techukraine.net techukraine.net 8 найкращих рішень безпеки даних для захисту вашого бізнесу

8 найкращих рішень безпеки даних для захисту вашого бізнесу

Categories:

Дані є важливими для організацій сьогодні. Хороші дані можуть допомогти вашому бізнесу зрозуміти думку клієнтів, приймати обґрунтовані бізнес-рішення та встановити контрольні показники, щоб продовжувати рухатися вперед.

Оскільки організації все більше покладаються на дані для ефективної роботи, суб’єкти загрози винаходять інноваційні способи отримати конфіденційні дані організацій.

Тому ви повинні запровадити рішення безпеки даних у своїй компанії, щоб захистити критично важливі дані від загроз. Крім того, сьогодні більшість організацій юридично зобов’язані захищати дані своїх клієнтів.

Що таке безпека даних?

Безпека даних означає захист даних від несанкціонованого доступу, пошкодження, випадкової втрати або крадіжки протягом усього життєвого циклу даних, від створення даних до знищення.

Метою безпеки даних є збереження їх конфіденційності, цілісності та доступності. Він охоплює програмне забезпечення, апаратне забезпечення, пристрої зберігання та пристрої користувача. Процес безпеки даних також включає політику та процедури організацій.

Чому вашому бізнесу потрібна безпека даних

Зростання випадків витоку даних доводить, що хакери постійно намагаються отримати доступ до конфіденційних даних. Насправді витоку даних виявлено більше ніж 6 мільйонів дані по всьому світу лише протягом першого кварталу 2023 року.

Будь-яке порушення даних, навіть якщо воно незначне, може завдати непоправної шкоди вашому бренду, включаючи фінансові та репутаційні втрати. Порушення даних може завдати шкоди вашому бізнесу, якщо ви працюєте в Інтернеті. Це відбувається тому 81% людей припинить взаємодію з брендом онлайн після інциденту з порушенням даних.

Якщо ваш бізнес підпадає під дію будь-якого з наведених вище правил щодо відповідності даних, ви повинні запровадити ефективні рішення щодо безпеки даних, щоб відповідати вказівкам щодо безпеки даних, згаданим у відповідному стандарті.

Ви можете перевірити ці програми відповідності кібербезпеці на відповідність вимогам.

Переваги безпеки даних

Захист даних може надати вашій організації численні переваги, як-от:

 • Забезпечення безпеки даних забезпечує дотримання правил захисту даних. Недотримання правил безпеки даних може призвести до великих штрафів.
 • Рішення безпеки даних мінімізують збої та забезпечують безперервність роботи.
 • Захищаючи важливі дані, ви зводите до мінімуму ймовірність їх розголошення. Це створює довіру клієнтів і зацікавлених сторін.

У результаті ви можете запобігти різним атакам зловмисного програмного забезпечення та атакам соціальної інженерії.

Рішення для захисту даних і як вони допомагають бізнесу

Ось популярні рішення безпеки даних, які організації впроваджують для захисту конфіденційної інформації.

Виявлення та класифікація даних

Виявлення даних – це процес сканування всього вашого ІТ-середовища, щоб знайти та визначити, де знаходяться структуровані та неструктуровані дані.

З іншого боку, класифікація даних — це процес визначення типу даних, які ви знайшли, і позначення даних тегами, щоб упорядкувати їх у різні категорії на основі типу вмісту, типу файлу та інших метаданих.

Рішення для виявлення та класифікації даних допомагає отримати повну видимість ваших даних і зосередитися на найбільш вразливих областях для підвищення безпеки даних.

Брандмауер

Доступний як апаратне та програмне забезпечення комп’ютера, брандмауер працює як посередник між внутрішньою мережею та зовнішнім трафіком.

Він захищає вашу мережу від небажаного вхідного трафіку, дозволяючи лише налаштовані вхідні запити на з’єднання.

Ви можете перевірити ці програми брандмауера з відкритим кодом, щоб захистити свою мережу.

Управління доступом

Контроль доступу – це політика безпеки даних, яка допомагає керувати тим, хто має право доступу до даних.

Через автентифікацію та авторизацію контроль доступу гарантує, що користувачі є тими, за кого себе видають, і мають право доступу до даних.

Щоб підвищити безпеку даних, вам слід запровадити контроль доступу на основі ролей (RBAC), у якому доступ до даних надається на основі визначених бізнес-функцій, а не на основі ідентифікаційних даних або стажу користувача.

