8 найкращих програм Wi-Fi Analyzer для особистого використання

Categories:

Wi-Fi став невід’ємною частиною нашого життя. Кожен із нас потребує надійного з’єднання Wi-Fi щоразу вдома чи на роботі.

Але уявіть собі нескінченні перерви у вашому з’єднанні Wi-Fi, особливо коли ви розмовляєте по відеодзвінку або завершуєте проект із визначеним терміном. Звучить так неприємно, правда?

Ще більше розчарування стає, коли ви не можете вирішити проблему. Правильним рішенням буде аналізатор Wi-Fi.

Аналізатори Wi-Fi – це інструменти, які збирають дані та виявляють проблеми, що викликають слабкий сигнал Wi-Fi.

Незалежно від того, чи використовуєте ви Wi-Fi на пристрої Android чи Apple, чи просто на ноутбуці, програми аналізатора Wi-Fi можуть стати чудовим порятунком.

Давайте читати далі, коли ми перераховуємо найкращі програми аналізатора Wi-Fi для особистого використання.

Яка роль аналізатора Wi-Fi?

Аналізатори Wi-Fi виявляють проблеми, які призводять до слабкого сигналу Wi-Fi. Програма аналізує з’єднання та збирає дані для усунення несправностей із слабким з’єднанням.

Це допомагає знайти найкраще місце або точки доступу для безпроблемного підключення до вашого мобільного/ноутбука або планшета. Нарешті, програма-аналізатор представляє дані та можливі рішення у формі візуальних звітів і інформаційних панелей.

Аналізатори Wi-Fi допомагають мережевим адміністраторам виявляти проблеми з мережею. Вони можуть виконати аналіз першопричин проблемних вузлів, точок доступу та кінцевих точок.

Таким чином, адміністратори можуть визначити можливі рішення, такі як перемикання на інший канал для зменшення перевантаження або зміна кореневої точки доступу маршрутизатора.

Аналізатори Wi-Fi можуть допомогти виявити різні проблеми мережі, зокрема:

 • Повільна передача мережі.
 • Виявлення несанкціонованого доступу до вашої мережі Wi-Fi.
 • Допоможіть знайти проблеми з підключенням, наприклад мертві точки вдома чи в офісі.
 • Витік сигналу Wi-Fi через проблеми з безпекою та зломи.

Особливості Wi-Fi Analyzer

Хороший аналізатор Wi-Fi враховує різні показники слабкого сигналу. Є кілька показників або статистики, які мережеві адміністратори можуть використовувати для вирішення проблем Wi-Fi.

Таким чином, програма аналізатора Wi-Fi повинна мати можливість надавати такі показники:

 • SSID: SSID – це особисті ідентифікаційні ідентифікатори для кожної з мереж. Програма аналізатора Wi-Fi має виявити найкращі загальнодоступні SSID разом із прихованим SSID у цій зоні.
 • Параметри безпеки. Аналізатор Wi-Fi повинен ефективно захищати пароль Wi-Fi і виявляти будь-які витоки. Крім того, аналізатор Wi-Fi пропонує найкращі налаштування безпеки з трьох налаштувань: Wired Equivalent Privacy (WEP), Wi-Fi Protected Access (WPA) і бездротові технології безпеки WPA2.
 • Потужність сигналу: додаток Wi-Fi Analyzer виявляється чудовим інструментом для виявлення областей із низьким і високим сигналом. Він аналізує сигнали Wi-Fi і відображає силу сигналу в децибелах, щоб показати, чи знаходяться вони в зоні низького чи високого покриття.
 • Статус останнього відвідування: деякі програми-аналізатори Wi-Fi також визначають статус останнього використання певної мережі. Використовуючи це, адміністратор може знайти період часу, коли мережа була востаннє активна.
 • Діапазон і канал: Wi-Fi працює на одному каналі для передачі сигналу, і кожен канал має два діапазони; 2,5 ГГц і 5 ГГц. Отже, хороший аналізатор Wi-Fi повинен мати можливість визначити, скільки мереж використовує один канал.
  14 найкращих безкоштовних альтернатив Gmail

Зважаючи на ці функції, давайте переглянемо список програм аналізатора Wi-Fi, які можна використовувати вдома для особистого використання.

Аналізатор Wi-Fi

Аналізатор Wi-Fi від Matt адаптований для операційної системи Windows, але добре працює на будь-якому планшеті чи мобільному пристрої. Цей додаток отримав 4,4 зірки з 5 у магазині Microsoft.

Ця програма показує сигнали Wi-Fi як діаграму каналів, за допомогою якої адміністратори мережі можуть виявити всі доступні мережі навколо пристрою.

Крім того, додаток найкраще визначає сліпі зони мережі. Ви можете використовувати цю інформацію про сліпу зону, щоб змінити положення маршрутизатора Wi-Fi і усунути будь-які низькі зони мережі.

