8 найкращих програм зворотного відліку, які допоможуть вам спланувати важливу подію

Зніміть стрес від запам’ятовування всіх майбутніх подій із вашої голови за допомогою програми зворотного відліку.

У вас довгий список майбутніх подій? Тоді вашого мозку не вистачить, щоб запам’ятати всі важливі дати та дні, що залишилися до цих подій. Якщо ви спробуєте це зробити, ви, ймовірно, пропустите якусь важливу подію. Ці дати можуть включати ваші важливі зустрічі, розклад, сімейні події, семінари тощо.

Ви точно не захочете їх пропустити. Крім того, до цих подій може знадобитися кілька видів підготовки. Нехай це буде підготовка ваших презентацій і доповідей, лекцій, організація заходів для вечірки і т.д. Але якщо ви не враховуєте дні, що залишилися до того чи іншого заходу, ви не зможете провести ідеальну підготовку.

Завдяки додаткам зворотного відліку, які не розчарують вас у таких подіях.

Що таке програма зворотного відліку?

Програма зворотного відліку — ідеальний інструмент, який допомагає відстежувати кількість днів, годин або хвилин, що залишилися до певної події.

Незалежно від того, чи у вас важливий іспит, важливий день народження чи будь-який офіційний розклад, це допоможе вам згадати все без стресу.

Як програма зворотного відліку допомагає?

Окрім підрахунку кількості днів, що залишилися до будь-якої події, ці програми також мають функції для додавання завдань і нагадувань. Ви можете створити список завдань, які ви хочете виконати, пов’язані з плануванням певної події. Це допоможе вам бути організованим і ніколи не пропускати нічого важливого, щоб зробити цю подію ще більш особливою.

Наприклад, якщо у вас незабаром важливий день народження, ви можете створити нагадування або завдання на кшталт «перевірити місце проведення святкування дня народження». Так само ви можете пов’язати всі свої важливі справи з певною подією.

Таким чином, ці програми зворотного відліку дозволяють ідеально планувати свої події, незалежно від того, наскільки ви зайняті.

Є велика кількість програм зворотного відліку, доступних для завантаження в Інтернеті. Тут ми ділимося списком найкращих програм зворотного відліку, які можуть допомогти вам найкращим чином.

Зворотний відлік подій – додаток Календар

Event Countdown — безкоштовна та проста програма для пристроїв iOS. Він оснащений таймером зворотного відліку, нагадуваннями про важливі події та календарем. Завдяки цьому ви можете відраховувати час до днів народження, вечірок, свят, Різдва, Дня подяки, весілля, випускного та багато іншого.

Це дозволяє зберігати дати всіх подій в одному місці. Ви можете створювати необмежену кількість подій і відраховувати роки, дні, години, хвилини та навіть секунди для події.

Ви можете додати кольору своїм подіям і вибрати з 450 різних значків. Це дозволяє вам ділитися своїми подіями в різних соціальних мережах, таких як Whatsapp, Facebook, Twitter тощо.

Він надсилає вам основні сповіщення як нагадування про події. Ви також можете спробувати його преміум-версію, щоб не переглядати рекламу.

Нагадування та зворотній відлік

Нагадування та зворотній відлік — це все-в-одному, але досить просте рішення для нагадування про подію та списку справ. Він нагадує вам про важливі події, дні, розклади та пов’язані з ними завдання. Завдяки цьому ви ніколи не зможете пропустити жодну важливу справу.

Це дозволяє встановити кілька нагадувань і підрахувати їх у режимі реального часу. Ви можете вибрати одну з одиниць часу для зворотного відліку подій. Це дозволяє сортувати записи за датою, іменем або спеціальним станом. Ви можете вибрати з кількох піктограм і призначити їх своїм подіям.

Він має багато користувальницьких параметрів налаштувань, таких як окремі фони, шрифт, формати дати й часу тощо. Ви також можете використовувати цю програму як будильник.

DayCount: відстеження звичок

DayCount допоможе вам запам’ятати всі майбутні події. Він дозволяє рахувати роки, дні, хвилини, години та секунди до важливої ​​дати. Завдяки цьому ви можете створювати резервні копії всіх своїх подій і відстежувати їх на всіх своїх пристроях iOS. Він дозволяє створювати власні віджети та застосовувати унікальні шрифти, фільтри, текстури тощо.