  Як створити безкоштовні рингтони безпосередньо на вашому iPhone

Крім того, вам слід запровадити політику надійних паролів, щоб перешкодити користувачам використовувати звичайні паролі.

Маскування даних

Ваша організація може вимагати використання конфіденційних даних для різних внутрішніх операцій, таких як тестування програмного забезпечення, демонстрація продажів або навчання користувачів. Пропонування оригінальних даних для цих цілей послаблює захист даних.

Маскування даних або обфускація даних — це процес модифікації організаційних даних таким чином, щоб вони не становили жодної цінності для неавторизованих користувачів, але дані залишалися повністю функціональними.

Тож почніть використовувати інструмент маскування даних, щоб маскувати дані, перш ніж передавати їх стажерам, розробникам або громадськості з комерційних причин.

Система виявлення та запобігання вторгненням (IDPS)

Як випливає з назви, система виявлення та запобігання вторгненням (IDPS) відстежує події в системі чи мережі та аналізує ці події на ознаки можливих інцидентів. Потім він намагається зупинити виявлені потенційні інциденти, щоб захистити систему чи мережу.

Впровадження IDPS може підвищити безпеку даних в організації, оскільки система не дасть хакерам отримати доступ до ваших файлових систем за допомогою шкідливих програм.

Інформація про безпеку та управління подіями

Security Information and Event Management (SIEM) — це рішення безпеки, яке допомагає компаніям розпізнавати й усунути потенційні загрози й уразливості до того, як вони зможуть спричинити порушення роботи.

Інструменти SIEM збирають дані журналу подій із локальних і хмарних середовищ і аналізують журнали в реальному часі. Таким чином, вони можуть виявляти розширені та невідомі загрози вашим конфіденційним даним, у тому числі інсайдерські загрози, загрози програм-вимагачів або викрадання даних.

Запобігання втраті даних (DLP)

Як випливає з назви, запобігання втраті даних (DLP) — це стратегія виявлення та запобігання небезпечному, неавторизованому використанню, обміну та передачі конфіденційних даних.

Існує дві основні функції рішень із запобігання втраті даних: ідентифікація конфіденційних даних, як-от інформації, що дозволяє ідентифікувати особу, і запобігання втраті таких даних. І вони захищають ваші конфіденційні дані, коли вони використовуються, перебувають у русі та перебувають у стані спокою.

Тому вкрай важливо впровадити хорошу систему запобігання втраті даних. І якщо більшість ваших даних зберігається в хмарі, вам також слід розглянути можливість використання хорошої хмарної платформи захисту даних.

Шифрування даних

Шифрування є одним із найефективніших рішень для захисту конфіденційних даних.

Коли ви шифруєте файли, що містять конфіденційні дані, ви перетворюєте звичайний текст (який можуть прочитати люди) на зашифрований текст, який не може прочитати ні людина, ні машина. Отже, суб’єкти загрози побачать тарабарщину, якщо отримають доступ до ваших даних. Користувачі, які мають ключ дешифрування, можуть перетворити зашифрований текст на звичайний текст (читані дані).

Керування мобільними пристроями (MDM)

Рішення для керування мобільними пристроями (MDM) полегшує моніторинг і керування декількома мобільними пристроями.

Крім того, інструмент MDM дозволяє застосовувати політики безпеки на всіх пристроях з доступом до конфіденційних даних.

Ви також можете знайти загублений або загублений пристрій і віддалено стерти конфіденційні дані з втраченого пристрою за допомогою інструменту MDM.

Резервне копіювання даних

Резервне копіювання важливих даних є обов’язковим. Це пояснюється тим, що резервне копіювання даних може допомогти захистити ваші дані від апаратних збоїв, помилок людини, атак програм-вимагачів, збоїв живлення та стихійних лих.

Тож почніть резервне копіювання важливих ресурсів даних. Застосуйте політику резервного копіювання даних 3-2-1 для захисту конфіденційних даних. Згідно з цією політикою ви створите три копії даних і збережете їх на двох різних носіях, одну копію за межами сайту.

Ви можете дослідити ці популярні рішення резервного копіювання даних для середнього та корпоративного бізнесу, щоб вибрати найкраще рішення для вашої організації.

  11 найкращих безкоштовних інструментів електронного маркетингу для надсилання інформаційних бюлетенів

Фізична безпека

Фізична безпека відіграє вирішальну роль у захисті даних вашої організації. Погана або недостатня фізична безпека може призвести до витоку даних. Тому зробіть необхідні кроки для посилення фізичної безпеки у вашій компанії.

