8 найкращих підготовчих курсів до GRE для покращення результатів іспиту

Підготовка до GRE є абсолютно необхідною, якщо ви плануєте вступити до однієї з найкращих бізнес-шкіл, юридичних шкіл або аспірантури в США, Канаді та інших країнах.

Однак підготовка до іспиту – складне завдання. Крім того, є багато складних завдань, які вам потрібно виконати, щоб успішно використовувати свій бал GRE. Тому ми пропонуємо вам просту для розуміння статтю, щоб знати все про GRE та підготовку до GRE.

Що таке іспит GRE?

Graduate Record Examination (GRE) — це всесвітньо визнаний і стандартизований тест, який найвідоміші університети США вимагають від своїх студентів. Кандидати, які бажають вступити на такі програми, як магістратура, випуск бізнес-школи, професійні курси та докторська ступінь. потрібно забезпечити хороший бал GRE.

Це універсальний іспит для перевірки академічних навичок, оскільки ви можете вказати свій бал GRE для вступу на MBA, Science та інші курси магістратури. Крім того, більшість розвинених країн, які є гарячою точкою академічної освіти для студентів з усього світу, визнають оцінки GRE.

Наприклад, якщо ви хочете навчатися на курсах магістратури у Великобританії, США, Австралії, Сінгапурі, Канаді та Європейському Союзі, вам знадобиться хороший бал GRE.

Важливим зауваженням є те, що окремі аспірантури, бізнес-школи та університети не проводять GRE. Існує незалежна організація, Education Testing Service (ETS), яка адмініструє та проводить тестування в глобальному масштабі. Таким чином, навчальні заклади можуть очікувати високоякісних кандидатів з кількох країн, перевірених за одним золотим стандартом тестування навичок.

Академічні навички, що покриваються тестом GRE

Тест GRE в основному охоплює три академічні навички: словесну мову, математику та аналітичне письмо.

#1. Розділ вербального міркування GRE

Вербальна частина GRE дуже еквівалентна розділу міркування SAT. Він складається з деяких запитань із заповненням пропусків, еквівалентності речень і критичного читання.

Еквівалентність речень – це унікальний підхід, який можна знайти лише в тесті GRE, який перевіряє просунуті мовні та словникові навички. Запитання пропонують вам заповнити пробіл у реченні двома різними словами. Кінцева мета запитання — скласти два речення подібного значення.

Щоб розгадати запитання про еквівалентність речень, вам знадобляться розширені навички англійської граматики, словниковий запас, розуміння прочитаного та логічне мислення.

#2. GRE Math або Quant Section

Цей розділ повністю присвячений математиці. ETS готує запитання таким чином, щоб перевірити ваші навички кількісного міркування. Отже, вам потрібно зосередитися на основах математики середньої школи, таких як алгебра, аналіз даних, арифметика, геометрія тощо.

#3. GRE Analytical Writing Assessment (AWA)

У цьому розділі буде оцінено вашу здатність давати цілеспрямовані відповіді на запитання. Ви повинні відновити свої навички пояснювати складні ідеї легкою мовою, ретельно вивчати твердження та докази, підтримувати послідовну дискусію, контролювати письмову англійську тощо.

Огляд тесту GRE

Плата за іспит

Нижче наведено детальний перелік зборів за GRE:

 • GRE General Test коштує 231,30 доларів США в Китаї, 213,00 доларів США в Індії та 205,00 доларів США в інших країнах світу.
 • Комісія за перепланування коливається від 50,00 до 53,90 доларів США.
 • Ви повинні заплатити $50,00, якщо ви хочете змінити тестовий центр за умовчанням.
  Створюйте плани харчування та знайдіть рецепти, які їм відповідають

Тривалість

Загальна тривалість GRE General Test становить 3 години 45 хвилин. Час тестування включає перерви, ненараховані та дослідницькі запитання.

Розділи та кількість питань

Загальний тест GRE складається із семи розділів питань, як зазначено нижче:

 • Аналітичне письмо: один розділ; два питання; 30 хвилин кожен
 • Quantitative Reasoning: два розділи; 35 хвилин на розділ; всього 40 питань
 • Усне міркування: два розділи; 30 хвилин на секцію; всього 40 питань
 • Змінна кількість запитань без балів
 • Змінна кількість дослідницьких питань

На початку іспиту кожен отримає розділ «Аналітичне письмо». Потім тестовий алгоритм перетасує розділи та запитання по розділах, щоб усунути ймовірність шахрайства та упередженості.

Потрібні середні бали

Потрібний середній бал залежить від аспірантської, магістерської чи докторської програми та навчального закладу. Однак наступне вважається необробленим середнім показником GRE:

 • 149,97 балів у словесній частині
 • 153 – 158 у кількісному розділі
 • 4.0 у розділі аналітичного письма

Період дії оцінки

Ваш бал GRE залишатиметься дійсним протягом 5 років із дати початку іспиту.

