8 найкращих проектів Raspberry Pi Smart Magic Mirror

| | 0 Comments| 6:36 PM
Categories:

Популярним проектом є створення чарівного дзеркала, яке показує погоду в реальному часі, новини, інформацію про подорожі тощо. Дізнайтеся, як зробити своїми руками розумне дзеркало за невелику суму за допомогою одноплатного комп’ютера Raspberry Pi, і надихніться кількома прикладами.

Навіщо вам потрібен Raspberry Pi

Розумне дзеркало – це, по суті, дзеркало з екраном за ним. Таким екраном може бути планшет Android або монітор комп’ютера. Звичайно, монітор стане більшим дзеркалом. Це також чудовий спосіб змінити призначення старого РК-монітора. Але ви не можете запхати туди повний комп’ютер, якщо не використовуєте Raspberry Pi.

Raspberry Pi — це комп’ютер розміром з кредитну картку, який працює під керуванням операційних систем на базі Linux і має велику спільноту розробників. Фактично, спільнота майстрів розумного дзеркала віддає перевагу Pi над усіма іншими методами. Додайте до цього низьку ціну, від 35 доларів США за повнорозмірну модель, і буде легко використовувати його замість будь-якого іншого гаджета.

З Raspberry Pi Zero 2 W за 15 доларів США, оснащений бездротовим зв’язком, можна навіть зробити розумне дзеркало. Дізнайтеся, яка модель Raspberry Pi найкраща для вашого наступного проекту.

Що вам знадобиться для вашого розумного дзеркала

Який би проект розумного дзеркала з цього списку ви не вирішили зробити, є кілька елементів, які вам завжди знадобляться. Щоб полегшити пошук і не повторюватися, ось найважливіші компоненти.

Двостороннє дзеркало

Це розумне дзеркало, тож не дивно, що вам справді потрібне дзеркало, чи не так? Для проекту потрібне двостороннє дзеркало, купити яке можна за адресою TwoWayMirrors.com або зверніться до місцевого господарського магазину. В ідеалі отримати його з сайту, оскільки ви можете налаштувати висоту, ширину та краї.

РК-монітор

За дзеркалом ви будете встановлювати ширму. Хоча ви можете купити новий, це чудовий спосіб використати будь-який старий комп’ютерний монітор, який валяється.

  Що таке кнопка знімка екрана iPhone

Raspberry Pi

Автор зображення: Raspberry Pi

Хоча ви можете створити розумне дзеркало з Pi Zero 2 W за 15 доларів, це не дасть вам найкращих результатів. Замість цього розгляньте більш потужні Raspberry Pi 4 або Pi 5, доступні від 35 або 60 доларів відповідно. Виберіть продукт і дистриб’ютора, які вам найкраще підходять офіційний сайт.

Дерев’яний каркас

Щось, що скріпить це дзеркало та монітор за ним. За бажанням можна пропустити цей крок, але він виглядатиме дещо грубуватим і потребуватиме серйозного керування кабелем. Ваш місцевий будівельний магазин повинен вас розібрати.

Крім цього, вам знадобляться всі основні інструменти, необхідні для роботи з ними. Тому переконайтеся, що у вас є викрутка, шурупи, шліфувальна машина, інструменти для обробки дерева тощо.

1. MagicMirror²: оригінальне розумне дзеркало Pi

Це MagicMirror². Є багато подібних, але цей Майкл Теу. Він був одним з перших, хто створив і задокументував весь процес розумного дзеркала за допомогою Raspberry Pi. Насправді він зробив всю свою роботу з відкритим вихідним кодом і модульною, щоб будь-хто міг створити власну та вдосконалити її.

Майкл написав серію Підручники MagicMirror², тому ви можете прочитати все про це в його блозі. Він проведе вас через повне налаштування та збірку.

Найкраще те, наскільки легко він зробив процес. Запустіть простий сценарій Bash із MagicMirror², і ваш Raspberry Pi буде готовий до роботи. Стандартні модулі включають годинник, календар, прогноз погоди, стрічку новин і вітальні повідомлення. А люди будують модулі сторонніх виробників які ви можете встановити.

Якщо ви новачок у світі розумних дзеркал, це проект, з якого варто почати. Навколо нього велика спільнота, і ви можете попросити допомоги на Форум MagicMirror².

Веб-сайти: Прошивка | Повний посібник | GitHub

2. MirrorMirror: найкраще обладнання

MirrorMirror Ділана Пірса не пов’язаний з MagicMirror², але такий же корисний. Головним чином тому, що Пірса оригінальний допис у блозі є найкращим покроковим керівництвом до фактичного процесу будівництва.

Пірс порушив норму, налаштувавши Chromium на запуск після встановлення операційної системи Raspbian (тепер відома як Raspberry Pi OS) на Raspberry Pi. Нарешті він створив власну веб-сторінку та сервер.

Перш ніж зробити своє власне розумне дзеркало, прочитайте повний пост. Пірс створив це розумне дзеркало як подарунок. Тому він подбав про те, щоб це виглядало блискуче. Хоча посібник трохи застарів, тут є корисні кроки, як-от те, як зняти рамку монітора чи організацію кабелів. Але перлина твору в його обробці дерева.

  6 Сканер безпеки Drupal для пошуку вразливостей

Веб-сайти: Повний посібник

3. Розумне дзеркало з голосовим керуванням

Ви дійсно можете взаємодіяти з розумним дзеркалом Евана Коена, розмовляючи з ним, як з телефоном Android. І так, він все ще працює на Raspberry Pi, тому вам не потрібен пристрій Android.