Адміністратор також може отримати іншу інформацію про мережу Wi-Fi, зокрема частоту, пропускну здатність, протокол і номер каналу.

особливості:

 • Він має базову версію без реклами.
 • Додаток використовує звуковий сигнал для сповіщення про потужність сигналу.
 • Графічні діаграми полегшують розуміння проблем Wi-Fi.
 • Розмір програми становить лише 22 Мб.

Однак більшість функцій, як-от звуковий сигнал і підтримка в реальному часі, потребують платної версії.

Доступно в: Microsoft Store

Аналізатор і сканер Wi-Fi

Цей аналізатор і сканер Wi-Fi створено WebProvider. Ця програма доступна як для пристроїв Android, так і для операційних систем Windows. Додаток надасть вам всю необхідну інформацію про мережі Wi-Fi, доступні поблизу пристрою.

На пристрої Android ця програма показує показники Wi-Fi у формі теплової карти. Виявляти слабкі мережі Wi-Fi і вирішувати проблеми стає ще легше. Користувачі можуть використовувати фільтри, щоб знайти найкращу мережу.

Мережі Wi-Fi також можна сортувати за найкращими каналами на основі рейтингів. Додаток отримав оцінку 4,1 із 5 зірок і має понад 1 мільйон завантажень.

особливості:

 • Це допомагає знайти найкраще місце для розміщення приймачів Wi-Fi.
 • Програма автоматично рекомендує найкращий канал для підключення до нової точки доступу.
 • Користувачі можуть переглядати потужність сигналу у вигляді історичного графіка.
 • Базова версія безкоштовна для використання.

Доступно в: Microsoft Store і Google Play

Аналізатор Wi-Fi від VREM Software

Цей аналізатор Wi-Fi з відкритим вихідним кодом є ідеальним вибором для перевірки потужності сигналу найближчих мереж Wi-Fi та виявлення переповнених каналів.

Найкраща частина? Для початку не потрібне підключення до Інтернету. Користувачі можуть переглядати силу сигналу в графічній формі та аналізувати точки доступу з часом на графіку. Що краще в цьому аналізаторі, так це те, що він зберігає конфіденційність інформації адміністратора.

Він також сортує різні канали мереж Wi-Fi на основі рейтингу.

  Як опублікувати календар Outlook із Outlook.com

особливості:

 • Він доступний у темній, світлій і системній темах.
 • Додаток підтримує діапазони Wi-Fi 2,5 ГГц, 5 ГГц і 6 ГГц.
 • Ви можете будь-коли призупинити або відновити сканування.
 • Для цього не потрібно підключення до Інтернету.

Доступно на: Play Store

Як випливає з назви, програма-аналізатор Wi-Fi NetSpot працює надзвичайно добре, скануючи мережі Wi-Fi, а також досліджуючи мережі Wi-Fi навколо певної області.

Додаток NetSpot для iOS використовує для роботи WiPry 2500x.

Програма аналізатора Wi-Fi відображає доступні мережі в табличній формі, де кожну можна відсортувати на основі таких показників, як канал, діапазон, потужність сигналу та тип безпеки.

NetSpot для iOS забезпечує детальне порівняння між різними мережами, присутніми в цьому регіоні. Окрім опитування, програма також визначає та усуває проблеми з мережею Wi-Fi та пропонує найкращі методи покращення покриття, пропускної здатності та продуктивності мережі Wi-Fi.

особливості:

 • Він відображає рівень сигналу та діаграми шуму в режимі реального часу.
 • Усі досліджувані бездротові мережі можна представити у вигляді теплової карти.
 • Додаток підтримує обидва діапазони частот – 2,4 ГГц і 5 ГГц.
 • Дані можна експортувати у форматі PDF або CSV.
 • Платна версія також містить функцію теплової карти для аналізу потужності сигналу.

Доступно в: Google Play і Apple Store

Аналізатор Wi-Fi від Olgor

Цей аналізатор Wi-Fi є одним із найкращих додатків, якщо ви хочете перетворити свій пристрій Android на бездоганний аналізатор Wi-Fi. Додаток дуже добре працює з визначенням усіх доступних SSID у цьому регіоні.

Крім того, він також показує всі канали, які вони використовують. Насправді це чудовий вибір для аналізу каналу, який переймає ваш SSID, і його порівняння з іншими мережами.

Окрім оптимізації будь-яких перешкод у мережі Wi-Fi, мобільний додаток також має аналізатор каналів для даних у реальному часі щодо відстані та найближчих точок доступу та інших прихованих мереж Wi-Fi.

Мобільний додаток отримав оцінку 4,3 із 5 зірок у Play Store із понад 10 мільйонами завантажень. Єдиний недолік полягає в тому, що програма недоступна на iOS.

