8 найкращих рішень для віртуального робочого столу для особи чи бізнесу

З еволюцією робочих просторів тепер ми можемо отримати доступ до нашого цифрового світу з будь-якого пристрою, будь-де та в будь-який час.

Віртуалізація настільних комп’ютерів розглядається як рішення для забезпечення безпеки централізованого керування настільними комп’ютерами ваших користувачів із меншими витратами на керування ІТ.

Використовуючи віртуальні робочі столи з операційною системою Windows, ви можете отримати доступ до них із робочого столу пристроїв iPad і Android або ноутбука. Ви маєте доступ до персоналізованого робочого середовища або робочого середовища. Це означає, що я можу працювати вдома, в офісі, в готелі або де завгодно. І з кожного пристрою я матиму доступ до своїх даних і програм.

Тепер цей підхід відокремлює дані та програми вашої операційної системи від локального обладнання, натомість запускаючи їх окремо на віддаленому сервері.

Внутрішнє створення середовища віртуалізації робочого столу було дорогим і складним. Користувачам часто не вистачало досвіду продуктивності локально підготовленого робочого столу, і можуть знадобитися тижні, а іноді й місяці, щоб успішно запровадити та запустити його.

Отже, чому б не скористатися платформами хостингу?

Хмара V2

Для малого та середнього бізнесу встановлення хмарної інфраструктури настільного комп’ютера може бути дорогим і складним для безпечного керування. V2 Cloud може допомогти.

Хмара V2 — це робочий стіл як послуга. Це дає вам змогу безпечно отримувати доступ до даних, бізнес-програм, документів та інших ресурсів з будь-якого місця на будь-якому пристрої.

Він має багатокористувацьку операційну систему Windows з Microsoft Office. Ваші співробітники та консультанти можуть отримати доступ до всіх ваших бізнес-програм із будь-якого комп’ютера, телефону чи планшета будь-де.

З V2 Cloud вам не потрібно писати код, щоб отримати хмарну версію вашого програмного забезпечення. Ви можете легко використовувати модель на основі підписки замість безстрокових ліцензій.

Хмара V2 Cloud забезпечує безпечний і економічно ефективний високоякісний робочий стіл із моніторингом у реальному часі та цілодобовою технічною підтримкою. У ваш хмарний віртуальний робочий стіл V2 ви можете додати до 250 учасників, і вони зможуть обмінюватися файлами та програмами один з одним під час сеансу.

Він надійно розміщує ваші хмарні комп’ютери, тому вони завжди оптимальні та доступні. Кожного дня все автоматично створюється резервна копія, і ви маєте весь контроль адміністратора. Як адміністратор ви можете інсталювати будь-яке потрібне програмне забезпечення та додавати скільки завгодно користувачів.

Щойно користувачів буде додано до робочого простору, вони зможуть отримати доступ до свого робочого столу та всіх ваших бізнес-додатків із персональних пристроїв, використовуючи лише веб-браузер, плагіни не потрібні. Отже, дані ніколи не залишають робочий простір, і все залишається безпечно розміщеним у хмарі.

Microsoft Active Directory сумісна з хмарою V2. Він може підтримувати багатофакторну автентифікацію за допомогою AD Connector. Вам не потрібно копіювати їх у V2 Cloud, щоб використовувати наявний каталог і корпоративні облікові дані.

V2 Cloud співпрацює з OVH, щоб запропонувати робочі столи в кількох центрах обробки даних по всьому світу.

 • Монреаль
 • Париж
 • Сінгапур
 • Сідней
 • Вашингтон
 • Лондон
 • Варшава
 • Франкфурт
 • Портленд
 • Мумбаї (вибір цього центру обробки даних може бути корисним для отримання віртуальних робочих столів в Індії для віддалених співробітників)

Каматера

Kamatera пропонує робочі столи з Windows 10 і 8.

Ви можете вибрати спеціальний режим, який дає вам можливість розмістити свій сервер у будь-якому з 18 центрів обробки даних. Kamatera підтримує Linux, Windows і спеціальні операційні системи.

