8 найкращих рішень для фільтрації та захисту електронної пошти від спаму

Categories:

Рішення для фільтрації спаму та захисту електронної пошти користуються великим попитом, оскільки ризики кібербезпеки продовжують зростати.

Підприємства та кінцеві користувачі страждають від рук зловмисників. Як наслідок, їхні дані, безпека та конфіденційність скомпрометовані.

Організації втратили мільйони разом із довірою клієнтів і репутацією. Подібним чином особиста інформація кінцевих користувачів використовується через смертельні атаки.

Ось чому використання рішень для фільтрації спаму в електронній пошті має сенс.

Давайте розберемося, що це таке і наскільки вони можуть бути корисними для вашого бізнесу.

Що таке рішення для фільтрації електронної пошти та як вони можуть допомогти?

Рішення для фільтрації та захисту електронної пошти від спаму – це програмне забезпечення, яке має можливості захищати ваші дані, системи, мережу та активи від ризиків кібербезпеки, які можуть надходити через ваші електронні листи.

Кіберзловмисники надсилають електронні листи зі шкідливими посиланнями та вкладеннями. І якщо ви або ваші співробітники натискаєте на них або відкриваєте їх, вірус або шкідливий код може поширитися у ваших системах і файлах.

Це потенційно може пошкодити ваші файли або пошкодити їх і призвести до вразливостей, які можуть перетворитися на повномасштабну атаку.

Але якщо ви встановили фільтрацію спаму та рішення захисту, ви можете захистити свої файли та системи. Програмне забезпечення може виявляти та блокувати шкідливі електронні листи, щоб ви не могли їх відкрити.

Переваги, які він може принести вашій організації:

Захист файлів і даних

Відкриття та клацання шкідливих посилань у електронних листах, надісланих зловмисником, може призвести до катастрофи. Ви можете втратити свої дані через зловмисників, які можуть здійснити кібератаки та розкрити вашу конфіденційну інформацію. Проте програмне забезпечення для фільтрації та захисту електронної пошти від спаму позбавить вас від цих ризиків.

Підтримання репутації

Клієнти висловили вам довіру, надавши свою особисту інформацію, як-от ім’я, адресу, номер телефону, електронну адресу, банківські реквізити, дані кредитної/дебетової картки тощо. Але якщо ви втратите їхні дані в чужі руки, ви ризикуєте втратити довіру клієнтів.

Це заплямує вашу репутацію у вашій галузі та серед ваших клієнтів, які можуть вважати інших за вас. Таким чином, ваш бізнес може постраждати. Але якщо ви використовуєте хороше рішення для фільтрації спаму в електронній пошті, ви можете уникнути всіх цих проблем.

Відповідність

Дотримання нормативних вимог стає суворішим, і організації повинні дотримуватися своїх законів. Регуляторні органи, такі як HIPAA та GDPR, гарантують, що організації мають можливості для захисту даних клієнтів і регулювання їх використання. Отже, ви повинні забезпечити використання стратегій і технологій, таких як фільтрація спаму електронної пошти та рішення захисту, щоб зменшити ризики та втрати даних.

Отже, якщо ви шукаєте хороші варіанти, ось кілька найкращих програмних рішень для фільтрації та захисту електронної пошти від спаму.

Rspamd

Отримайте безкоштовну та швидку систему фільтрації спаму з відкритим кодом для свого бізнесу Rspamd. Він розроблений для обробки 100 електронних листів щосекунди через одне ядро ​​ЦП.

Ця сучасна система фільтрації спаму допомагає оцінювати різні електронні листи за низкою правил, які включають регулярні вирази, спеціальні служби та статистичний аналіз. Він аналізує кожне повідомлення та відповідно оцінює спам.

Відповідно до рейтингу спаму ви отримаєте пропозиції від Rspamd щодо негайного виконання необхідних дій, наприклад відхилити, пропустити або додати заголовок. Він має повністю функціональний веб-інтерфейс на основі Ajax, який відстежує та налаштовує його правила, динамічні списки, повідомлення, оцінки тощо.

Вам не потрібно турбуватися про конфігурацію, оскільки вона розміщена самостійно. Rspamd відповідає останнім стандартам веб-додатків, які виключають використання програм або веб-серверів для запуску веб-інтерфейсу користувача. Ви можете запустити Rspamd безпосередньо за допомогою веб-браузера. Він працює з найвідомішими системами пересилання пошти, включаючи Exim, Haraka, Sendmail або Postfix.

