8 найкращих програм факсу для iPhone у 2022 році

Categories:

Надсилайте факс у дорозі, не використовуючи факс, просто використовуючи свій iPhone або iPad за допомогою цих найкращих програм для факсу.

У епоху цифрових технологій, де електронна пошта, WhatsApp і хмарне сховище об’єктів є популярними каналами для обміну файлами, деяким компаніям все одно потрібні фізичні документи. Одним із найкращих способів обміну фізичними діловими або професійними документами є економічно ефективний факс.

Навіщо вам купувати та обслуговувати факс, якщо для цього можна використовувати свій iPhone або iPad? Це правильно! За допомогою програм факсу для iPhone, описаних у цій статті, ви можете надсилати факси по всьому світу.

Більше того, вам не потрібно особисто перевіряти ці додатки та марнувати час. Нижче ми переглянули та профілювали програми разом із їхніми найкращими характеристиками, функціями та зручностями використання. Читайте далі, щоб дізнатися більше!

Навіщо нам потрібні програми для факсів у 2022 році?

Епізодичне використання факсу

Якщо ви користуєтеся факсом кілька днів на місяць, краще перейти на додаток для факсів. Володіння та обслуговування факсу не буде рентабельним.

Ділові поїздки

Як власник або керівник компанії, якщо ви багато подорожуєте, щоб зустрітися з клієнтами або відвідувати маркетингові заходи, ви знайдете програми факсу дуже корисними.

Ви можете надсилати важливі контракти та бізнес-документи своїй команді або клієнтам просто за допомогою iPhone, служби факсу та програми факсу.

Необхідність факсиміле

У деяких бізнес-заходах вам може знадобитися підписати друкований документ і надіслати його як фізичну копію одержувачу. Ви можете зробити це без зусиль за допомогою програми факсу.

Економія коштів

Факси — дорогі пристрої. Крім того, компанії може знадобитися придбати кілька факсів для різних відділів або філій. Натомість факс із мобільного телефону доступний. Вам просто потрібна послуга факсу та додаток для факсів, і все готово.

Інформаційна безпека

Програми для факсів дуже безпечні та оснащені такими стандартами, як HIPAA, GLBA, 256-бітне шифрування тощо. Тому для надсилання фізичних копій дуже конфіденційних ділових документів завжди потрібно використовувати програму факсу.

Зручне використання

Ви можете використовувати факс будь-де, де є підключення до Інтернету. Немає необхідності залишати свій стіл і чекати в черзі до факсу.

Як вибрати правильну програму факсу для iPhone

Вибір відповідного додатка для факсу – завдання не з легких. Ось що варто враховувати:

 • Виберіть програму, яка пропонує найкращу економію сторінки для надсилання факсів.
 • Скористайтеся програмою, яка пропонує індивідуальні ціни для ваших потреб у факсі.
 • Якщо вам потрібні безкоштовні номери факсів для вашого бізнесу, вам потрібно шукати цю послугу в програмі для факсів, перш ніж її купувати.
 • Деякі програми для факсів дозволяють призначати різні номери факсів для різних груп, відділів або співробітників. Враховуйте також цю функцію.
 • Шукайте тарифний план, який відповідає прибуткам вашого бізнесу. Наприклад, щомісяця, щороку, на сторінку, на факс тощо.
 • Додаток для факсів, який ви купуєте, має мати різні канали обслуговування клієнтів, якщо вам знадобиться допомога чи усунення несправностей із додатком.
 • Будьте розумним споживачем і виберіть додаток для факсів, який пропонує безкоштовний пробний період. Це дозволить вам оцінити всі функції, функції та послуги програми перед покупкою.
 • Уважно вивчіть тарифний план програми для факсів на предмет перевищення ліміту використання та комісій. Деякі програми можуть стягувати з вас велику плату, якщо ви перевищите ліміт використання.
  Як вийти з усіх пристроїв у програмі STARZ

Ми розглянули всі наведені вище ідеї та відповідно окреслили деякі з найкращих програм для роботи з факсом для iPhone у цій статті.

Функції, на які варто звернути увагу в програмі для факсів iPhone

Шукайте такі функції та функції в додатку для надсилання документів факсом:

 • Інтерфейс користувача (UI) має бути інтуїтивно зрозумілим, сучасним і чистим.
 • Інтерфейс користувача не повинен вимагати особливих технічних знань для роботи програми. Він має бути сумісним з людьми з усіх професій.
 • Деякі програми для факсів для iPhone також мають сумісність із різними пристроями. Наприклад, ви можете використовувати програму на iPad, Android, ПК тощо. Шукайте такі варіанти.
 • Ідеальний додаток для факсів також пропонує опцію хмарного сховища, де ви можете зберігати всі вхідні та вихідні факсимільні документи.
 • Ви повинні вибрати програму факсу, яка дозволяє зручно підключатися до домашнього чи офісного програмного забезпечення для керування друком для цілей друку.
 • Додаток для факсів повинен запропонувати інтеграцію з такими бізнес-додатками, як Smartsheet, Zoho, Freshsales, Freshworks тощо.
 • Алгоритм програми для факсів повинен мати шифрування та стандарти HIPAA для захисту комерційної таємниці.

