8 найкращих програм для симуляції фішингу для забезпечення безпеки вашої компанії в майбутньому

Categories:

Фішинг — це процес, у якому зловмисники намагаються отримати від своїх жертв конфіденційну інформацію, як-от облікові дані для входу, дані кредитної картки та інші особисті дані. Зловмисники часто видають себе за надійні бренди або відомих осіб, а потім надсилають привабливі електронні листи, які можуть обійти інструменти безпеки.

Дослідження Stanford Research показало, що близько 88% успішних витоків даних відбуваються через людську помилку та починаються з фішингових електронних листів. Більшість цих атак використовує людський елемент як найслабшу ланку в екосистемі безпеки організації.

У міру того, як загрози розвиваються, вони стають складнішими, і їх складніше запідозрити або заблокувати за допомогою рішень безпеки, таких як антивірусні програми, брандмауери та фільтри спаму.

Проте організації та користувачі можуть розпізнавати та зупиняти загрози за допомогою найновіших антивірусних програм, брандмауерів, спам-фільтрів, програмного забезпечення для симуляції фішингу тощо, дотримуючись безпечних онлайн-практик.

Як розпізнати фішингові електронні листи

Можна уникнути фішингових атак, якщо ви знаєте, як ідентифікувати та захистити себе від повторного шахрайства. Перш ніж відкрити посилання в підозрілому електронному листі:

 • Дізнайтеся, чи є адреса електронної пошти, URL-адреси домену та відправник узгодженими та знайомими.
 • Переконайтеся, що ім’я домену відповідає тому, з якого відправник нібито каже, що воно походить. Також перевірте посилання, щоб визначити, чи стосуються вони повідомлення та вашого бізнесу.
 • Перевірте, чи не використовує відправник незнайому мову, незвичайну терміновість або невідповідності, як-от орфографічні та граматичні помилки.
 • Зловмисники також можуть робити підозрілі запити, як-от запитувати платіжні реквізити, паролі, номери кредитних карток та іншу конфіденційну інформацію.
 • Ви також можете отримати повідомлення з попередженням про закінчення терміну дії пароля та запити на зміну.
 • Типова фішингова електронна пошта: uSecure

  Ці та інші є ознаками спроб фішингу, і ви повинні бути обережними під час обробки таких повідомлень.

  Поради, як зупинити фішингові атаки

  У той час як організації відповідають за безпеку своїх систем, даних і користувачів, співробітники також відіграють певну роль.

  Для організацій адміністратори можуть:

  • Встановіть ефективне програмне забезпечення безпеки, таке як антивірус, спам-фільтри, брандмауери та інші інструменти для виявлення та зупинки широкого спектру загроз.
  • Дотримуйтеся суворої політики керування паролями.
  • Увімкнути та застосувати багатофакторну автентифікацію для всіх користувачів.
  • Проводьте регулярні заходи з безпеки.

  Користувачі також можуть допомогти зменшити кількість фішингових атак, практикуючи безпечні онлайн-практики. До них належать:

  • Завжди переконайтеся, що електронний лист із посиланнями або вкладеними файлами надіслано справжньою особою та переконайтеся, що домен збігається з довіреним.
  • Переконайтеся, що повідомлення відповідає домену відправника та що вміст не відхиляється від теми.
  • Уникайте натискання посилань і повідомлень із незнайомих або підозрілих джерел.
  • Не повідомляйте особисту інформацію або інформацію про компанію, таку як облікові дані для входу та банківські реквізити, під час відвідування підозрілих або незахищених веб-сайтів.

  Електронна пошта для фішингової атаки: Ironscales

  Програмне забезпечення для моделювання фішингу

  Програмне забезпечення для симуляції фішингу – це продукт, який наражає користувачів на фішингові атаки, імітуючи сценарії з реального життя. Окрім використання антивірусів, брандмауерів та інших інструментів для виявлення та припинення атак, симуляція тестів на фішинг і тренінгів з питань безпеки забезпечує додатковий рівень безпеки, щоб допомогти організаціям і користувачам залишатися в безпеці.

    11 менш відомих функцій Gmail для підвищення ефективності вашої електронної пошти

  Більшість рішень для моделювання включають навчальні матеріали, які допомагають користувачам ідентифікувати спроби фішингу та реагувати на них.