  10 Polygon (MATIC) NFT Marketplaces для купівлі/продажу

Крім того, Rspamd пропонує Lua API, який допомагає створити ваші правила для цільової та ефективної фільтрації спаму. Крім того, він підтримує карти HTTPS і HTTP. Rspamd доступний для різних типів перевірок вмісту на основі повідомлень, текстів, заголовків тощо, таких як нечіткі хеші, фільтрація регулярних виразів, благодійність, DCC тощо.

Завдяки різноманітним перевіркам правил, таким як DKIM, білі списки, списки DNS, списки URL-адрес, обмеження швидкості, модуль карт, модуль відповідей тощо, ви ніколи не відстанете. Завантажте Rspamd зараз і виконайте повні кроки для налаштування.

Сканер спаму

Сканер спаму є одним із найкращих рішень для фільтрації електронної пошти, запобігання фішингу та захисту від спаму та є чудовою альтернативою Rspamd, SpamAssassin, SpamTitan тощо.

Він створений, щоб запропонувати простий, масштабований, продуктивний і потужний API для обмеження спаму та забезпечення відповідних заходів для запобігання кібератакам. Крім того, Spam Scanner простий у використанні та обслуговуванні.

Налаштуйте Сканер спаму так, як вам подобається, з нуля та отримайте багато основних і сучасних функцій, які допоможуть зменшити кількість фішингових, виконуваних файлів і спам-атак. Ця служба фільтрації спаму та захисту включає такі функції, як:

  • Наивний класифікатор Байєса часто оновлюється, щоб отримати анонімні хешовані дані SHA-256, передані електронною поштою. Спам-сканер навчає його за допомогою великого набору даних, які містять інформацію про радіозв’язок, спам і ARF або звіти про порушення.
  • Виявлення вмісту спаму готове до виявлення електронних листів із спамом. Ця техніка залежить від слів із основою або токенізованих слів.
  • Виявлення фішингового вмісту є потужним підходом для запобігання атакам на омограф IDN, обміну доменами тощо.
  • Техніка виявлення виконуваних посилань і вкладень перевіряє різні посилання та заголовки в повідомленні, магічні числа, розширення файлів тощо, щоб запобігти атакам на імена файлів.
  • Техніка виявлення вірусів допомагає сканувати вкладення електронної пошти, включаючи вбудовані зображення CID, на наявність шкідливих програм, вірусів, троянів чи інших загроз.

Установіть і налаштуйте його зараз, щоб побачити, як це працює для вас.

SpamTitan

SpamTitan надає сучасне та просте у використанні рішення для фільтрації спаму електронною поштою, яке ідеально підходить для шкіл, постачальників керованих послуг і компаній. Він може блокувати спам, віруси, шкідливі загрози електронною поштою, зловмисне програмне забезпечення та програми-вимагачі.

Це рішення може захистити ваш бізнес і навчальні заклади від зловмисних посилань на веб-сайти, які надходять через вашу електронну пошту. Насправді його називають високоефективним і вдосконаленим блокувальником спаму, оскільки він має коефіцієнт виявлення спаму 99,9% разом із коефіцієнтом помилок 0,003%.

SpamTitan пропонує 5-зіркове рішення безпеки для ваших електронних листів. Його легко розгортати, використовувати та керувати за допомогою легкої процедури налаштування. Щойно ви налаштуєте його, він почне виконувати свою роботу, і ви відразу відчуєте результати. Крім того, він запроваджує подвійний антивірусний захист, щоб рішення для блокування спаму працювало подвійно.

SpamTitan дозволяє додавати в чорні та дозволені списки, перевіряти одержувачів, сканувати вихідну пошту та створювати розширені звіти. Ви також можете інтегрувати його зі своїм Office 365 і посилити захист електронної пошти від загроз за допомогою глибокого підходу.

Крім того, ви отримуєте технологію прогнозування, яка забезпечує безпечне рішення для електронних листів, які зазнають нових атак. Це запобігає внутрішній втраті даних за допомогою правил запобігання витоку даних (DLP). Крім того, він має можливості запобігати фішингу, скануючи вхідні електронні листи.

Ви отримаєте настроювані політики, розширений захист від загроз, фільтрацію вмісту електронної пошти, спеціальні RBL, запобігання атакам Zero Day, карантинні звіти про спам, ізольоване програмне середовище, сканування вихідної електронної пошти та багато іншого.

Розпочніть безкоштовну пробну версію сьогодні та захистіть свій бізнес.

Apache SpamAssassin

Отримайте платформу з відкритим кодом Apache SpamAssassin який керує фільтрами для розрізнення електронних листів і блокування спаму.