Коен надав повну документацію про те, як створити, встановити та використовувати своє розумне дзеркало. Відео дійсно вражає, і воно працює з кількома сторонніми програмами. Наприклад, ви можете керувати розумними світлодіодними лампами, розмовляючи з дзеркалом.

У цьому також є чудовий детальний посібник із обладнання. Якщо ви плануєте створити його, скористайтеся наданим посібником замість методу Пірса.

Веб-сайти: Повний посібник | GitHub

4. Розумне дзеркало з керуванням голосом і жестами

Чи можете ви зробити розумне дзеркало з сенсорним екраном? Так, це можливо, як ми побачимо пізніше. Ще один спосіб взаємодії з вашим чарівним дзеркалом — використання керування жестами або голосом. Тож будівельник Хосеп Кумерас і Хан взявся за роботу.

Це розумне дзеркало має кілька цікавих прийомів. Ви повинні плескати в долоні, щоб активувати розпізнавання голосу, а потім віддавати команди на зразок «увімкни радіо» або «покажи мені новини».

Хан зібрав багато документації про це, тож ви зможете миттєво запустити свої улюблені програми. Для навігації всередині програми використовуйте прості жести.

Цей проект є одним із найдорожчих чарівних дзеркал, який коштує 400 євро. Але коли ви бачите результат у відео, ви знаєте, що воно того варте.

Веб-сайти: Гід | Додатковий посібник | GitHub

5. Сенсорне інтелектуальне дзеркало з ідентифікатором обличчя

Ебен Куао не тільки створив інтелектуальне дзеркало з сенсорним екраном, але воно навіть має ідентифікатор обличчя, щоб ідентифікувати людину, яка стоїть перед ним.

Створити розумне дзеркало з сенсорним екраном нелегко, оскільки товщина двостороннього дзеркала унеможливлює використання стандартного ємнісного сенсорного екрана. Замість цього Eben додав ІЧ-рамку для сенсорної можливості: завдяки світлодіодам з одного боку та детекторам світла з іншого, він може визначити, де ви торкнулися дзеркала.

Завдяки модулю камери Raspberry Pi дзеркало може бачити користувача та ідентифікувати його за допомогою модуля розпізнавання обличчя OpenCV. Доступний посібник із покроковою інструкцією зі створення, який, зрештою, має охопити додавання домашньої автоматизації та кількох профілів користувачів.

  Вибір найкращого продавця програмного забезпечення Amazon

Веб-сайти: Повний посібник | Smart Touch GitHub | Face ID GitHub

6. AI Yoga Smart Mirror

YogAI виводить концепцію розумного дзеркала на абсолютно новий рівень, надаючи персонального тренера зі штучним інтелектом, який направлятиме та коригуватиме положення йоги користувача.

Створений за власним визнанням любителями фітнесу Сальмою Майоркін і Террі Родрігез, він використовує модуль камери Raspberry Pi і машинне навчання TensorFlow для оцінки різноманітних поз йоги. Аватар на екрані навіть імітує рухи користувача.

Крім того, дзеркалу можна давати голосові команди, щоб почати, зупинити, призупинити та відновити заняття йогою. Він також відповідає, використовуючи синтезатор голосу Flite, щоб скерувати користувача до правильних поз.

Веб-сайти: Повний посібник | GitHub

7. Розумне дзеркало за 100 доларів: дешевий і простий спосіб

Вам не потрібно витрачати купу грошей, щоб зробити розумне дзеркало. Як показує Карл Гордон, ви можете отримати його приблизно за 100 доларів (або 150 новозеландських доларів у випадку Гордона). Його вся мета цього проекту — зробити його якомога дешевшим і економнішим.

Розумне дзеркало Гордона не використовує популярну ОС MagicMirror², але ніщо в збірці не говорить про те, що це порушить роботу системи. Кінцевим результатом є просте чарівне дзеркало за низькою ціною, яке все ще дає вам усі основи. Він також легкий і портативний, тому ви можете використовувати його в кількох кімнатах, якщо хочете.

Веб-сайти: Повний посібник

8. Врятований iPad Magic Mirror

Ще один спосіб заощадити – перепрофілювати старі пристрої. У цьому випадку Кріс Грінінг врятував зламаний iPad першого покоління, щоб використати його для чарівного дзеркала, обережно знявши РК-панель під його розбитим екраном.

Знизити вартість також допомагає використання Raspberry Pi Zero W за 15 доларів під керуванням стандартної ОС Raspberry Pi. Плата відеодрайвера приймає вихід HDMI від Pi і надсилає його на РК-панель.

Щоб зменшити яскравість РК-дисплея, щоб його контури не були очевидними за двостороннім дзеркалом, Кріс додав кілька тонованих ацетатних листів. Кінцевим результатом є переконливе чарівне дзеркало за дуже невелику ціну.

Веб-сайти: Відеопосібник

Зробіть своє власне чарівне дзеркало

Якщо ви збираєтеся зробити чарівне дзеркало самостійно, його можна створити за допомогою іншого пристрою, наприклад комп’ютера з ОС Windows. Але якщо ви захоплюєтеся своїми руками електронікою та виготовленням, велика ймовірність, що у вас є запасний Raspberry Pi. У поєднанні з ОС MagicMirror² це значно полегшує створення інтелектуального дзеркала.