techukraine.net techukraine.net 8 найкращих програм Java для моніторингу для бізнесу [2023]

8 найкращих програм Java для моніторингу для бізнесу [2023]

| | 0 Comments| 8:59 AM
Categories:

Java — це дуже популярна, випробувана та перевірена мова об’єктно-орієнтованого програмування для створення корпоративних додатків, веб-додатків і мобільних додатків. Завдяки надійності, масштабованості та незалежності від платформи Java широко використовується для створення критично важливих систем у таких галузях, як фінанси, авіакосмічна сфера, охорона здоров’я, роздрібна торгівля та логістика.

Фактично, згідно Оракул, компанії, яка володіє Java, станом на 2016 рік 15 мільярдів пристроїв працювали на Java, а станом на 2017 рік було 38 мільярдів активних віртуальних машин Java (JVM) і 21 мільярд JVM, підключених до хмари. Віртуальна машина Java (JVM) — це середовище виконання, яке виконує програми Java.

Усе це вказує на той факт, що в будь-який момент часу відбуваються мільярди критично важливих бізнес-транзакцій, які працюють за допомогою програм Java. Таким чином, можливість відстежувати продуктивність програм Java є важливою для забезпечення високої продуктивності критичних програм Java. Це відомо як моніторинг Java.

Моніторинг Java відноситься до спостереження, вимірювання та аналізу продуктивності та поведінки програм Java. Це робиться за допомогою програмного забезпечення моніторингу Java для відстеження ключових показників JVM, щоб отримати повну видимість і розуміння працездатності, продуктивності та поведінки програми Java.

Важливість моніторингу Java

Моніторинг Java — це важливий процес, особливо для корпоративних програм Java, які є складними, обробляють великі обсяги даних і забезпечують критичні бізнес-транзакції. Очікується, що такі додатки будуть надійними та завжди працюватимуть оптимально.

Моніторинг Java забезпечує оптимізовану продуктивність і правильний розподіл ресурсів у програмах Java. Моніторинг надає поглиблену інформацію про те, як програма працює за різних умов, щоб визначити області покращення.

Така інформація також допомагає прийняти рішення щодо оптимального розподілу ресурсів для програми, щоб забезпечити доступність і належне використання необхідних ресурсів.

Моніторинг Java також дозволяє проактивно виявляти проблеми. Моніторингові рішення Java відстежують програму Java і надсилають сповіщення та звіти про проблеми, виявлені в програмі. Це дозволяє командам розробників вирішувати проблеми, перш ніж вони призведуть до серйозних проблем у програмі.

Моніторинг також може допомогти покращити стан безпеки програми Java, оскільки він може допомогти виявити незвичайну активність і потенційні порушення безпеки в програмі шляхом аналізу системних журналів і шаблонів у програмному забезпеченні.

Крім того, це може допомогти покращити досвід роботи користувача з програмою шляхом мінімізації простоїв, покращення часу відгуку та мінімізації помилок і помилок у програмі. Крім того, моніторинг Java допомагає підприємствам і організаціям заощадити кошти.

Метрики, які відстежуються в Java Monitoring

Деякі з ключових показників, які відстежуються під час моніторингу Java, включають:

Використання пам’яті

Для запуску коду потрібна пам’ять. У додатках на основі JVM область пам’яті, яка називається Heap memory, використовується для створення та зберігання об’єктів. Коли користувачі отримують доступ до програм і роблять запити, створюється більше об’єктів, збільшуючи обсяг використовуваної пам’яті купи.

Використання пам’яті купи також збільшується відносно обсягу даних, що обробляються. Після завершення обробки та обробки запитів об’єкти, створені під час цих операцій, слід очистити, щоб створити простір для створення нових об’єктів.

Якщо цього не зробити, це вказує на витік пам’яті. Якщо в пам’яті купи немає місця для створення додаткових об’єктів, виникає помилка OutOfMemory, яка може зупинити JVM і призвести до збою програми.

