8 найкращих програм для оптимізації маршрутів для швидшої та ефективної доставки

Categories:

Сьогодні ринок переповнений компаніями доставки, а конкуренція зростає з кожним днем. Ефективна та своєчасна доставка – запорука успіху. Але не кожен власник бізнесу має достатньо часу, щоб регулярно викликати водія для відстеження товару та маршруту; тут починає використовуватися програмне забезпечення для оптимізації маршруту.

Це необхідне програмне забезпечення для будь-якої компанії доставки не тільки допомагає відстежувати водія, але й допомагає залишатися попереду на ринку завдяки своєчасній доставці. Однак проблема полягає в тому, щоб знайти правильне програмне забезпечення маршрутизації для вашого малого бізнесу, навіть якщо програмне забезпечення маршрутизації загалом просте у використанні.

У цій статті детально розглядаються найкращі програми для оптимізації маршрутів для служб доставки.

Що таке оптимізація маршруту?

Оптимізація маршрутів підвищує продуктивність і скорочує витрати за рахунок підвищення ефективності маршрутів. Оптимізація маршрутів дозволяє компаніям максимізувати дохід або виконувати завдання, зважуючи багато факторів, таких як розклад водія, години роботи, кількість зупинок і приблизний час виконання робіт.

Однак ключем до успішної доставки є пошук не лише найкоротшого, але й найефективнішого маршруту. Оптимізація маршрутів стосується кожної компанії, незалежно від того, чи вона обслуговує безпосередньо споживачів, чи відправляє професіоналів додому та на підприємства.

Як оптимізація маршрутів допомагає компаніям скоротити витрати та пришвидшити доставку?

Визначає оптимальні маршрути

Правильне програмне забезпечення визначає маршрути подорожей, які потребують найменшого часу, на основі таких факторів, як затори, дорожні роботи, час доби та погодні умови. Він використовує вдосконалені алгоритми для визначення оптимального маршруту для користувача.

Економія коштів

Планування маршруту за допомогою програмного забезпечення для планування маршруту може значно скоротити час, витрачений на дорогу, значно скоротивши витрати на логістику.

Підвищує продуктивність

Ви можете дозволити програмному забезпеченню виконувати складні завдання. Вам не доведеться планувати маршрути, а це дозволить надавати свої послуги більш ефективно. Крім того, оптимізовані маршрути означають, що більше завдань виконується швидше, що веде до підвищення продуктивності. Таким чином, вони витрачають менше часу за кермом і більше часу на те, що їм подобається.

Підвищує задоволеність клієнтів

Коли ви надаєте свої послуги вчасно, ваші клієнти оцінять вас. Програмні інструменти гарантують, що потрібний драйвер досягне потрібного клієнта в потрібний час без зворотного пошуку. Утримання клієнтів – це впевнена річ, коли вони задоволені.

Ефективне використання палива

Автопарк проводить менше часу в дорозі, тому витрата пального менша. Витрати на пальне тепер становлять більше 30% витрат, тому ви платите менше за менше споживання.

Економія часу

Оптимізуючи маршрути, можна заощадити час і ресурси. Завдяки цій системі продуктивність автопарку підвищується, оскільки завдання виконуються швидше та ефективніше. Технологія дозволяє здійснювати доставку в той же день.

  Виправити код помилки 130 Не вдалося завантажити веб-сторінку Невідома помилка

Як працює оптимізація маршруту?

Введення даних

Основою оптимізації маршруту є дані. Планування маршруту починається зі знання пункту призначення та періоду часу. Місткість транспортного засобу забезпечує керованість, а часові вікна забезпечують своєчасну зупинку. Ви можете вручну ввести місцезнаходження або імпортувати їх із електронної таблиці.

Алгоритм оптимізації

Алгоритм оптимізації визначає шлях на основі вхідних даних. Генетичні алгоритми, моделювання відпалу та мурашині колонії є трьох типів.

 • Ці алгоритми генерують маршрути на основі цільової функції, як-от загальна відстань, час і використання палива, шляхом вибору, перетину та зміни.
 • Імітаційний відпал покращує властивості шляхом нагрівання та охолодження. Він вибирає випадкове рішення та коригує його неодноразово.
 • Мурашину колонію оптимізують, спостерігаючи, як вона поводиться та як швидко добирається до місця призначення. Спочатку він залишає смердючі сліди, за якими йдуть інші мурахи.

Виведення даних

Програмне забезпечення для оптимізації маршруту використовує дані про дорожній рух і погоду в реальному часі для розрахунку ефективних маршрутів; пройдену відстань і час прибуття. Він також визначає затримки та проблеми, щоб маршрути можна було змінити в режимі реального часу.

Нижче знайдіть найкраще програмне забезпечення для оптимізації маршрутів. Давайте перевіримо, що вони пропонують!

Рутичний

Routific автоматизує процес оптимізації маршруту, роблячи його простим і зрозумілим. Routific надає вам інструменти для відстеження ваших поставок і покращення вашого бізнесу та продуктивності.