Тепер ознайомтеся з низкою програм для факсу нижче. Ці програми безперебійно працюють на iPhone і пропонують доступні плани надсилання та отримання факсів за допомогою мобільного телефону.

Факс.Плюс

Завдяки таким функціям, як надійність, сумісність і простота використання, Fax.Plus є одним із популярних безкоштовних постачальників послуг факсу. Ви можете використовувати його на різних платформах, не турбуючись про безпеку даних. Ця програма має сучасний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача, який відповідає потребам нового покоління користувачів.

Завантажте цю програму на свій iPhone і використовуйте вбудований сканер для сканування документів. Тепер додайте номер факсу одержувача, щоб надіслати цей документ як факс. Якщо ви хочете прикріпити документи зі сховища телефону або iCloud Drive, ви також можете це зробити.

Це дозволяє безперешкодно надсилати та отримувати місцеві та міжнародні факси. Щоб забезпечити безпеку даних, він пропонує функції шифрування даних (AES, SSL, TLS), щоб захистити їх під час передачі та в спокої. Додаток і сервіс Fax.Plus також відповідають найвищим нормам і сертифікатам, таким як GDPR, HIPAA, ISO 27001, SOC 2 і CCPA.

Базовий план цієї програми починається від 4,99 доларів США, однак вибір бізнес-плану коштуватиме лише 14,99 доларів США за 800 сторінок факсу на місяць.

Завантажити: Fax.Plus на iPhone

eFax

Ви все ще шукаєте постачальника послуг факсу для надсилання факсів? Настав час продовжити темп часу та перейти на програму eFax. Його використання означає, що ви зможете надсилати та отримувати факси прямо зі свого телефону в дорозі.

Ви також можете додати свій електронний підпис до онлайн-факсу. Користувачі можуть вибрати між місцевим, міжнародним або безкоштовним номером факсу. Він також миттєво повідомляє вас про отримання факсу.

Він підтримує PDF, JPEG, Excel, Word, PPT, TIFF, BMP та багато інших форматів файлів для надсилання факсом у понад 200 країн. Ви також можете завантажити файли з Google Drive, Box або Dropbox для використання.

  5 хмарних сканерів вразливостей, готових для корпоративного використання, для AWS, GCP, Azure тощо

Професійний план цієї програми коштує 18,95 доларів на місяць за надсилання та отримання 200 сторінок окремо.

Завантажити: eFax на iPhone

iFax

iFax — це програма для надсилання факсів на кілька пристроїв, яку можна використовувати на пристроях iPhone, iPad, веб-браузерах, Windows, macOS і Android. Він синхронізує всі факсимільні документи в Інтернеті, щоб ви могли отримати доступ до всіх ділових документів з будь-якого місця.

Його функція безпеки еквівалентна безпеці бізнес-даних корпоративного рівня. Наприклад, програма захищає дані під час передавання та зберігання за допомогою 256-бітного шифрування AES. Шифрування є наскрізним, тому лише відправник і одержувач знають дані. Ніхто не може перехопити інформацію між ними. Не кажучи вже про те, що він також відповідає вимогам GLBA та HIPAA.

Додаток доступний безкоштовно для п’яти сторінок на місяць без спеціального номера факсу. Підходить для особистого використання. Але для бізнесу ви можете заплатити 25,00 доларів США на місяць із щорічним виставленням рахунків за всі функції, такі як оптичне розпізнавання тексту з факсу в текст, Dropbox, факс електронною поштою, інтеграція Zapier тощо.

Завантажити: iFax на iPhone

Мунікоріг

Тепер вам не потрібен важкий факсовий апарат у вашому офісі, щоб надсилати й отримувати факси. Використовуйте Municorn для надсилання та отримання факсів з iPhone. Розширені функції сканування документів і обробки зображень роблять цю програму унікальною.

Ви можете надсилати факси з понад 90 країн із максимально можливою якістю документів. Крім того, можна попередньо переглянути документи перед надсиланням факсом і додати кілька документів в один факс. Оскільки ця програма надає вам спеціальний номер для отримання факсів, ви можете отримувати факси в будь-якій точці світу.

Хоча ця програма доступна безкоштовно в App Store, вам потрібно робити покупки в програмі для необмеженої кількості факсів. За ціною 5,99 доларів ви можете отримати необмежену кількість послуг факсу протягом одного тижня.