Вони, мабуть, найшвидша хмара на планеті завдяки таким пропозиціям:

 • Найшвидші процесори Intel Xeon Gold
 • Швидкість публічної та приватної мережі 100 Гбіт
 • Сховище NVMe для відсутності вузьких місць вводу-виводу
 • Гарантовані виділені ресурси для кожного сервера
 • Зручна хмарна консоль керування для розгортання за лічені секунди

Раковини

Отримайте персональний хмарний комп’ютер із Shells і почніть ним користуватися за лічені хвилини. Це корисно для студентів, співробітників, творців, програмістів і всіх, хто цього потребує.

Shell надає вам безпечний і потужний робочий стіл, доступний з будь-якого місця та з багатьох пристроїв, таких як Smart TV, смартфон тощо.

Розкрийте весь потенціал і продуктивність свого настільного комп’ютера та використовуйте його для написання кодів на своїх телефонах, створення музичних треків на телебаченні та багато іншого. Ви можете почати працювати над проектами за допомогою Shell на будь-якому пристрої, оскільки він знаходиться в хмарі.

Таким чином, ви можете легко завантажувати, отримувати доступ, зберігати та редагувати свої документи навіть під час подорожі потягом і в будь-який час забрати речі там, де ви їх залишили. З Shell ви більше не обмежені використанням лише однієї операційної системи, наприклад Mac/Windows. Ви можете використовувати настільну версію MS Excel на своєму iPad або грати в комп’ютерні ігри на своїх смартфонах Android.

Ще одна перевага використання віртуального робочого столу полягає в тому, що вам не потрібно турбуватися про втрату даних через викрадення або пошкодження пристрою. Shell забезпечує автоматичне резервне копіювання та завжди захищає ваші дані в хмарі. Крім того, їх наскрізне шифрування та брандмауери постійно зберігають конфіденційність ваших даних.

Перестаньте витрачати свій час або гроші на дорогі та трудомісткі оновлення; Shell пропонує кілька планів, щоб ви могли оновити свою систему для підвищення продуктивності, пам’яті та швидкості. Найкраще те, що ви також можете перетворити свої старі системи на нові хмарні комп’ютери та оновити їхні функції одним клацанням миші.

Насолоджуйтесь своїм хмарним комп’ютером лише за 4,95 доларів США, а також отримаєте 7-денну гарантію повернення грошей.

Фланір

Дуже гнучкий Фланір хмарні робочі станції можуть задовольняти різноманітні бізнес-потреби, включно з високоякісними обчислювальними настільними комп’ютерами загального призначення та станціями з інтенсивною графікою для анімаційних та ігрових компаній.

Його надійна інфраструктура та добре розроблена структура допомагають налаштувати та розгорнути віртуальні робочі столи в масштабі та за лічені хвилини лише кількома клацаннями. У результаті організації можуть зосередитися на своїх основних компетенціях, щоб підвищити продуктивність, а не витрачати час на налаштування та оновлення ІТ.

Крім того, що Flanner пропонує швидші віртуальні робочі станції, також містить майже всі найкращі програми та програми для цих робочих станцій. Користувачеві потрібно лише ввійти в систему, використовуючи відповідну інформацію про ліцензію, і почати доставку роботи.

Flaneer пропонує швидко адаптовані віртуальні робочі столи по всьому світу, незалежно від того, чи шукаєте ви нові робочі місця для нових наймів, оновлюєте чи змінюєте місцезнаходження.

Консоль Flaneer виглядає так, як показано нижче:

Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете використовувати налаштований робочий стіл Flaneer, оскільки він захищений першокласними стандартами безпеки та відповідності, оскільки розміщений на AWS. Серед інших стандартів AWS підтримує PCI-DSS, HIPAA/HITECH, GDPR і FIPS 140-2.

Впровадивши Flanner, ви можете знизити загальну вартість володіння всією ІТ-інфраструктурою.