Routific прокладає найефективніші маршрути для кількох водіїв, спрощуючи ваш бізнес. Це безкоштовне програмне забезпечення для оптимізації маршрутів також допомагає керувати маршрутами, відстежувати замовлення та скорочувати час доставки.

Ключові особливості:

 • Легко підключається до програм сторонніх розробників
 • Забезпечує точні та точні результати
 • Надійний та інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача

Routific пропонує безкоштовну пробну версію протягом 7 днів. Є GPS-відстеження, а послуги підтвердження доставки коштують 59 доларів США за автомобіль на місяць. Ви можете надсилати автоматичні сповіщення електронною поштою чи SMS за додаткові 19 доларів США. Це також доступно на зупинку.

Route4Me

Route4Me дозволяє планувати маршрути та оптимізувати їх за допомогою додаткових функцій. Він має потужну вбудовану навігацію для відправки кількох речей, використовуючи високоякісне програмне забезпечення для оптимізації маршруту.

Це програмне забезпечення можна налаштувати за допомогою добре розвиненого ринку додаткових компонентів. Ваші команди на місцях можуть бути більш ефективними, якщо ви отримаєте коротші шляхи доставки.

Ви можете відстежувати пробіг за допомогою Route4Me, який допомагає документувати ваш пробіг для зустрічі з клієнтами. Ви також можете відстежувати місцезнаходження своїх водіїв, щоб переконатися, що вони вас не обманюють. Користувач може адаптувати маршрут відповідно до свого щоденного, тижневого, місячного або сезонного розкладу. Є маршрути в обидві сторони, в обидві сторони з обмеженням за часом і маршрути, які закінчуються де завгодно.

У Route4Me є «командний центр», тож ви можете бачити, як у кожного справи. Ви можете змінювати маршрути, робити нотатки та перепризначати транспортні засоби.

Ключові особливості:

 • Програмне забезпечення Route4me зменшує витрати на пальне та пробіг за рахунок оптимізації маршрутів.
 • Він має функцію відстеження GPS, яка дозволяє користувачам відстежувати доставку.
 • Route4me допомагає користувачам покращити логістику доставки за допомогою комплексної аналітики.
  Як приєднатися до зустрічі Zoom: увійдіть за допомогою пароля

Загалом, є три плани на вибір. Існує початковий план у розмірі 199 доларів США щомісячної плати за план керування маршрутом; план оптимізації маршруту починається від 249 доларів США на місяць, а план оптимізації маршруту плюс – від 349 доларів США на місяць.

Verizon Connect

Інструмент Verizon Connect розроблений, щоб допомогти малим підприємствам виявити приховані витрати та покращити роботу. Програмне забезпечення містить інформаційну панель і інструменти звітності для відстеження продуктивності автопарку.

Крім того, це програмне забезпечення допомагає компаніям цілодобово відстежувати несанкціоновані процедури та небезпечну поведінку. Він надає підтвердження доставки, прогнозовані терміни доставки, відповідність ELD, аналітику, а також підтримку телефоном і чатом.

Ключові особливості:

 • Verizon Connect відстежує транспортні засоби, співробітників і активи в режимі реального часу.
 • Є чудовий інтерфейс користувача та потужна аналітика та звітність.
 • Він має розширені функції, такі як оптимізація маршруту, планування маршруту та планування.

За допомогою цього інструменту ви можете уникнути дорожнього руху та відстежувати, обслуговувати, інвентаризувати та керувати паливом для своїх транспортних засобів. Verizon Connect пропонує різні плани залежно від розміру та потреб компанії. Вартість послуги починається від 25 доларів США на місяць за дві машини та 10 доларів США за кожну додаткову.

SmartRoutes

Програмне забезпечення для оптимізації маршрутів SmartRoute полегшує планування ефективних маршрутів відправлень і доставки. Крім того, це дозволяє користувачам створювати та керувати маршрутами, відстежувати продуктивність та аналізувати дані швидко й легко.

Використовуючи програмне забезпечення, команди можуть оптимізувати плани маршрутів і приймати кращі рішення для підвищення ефективності та зниження витрат. Крім того, SmartRoute надає детальну аналітику та звітність, які дозволяють клієнтам зрозуміти свої маршрути та відповідно коригувати їх.

Ключові особливості:

 • Економте час і газ, автоматично плануючи й оптимізуючи маршрути.
 • Він використовує дані про дорожній рух у реальному часі для створення найефективніших маршрутів.
 • Детальні звіти про витрату палива та продуктивність водія.

Зараз компанія пропонує чотири плани. Базовий план починається від 32 доларів США за автомобіль на місяць. Стандартний план починається від 54 доларів США за автомобіль на місяць. Вартість преміум-плану починається від 75 доларів США за автомобіль на місяць. І спочатку запитуються плани підприємства.

OptimoRoute

OptimoRoute — це інноваційний інструмент для оптимізації маршрутів і економії часу водіїв. Він містить надійний набір функцій і пропонує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс користувача.

