8 найкращих програм VDI для розширення можливостей вашої віддаленої робочої сили

Categories:

Шукаєте найкраще програмне забезпечення VDI, яке дозволить віддаленим співробітникам отримати доступ до безпечної ОС Windows на ваших серверах? Спробуйте ці інструменти зараз!

Ви можете заощадити більше, підписавшись на керовану ІТ-інфраструктуру, а не налаштовуючи власні системи. Тут у справу входить VDI! Програмне забезпечення VDI дозволяє розмістити кілька операційних систем Windows у центрі обробки даних або на сервері, дозволяючи віддаленим працівникам отримувати доступ до бізнес-додатків із підтримуваних і схвалених пристроїв.

Це також дозволяє працівникам приносити власний пристрій (BYOD) на робоче місце або під час роботи вдома. Однак вибрати правильний інструмент VDI може бути непростим завданням, оскільки їх існує багато. Нижче наведено остаточний список найкращої та популярної інфраструктури віртуального робочого столу, яку ви повинні спробувати перед покупкою.

Що таке програмне забезпечення VDI?

Інфраструктура віртуального робочого столу або програмне забезпечення VDI дозволяє використовувати віртуальні машини для керування віртуальними робочими столами. Ці віртуальні робочі столи мають попередньо налаштований образ ОС і програм, які кінцеві користувачі можуть використовувати з будь-якого сумісного пристрою. За допомогою VDI центральний сервер розміщує середовища віртуального робочого столу та може бути розгорнутий на вимогу користувачів.

Навіщо вам програмне забезпечення VDI?

Програмні додатки VDI дозволяють отримати доступ до віртуального робочого столу з будь-якого віддаленого місця. Незалежно від того, де ви знаходитесь, ви можете легко отримати доступ до своїх файлів і програм за допомогою програмного забезпечення VDI. Це середовище також зберігає ваші дані на безпечному сервері. Таким чином, навіть у разі зламу пристрою кінцевої точки дані залишаються в безпеці.

У випадках, коли співробітники приносять свої власні пристрої, програмне забезпечення VDI забезпечує найкраще рішення. Це також заощаджує витрати вашого бізнесу, усуваючи необхідність купувати дороге обладнання.

Типи програмного забезпечення VDI

Постійний VDI

За допомогою цього програмного забезпечення кожен користувач отримує постійно зарезервований ресурс VDI. Таким чином, віртуальний робочий стіл, який ви використовуєте, може зберігати особисті параметри, такі як паролі та ярлики. Крім того, ви можете зберігати власні файли на робочому столі.

  Як використовувати Apple Pay на iPhone X

Ці додатки VDI пропонують можливості налаштування для кінцевих користувачів. Користувачі, яким потрібно працювати зі збереженими файлами, вважають постійний VDI дуже корисним. Крім того, управління цим робочим столом досить просте.

Непостійний VDI

Цей тип VDI підключає користувачів до загальних робочих столів, де не зберігаються персоналізовані зміни. Організації, де співробітникам не потрібно виконувати багато повторюваних завдань, зазвичай використовують цей VDI.

Оскільки воно не зберігає користувацькі налаштування між сеансами, це рішення є економічно ефективним. Також легко керувати цим середовищем, і компанії можуть витрачати менше на витрати на зберігання.

Обов’язкові функції для інструментів інфраструктури віртуального робочого столу (VDI).

Безпека

Рішення VDI повинні мати захищений сервер та інші корисні функції, такі як автентифікація, шифрування, авторизація та моніторинг.

Масштабованість

Потреби у вашому віртуальному середовищі можуть змінюватися з часом щодо кількості користувачів або встановленого програмного забезпечення. Тому вибирайте масштабовану та гнучку платформу VDI.

Ефективність

Програмне забезпечення VDI має підвищити ефективність вашої команди та бізнесу шляхом зменшення вимог до апаратного та програмного забезпечення, а також витрат.

