8 найкращих програм для Android, які допоможуть орієнтуватися людям із вадами зору

Categories:

Ніхто не може собі уявити, як це боляче, коли ти залежиш від інших навіть у незначних завданнях, таких як пошук твоїх речей, ідентифікація речей тощо.

Люди з вадами зору страждають від цього болю кожну секунду дня і кожен день свого життя, тому що вони можуть не мати нікого з собою цілий день.

Можливо, є люди з вадами зору, які виживають у цьому світі поодинці. І ця самотність може зробити їх життя набагато складнішим.

З розвитком технологій наше повсякденне життя стає досить зручним. Усі користуються перевагами цієї еволюції технологій, і ніхто не може уявити, щоб залишатися відстороненим від цього.

Найприємніше те, що технології намагалися охопити майже всі категорії людського життя. Сюди також входять люди з вадами зору. Є багато програм для незрячих, які допомагають їм виконувати повсякденні завдання.

Тож незалежно від того, є з вами кохана людина чи ні, ви можете впевнено працювати та бродити.

Як допоміжні програми можуть допомогти подолати візуальні проблеми?

  • Ці програми можуть допомогти вам орієнтуватися на вулиці, не боячись загубитися. Деякі програми оснащені системами GPS, які допомагають досліджувати прилеглі території.
  • Вони навіть можуть допомогти вам у вашому закритому приміщенні. Більшість додатків використовують камеру телефону для надання інформації про об’єкти навколо вас.
  • Вони можуть допомогти вам знайти свої речі, вибрати правильні кольори одягу, знайти речі тощо.
  • Деякі програми навіть зв’язують вас із волонтерами або командою представників для підтримки в реальному часі.

Тепер, коли ви знаєте різноманітні переваги цих програм, давайте розберемо найкращі, які ви можете спробувати.

  11 найкращих програм Animoji для Android

Ласарільо

Lazarillo — це програма GPS для незрячих людей, яка надає доступ до кількох корисних інструментів. Ця програма повідомляє вам про вулицю, якою ви ходите, місця поблизу, перехрестя тощо за допомогою звукових повідомлень. Додаток Lazarillo було розроблено за допомогою відгуків багатьох незрячих людей.

Навіть якщо ця програма працює у фоновому режимі, вона використовує ресурси GPS. Це дає змогу користуватися його корисними функціями навіть без активного використання екрана.

Це може допомогти вам досліджувати місця за категоріями, як-от банки, їжа, здоров’я тощо. Цю програму можна завантажити з Play Store.

Be My Eyes

Be My Eyes дозволяє незрячим людям отримувати живу допомогу від різних зрячих волонтерів. Ці волонтери належать до глобальної спільноти чи компанії, які готові вам допомогти. Вони навіть можуть допомогти вам у повсякденних роботах на природі.

Він підтримує кілька мов, де; волонтери можуть відповідати приблизно 185 мовами. Ви можете будь-коли зареєструватися та отримати безкоштовну візуальну підтримку.

Ви можете отримати допомогу в таких завданнях, як усунення несправностей у техніці, налаштування побутової техніки, підбір одягу тощо. Ця програма доступна для вашого пристрою Android.

оглядовий майданчик

Lookout — дивовижний допоміжний додаток, який дозволяє людям із втратою зору досліджувати світ. Він використовує комп’ютерний зір, щоб допомогти таким людям робити речі швидко та легко. Він використовує камеру вашого телефону й таким чином отримує інформацію про речі навколо вас.

Завдяки цьому ви можете набагато легше виконувати щоденні завдання, як-от ідентифікувати продукти, сортувати пошту тощо. Lookout пропонує підтримку більш ніж 20 різних мов і працює на Android 6 або вище.

RightHear

Якщо у вас є проблеми з орієнтацією, RightHear — це віртуальний помічник зі спеціальними можливостями, створений для вас. Це допомагає людям із вадами зору, незрячим або іншим людям почуватися комфортно та невимушено під час виходу в будь-яке середовище.

  6 альтернатив Google Play Store для списку ваших програм Android

RightHear може розповісти вам про найближчі визначні місця та зберегти місцевість або вказати вам, коханий. Він використовує інструменти розпізнавання об’єктів, щоб допомогти вам у щоденних потребах.

Додаток RightHear також дозволяє спілкуватися з місцевою службою підтримки за допомогою дзвінка. Він також повідомляє вам про напрямок, у якому ви рухаєтесь. Завантажте цю програму з Play Store і використовуйте її належним чином.

Надсенс

Supersense від Mediate — чудова програма на основі штучного інтелекту, розроблена для сліпих або людей із вадами зору. Це допоміжна програма, яка може допомогти людям знаходити об’єкти, читати написані слова та легко орієнтуватися у відкритих місцях.

Це може допомогти вам у виконанні навіть незначних повсякденних завдань, наприклад знайти стілець, ручку, двері тощо.

Surpersense може допомогти вам у незнайомому середовищі та дізнатися про об’єкти, які вас оточують. Він має функцію зворотного зв’язку та підтримує кілька мов. Ви також можете використовувати цю програму, навіть якщо немає з’єднання з Інтернетом, завантаживши її для свого пристрою Android.

Бачення

Talov Inc. представляє Vision, чудовий додаток для спеціальних можливостей, призначений для людей із вадами зору. Він використовує штучний інтелект у реальному часі та допомагає вам ідентифікувати об’єкти, відстані, кольори, текст і багато іншого.

Він використовує камеру вашого телефону та оптимізований для роботи приблизно з 48 мовами. Загалом, ця програма значно спрощує ваше повсякденне життя. Ця програма доступна для завантаження в Play Store.

Салліван+

Sullivan+ може дозволити вам забути, що ви не бачите цього світу. Це може зробити вас досить незалежними та дозволить вам легко керувати своєю повсякденною діяльністю. Він отримує інформацію про речі навколо вас за допомогою камери вашого смартфона.

  Як використовувати нову хронологічну стрічку Instagram (Android та iOS)

Додаток Sullivan+ може читати та детально описувати вміст журналу, документа, листа тощо, зачитуючи. Він визначає об’єкти навколо вас і пояснює в реченні про ваше оточення.

Це може допомогти вам вибрати кольори для одягу, який ви хочете носити. Ця програма доступна для Android 5.0 або новіших версій.

NaviLens

NaviLens пропонує передові технології для незрячих людей. Це програма, яка допомагає читати на відстані. Його система штучних маркерів високої щільності генерує теги, які допомагають зчитувати на великій відстані.

Його звукова система дозволяє незрячим людям знаходити етикетку в просторі без використання навушників. Ця програма NaviLens доступна для смартфонів з ОС Android 5.0 або вище. Завантажити зараз!

Заключні слова

Навіть повсякденні справи можуть бути складними для людей із вадами зору. Однак ці програми значною мірою допомагають мінімізувати ці проблеми та значно полегшити життя.

Тож, якщо ви або ваша близька людина маєте такі вади, спробуйте будь-який із цих додатків і подивіться, наскільки зручно ви все можете робити.

Ви також можете дослідити найкращі інструменти, які допоможуть людям із порушеннями мовлення.