Головні функції

 • Він пропонує високобезпечний протокол потокової передачі DCV і гнучкість для експериментів з іншими протоколами.
 • Він надає просту у використанні адміністративну область для зміни ресурсів робочої станції за потреби.
 • Найкраще підходить для інтенсивних обчислювальних операцій, таких як розробка ігор, редагування відео та розробка архітектури.
 • Не призупиняючи жодних поточних завдань, ви можете оновити свій робочий простір за допомогою 450 можливостей ресурсів за потреби.

Ці передові, технологічно обладнані робочі місця підходять для великих і малих підприємств. Оскільки він надає повністю персоналізовані робочі простори, його ціни також узгоджені з урахуванням усіх різних секторів та організацій.

Amazon WorkSpaces

Робочі простори Amazon це рішення DaaS (Desktop as a Service). Це безпечно керований хмарний робочий стіл, який полегшує користувачам доступ до документів і ресурсів програм з будь-якого місця на будь-якому підтримуваному пристрої.

Ви можете налаштувати настільні комп’ютери Windows або Linux за лічені хвилини, щоб виконати обіцянку «принесіть свій пристрій». Це дає змогу віддаленим, мобільним і контрактним співробітникам і оптимізує процеси тестування та розробки.

Оскільки дані передаються на ваші пристрої в зашифрованому форматі, а не зберігаються локально, робочі простори Amazon допомагають покращити вашу безпеку. Це дає змогу зменшити витрати та складність, усуваючи необхідність розбудовувати локальну інфраструктуру для застарілих розгортань VDI.

Amazon WAM (Workplace application Manager) робить розгортання ваших програм і керування ними на робочому місці Amazon гнучким, швидшим і безпечнішим.

Він піклується про всі оновлення, виправлення та видалення програм у віртуальній системі. Він може швидко надати настільні програми для вашої віртуалізованої системи як контейнери. Ось так виглядає інтерфейс Amazon Workplace Application Manager:

Завдяки Amazon Workspaces вам не потрібно перекуповувати настільні та ноутбуки. Ви можете отримати доступ до хмарних настільних комп’ютерів на вимогу, щоб задовольнити потреби ваших користувачів. Таким чином, вартість знижується з хорошою маржею.

Amazon Workspace виконує всі адміністративні завдання, як-от ініціалізацію, підтримку та переробку робочих столів. Ви можете отримати доступ до Amazon Workspace з будь-якого комп’ютера Windows або Mac, iPad, планшетів Android, а також веб-браузерів Chrome і Firefox.

Microsoft Azure

Віртуальний робочий стіл Windows від Microsoft Azure це ідеальне хмарне рішення для віртуалізації робочого столу. Ви можете отримати доступ до нього з будь-якого пристрою. Він пропонує власну підтримку клієнта для Windows, Android, Mac, а також HTML5, щоб ви могли отримати доступ до віддалених робочих столів і програм для майже будь-якого сучасного браузера.

Це дає вам інфраструктуру віддаленого робочого столу, яка містить ролі, якими вам довелося б керувати. Усі ваші віртуальні машини в службі Windows Virtual Desktop Service обмінюються даними через безпечне вихідне з’єднання, і ви отримуєте переваги від необмеженої ємності. Виходячи з робочого навантаження, це також дає вам більше можливостей і способів розподілу користувачів між цими VMS.

Він підтримує такі сучасні програми, як OneNote і Office 365. Ви можете розгорнути повний робочий стіл, віддалені програми або обидва, а також збільшити або зменшити масштаб за потреби, і ви платите лише за використання.

Ви можете призначити кількох користувачів одній віртуальній машині за допомогою клієнтської ОС, а не серверної. Віртуальний робочий стіл Windows унікальним чином відходить від одного користувача на віртуальну машину та забезпечує єдиний багатосеансний досвід Windows 10.

Він також надає можливість балансувати навантаження користувачів на хост-пулах вашої віртуальної машини. Тому для найкращої продуктивності ви можете налаштувати режим дихання. Він рівномірно розподіляє користувачів між пулом хостів для вашого робочого навантаження. Він також має готові шаблони диспетчера ресурсів Azure, доступні для послідовного створення та оновлення опитувань на хості.