Інтеграція

Рішення VDI, яке ви виберете, має безперешкодно інтегруватися з наявними програмами та ІТ-інфраструктурою.

Досвід користувача

Програмне забезпечення VDI, яке ви виберете, має запропонувати користувачам узгоджену та оперативну роботу.

Тепер подивіться на найкращі програми VDI, які ви можете вибрати для своєї віддаленої команди.

VMware Horizon

Завдяки VMware Horizon ви можете отримати розширений досвід цифрового робочого простору, оскільки це програмне забезпечення VDI надає віртуальні робочі столи та програми таємно й ефективно в будь-який час і в будь-якому місці. Її можна розгортати, керувати та контролювати в мультихмарних інфраструктурах через SaaS та хмарні консолі.

Використовуючи інфраструктуру VMware, ви можете безпечно отримувати доступ до корпоративних ресурсів із віддалених місць із наскрізною безпекою. Ви можете обрати цю хмарну платформу, яка пропонує необхідну відмовостійкість із гнучкими параметрами розгортання. Крім того, це допомагає вам зменшити витрати та, таким чином, покращити рентабельність інвестицій вашого бізнесу.

Ви отримаєте винятковий віддалений досвід завдяки настроюваним віртуальним робочим столам. Тут управління додатками досить просте; ви отримуєте видимість ефективності з дієвою статистикою.

Citrix VDI

Сучасній робочій силі потрібні сучасні рішення, позбавлені простоїв, затримок і неефективності. Ось чому вам потрібно вибрати Citrix VDI, який дозволяє легко розгортати віртуальні робочі столи та програми.

Він використовує технологію HDX, щоб забезпечити своїм користувачам найкращий досвід віртуальної програми та робочого столу. Навіть у разі високої затримки та втрати пакетів ви все одно отримуєте ідеальну графіку та зображення з цією платформою.

  Практикуйте свої навички SQL на цих 6 платформах кодування

Citrix VDI підвищує продуктивність ваших співробітників, одночасно захищаючи ваші програми та файли. Навіть якщо ви належите до високорегульованої галузі, це економічно ефективне рішення додасть вам більше гнучкості.

Нутанікс

Позбудьтеся традиційних ІТ-підходів і виберіть Nutanix для прискореного розгортання VDI. Програмне забезпечення забезпечує безпечний доступ до віртуальних робочих столів, програм і даних для користувача, а також чудову взаємодію з користувачем.

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) цього рішення поєднує віртуалізацію, обчислення, зберігання, безпеку та мережу. Це також дозволяє збільшувати масштаб вузлів і таким чином покращувати безпеку та функціональність мережі.

Оскільки ви використовуєте це рішення VDI, вам потрібно менше часу для входу на робочий стіл. Ви також можете розраховувати на більшу рентабельність інвестицій, оскільки це дає змогу уникнути додаткових витрат на віртуалізацію. Крім того, він підтримує провідних постачальників рішень VDI, включаючи VMware і Citrix.

flexVDI

Шукаєте приватне повноцінне рішення VDI, де можна запускати кілька ОС? flexVDI — ідеальний варіант для користувачів Windows і Linux. Це не тільки скорочує ваші витрати на ІТ, але й дозволяє вашим співробітникам працювати з будь-якої точки світу.

Це працює на протоколі з відкритим кодом, тому ви можете забути про використання власних протоколів. Він має рідні клієнти для кожної основної платформи, щоб забезпечити гнучку мобільність. Адміністратори отримують повний контроль над своїми документами, а користувачі отримують доступ до їх візуального представлення.

flexVDI є надзвичайно безпечним і забезпечує захист від шкідливих програм і вірусів. Тут користувачам пропонується використовувати централізоване зберігання даних і стратегії резервного копіювання. Крім того, платформа зручна для розробників і дозволяє використовувати JSON API.