Необхідно відстежувати використання пам’яті, особливо пам’яті купи, щоб виявити витоки пам’яті та помилки, такі як помилки OutOfMemory.

Вивіз сміття

Очищення об’єктів, на які немає посилань або більше не потрібних, із пам’яті купи виконується за допомогою збирання сміття, операції, яка виконується JVM. Збірка сміття є ресурсомістким процесом, який також призупиняє виконання програми до її завершення.

  Чому Wi-Fi використовує ту ж частоту, що і мікрохвильові печі?

Якщо збирання сміття відбувається занадто часто або цикл збирання сміття триває надто довго, це вплине на продуктивність програми, зокрема на її швидкість реагування. Це також впливає на загальну продуктивність JVM, тому важливо відстежувати, як часто відбувається збирання сміття та скільки часу це займає.

Потоки JVM

Програми Java працюють і обробляють запити користувачів за допомогою потоків. Так само, як операційні системи виконують операції за допомогою процесів, JVM робить те саме за допомогою потоків.

Коли є забагато активних потоків, буде потрібно більше ресурсів, таких як використання процесора та використання пам’яті. Якщо у вашій програмі забагато потоків, ваша програма та сервер працюватимуть повільно та затримуватимуться через інтенсивне використання ресурсів великою кількістю потоків.

Велика кількість активних потоків також може свідчити про те, що серверна частина вашої програми не працює. Однак важливо мати достатньо потоків для обробки запитів користувачів. Якщо потоків недостатньо, час відповіді вашої програми збільшується.

Тому важливо стежити за кількістю активних потоків, щоб забезпечити оптимальну продуктивність програми в будь-який час.

Коли справа доходить до моніторингу цих ключових показників у вашій програмі Java, існує ряд інструментів, які дозволять вам контролювати та забезпечувати високу продуктивність вашої програми. Деякі чудові інструменти для цього включають:

Менеджер програм ManageEngine

Менеджер програм ManageEngine це багатофункціональний інструмент моніторингу Java, який використовується такими компаніями, як Airbus, Graincorp і Costco.

Менеджер додатків ManageEngine надає вам інструмент, який дозволяє відстежувати та вирішувати проблеми з продуктивністю додатків Java, отримувати глибоку інформацію про сервери додатків Java, відстежувати працездатність і продуктивність JVM і розширень керування Java (JMX), а також допомагати вам у вирішенні помилок. управління та звітність.

Моніторинг JVM менеджера додатків ManageEngine надає інформацію в режимі реального часу про використання пам’яті купи та поза нею, а також докладні відомості про потоки та дозволяє відстежувати збір сміття Java, гарантуючи, що це не впливає на швидкість реагування вашої програми.

Нарешті, менеджер додатків ManageEngine дозволяє оптимізувати продуктивність серверів додатків на основі Java шляхом відстеження критично важливих ключових показників продуктивності, таких як паралелізм, показники пам’яті, показники JDBC, JVM і JMS.

Сервер і монітор програм SolarWinds

SolarWinds® Server & Application Monitor (SAM) це універсальний інструмент, який спеціально розроблений для моніторингу, покращення та оптимізації продуктивності серверів додатків Java, у свою чергу покращуючи продуктивність додатків Java.

Сервер додатків Java — це віртуальна машина Java, яка забезпечує середовище для запуску корпоративних або користувальницьких програм на основі Java. SAM дозволяє контролювати сервери як на апаратному, так і на програмному рівнях і надсилає сповіщення про виявлені проблеми, щоб їх можна було вирішити, перш ніж вони призведуть до серйозних проблем.

Оскільки організації часто використовують сервери додатків Java від кількох постачальників, SAM дозволяє користувачам легко контролювати сервери від кількох постачальників за допомогою одного інтерфейсу. Для цього він надає шаблони та функції, які можна налаштувати, що дозволяє користувачам мати повний контроль над тим, що вони хочуть бачити на своїх серверах і як вони хочуть це бачити.