  Симулятори дозволяють адміністраторам надсилати підроблені фішингові електронні листи своїм користувачам, щоб побачити, як вони поводитимуться під час спроб фішингу в реальному житті. Це допомагає визначити рівень обізнаності користувачів, одночасно виявляючи найбільш уразливих і тих, які потребують додаткового персоналізованого навчання.

  Загальні переваги програмного забезпечення для моделювання включають наступне:

  ✅ Підготовка користувачів та підвищення обізнаності

  ✅ Зменшує ризики витоку даних

  ✅ Допомагає командам безпеки виявляти слабкі місця та усунути їх

  ✅ Покращте дотримання різноманітних правил захисту даних

  Хоча на ринку так багато програмного забезпечення для моделювання, пошук того, що найкраще підійде вам, може бути складним завданням. Ось найкраще програмне забезпечення для симуляції фішингу, яке допоможе звузити вибір того, що вам підійде.

  Фішинговий ШІ

  Phished AI – це автоматизоване й ефективне програмне забезпечення для моделювання, яке забезпечує широку обізнаність про безпеку. Це дозволяє користувачам ідентифікувати та уникати натискання на шкідливі файли та посилання.

  Ключові особливості

  • Допоможіть створити оцінку ризику поведінки для кожного співробітника, що дозволить вам проводити більш цілеспрямоване навчання для вразливих працівників.
  • Активне та вичерпне звітування, включаючи оцінку ризику поведінки (BRS) і тенденції кожного користувача.
  • Він використовує штучний інтелект для автоматичної розробки, налаштування та надання персоналізованого моделювання та навчання для кожного співробітника на основі рівня ризику людини, потенційних джерел даних тощо. Простий у налаштуванні та використанні інструмент, який допомагає змінити поведінку співробітників.
  • Він використовує розширені алгоритми штучного інтелекту для аналізу даних з різних джерел.

  Інструмент на базі штучного інтелекту забезпечує цілісний підхід із аналізом загроз, активним звітуванням, персоналізованим моделюванням фішингу та навчальними кампаніями.

  Гофіш

  Gophish — це чудовий фреймворк для фішингу, який допомагає організаціям оцінити й усунути ризик фішингових атак.

  Ключові особливості

  • Він надає детальні результати в реальному часі, дозволяючи вам відстежувати користувачів, посилання, які вони відкривають, і облікові дані, які вони надають.
  • Це дозволяє планувати фішингові кампанії.
  • Він підтримує крос-платформу та працює з різними версіями Linux, Mac OS та Windows.
  • Привабливий веб-інтерфейс, який дозволяє імпортувати електронні листи та веб-сайти. Це також дозволяє відстежувати електронні листи.
  • Забезпечує потужні та корисні дієві результати.

  Інструмент із відкритим вихідним кодом, який простий у розгортанні та використанні, вимагає лише трьох кроків для запуску тестової кампанії фішингу.

  SafeTitan

  SafeTitan від TitanHQ — це ефективне рішення для підвищення обізнаності про безпеку, що керується поведінкою, із простим у використанні та інтуїтивно зрозумілим порталом керування та моніторингу. Він використовує цілісний підхід, щоб забезпечити автоматизований фішинг, відстежувати поведінку користувачів для відстеження прогресу та пропонувати індивідуальне навчання там, де є прогалини.

  Ключові особливості

  • Автоматизоване моделювання фішингу з навчанням у режимі реального часу, щоб змінити поведінку вразливих або ризикованих користувачів.
  • Він містить велику бібліотеку шаблонів, коротких навчальних курсів, запитань, відео та інших компонентів, які можна налаштувати відповідно до певної поведінки користувачів, не забираючи у співробітників надто багато часу.
  • Ефективні та легкі для сприйняття звіти для кращого прийняття рішень щодо безпеки на основі даних.
  • Це допомагає організаціям дотримуватися GDPR, HIPAA, ISO, PCI та інших нормативних стандартів.
  • Повна інтеграція з такими інструментами продуктивності, як G-Suite, Azure AD, Outlook, Teams, SSO та іншими.

  Інструмент надає широкий спектр автоматизованих кампаній моделювання фішингу на основі тисяч шаблонів.

  використовуйте захист uPhish

  uPhish від usecure — це потужне рішення, яке можна використовувати для імітації фішингових атак всього за кілька хвилин. Це також дозволяє відстежувати швидкість, з якою користувачі відкривають зламані повідомлення та URL-адреси, і як часто вони стають скомпрометованими.