Ось кілька порад для початку:

 • Зробіть інвентаризацію бізнес-пристроїв, щоб знати, де вони знаходяться, хто яким пристроєм користується та чи можуть вони виносити їх за межі вашого офісу.
 • Обмежте доступ до зон із конфіденційними даними або пристроями. Лише авторизовані особи повинні мати доступ до цих зон.
 • Встановіть відеокамери для моніторингу зон з конфіденційними даними та пристроями.

Також подумайте про блокування кожної робочої станції, щоб ніхто не міг переїхати в інше місце.

Навчання співробітників

Ваші співробітники є найслабшою ланкою в безпеці даних. Ви можете шифрувати конфіденційні дані, заохочувати співробітників створювати надійні паролі або мати найкращу платформу захисту даних. Але фішинговий електронний лист може обманом змусити їх надати свої облікові дані для входу зловмиснику.

Тому регулярно проводите у своїй організації навчальні програми з питань безпеки, щоб допомогти їм помітити фішингові кампанії, виявити зловмисну ​​рекламу, зрозуміти гігієну паролів і дотримуватися найкращих методів кібербезпеки.

Нижче ми перерахували найкращі рішення безпеки даних. Список допоможе вам вибрати правильний інструмент, який відповідає вашим вимогам безпеки даних:

Cyera

Cyera пропонує надійне рішення для захисту конфіденційних даних. Його єдині хмарні платформи пропонують вашій організації:

 • Виявлення та класифікація конфіденційних даних
 • Управління станом безпеки даних
 • Запобігання втраті хмарних даних
 • Управління доступом до даних
 • Автоматизовані робочі процеси усунення ризиків

І найкраще в Cyera те, що вона може виявляти, класифікувати та захищати дані в різних середовищах, включаючи програмне забезпечення як послугу (SaaS), платформу як послугу (PaaS) та інфраструктуру як послугу. обслуговування (IaaS).

Це також може допомогти вам підготуватися до майбутнього, зосередившись на жорстких політиках безпеки, щоб обмежити вплив розкриття даних.

Імперва

Імперва є одним із найповніших у галузі постачальників рішень із захисту даних. Він охоплює понад 65 сховищ даних, від застарілих до хмарних і гібридних, і допомагає вам знати:

 • Де зберігаються ваші конфіденційні дані
 • Хто має до нього доступ
 • Коли ним зловживають

З Imperva у вас буде уніфікована платформа для виявлення даних, класифікації та аналізу загроз. Він пропонує:

 • Важлива інформація, зокрема про місцезнаходження конфіденційних даних, користувачів, доступ і ризик
 • Контекст у діяльності з даними для швидкого заповнення прогалин для розслідування інцидентів
 • Захист застарілої структурованої бази даних для захисту сучасних хмарних архітектур даних.

Більше того, він оснащений 260 вбудованими інтеграціями для прискорення розслідування та реагування. І це дозволяє автоматично застосовувати політику безпеки даних.

SpinOne

Якщо ви шукаєте рішення безпеки даних для захисту даних SaaS, SpinOne від Spin.AI є правильним інструментом. SpinOne пропонує повний захист даних SaaS. Він проактивно захищає ваші дані від програм-вимагачів, тіньових ІТ, витоків даних та інших загроз.

SpinOne має багато розширених функцій, які включають, але не обмежуються:

 • Видимість і керування неправильною конфігурацією
 • Політики безпеки
 • Моніторинг, виявлення та усунення програм-вимагачів
 • Управління та відновлення даних
 • Аудит спільних даних
 • Аудит даних ідентифікаційної інформації
 • Керування чорним/білим списком
 • Оцінка заявок

SpinOne підтримує кілька центрів обробки даних, включаючи AWS, GCP, Azure тощо.

Nordlayer

Secure Access Service Edge (SASE) пропонує організаціям комплексну безпеку завдяки екранованій видимості, захисту даних і покращеній безпеці від краю до краю для всіх пристроїв у мережі. Застосовуючи SASE с Nordlayer рішення можуть допомогти вам вирішити проблеми безпеки в багатьох сферах, зокрема:

 • Безпека SaaS
 • Запобігання загрозам
 • Трансформація робочої сили
 • Безпечний віддалений доступ
 • Безпечна робота з дому
 • Контрольований перехід до хмарних сервісів
 • Гарантія продуктивності
  Набір інструментів Dr.Fone для перенесення, відновлення, резервного копіювання, відновлення тощо!