  Як визначити, чи хтось прочитав ваше повідомлення на LinkedIn

Використовуючи SAM, користувачі можуть контролювати показники сервера додатків Java, такі як розмір і використання пам’яті купи та некупи, збір сміття, бази даних і продуктивність програм Java, що працюють на сервері. Це також дозволяє користувачам стежити за паралелізмом на додаток до моніторингу продуктивності веб-додатків Java.

Новий Relic Quickstart

Новий Relic Quickstart for Java — це інструмент моніторингу Java, який містить інтуїтивно зрозумілу, естетичну та зручну інформаційну панель, на якій відображаються ключові показники додатків Java. Інформаційна панель показує середнє використання ЦП, використану купу пам’яті, час ЦП для збирання сміття та 5 найповільніших транзакцій, серед інших деталей.

New Relic постачається з агентом Java, який відстежує бази даних, сервери програм і системи черги повідомлень. Це також дозволяє спостерігати на рівні JVM, таким чином надаючи інформацію про транзакції, HTTP-сеанси та дані пулу потоків.

Агент Java також дозволяє вам відстежувати потоки запитів через розподілені системи, щоб ви могли легко визначити точки збою та завчасно запобігати простоям. Агент також підтримує спеціальні інструменти для додаткових фреймворків і бібліотек Java, які можна використовувати з програмами.

Через інформаційну панель користувачі отримують візуальне відображення продуктивності програми Java. New Relics також надає чотири сповіщення: високе використання ЦП, помилки транзакцій, середня тривалість транзакції та середнє використання пам’яті купи. Ці сповіщення можна використовувати для виявлення та звітування про зміни в ключових показниках продуктивності програми Java.

AppDynamics

Cisco AppDynamics Інструменти моніторингу Java — це безкоштовний набір інструментів для моніторингу Java. AppDynamics підтримує всі JVM і сервери додатків з Java 1.5 і вище. Він також пропонує повну підтримку інфраструктури та протоколів, щоб надати користувачам повну видимість своїх програм Java.

AppDynamics додає контекст вашої програми під час перегляду показників JVM, а також дозволяє відстежувати ефективність бізнес-транзакцій і пов’язаного коду, коли JVM вашої програми працює в робочому стані. Це на додаток до надання настроюваних сповіщень про проблеми, які виникають у програмі.

AppDynamics дозволяє відстежувати час відповіді, рівень обслуговування та пропускну здатність бізнес-транзакцій. Він також підтримує деталізацію до виконання коду транзакцій у вашій програмі Java.

Якщо ви виявите повільні запити або транзакції у своїй програмі, AppDynamics одним клацанням миші надасть вам перегляд повного стека виконання коду. Це дозволяє вам легко визначити, де було витрачено час на вашу JVM і код, таким чином допомагаючи усунути вузькі місця продуктивності в програмах Java.

Datadog

Datadog пропонує інструменти моніторингу Java, спрямовані на забезпечення єдиної платформи, де користувачі можуть отримати повну видимість Java-додатків, ніколи не пропускати критичних, а також можуть виправляти та оптимізувати свої Java-додатки аж до рядка коду, особливо в розподілених системах.

Datadog забезпечує наскрізний моніторинг Java у режимі реального часу, що дозволяє аналізувати кожен запит і знаходити шляхи оптимізації продуктивності вашої програми. Він також забезпечує успішне розгортання кожної версії коду Java і дозволяє відстежувати залежності та працездатність служб Java.

Інша ключова пропозиція Datadog зосереджена навколо усунення несправностей і оптимізації програм. Datadogs дозволяє контролювати служби Java аж до рядка коду, щоб зменшити помилки, оптимізувати споживання ресурсів і зменшити вузькі місця затримки в службах Java.

Найкраще те, що Datadog дозволяє вам створювати інформаційні панелі, які поєднують різні показники, що відстежуються Datadog, таким чином забезпечуючи легкий огляд продуктивності вашої програми.