Ви також можете сортувати свої події на основі спеціальних категорій. Ця програма пропонує вам щоденні сповіщення про ваші 5 найкращих подій. Тут ви також можете зберегти місце розташування та отримати маршрути через Google Maps або Apple Maps. Ви можете додавати примітки до всіх своїх подій.

Зворотний відлік до будь-чого

Зворотний відлік до будь-чого дозволяє створювати події зворотного відліку та налаштовувати їх за допомогою чудових значків і кольорів. Він також має кілька вбудованих зворотнього відліку, які можна використовувати для швидкого створення. Доступно близько 220 значків, що робить налаштування зворотного відліку повним задоволенням.

Це дає вам швидке та просте посилання, щоб поділитися подією зворотного відліку з будь-ким. Змінюючи одиниці часу, ви можете налаштувати формат так, як вам хотілося б відображати зворотний відлік подій.

Зворотний відлік+

Countdown+ — це чудова програма, яка дозволяє вести зворотний відлік до будь-яких подій, зокрема днів народження, ювілеїв, відпусток тощо. Ця програма містить чудові віджети, які можуть додавати персоналізовані фони та зображення.

Зворотний відлік дозволяє дізнатися час до або від будь-якої події в роках, тижнях, місяцях, даних, хвилинах, годинах і секундах.

Ви можете скористатися його функцією розумного нагадування та активувати часті сповіщення, коли наближається особливий день. Він також поставляється з календарем зворотного відліку для різних днів народження та подій у Facebook.

Ви можете налаштувати зворотний відлік, щоб ваші майбутні події відображалися безпосередньо на головному екрані. Це дозволяє ділитися подіями в соціальних мережах.

Зірка зворотного відліку

Зірка зворотного відліку веде зворотний відлік до всіх ваших майбутніх подій. Будь то відпустка, день народження, весілля, концерт, спортивна подія тощо, він може нагадати вам про все.

Це дозволяє додавати ваші події та налаштовувати їх за допомогою ваших персоналізованих фотографій або шпалер. Ви можете встановити час для всіх ваших подій. За допомогою цієї програми ви можете легко налаштувати одиниці часу події. Він поставляється з 15 різними шпалерами. Ви можете поділитися своєю подією електронною поштою, повідомленням або в соціальних мережах.

Великі дні – Зворотний відлік подій

Big Days пропонує легку програму зворотного відліку подій, яка працює просто, але швидко. Це дозволяє відстежувати дні, що залишилися або минули до або після події. Ви можете налаштувати його своїми зображеннями або шукати нові. Це може допомогти вам створити унікальний сигнал для кожної окремої події.

Ця програма працює на пристроях iPad, iPhone, iPod і Android. Це дозволяє вибрати улюблену подію та відобразити її на екрані запуску. Ви можете зручно перетягувати зворотний відлік куди завгодно.

Виберіть стиль шрифту, який ви бажаєте застосувати. Ви також можете ділитися своїми подіями на різних порталах соціальних мереж, таких як Facebook, Instagram і Twitter.

Ви можете завантажити програму з Google Play Store і App Store.

Ця програма «Зворотний відлік: віджет і таймер» дозволяє весело та захоплююче відраховувати всі ваші особливі події. Це дає змогу вибрати одиницю зворотного відліку за вашим вибором, як-от місяці, роки, дні, хвилини, секунди або удари серця.

Він пропонує вам динамічний віджет, який дозволяє вибирати власні фрази. Ви можете налаштувати стиль шрифту та встановити власну музику для кожного зворотного відліку.

Це дозволяє вам ділитися зворотним відліком у режимі реального часу в соціальних мережах, таких як Facebook, Twitter, Instagram тощо. Ця програма працює як в альбомній, так і в портретній орієнтації. Ви також можете переглядати популярні зворотні відліки навколо вас і зберігати їх у своєму списку нагадувань.

Ця програма зворотного відліку доступна як для пристроїв Android, так і для iOS.

Заключні слова

Отже, якщо вам важко запам’ятати майбутні події та пов’язані з ними списки справ, ці програми можуть допомогти. Спробуйте будь-який із них відповідно до свого пристрою та подивіться, як ви отримуватимете сповіщення та організовуватимете всі свої події.

Далі ви можете ознайомитися з найкращими додатками для ігор з алкоголем для вашої наступної домашньої вечірки.