    Як розігнати оперативну пам'ять комп'ютера

  Джерело: uSecure

  Ключові особливості

  • Бібліотека готових шаблонів, яка дозволяє тестувальникам видавати себе за відомі та перевірені компанії.
  • Він дає змогу автоматизувати звичайне моделювання фішингу, дозволяючи безперервно відстежувати та ідентифікувати схильних до ризику користувачів.
  • Вичерпні звіти можна використовувати для аналізу та визначення ризикованої поведінки на рівні окремих осіб і підрозділів.
  • Запустіть симуляцію фішингу, видаючи себе за співробітника компанії.
  • Визначте користувачів, які знаходяться в групі ризику, підвищте обізнаність за допомогою мікронавчання, потім навчіть користувачів, схильних до фішингу, і виконайте подальші дії.

  Інструмент автоматизованого моделювання, який легко та швидко налаштувати та налаштувати, також постачається з настроюваними навчальними матеріалами з питань безпеки.

  Фішинговий ящик

  Фішинг-бокс — це набір програмних інструментів, які дають змогу організаціям моделювати фішинг і проводити навчання персоналу з питань безпеки. Платформа забезпечує ефективне навчання, яке допомагає знизити ризики фішингових атак.

  Ключові особливості

  • Простий у використанні тренінг з безпеки. Інструменти мають простий у використанні інтерфейс.
  • Підходить для керування навчанням безпеки в Інтернеті для організацій будь-якого розміру.
  • Він інтегрується з такими популярними інструментами, як Slack, Microsoft Teams, OKta та іншими інструментами для вдосконалення бізнесу та співпраці.
  • Він постачається з бібліотекою шаблонів, які ви також редагуєте відповідно до бажаної кампанії моделювання.
  • Надає поглиблений аналіз результатів і дієві звіти.

  Його автоматизовані процеси, керовані меню, і робочий процес допомагають економити ресурси та час.

  CanIPhish

  Caniphish — це сучасна хмарна платформа для моделювання та навчання фішингу, що працює на самообслуговуванні, із великою бібліотекою фішингових електронних листів і шаблонів веб-сайтів. Окрім створення потужних тестів, він дозволяє відстежувати симуляційні та навчальні кампанії в реальному часі.

  Ключові особливості

  • Простий у користуванні інтерфейс із покроковими відео, довідковими статтями та іншими допоміжними матеріалами, які допоможуть вам створювати та запускати широкий спектр кампаній.
  • Призначте короткі навчальні сесії (мікронавчання) для вразливих користувачів, які не проходять звичайні імітовані фішингові електронні листи.
  • Це дозволяє легко налаштовувати кампанії та імітувати навіть найскладніші спроби фішингу.
  • Доступний у безкоштовній версії та з гнучкими планами оплати, включаючи варіанти оплати за використання.
  • Тестуйте та відстежуйте користувачів, а також проводите додаткове індивідуальне навчання для тих, хто все ще вразливий.

  Крім того, ви можете запланувати звіти, щоб відстежувати щомісяця продуктивність вашої організації та визначати, чи зростають чи знижуються показники, наприклад натискання фішингових електронних листів і посилань.

  Fortinet Fortfish

  Fortinet Fortfish — це хмарна служба симуляції фішингу та безпеки, яка допомагає організаціям перевірити підготовленість своїх користувачів і здатність розпізнавати спроби фішингу та інші загрози.

  Ключові особливості

  • Це допомагає вам запускати симуляції фішингу, імітуючи шахрайство в реальному світі.
  • Забезпечує поглиблену аналітику, яка дає змогу адміністраторам виявляти вразливих користувачів, а отже, налаштовувати навчання, спрямоване на усунення слабких сторін виявлених користувачів.
  • Дозволяє командам відстежувати кількість відкритих фішингових електронних листів і надавати вичерпні візуальні звіти про аналіз кампаній.
  • Оцініть результати та оцініть їх відповідно до рівня ризику. Це також допомагає визначити сфери, які потребують покращення, і користувачів із підвищеним ризиком.
  • Відстежуйте ефективність симуляції та навчальних кампаній, відстежуючи покращення на основі швидкості, з якою різні співробітники стають жертвами змодельованих електронних листів.

  Hook Security

  Hook Security — це просте в розгортанні хмарне програмне забезпечення для симуляції та навчання фішингу. Завдяки сотням шаблонів цей інструмент дозволяє адміністраторам легко та швидко запускати різноманітні регулярні симуляції фішингу.