  Використовуйте Smartsheet для автоматизації процесів, керування проектами та відстеження завдань

SpamAssassin використовує потужну систему підрахунку балів і різні плагіни для інтеграції багатьох розширених статистичних і евристичних тестів аналізу заголовків електронної пошти, включаючи фільтрацію Байєса, бази даних спільної фільтрації, списки блокування DNS, аналіз тексту тощо. Він також використовує широкий спектр мережевих і локальних тестів. для ідентифікації спам-сигнатур.

Рішення ускладнює проникнення спамерів у ваші системи та дані через шкідливі електронні листи. Крім того, він дозволяє конфігурацію та тести захисту від спаму, які зберігаються у вигляді звичайного тексту. Таким чином стає легше користуватися сервісом і додавати нові правила.

SpamAssassin перетворює свою логіку на абстрактний і добре розроблений API, щоб ви могли інтегрувати його будь-де у своїй системі доставки пошти. З мінімальною конфігурацією ви можете працювати без постійного оновлення версії зі списками розсилки, обліковими записами електронної пошти тощо.

Після того, як ви закінчите, для вас буде готова політика щодо сайту та класифікованих оголошень для боротьби зі спамом. Найкраще, що ви отримаєте рішення безкоштовно на тих самих умовах, що й інші постачальники.

N-able Mail Assure

Захистіть свою електронну пошту від вірусів, фішингу, видавання себе за іншу особу, спуфінгу, атак соціальної інженерії, програм-вимагачів, зламу корпоративної електронної пошти, зловмисного програмного забезпечення, спаму тощо за допомогою N-able Mail Assure. Він представляє машинне навчання та колективний інтелект загроз для захисту від різних загроз у режимі реального часу.

Ви отримаєте розширений захист від загроз для вхідних і вихідних електронних листів, а також повну підтримку DMARC/DKIM/SPF. Скористайтеся ще кращими послугами, інтегрувавши Mail Assure з Microsoft 365 за допомогою опції надбудови в Office 365. Це допоможе підтримувати вашу пошту актуальною та доступною завдяки безперервній електронній пошті 24/7 через веб-консоль.

N-able Mail Assure оснащено надійним шифруванням і пропонує довгострокове архівування електронної пошти разом із необмеженим сховищем. Він має багато технологій фільтрації, які щомісяця блокують близько мільярда спам-повідомлень.

Крім того, його хмарний власний механізм розпізнає загрози в режимі реального часу, перш ніж вони атакують. Ви також можете створити унікальне рішення за допомогою багатокористувацької платформи, щоб розширити свої пропозиції для своїх клієнтів. Ви зможете легко розпізнавати нові шаблони загроз за допомогою штучного інтелекту, а також захистити себе від помилок людини.

Дозвольте вашим електронним листам зберігатися або закінчуватись із бажаними налаштуваннями, щоб зменшити втрату електронної пошти користувачів. Увімкнувши архівування електронної пошти, ви можете легко захоплювати вихідну пошту. Отримайте це чудове рішення для фільтрації спаму та спробуйте його безкоштовно.

SpamBully

SpamBully працює з Office 2019 і старішими версіями, Outlook Express, Windows Mail, Live Mail, Outlook і Office 365, щоб фільтрувати ваші електронні листи та захищати їх від різних атак. Він пропонує методи байєсівського фільтра спаму, які розрізняють хороші та спамові електронні листи за допомогою штучного інтелекту та чорних списків серверів.

Поки ви завантажуєте свою електронну пошту, це гарантує, що до вашої папки “Вхідні” потраплять лише справжні листи. Ви можете вибрати, хто і що надсилає ваші електронні листи до папки “Вхідні”, вказавши, які слова, адреси, країни, мови та фрази блокувати чи дозволяти. Це допоможе обмежити спам у вашій скриньці.

Зробіть спамерам відповідний подарунок, повідомивши про них серверам, повернувши їхній спам і збільшивши їхні витрати. Якщо у вас є незнайомий відправник, SpamBully дозволяє вам надіслати унікальний пароль, який він має правильно ввести, щоб потрапити до вашої скриньки.

Ви отримаєте детальну інформацію, таку як країна, IP-адреси та набір символів, а також те, як SpamBully фільтрує спам. Крім того, ви отримуватимете сповіщення про статус кожного електронного листа, наприклад, чому або чому повідомлення заблоковано, і рекомендуватимете деякі виправлення в режимі реального часу.

Перевірте списки Blackhole для доменів, які надсилають величезну кількість спаму, і дозвольте SpamBully автоматично фільтрувати всі домени з папки “Вхідні”. Крім того, ви можете налаштувати автоматичне видалення повідомлень спаму замість сортування, щоб ви більше ніколи не побачили жодних повідомлень спаму.