OptimoRoute також оптимізує маршрут, місцезнаходження, слоти доставки тощо. Його преміум-функції корисні в багатьох галузях, включаючи їжу, електронну комерцію, виїзні продажі, опалення, вентиляцію, кондиціювання та охорону здоров’я.

Це дозволяє вам повідомляти своїх клієнтів, коли їхні водії в дорозі, і вони можуть відстежувати їх у реальному часі. Завдяки доступу до API ви можете синхронізувати свої системи або отримувати замовлення з файлу Excel або CSV.

Після того як ви сплануєте маршрут і завантажите файл, ви отримаєте список маршрутів за кілька секунд.

Ключові особливості:

 • Оптимізуйте свій маршрут відповідно до ваших параметрів.
 • Під час планування враховуйте перерви для відпочинку, часові вікна та місткість автомобіля.
 • GPS трекер для моніторингу маршруту в реальному часі.
  Як навчитися етичного хакерства

OptimoRoute пропонує три різні плани: план Lite починається від 35,10 $, а план Pro — від 44,10 $. Ви також можете вибрати спеціальний план, який забезпечує найсучасніші маршрути.

радар

Радар вважається ефективним інструментом для відстеження поїздок. Додаток допомагає користувачам відстежувати їхні поїздки та отримати уявлення про їхні звички подорожувати. Крім того, це дозволяє користувачам переглядати точний маршрут, яким вони користувалися, зупинки, які вони зробили, і навіть час, який вони провели в кожному пункті призначення.

Ключові особливості:

 • Радар відстежує поїздки в реальному часі, щоб ви могли стежити за всім.
 • Він містить детальні карти та візуалізацію даних для аналізу подорожей і планування майбутніх.
 • Ви отримуватимете настроювані сповіщення, коли ваш автомобіль буде поблизу пункту призначення.

Radar надає користувачам кілька варіантів налаштування, які дозволяють їм адаптувати свій досвід до своїх конкретних вимог. Тому, якщо вас цікавить корпоративний план, надішліть запит на пропозицію. Цей план передбачає необмежену кількість відстежуваних користувачів, необмежену кількість викликів API та необмежену кількість геозон.

Схема

Circuit полегшує планування та оптимізацію маршрутів доставки, заощаджуючи час і гроші компаній. Додаток допомагає користувачам ефективно та зручно планувати маршрути, враховуючи умови руху, обмеження на дорозі та витрати на паливо.

Програмне забезпечення оптимізує ваші маршрути доставки на основі дорожніх умов і оновлених картографічних даних, тож ви економите час і бензин. За допомогою Circuit for Teams ви також можете відправляти та маршрутизувати декілька транспортних засобів одночасно.

Ключові особливості:

 • Підвищує ефективність за рахунок зменшення пробігу та оптимізації маршрутів.
 • Знижує витрати на паливо та викиди, оптимізуючи маршрути та уникаючи заторів.
 • Покращує безпеку водія, надаючи оновлення дорожнього руху в реальному часі.

Крім того, він надає інтуїтивно зрозумілі інструменти для аналізу маршрутів і їх налаштування за потреби. Якщо ви обираєте преміум-план Circuit, вам доведеться платити близько 20 доларів на місяць. Кількість маршрутів, які можна оптимізувати, необмежена.

Трек-ПОД

Track-POD допомагає компаніям планувати маршрути доставки та розподілу, щоб покращити їх доставку та розподіл. Він починався як інструмент підтвердження доставки, і Track-POD розробив свою пропозицію для задоволення потреб клієнтів і тепер пропонує додаток для оптимізації маршрутів для водіїв і менеджерів.

Крім того, це дозволяє створювати та керувати маршрутами, призначати їх водіям і відстежувати їх прогрес у реальному часі.

Ключові особливості:

 • Користувачі можуть відстежувати транспортні засоби та водіїв у режимі реального часу та дізнаватися, коли їх очікують.
 • Зробіть свій маршрут з декількома зупинками рентабельним і ефективним, оптимізувавши його.
 • Track-POD допомагає компаніям аналізувати операції та визначати покращення.

Програмне забезпечення також пропонує оптимізацію маршруту, відстеження транспортних засобів, сповіщення про дорожній рух і моніторинг продуктивності водія. За допомогою Track-POD компанії можуть заощаджувати час і гроші та легко керувати операціями доставки та розподілу. Наразі доступно 4 плани.

Існує стандартний план від 29 доларів на місяць і 49 доларів США щомісячна плата за розширений план. План Advanced Plus починається від 69 доларів США, тоді як план Enterprise запитує ціну.

Заключні слова

Кілька маршрутів для доставки є невід’ємною частиною оптимізації кількох маршрутів. Використання цих інструментів і програмного забезпечення може бути корисним, якщо вам потрібно створити оптимізовані маршрути з певними обмеженнями на основі ваших поставок. Вони також можуть допомогти вам ефективніше спланувати найкращий маршрут обслуговування.

Ви також можете ознайомитися з найкращими програмами для відстеження пробігу.