Завантажити: Municorn на iPhone

FaxFile

FaxFile є ідеальним варіантом для місцевих і міжнародних факсів, якщо ви віддаєте перевагу планам «оплата за факс» або «оплата за використання». Крім того, цей додаток має бути вашим вибором, якщо ви віддаєте перевагу конфіденційності даних. Вам не потрібно створювати обліковий запис або підписуватися на плани, повідомляючи дані кредитної картки.

Просто встановіть програму, виберіть файл для надсилання факсом, купіть кредити та надішліть факс. Це так просто! Кілька помітних особливостей:

 • Надішліть факс на безкоштовні номери.
 • Надішліть багато факсів багатьом одержувачам за один раз.
 • Розміщується в США.
 • Ви можете надсилати PDF, Word, JPG, PNG тощо як факсовий документ.
 • Ви також можете знімати зображення з фізичних документів або програм і надсилати їх факсом.

Він має кредитну систему використання. Ви можете придбати кредити від 50 до 600 за ціною від 2,99 до 19,99 доларів відповідно. Потім перевірте кредитні вимоги для адресата факсу та використайте кредити для надсилання факсу.

Завантажити: FaxFile на iPhone

FaxBurner

Використовуючи FaxBurner, ви можете почати надсилати факси за 30 секунд. Цей додаток для факсів для iPhone без реклами дозволяє надсилати факси зі своєї електронної пошти.

Інші основні функції цієї програми включають додавання цифрових підписів до факсів, архівування факсів і створення багатосторінкових факсів із фотографій. Його зрозумілий інтерфейс полегшує навігацію та забезпечує повну ефективність роботи.

  Як прив’язувати зображення до тексту в PowerPoint

Безкоштовний план програми FaxBurner надасть вам одноразовий номер факсу та 25 вхідних сторінок на місяць. Однак ви можете отримати професійний план за 12,95 доларів США на місяць за постійний номер факсу.

Завантажити: FaxBurner на iPhone

Маленький факс

Якщо у вас є Tiny Fax на вашому iPhone або iPad, ви можете забути про факсимільні апарати чи факс-магазини. Вам просто потрібно придбати кредити на факс або підписатися на необмежений план факсу, щоб надсилати факси по всьому світу. Вам також потрібно заплатити номінальну плату за отримання факсів на вашому iPhone і друк за допомогою принтера, якщо ви хочете повністю відмовитися від факсів, які вистарчували рік.

Його відомі функції факсу:

 • Надішліть факсом групу сторінок або одну сторінку, дотримуючись прямих кроків
 • Служба факсів охоплює понад 50 країн
 • Сповіщення програми та електронної пошти про вхідні та вихідні факси
 • Безкоштовні обкладинки для факсів
 • Зберігайте надіслані та отримані факсимільні документи в iCloud Drive, Google Drive, Dropbox, Box тощо.

Його цінова політика включає три плани: кредити на факс, необмежений факс і отримання факсу. Платіжні плани починаються від 2,99 доларів США та можуть доходити до 79,99 доларів США. Усе це покупки через додаток.

Завантажити: Tiny Fax на iPhone

MyFax

Чи знаєте ви, що можете перетворити свій iPhone на бізнес-факс? Це вірно. Використовуйте додаток MyFax і починайте надсилати та отримувати факси зі свого смартфона в будь-який час і в будь-якому місці.

Це дозволяє вам насолоджуватися всіма функціями бізнес-факсу, які може надати вам складний факс. За допомогою цієї програми користувачі можуть вкладати понад 150 типів файлів до своїх факсів. До типів файлів належать електронні таблиці Word, PDF і Excel.

Крім того, один факс підтримує до 10 файлів для вкладення. Отже, вам не потрібно надсилати більше ніж один факс, якщо вам потрібно надіслати комусь кілька файлів. Також не потрібно сканувати документ, щоб надіслати його як факс. Ви можете сфотографувати документ і прикріпити його до факсу.

Коли ви використовуєте програму MyFax, вам не потрібно турбуватися про конфіденційність і безпеку отримання конфіденційних і конфіденційних факсів через загальнодоступний факс. Оскільки ви отримуєте ці факси у свою скриньку електронної пошти, ніхто інший не має до них доступу.

Ви можете вибрати будь-який із планів передплати. Для особистого користування ви можете вибрати домашній план, який коштує 10,00 доларів США на місяць, щоб надсилати та отримувати 100 сторінок факсу окремо.

Завантажити: MyFax на iPhone

Підведенню

Ви можете використовувати вищезазначені програми факсу для своїх сумісних пристроїв iOS. Це найкращі програми для факсу з найпопулярніших в Apple Store. Спробуйте деякі з них і виберіть той, який відповідає вашим вимогам.

Вас також можуть зацікавити ці онлайн-послуги факсу для найкращої продуктивності, зручності та економії.