  10 найкращих інструментів та програмного забезпечення для керування віртуалізацією

Виявляйте небажані посилання в повідомленнях із шахрайських джерел і пересилайте хороші електронні листи на мобільні телефони для легкого доступу. Ви також можете легко відслідковувати робочі процедури SpamBully за допомогою статистики та детальних графіків.

MailWasher

MailWasher блокує всі спам-повідомлення до того, як він потрапить у вашу папку “Вхідні”. Він працює з усіма обліковими записами та програмами електронної пошти та пропонує кошик, який гарантує відсутність втрати будь-яких важливих повідомлень. Він також представляє інтелектуальні та інтелектуальні інструменти спаму, щоб виконувати вашу роботу та захищати ваші повідомлення від небажаних загроз.

MailWasher може знищувати віруси та спам до того, як вони потраплять на ваш ПК. Він простий у використанні та підтримує будь-який пристрій. MailWasher перевіряє всі облікові записи електронної пошти в одному місці та допускає до папки “Вхідні” лише ті електронні листи, які вам потрібні. Ви також можете попередньо переглянути всі електронні листи, перш ніж вони потраплять на мобільний пристрій або комп’ютер.

Тепер ви можете миттєво та безпечно читати свої електронні листи, миттєво видаляючи підозрілі листи. Використовуючи MailWasher, ви можете очікувати, що на вашому пристрої не буде спаму, жодних втрат важливих електронних листів, належної перевірки кожного повідомлення та якісних електронних листів кожного разу.

Ви отримаєте звіт WHOIS, щоб дізнатися джерело спаму та прихованих посилань у листі. Дозвольте MailWasher виконувати всю важку роботу за вас, починаючи від простого списку друзів і закінчуючи навчанням і розширеними спеціальними фільтрами.

Почніть свою екскурсію зараз і відчуйте, як швидко MailWasher може зупинити шахрайство, спам та інше сміття.

SpamSieve

Економте час, фільтруючи спам-повідомлення за допомогою SpamSieve, який забезпечує надійне рішення для фільтрації спаму для вашого Mac. Він використовує потужну байєсовську техніку фільтрації спаму для точного фільтрування спаму, шахрайства та небажаних повідомлень.

SpamSieve працює з обліковими записами Exchange, POP та IMAP. Крім того, він навчається та самостійно адаптується до вашої пошти, щоб блокувати весь небажаний лист. Ви можете керувати цим за допомогою Airmail, MailMate, Outlook, Mailsmith, Postbox 5, Powermail, Apple Mail, Entourage тощо.

Рішення підтримує білий список, який гарантує відсутність позначення попередньої кореспонденції як спаму. Так само він підтримує список блокувань, щоб миттєво зупиняти шахрайство та спам, надіслані з тих самих адрес. Він може легко декодувати закодовані повідомлення від спамерів, щоб розпізнати їх справжню природу.

SpamSieve розрізняє кожен спам за кольорами, тож вам не потрібно перевіряти кожне спам-повідомлення та витрачати на нього час. Натомість ви можете зосередитися на більш мінливому. Ви також можете відстежувати роботу SpamSieve через межі.

Не хвилюйтеся про конфіденційність, оскільки він не має доступу до вашого облікового запису та не передає дані електронної пошти нікуди. Ви можете інтегрувати SpamSieve зі своїми контактами, щоб отримувати прямі повідомлення від них без фільтрації. Крім того, додайте власні правила відповідно до своїх потреб і налаштуйте чорні та білі списки.

Крім того, ви отримаєте звіт про те, скільки хороших чи спам-повідомлень ви отримуєте, а також швидкість змін з часом. Завантажте безкоштовну пробну версію або придбайте SpamSieve для Mac, щоб розпочати фільтрацію електронної пошти та захистити комп’ютер від небажаного сміття.

Висновок 📧

Надійне рішення для фільтрації спаму в електронній пошті може допомогти запобігти ризикам кібербезпеки, що надходять через шкідливі електронні листи, які можуть проникнути у ваші системи та дані. Щоб захистити свої дані, системи та файли, ви можете скористатися будь-яким із вищезазначених рішень для фільтрації спаму та захисту на свій вибір.

Крім того, ви також можете використовувати хмарне рішення безпеки електронної пошти, щоб забезпечити безпеку ваших електронних листів.
Не впевнені, наскільки добре просувається ваша електронна кампанія? Спробуйте ці інструменти відстеження електронної пошти.

Перегляньте відеоверсію цієї статті нижче.
Поставте лайк і підпишіться на канал techukraine.net Youtube.