особливості:

 • Він підтримує діапазони 2,4 ГГц і 5 ГГц.
 • Користувачі можуть отримати повну історію вимірювань потужності сигналу за певний період часу.
 • Додаток також підключається безпосередньо до доступних відкритих мереж Wi-Fi.
 • Мобільний додаток також надасть вам пропозиції щодо найкращого місця для зберігання маршрутизатора.

Доступно в магазині Google Play

Справжній Wi-Fi

Real Wi-Fi — це комплексний інструмент аналізатора Wi-Fi, який тестує, оптимізує та захищає мережі Wi-Fi. Ця програма доступна для ОС Windows.

Ця програма найбільш відома своєю простотою. Незважаючи на те, що програма не містить багато функцій, вона все ще має деякі з найважливіших функцій для усунення несправностей ваших мереж Wi-Fi.

Інформаційна панель дуже проста, і у вас є лише чотири варіанти на лівій стороні панелі:

 • Тест швидкості
 • Аналіз Wi-Fi
 • Сканування пристрою
 • Інформація про мій пристрій
  Розуміння власного шифрування та ключів (BYOE)

Додаток аналізує доступні поблизу мережі та визначає перевантаження. Мережні адміністратори можуть переглядати різні мережі, доступні поблизу пристрою, і порівнювати їх з точки зору часу безвідмовної роботи, потужності сигналу, діапазону та безпеки.

особливості:

 • Безкоштовна версія не містить реклами.
 • Адміністратори можуть отримати точне місцезнаходження своєї мережі Wi-Fi разом із широтою та довготою.
 • Адміністратори також можуть сканувати будь-яку кількість мереж.
 • Це допомагає виявити перешкоди в мережі або високі перешкоди сигналу.

Доступно в: Microsoft Store

Аналізатор Wi-Fi для Android

Цей дивовижний аналізатор Wi-Fi відомий усіма функціями, які повинен мати найкращий аналізатор Wi-Fi. Програма аналізатора Wi-Fi від AndroidUtils містить список усіх доступних мереж Wi-Fi у вигляді лінійного графіка.

Графік відображає поточний канал і силу сигналу на обох осях відповідно.

Адміністратори можуть вибрати, чи бажають вони відображати на інформаційній панелі канал 2,5 ГГц або 5 ГГц. Однак на інформаційній панелі мережі Wi-Fi відображаються у вигляді парабол.

Адміністратори можуть відновити або призупинити сканування в будь-який час. Вони також можуть переглядати минулі результати підключених мереж у вашому пристрої.

Програма аналізатора Wi-Fi перевіряє мережу з точки зору затримки, потужності сигналу, перекриття мереж, безпеки та швидкості з’єднання.

особливості:

 • Легко виявити повільні мережі Wi-Fi.
 • Чистий і чуйний інтерфейс користувача.
 • Адміністратори можуть переглядати дані про мережу та адаптер у додатку.
 • Оцінює найефективніші канали за шкалою від 1 до 10.

Доступно в магазині Google Play

Network Analyzer Pro

Network Analyzer Pro — один із найкращих інструментів перевірки Wi-Fi. Хоча програма має безкоштовну версію, більшість її функцій будуть доступні у версії Pro.

Він надає цінну інформацію про доступні мережі та забезпечує повну діагностику проблеми мережі.

Програма аналізатора Wi-Fi є найбільш корисною для виявлення сигналів Wi-Fi та з’єднань локальної мережі, доступних у певному діапазоні зон. Не забувайте, що він також показує з’єднання, які було встановлено через різні мережеві протоколи.

Цей надійний додаток також відображає такі показники, як потужність сигналу, перевантаженість каналу, пінг, traceroute і сканер портів.

Щоб розширити свої функції, Network Analyzer Pro також визначає країну аналізованого сервера та відображає кількість пінгів кожної мережі. Додаток має понад 100 тисяч завантажень і має рейтинг 4,6 у Play Store.

особливості:

 • Підтримує як IPv4, так і IPv6.
 • Регулярно оновлює інтерфейс.
 • Графічне зображення полегшує сортування.
 • Зручний і сучасний інтерфейс користувача.

Доступно в: Google Play Store і Apple Store

Заключні слова

Отже, це наш список програм Wi-Fi Analyzer для користувачів Android та iOS. Хоча більшість програм, якими ми поділилися, є безкоштовними, деякі з них мають певну ціну.

Однак ви отримаєте величезну кількість функцій і версію без реклами, якщо виберете платну версію.

Ці програми допоможуть усунути проблеми з мережами Wi-Fi, не звертаючись за допомогою до провайдера чи замінюючи маршрутизатор.

Далі ознайомтеся з найкращим програмним забезпеченням аналізатора Wi-Fi для мереж малого та середнього бізнесу.