Основні функції Nordlayer SASE framework включають Zero Trust, Firewall as a Service (FWaaS), Cloud Access Service Broker (CASB), Secure Web Gateway (SWG) і Device Posture Security.

Forcepoint

ForcepointПакет на основі штучного інтелекту для виявлення та класифікації даних, встановлення пріоритетів, моніторингу та захисту забезпечує надійну безпеку даних. Forcepoint робить усі ваші корпоративні дані видимими. Ви можете бачити, де зберігаються ваші дані, від кінцевих точок і центрів обробки даних до кількох хмар.

За допомогою цього пакету безпеки ви можете:

 • Знайти та виправити викриття даних
 • Керуйте рівнями доступу до даних
 • Контролюйте та керуйте рівнями ризику
 • Отримайте уніфікований захист даних
 • Отримайте усвідомлення поведінки
 • Застосування політики безпеки даних
 • Зменште кількість зайвих, застарілих і тривіальних даних

Forcepoint запобігає втраті даних у хмарі та локальних пристроях. Це також допоможе вам дотримуватися стандартів безпеки, які охоплюють понад 150 регіонів у понад 90 країнах.

Копати

Копати є однією з найнадійніших платформ захисту даних. Його єдине рішення пропонує:

 • Управління станом безпеки даних
 • Запобігання витоку даних (DLP)
 • Виявлення даних і відповідь (DDR).

Рішення Dig Security для захисту даних пропонує миттєве бачення ризиків ваших статичних даних, включаючи розширені можливості фільтрації всіх доступних заходів безпеки в хмарі.

Він захищає вашу хмарну інфраструктуру від таких загроз:

 • програми-вимагачі
 • Тіньові дані
 • Зловживання Дада
 • Викрадання даних
 • Недотримання правил захисту даних

Він надає пріоритет питанням безпеки даних на основі контексту, щоб мінімізувати кількість сповіщень. Це запобігає тривожній втомі.

Securiti

я

SecuritiDataControls Cloud захищає конфіденційні дані в хмарі та локальних пристроях. Це дає змогу використовувати детальну аналітику даних, щоб оцінити ризики та визначити пріоритети для виправлення неправильних конфігурацій. Більше того, хмара DataControls від Securiti дає змогу зрозуміти, чиї дані можуть постраждати від витоку даних і які правила застосовуються.

Це може допомогти вашій організації в наступному:

 • Управління станом безпеки даних
 • Запобігання несанкціонованому доступу до конфіденційних даних
 • Управління потоком конфіденційних даних
 • Моніторинг ризиків даних
 • Аналіз впливу витоку даних
 • Автоматизація зобов’язань щодо конфіденційності даних
 • Управління згодою на дані
 • Аналіз походження даних
 • Створення індивідуальних робочих процесів

Хмара DataControls від Securiti допомагає візуалізувати ризики для даних за допомогою графіка ризиків і посилити захист для запобігання несанкціонованому доступу.

Безпека GuidePoint

Безпека GuidePoint є провідною компанією, що пропонує послуги безпеки даних, адаптовані до індивідуальних потреб організацій.

Компанія допоможе вашій організації в:

 • Оцінка існуючого стану кібербезпеки
 • Виявлення прогалин і вразливостей
 • Видалення рішень безпеки, які не забезпечують оптимальний захист
 • Пропозиція продуктів безпеки та елементів керування, які можуть мінімізувати ризики безпеки даних
 • Індексація практики безпеки даних в окремих бізнес-підрозділах
 • Оптимізація внутрішніх навчальних програм для підвищення безпеки даних
 • Розгорніть технологію безпеки, яка адаптована до вашого середовища
 • Використання технічних інновацій, необхідних для створення безпечного ІТ-середовища

GuidePoint Security також допоможе підготувати вашу організацію до дотримання корпоративної та нормативної політики.

Висновок

З почастішанням випадків витоку даних захист конфіденційних даних вашої організації стає надзвичайно важливим. Невиконання цього може призвести до розголошення даних, завдаючи значної фінансової та репутаційної шкоди вашому бренду. Щоб запровадити правильні рішення безпеки даних для посилення безпеки даних у вашій організації.

Крім того, вам слід розглянути можливість використання системи управління інформаційною безпекою (ISMS) для посилення безпеки цінних даних.