібно зробити, це просто натиснути кнопку «Швидке підключення», щоб програма знайшла місце розташування сервера, яке найкраще підходить для вашого пристрою.

  Найкращий VPN для Chromebook

Він має понад 5400 серверів у 59 країнах і використовує блискавичну технологію NordLynx, щоб допомогти вам встановити безпечне, швидке та стабільне з’єднання без шкоди для швидкості.

Додаток NordVPN для iPhone також забезпечує 256-бітне шифрування даних AES, щоб забезпечити максимальну безпеку даних — приховуючи IP-адресу вашого iPhone, захищаючи ваш трафік від моніторингу та дозволяючи вам спокійно переглядати Інтернет.

Крім того, його протоколи, орієнтовані на конфіденційність, як-от OpenVPN (TCP), IKEv2, NordLynx і OpenVPN (UDP), забезпечують більш високу швидкість і підвищену безпеку.

Інші важливі функції NordVPN:

 • Dark Web Monitor, щоб захистити вас від витоку даних і викрадення облікових даних
 • Багатофакторна автентифікація додає додатковий рівень безпеки для захисту вашого облікового запису
 • Захист від загроз для запобігання шкідливим програмам, рекламі та іншим спам-атакам
 • Висока сумісність із ярликами Siri на iPhone
 • Підключіться до 6 пристроїв, щоб захистити їх усі одночасно
 • Безперервна трансляція для перегляду Netflix, Amazon Prime тощо без буферизації
 • Підтримка 24/7

NordVPN є лідером у сфері надійності, швидкості та підтримки, пропонуючи найкращі послуги VPN для iPhone за доступною ціною від 5,99 доларів США на місяць.

Назвати дешево

Namecheap — це найшвидший, найдоступніший і найнадійніший VPN для пристроїв iPhone та iOS, який дозволяє вам безпечно переглядати ваші улюблені програми та веб-сайти в понад 50 країнах.

Окрім розблокування міжнародних веб-сайтів і цілодобової підтримки клієнтів, Namecheap пропонує необмежену пропускну здатність, щоб забезпечити швидке з’єднання та безперебійний перегляд.

Завдяки 50+ серверам у всьому світі ви можете насолоджуватися потоковим відео високої чіткості незалежно від свого розташування без проблем із буферизацією.

Крім того, як і в інших мережах VPN, він приховує IP-адресу вашого пристрою iPhone, дозволяє перегляд без журналів і надає функції Always-On, IKEv2 і AutoConnect, щоб гарантувати, що ви залишатиметеся прихованими, якщо ваш iPhone VPN від’єднається від Інтернету.

Порівняно з іншими варіантами, згаданими в цій статті, Namecheap має набагато доступніший ціновий діапазон, що ідеально підходить для користувачів iPhone, які не бажають платити дорожчу ціну VPN.

Авіра

Avira Phantom — це безкоштовне рішення VPN для пристроїв iOS і iPhone, яке дозволяє безпечно й анонімно підключатися до публічних мереж Wi-Fi. Проте професійна версія також доступна з додатковими розширеними функціями.

Хоча Avia базується в Німеччині, вона має близько 1400 серверів у 37 країнах світу, включаючи Австрію, Бразилію, Канаду, Росію, Гонконг, Польщу, Мексику, Італію, Угорщину, Францію, Іспанію, США, Велику Британію тощо. .

Це дозволяє отримувати доступ до глобального вмісту, перевершуючи брандмауери та обмеження геоблокування, і безпечно підключатися до публічних мереж у готелях, кафе та аеропортах, не турбуючись про безпеку.

Крім того, він маскує вашу IP-адресу та дозволяє анонімно переглядати веб-сторінки. Ви також можете завантажувати програми з обмеженим розташуванням і легко отримати доступ до ігрових серверів, які недоступні у вашому регіоні.