    11 найкращих альтернатив Showbox

  Ключові особливості

  • Надає візуально привабливі, привабливі та прості для розуміння навчальні матеріали, які дають змогу адміністраторам навчити працівників виявляти загрози та реагувати на них.
  • Автоматично перенаправляйте користувачів групи ризику на миттєві додаткові та персоналізовані тренінги щоразу, коли вони не проходять симуляцію тестів на фішинг.
  • Він має плагін Office 365, який дає змогу користувачам ідентифікувати, позначати та повідомляти про підозрілі фактичні чи імітовані фішингові електронні листи в Outlook.
  • Комплексні звіти, аналітика даних і обмін даними дозволяють адміністраторам приймати кращі рішення щодо безпеки на основі даних.
  • Використовуйте редактор спеціальних шаблонів, щоб створювати нові та змінювати існуючі шаблони.

  Ви можете налаштувати шаблони так, щоб вони імітували спроби фішингу в реальному житті, а також миттєво виявляти та навчати працівників із зоною ризику.

  Залізна луска

  Ironscales — це автоматизована платформа для виявлення, реагування та запобігання фішингу на основі штучного інтелекту, доступна для серверів, комп’ютерів і мобільних пристроїв.

  Ключові особливості

  • Проста у використанні платформа, яка дозволяє ІТ-командам проводити будь-які кампанії з моделювання фішингу.
  • Включає сторонні навчальні рішення з безпеки, такі як Cyber ​​Maniacs, Ninjio та Habitu8, щоб підвищити ефективність і забезпечити більш комплексні інформаційні кампанії.
  • Дозволяє запускати налаштоване моделювання, використовуючи його велику бібліотеку реальних умов.
  • Допомагає командам виявляти, усувати та повідомляти про спроби фішингу, програми-вимагачі, компрометацію бізнес-електронної пошти (BEC) та інші загрози.
  • Забезпечує ефективне навчання, яке дозволяє користувачам виявляти фішингові електронні листи та інші загрози та повідомляти про них.

  Комплексний інструмент забезпечує глибокий огляд середовища електронної пошти та може виявляти підозрілі електронні листи та поміщати їх у карантин у всіх поштових скриньках. Окрім бібліотеки спільноти Ironscales, у ньому є плагін Outlook, який дозволяє користувачам позначати підозрілі фішингові повідомлення електронної пошти.

  Загроза Sophos Phish

  Sophos Phish Threat — це інструмент для розширеного моделювання фішингу та інтелектуального навчання безпеки. Інструмент поставляється з безкоштовною пробною версією та є ефективним рішенням для зменшення поверхні атаки, підвищення обізнаності та припинення загроз.

  Ключові особливості

  • Тестування та навчання користувачів за допомогою автоматизованого симуляції фішингу та навчальних програм.
  • Надає всебічний і дієвий аналіз і звіти, які дозволяють командам безпеки приймати кращі рішення.
  • Глибока звітність із інтуїтивно зрозумілою інформаційною панеллю, яка пропонує різні результати за запитом. До них входять кількість і тенденції спійманих користувачів групи ризику, охоплення навчанням тощо.
  • Визначте та навчіть персонал із ризикованою поведінкою користувачів. Інструмент допомагає ідентифікувати користувачів, які, можливо, відвідували заблоковані URL-адреси з профілями високого ризику.
  • Надбудова Microsoft Exchange і Office 365 проти фіш-загроз, яка дозволяє користувачам повідомляти про атаки в стандартному форматі.

  Sophos використовує передові технології збору даних для моніторингу мільйонів файлів, URL-адрес, електронних листів та інших точок даних для виявлення останніх фішингових загроз.

  Заключні слова

  Програмне забезпечення та інструменти безпеки є важливими для боротьби із загрозами безпеці. Однак одних тільки інструментів недостатньо, вам потрібно створити обізнаність щодо безпеки для користувачів, які зазвичай є найслабшими елементами в боротьбі з фішингом та іншими загрозами.

  Одним із способів запобігти цьому є використання програмного забезпечення для моделювання фішингу як додаткового рівня безпеки. Програмне забезпечення допомагає підготувати ваших співробітників, навчившись розпізнавати електронні листи зі спробами фішингу та уникати їх. Крім того, інструменти моделювання можуть виявляти справжні спроби фішингу та поміщати їх у карантин.

  Далі ознайомтеся з рішеннями безпеки бізнес-електронної пошти, які захистять вас від спаму та фішингу.