Дати тесту GRE

GRE at Home та GRE at the Test Centers мають кілька дат іспитів протягом календарного року. Тест потрібно пройти за 3 місяці до кінцевого терміну подачі заявки на участь у програмі. За потреби ви можете повторно пройти тест приблизно за місяць до цього.

Дати оголошення результатів

Ви отримаєте електронний лист від ETS про наявність балів. Зазвичай ви можете очікувати бланк оцінок протягом 10-15 днів після дати іспиту.

Давайте тепер розглянемо деякі з найкращих онлайн-курсів підготовки до GRE.

Magoosh GRE Prep

The Навчальний курс GRE від Magoosh це просто співвідношення ціни та якості. Це найдоступніший онлайн-курс, який ви можете переглянути. Порівнюючи його з іншими курсами, ви побачите, що Magoosh стягує з вас невелику плату, але зміст курсу є складним.

Ви отримуєте кілька місяців доступу до таких преміальних навчальних матеріалів для GRE від Magoosh:

 • Три повноформатних пробних іспитових робіт.
 • Понад 1400 завдань для практики.
 • Понад 100 відеолекцій для регулярного перегляду.

Стратегія цієї платформи для підготовки до GRE полягає в тому, щоб запропонувати кандидатам гнучкість, цінність і цілеспрямовані практичні матеріали для досягнення остаточного успіху. Отже, якщо ви шукаєте стислий навчальний матеріал, вам слід ознайомитися з цим ресурсом.

Хоча в інших місцях ви можете знайти більше практичних запитань і імітаційних контрольних робіт, запитання Магуша — це фактичні роботи GRE з попередніх років. Крім того, є стильний цифровий носій для доставки вмісту, який можна персоналізувати відповідно до кількості, типу, часу, складності тощо.

Підготовчі курси GRE на Udemy

GRE Complete Prep

Це ще одне універсальне рішення для підготовки до GRE Udemy курс. Він об’єднує всі розділи, як-от усні, письмові та кількісні, а також їхній зміст курсу на одній платформі. Крім того, автор цього навчального матеріалу періодично оновлює зміст курсу, щоб програма була синхронізована з ETS.

Ключові моменти курсу:

 • Високоефективні лекції для швидкого засвоєння тем GRE.
 • Математичні принципи.
 • Кількісне порівняння.
 • Статистика і алгебра.
 • Доповнення тексту.
 • Інтерпретація даних.
 • Матеріали для самостійного навчання, як-от 28,5 годин відео за запитом і 150 лекцій.
  Як видалити обліковий запис Google з Chrome

Відповідно до деяких відгуків користувачів і автора курсу, багато кандидатів отримали понад 320 балів за GRE, зареєструвавшись і старанно дотримуючись змісту курсу. Таким чином, якщо ви також прагнете навчатися на курсах магістратури або аспірантури у вищих навчальних закладах США, ви можете ознайомитися зі змістом курсу.

GRE Кількісний

Якщо ви шукаєте підготовчий курс GRE, який розпочне навчання з нуля, перегляньте це Udemy курс. Немає обов’язкових попередніх умов для цього курсу, і будь-хто, хто хоче отримати хорошу оцінку GRE, може відвідати його, за умови, що ви старанно дотримуєтеся навчальної програми.

Важливими особливостями курсу є:

 • Охоплено всі кількісні теми, запропоновані ETS.
 • Кілька років вирішував задачі для всіх кількісних тем.
 • Хитрощі обчислень без використання калькулятора.
 • Індивідуальні тести з алгебри.
 • Класне навчання.
 • Розв’язаний практичний тест GRE, запропонований ETS.
 • Комплексне 6-годинне заняття про квадратику для непосвячених.

При детальному розгляді змісту курсу, цей навчальний матеріал однаково корисний як для початківців, так і для кандидатів-експертів з рівня GRE. Оскільки курс охоплює як базові, так і поглиблені кількісні теми GRE у 457 лекціях. Загальна тривалість контенту – 41 година 9 хвилин.

Princeton Review

Це не складно для Princeton Review стати частиною нашого списку найкращих підготовчих курсів GRE. Його ретельні та захоплюючі відеоуроки ідеально поєднують лекцію та взаємодію. Окрім навчальних відео, він також пропонує повноцінні практичні тести. Усі його 8 практичних іспитів є реалістичними, оскільки вони надають вам оригінальний інтерфейс GRE та рівень складності.

Ключові особливості цієї програми:

 • Інтернет-курс для самостійного навчання.
 • Базовий навчальний план складається з 4 розділів іспиту.
 • Програма Drill Smart на основі складності.
 • Найкращі у своєму класі відеоуроки з фантастичними інструкціями.

Програма курсу The Princeton Review містить різноманітні інтерактивні навчальні модулі.

Структура розділів також проста — спочатку йде коротке відео, в якому обговорюється головне, а потім урок. Нарешті, ви отримаєте серію вправ.