Його новітні технології включають обмін файлами P2P, запобігання витокам DNS, захист від DDoS-атак, шифрування даних для захисту приватних комунікацій і спеціальну підтримку клієнтів із необмеженим тарифним планом.

  7 мереж VPN для розблокування веб-сайтів для спрощеного перегляду

Mullvad VPN

Mullvad VPN — це просте у використанні VPN-рішення, орієнтоване на конфіденційність, для багатьох платформ і пристроїв, включаючи пристрої iPhone, яке пропонує виняткові функції безпеки за доступною ціною.

Програма iOS Mullvad VPN використовує протокол WireGuard виключно для забезпечення шифрування трафіку та безпеки даних на вашому iPhone під час використання публічних мереж Wi-Fi.

Mullvad VPN для iOS відрізняється від інших служб VPN тим, що він не запитує особисту інформацію, як-от електронні листи, і не вимагає створення облікового запису для використання програми. Крім того, ви також можете платити анонімно готівкою або криптовалютою, щоб забезпечити максимальну конфіденційність.

Одним із мінусів цієї програми є те, що у її версії для iPhone відсутня функція розділеного тунелювання, доступна в програмі Mullvad для Android.

Хоча Mullvad не має деяких критично важливих функцій, орієнтованих на конфіденційність, ніж його конкуренти, і не пропонує захоплюючого інтерфейсу з кількома розташуваннями серверів, він простий і легший у використанні та все ще гарантує першокласну безпеку за бюджетною ціною.

Mozilla VPN

Mozilla VPN — це одна з найбезпечніших і найнадійніших назв служб VPN для пристроїв iPhone та iOS.

Незалежно від того, чи є ви вдома чи використовуєте загальнодоступну мережу Wi-Fi для перегляду веб-сторінок чи трансляції відео онлайн, Mozilla VPN забезпечує конфіденційність даних і шифрування за допомогою вдосконаленого протоколу WireGuard. Таким чином, ви можете легко та безпечно робити покупки, грати в ігри та транслювати відео, не турбуючись про конфіденційність даних.

Завдяки підключенню в один клік Mozilla VPN приховає або розмить IP-адресу вашого iPhone і суворо обмежить відстеження ваших даних в Інтернеті.

Будучи виробником популярного веб-браузера Firefox, Mozilla VPN пропонує безпеку та інші чудові функції, як-от

 • Доступ до 500+ серверів, розташованих у 30+ країнах
 • Захист до 5 різних пристроїв, включаючи iOS, Mac, Android, Linux і Windows
 • Надвисока швидкість без обмежень пропускної здатності
 • Розширене шифрування на рівні пристрою
 • Немає журналів активності в Інтернеті, що забезпечує максимальну безпеку даних

Він має інтуїтивно зрозумілий веб-дизайн, підтримує розділене тунелювання та пропонує 30-денну гарантію повернення грошей з усіма своїми планами.

Заключні слова

Хоча широке поширення протоколу HTTPS шифрує більшу частину вашого трафіку в Інтернеті, що ускладнює зловмисникам і хакерам проникнення у вашу діяльність і викрадення даних, ваш інтернет-провайдер має значний доступ до ваших дій в Інтернеті.

Використання надійної VPN для iPhone приховує IP-адресу вашого пристрою, що ускладнює відстеження вашого пристрою та його активності в Інтернеті.

Крім того, це також допомагає вам транслювати регіонально обмежений вміст і отримувати доступ до ігор в Інтернеті з чудовою користувальницькою взаємодією без шкоди для безпеки.

Отже, якщо ви хочете ще більше захистити свій iPhone, перевірте розташування серверів VPN, кількість серверів та інші функції, щоб вибрати ідеальну службу VPN, наведену в цій статті, яка найкраще відповідає потребам і вимогам безпеки вашого iPhone.

Не користувач iOS? Ознайомтеся з найкращими рішеннями Android VPN для захисту своїх пристроїв і даних Android.