Тепер поєднання інфраструктури віртуальної машини, розміщеної в хмарі Microsoft, і підключення до необмеженого сховища OneDrive є швидким і бездоганним.

Настільні комп’ютери Windows 7 пропонують унікальну перевагу, дозволяючи вам запускати їх у хмарі протягом трьох років без необхідності платити за розширені оновлення безпеки після 14 січня 2020 року та дати підтримки, ви також можете перенести наявну RDS.

Dev Box

Microsoft Dev Box не є «стандартним» рішенням віртуального робочого столу; це автономна, потужна хмарна робоча станція для розробників з інструментами, які допомагають їм кодувати на льоту. Він поставляється з попередньо завантаженими утилітами, орієнтованими на розробників, що дозволяє їм розпочати код протягом кількох хвилин.

Крім того, можна налаштувати ці блоки розробників для конкретних робочих процесів і співпрацювати з членами їх глобальної команди.

Джерело: Microsoft

Ви можете розгорнути кілька програм для розробників для різних проектів і легко перемикатися між ними. Коли він не використовується, він дозволяє перевести окремі блоки розробників у сплячий режим, щоб зберегти низькі витрати. Крім того, він сумісний із Microsoft Intune, щоб забезпечити найкращу в галузі безпеку вашої хмарної інфраструктури, подібну до захисту фізичних робочих станцій.

Microsoft Dev Box дозволяє застосовувати деталізовані політики для покращеної внутрішньої безпеки та контролю доступу. Це також включає встановлення дозволів для кожного проекту для кожного розробника, подібно до будь-якої надійної ІТ-інфраструктури з нульовою довірою.

Ви можете розгорнути Dev Box у найближчому регіоні Azure і почати безкоштовно з кредитами в розмірі 200 доларів США, які можна споживати протягом місяця. Згодом – розрахунок по мірі використання.

кодер

Створено для розробників, кодер це опція з відкритим вихідним кодом для перенесення програмування в хмару. Він пропонує велику гнучкість для запуску робочих областей Coder на віртуальних машинах, Kubernetes, контейнерах Docker тощо, використовуючи надлишок обчислювальних ресурсів організації.

Coder дозволяє розробникам оновлювати свої робочі простори кількома рядками коду, щоб скористатися найновішим доступним апаратним забезпеченням. Подібним чином адміністратори можуть за лічені хвилини розмістити оновлення безпеки для всього набору робочих областей Coder.

Кожна робоча область вимикається після попередньо встановленої тривалості бездіяльності. Крім того, це автоматичне відключення може відбутися за розкладом, щоб заощадити на рахунках, і робочі області вмикаються самостійно до входу розробника.

Coder забезпечує неймовірно швидке підключення до мережі, тісну інтеграцію між даними та середовищем розробника, а також можливість дистанційного кодування з будь-якого місця. Це також допомагає знайти ідеальний баланс між налаштуванням робочого простору розробника та безпекою, дозволяючи їм вільно працювати без повних прав адміністратора.

Для забезпечення першокласної безпеки мережі Coder використовує WireGuard, сучасний протокол, який використовується в багатьох провідних мережах VPN, щоб забезпечити наскрізне шифрування. Можна також використовувати Coder без типового підключення до Інтернету в закритому середовищі, маючи лише один вхідний порт HTTPS для оптимальної роботи.

Крім того, Coder має пристойні параметри інтеграції та підтримує єдиний вхід, автоматичну автентифікацію та підключення SSH. Це дозволяє надавати інфраструктуру на основі робочого простору, щоб краще відповідати конкретним потребам будь-якої організації. Нарешті, він може працювати з різними операційними системами (Linux, Windows, macOS) і апаратною архітектурою (x86 і ARM).

Висновок

Сподіваюся, наведена вище інформація допоможе вам вибрати хостинг-провайдера віртуального робочого столу відповідно до ваших потреб. Розумним рішенням буде використовувати зазначені вище платформи, коли ви або ваш співробітник перебуваєте в дорозі.

Далі знайдіть програмне забезпечення для віддаленого робочого столу, щоб отримати доступ до комп’ютера будь-де та будь-коли.