Каплан

Що стосується підготовчих курсів до GRE, Каплан це ім’я, на яке ви маєте розраховувати. Ця відома платформа пропонує перевірену формулу для підготовки студентів до важких іспитів GRE.

Високоякісні відеоуроки є основою онлайн-навчальної програми Kaplan.

Тут досвідчені інструктори проведуть вас через проблеми за допомогою цифрової дошки. На основі відео є кілька добре розроблених вікторин, кожна з яких супроводжується пояснювальним текстом, у якому чітко обговорюються проблеми.

Інші основні особливості цього курсу:

 • Понад 5000 практичних питань
 • 7 повнометражних тренувальних робіт
 • Персоналізований набір завдань для практики

Використовуючи інструмент Kaplan QBank, користувачі можуть створювати індивідуальні тести на основі різних факторів, таких як тип проблеми, час і складність. Крім того, якщо ви віддаєте перевагу офлайн-навчанню, ви можете отримати допомогу в підготовчих книгах Kaplan у друкованому вигляді.

GradPrep

Ті, хто шукає гарантований високий бал GRE, повинні піти GradPrep. Шановні експерти LearningExpress підготували цей курс, який містить кілька унікальних практичних тестів. Крім того, ви можете отримати доступ до цієї програми з Windows Mac, Android та iOS.

Ця програма для самостійного тестування ADA 508 допоможе вам покращити ваш загальний бал. Як користувач, вам потрібно ввести дату іспиту та навчальні години на тиждень. Програма додасть інформацію до вашого навчального плану та створить уроки та практичні тести, перш за все віддаючи перевагу найслабшим сторонам.

  Як налаштувати Chromecast на вашому iPhone

Інші його особливості такі:

 • 3 режими тестування: учень, практика та симуляція.
 • Діагностичний звіт після практичних тестів для визначення сильних і слабких сторін
 • 50+ мікроуроків для повного охоплення GRE
 • Уроки для розвитку кількісних і вербальних міркувань
 • Інструмент прогнозування оцінки
 • 500+ питань для кількісного порівняння та індивідуального завершення речень

Економіст GRE Репетитор

Економіст GRE Репетитор вважається найкращим інструментом підготовки до іспиту GRE. За допомогою цієї онлайн-навчальної програми ви зможете легко досягти цільового результату, використовуючи весь свій потенціал. Ця персоналізована платформа підготовки до GRE може точно визначити ваші моделі навчання та звички за допомогою найсучасніших технологій.

Комплексна та настроювана навчальна програма курсу підготує вас до всіх розділів GRE відповідно до вашого особистого стилю навчання. Economist GRE Tutor має широку колекцію відеоуроків і цільових практичних питань, а також можливі стратегії вирішення.

Платформа навчання використовує програмне забезпечення для навчання Crowd Wisdom і алгоритми машинного навчання, щоб визначити, як ви можете вирішити кожне запитання найкращим чином. Крім того, його експертна команда викладачів забезпечує індивідуальні уроки, оцінювання есе AWA, огляд прогресу та додаткову підтримку протягом тижня.

examPAL

examPAL онлайн-підготовка до GRE зосереджується на найважливішій частині вашої практики, яка має найбільше значення для оцінки вашої мрії. Ви можете навчатися для GRE на власну швидкість. Отже, немає потреби планувати свій час, щоб відвідувати офлайн-клас.

Окрім того, що ви можете навчатися не виходячи з дому чи будь-де в іншому місці, він пропонує справді персоналізований досвід навчання. Тут ви дізнаєтеся, як вирішувати більше питань за менший час. Крім того, цей адаптивний курс розробить індивідуальний план навчання на основі часу, який у вас є до іспиту.

Ось додаткові переваги приєднання до підготовчого курсу examPAL:

 • Забезпечте вищий бал, витрачаючи менше часу
 • Отримуйте зворотній зв’язок у режимі реального часу щодо способів покращення
 • Вивчіть найкраще можливе рішення для найкращих результатів
 • Інтерактивні відео та анімації зі статистикою в реальному часі
 • Навчіться знаходити найшвидший спосіб вирішення кожного питання

Заключні слова

З липня 2020 року по червень 2021 року на іспит GRE з’явилося понад 3 50 000 кандидатів. Середнє значення для словесного міркування, кількісного міркування та аналітичного письма становило відповідно 151,4, 155,8 і 3,6.

Наведені вище дані показують, що це дуже конкурентоспроможний іспит, оскільки ви конкуруєте зі студентами з усього світу за кращі стипендії та розміщення у найкращих аспірантурах Північної Америки.

Вам потрібно старанно розпочати підготовку до GRE, якщо ви хочете отримати хороший бал GRE для майбутнього сезону вступу.

Вас також можуть зацікавити ці курси для вивчення англійської мови, якщо ви плануєте навчатися в США, Канаді та Австралії.