Dynatrace

Dynatrace це надійний і багатофункціональний інструмент моніторингу Java, який використовується такими компаніями, як Dell, SAP і Kroger, і підтримує всі поширені фреймворки Java. Dynatrace дозволяє відстежувати JVM, сервери, програми Java та запити до бази даних у режимі реального часу, щоб підвищити продуктивність вашого коду Java.

  Alexa, чому співробітники дивляться на мої дані?

Щоб зрозуміти продуктивність ваших програм, Dynatrace надає ключові відомості про продуктивність Java, такі як показники JVM, збір сміття, пам’ять, керована Java, зайняті та неактивні потоки, а також розмір веб-запиту та відповіді тощо.

Щоб уникнути роздутих інформаційних панелей, Dynatrace надає огляд того, що вам потрібно знати про ваші програми Java, а потім надає можливість глибше заглибитися в кожен показник і транзакцію та отримати більше деталей.

Dynatrace також автоматично виявляє та діагностує проблеми та вказує вам на першопричину проблеми до того, як це вплине на кінцевих користувачів. Це також дозволяє легко знаходити та вирішувати проблеми продуктивності та вузькі місця у вашій програмі. Dynatrace містить багато функцій, і це, безперечно, інструмент, на який варто звернути увагу.

Сайт 24×7

Сайт 24×7 пропонує інструменти моніторингу Java, які відстежують ключові показники JVM на різних платформах і усувають помилки для оптимізації роботи кінцевого користувача. Він дозволяє в режимі реального часу відстежувати продуктивність додатків Java, переглядати повільні SQL-запити та розподілені траси, а також пропонує користувачам сповіщення про збої в роботі їхніх додатків на основі штучного інтелекту.

За допомогою Site24x7 ви можете контролювати показники JVM, такі як підрахунок використання ЦП, використання пам’яті, збір сміття та підсумок потоків. Крім того, ви можете налаштувати сповіщення, коли виникає проблема з будь-яким із показників.

Крім того, розробники можуть легко відстежувати повільні методи та функції у своєму коді та оцінювати виклики бази даних, щоб знати, які таблиці бази даних найчастіше відвідують, найбільш завантажені таблиці та найбільш виконані транзакції бази даних із часом відповіді.

Site24x7 також пропонує унікальну функцію, за допомогою якої ви можете відстежувати продуктивність певних функцій або модулів у вашій програмі та фонові транзакції, такі як планувальники та обслуговування.

SolarWinds AppOptics

SolarWinds AppOptics це інструмент моніторингу Java, який дозволяє легко виявляти вузькі місця продуктивності в програмах і серверах Java і створювати високопродуктивні програми Java. AppOptics автоматично виконує інструментарій, щоб спростити процес моніторингу Java для користувачів.

SolarWinds AppOptics також може відстежувати запити програм за допомогою розподіленого трасування, щоб знаходити недоліки в тому, як транзакції відбуваються в програмі.

Це також може допомогти виявити області, які спричиняють затримку продуктивності. Крім того, цей інструмент може виконувати профілювання коду в реальному часі, щоб допомогти вам визначити проблеми у вашій програмі Java аж до рядка коду, який викликає проблеми.

AppOptics можна інтегрувати з іншими інструментами SolarWinds, такими як Pingdom і Loggly, щоб створити більш комплексний інструмент із підтримкою моніторингу додатків у реальному часі.

Висновок

Моніторинг Java є важливим процесом у будь-якій програмі Java. Щоб забезпечити високу продуктивність вашої програми Java, кращу безпеку, менше помилок, швидкий час відгуку та майже повну відсутність простоїв, подумайте про використання інструментів моніторингу Java, про які йдеться в цій статті.

Це не лише покращить вашу програму, але й заощадить гроші вашого бізнесу та зробить ваших клієнтів і користувачів щасливішими.

Ви також можете дослідити найкращі інструменти моніторингу JBoss.