Sangfor aDesk

Незалежно від того, чи шукаєте ви програмне забезпечення VDI для безпечних офісів, роботи з будь-якого місця, лікарень, студентських лабораторій і кол-центрів, Sangfor aDesk тут, щоб допомогти вам. За допомогою цього універсального рішення VDI компанії можуть без особливих зусиль перетворитися на середовище цифрового робочого простору.

Він може похвалитися простою архітектурою, яка дозволяє будь-якому ІТ-інженеру легко ефективно керувати та підтримувати свої ІТ-операції. Платформа співпрацює з Nvidia, щоб запропонувати своїм користувачам бездоганний досвід роботи на робочому столі навіть за умови доступу з віддаленого місця.

Крім того, Sangfor aDesk використовує наскрізні заходи безпеки, щоб захистити ваші дані від внутрішнього витоку даних, випадкової втрати даних і програм-вимагачів. Користувачі навіть отримують плавне відео за допомогою переспрямування HTML5.

  Найкращі мережі CPA для партнерів у 2023 році для максимальних виплат

Робоча точка

Workspot пропонує вам хмарне програмне забезпечення VDI для розгортання рішень VDI з усього світу протягом кількох днів. Якщо у вас є команда розподілених співробітників, офшорних підрядників і партнерів у численних проектах, цей інструмент VDI допоможе вам захистити інтелектуальну власність, зберігаючи високу продуктивність вашої робочої сили.

Виняткова продуктивність віртуальних комп’ютерів дозволяє вашій команді працювати однаково ефективно. Це також зменшує затримку для оптимальної продуктивності. Ця повна хмарна інфраструктура також пропонує необхідні заходи безпеки для безпеки даних.

Вибравши Workspot, ви можете спростити ІТ-процеси для адміністраторів. Крім глобальної наскрізної видимості та понад 99% надійності, це рішення пропонує можливість горизонтального масштабування.

один клік

Чи вважаєте ви неспокійним використання традиційних комп’ютерів? Чи бажаєте ви оптимізувати своє робоче місце, перетворивши його на віртуальне? Спробуйте oneclick, сучасне програмне забезпечення VDI, яке пропонує виділені віртуальні машини, які можна легко розгорнути без особливих витрат і складнощів.

Ця центральна хмарна служба пропонує вам функції повноцінної робочої станції ПК, до якої ви можете отримати доступ з будь-якого кінцевого пристрою, розташованого в будь-якій точці світу. Він поставляється з простою композицією, і ви можете налаштувати пристрої відповідно до своїх потреб. Якщо у вас є бізнес, що розвивається, це ідеальний варіант, оскільки його можна легко масштабувати.

Щоб використовувати oneclick, вам не потрібен професійний або технічний досвід. Його покрокові інструкції легко зрозумілі і можуть бути реалізовані без будь-яких труднощів.

vDesk.works

vDesk.works дозволяє розширити можливості ваших співробітників, які працюють у віддалених місцях. Це також усуває необхідність бути присутнім в офісі для доступу до необхідних програм і файлів. Це хмарне рішення VDI можна використовувати всюди без будь-яких дорогих ліцензій.

Це комплексне рішення VDI пропонує вам усе, що потрібно для продовження роботи вашого бізнесу. Він також має безпечне середовище хостингу з найновішими функціями безпеки та протоколами для ваших бізнес-даних. vDesk.works також працює на GPU, щоб запропонувати вам необхідну потужність і продуктивність.

Додаткові функції цієї платформи включають віддалену допомогу, відстеження сеансів, моніторинг журналів, вбудовані звіти та інтерактивну інформаційну панель.

Висновок

Тепер ви маєте чітке уявлення про технологію програмного забезпечення VDI та деякі найкращі інструменти чи постачальників послуг VDI, яким можна довіряти. Отримайте доступ до наведених вище інструментів VDI та попросіть пробні чи демонстраційні версії від постачальника послуг VDI. Якщо вам сподобався один, підпишіться!

Вам також може сподобатися цей посібник VDI для підприємств.