8 найкращих програм для ландшафтного дизайну для професіоналів [2023]

| | 0 Comments| 6:46 AM
Categories:

Програмне забезпечення для ландшафтного дизайну для цього завидного зовнішнього простору!

Програмне забезпечення для ландшафтного дизайну необхідне для планування відкритих територій. Це безцінний інструмент для всіх, хто хоче втілити свої творчі думки в життя та створити місця, які справляють враження, незалежно від того, чи є вони професійними дизайнерами чи люблять проекти своїми руками.

Подібно до найкращого програмного забезпечення для архітектурного та інтер’єрного дизайну, програмне забезпечення для ландшафтного дизайну також відоме своєю точністю, навіть якщо мова йде про найдрібніші деталі. Існують різні програмні рішення для ландшафтного дизайну, доступні для дизайнерів інтер’єрів, які хочуть застосувати ландшафтний дизайн, щоб збагатити естетику та зручність використання власності.

Щоб допомогти вам із вашим проектом, ми зібрали добірку продумано підібраного програмного забезпечення для ландшафтного дизайну. Ось список програмного забезпечення, яке ми розглянули, з більш детальним оглядом у публікації нижче.

Назва

опис

Досліджуйте

Autodesk

Різноманітне навчання, 2D/3D дизайни, готові моделі, глобальні класи.

Досліджуйте

PRO Пейзаж

Безкоштовний дизайн професійної якості, 3D-візуалізація, публікація в соціальних мережах.


Досліджуйте

Спектр ідей

Швидкий дизайн із шаблонами, 3D-презентаціями, регульованими пейзажами.


Досліджуйте

VizTerra

Реалістичні 3D зображення, регулярні оновлення, визначення вартості, роздільна здатність 8K.


Досліджуйте

SmartDraw

Прості шаблони, вигнуті шляхи, велика колекція об’єктів, кросплатформенність.


Досліджуйте

DynaScape

Дизайн САПР, точна візуалізація, навчальні матеріали, мобільна сумісність.


Досліджуйте

Планувальник 5D

Найкращий безкоштовний інструмент, 2D/3D плани, реалістичні візуалізації, великі шаблони.


Досліджуйте

SketchUp

Універсальність для проектів, геолокація, настроюваний робочий процес, інтеграція САПР.


Досліджуйте

Що таке програмне забезпечення для ландшафтного дизайну?

Ландшафтні дизайнери або професіонали спочатку були основними користувачами програмного забезпечення для ландшафтного дизайну, демонструючи свої концепції потенційним клієнтам. Але в наші дні все частіше власники будинків беруть справу у свої руки та використовують це програмне забезпечення для створення відкритих просторів своєї мрії.

Власники будинків використовують програмне забезпечення, щоб дізнатися, чого вони хочуть, перш ніж найняти садівника або почати роботу своїми руками. Насправді я виявив, що замість того, щоб намагатися уявити результат у своїй голові із заплющеними очима, щоб зосередитися, набагато простіше мати програму, яка покаже вам, як все виглядатиме. Особливо, коли ви хочете поділитися своїм баченням з кимось іншим.

Подумайте про це як про віртуальну ігрову зону для ваших творчих концепцій садівництва. Ви можете спробувати, як такі елементи, як освітлення, вуличні меблі, пейзажі та рослини, виглядатимуть у реальному житті, додавши їх кількома клацаннями.

Крім того, продумане розташування зовнішніх елементів, таких як тераси, басейни, фонтани та криті відкриті простори, може бути забезпечено спеціальними інструментами ландшафтного дизайну.

Як працює програмне забезпечення для ландшафтного дизайну?

Додаток для ландшафтного дизайну дає змогу детально візуалізувати кожен аспект проекту ландшафтного дизайну, перш ніж почати проектувати природу. Це програмне забезпечення дає змогу намітити територію на відкритому повітрі, над якою потрібно працювати, або вручну вказавши розміри для створення візуальної моделі, або завантаживши цифрові фотографії відкритого майданчика.

Після появи базової моделі нові елементи, такі як рослини та особливості дизайну, можна додавати та маніпулювати за потреби. Деякі програми для ландшафтного дизайну також дають змогу вибирати рослини на свій смак, переглядати ландшафт під різними кутами та спостерігати за ростом рослинності через певні проміжки часу.

Отже, варто перевірити свою уяву, чи не так? І якщо ви трохи не знаєте, на яку рослину ви дивитеся, ви завжди можете спробувати програми для ідентифікації рослин, щоб випадково не вирвати рослину, яку ви хочете мати.

Що шукати в програмному забезпеченні ландшафтного дизайну?

Перш ніж погодитися на програмне забезпечення для ландшафтного дизайну, переконайтеся, що воно оснащено такими необхідними функціями:

 • Модуль CRM: надійне програмне забезпечення для ландшафтного дизайну матиме модуль керування взаємовідносинами з клієнтами, який дозволить вам керувати всіма деталями клієнтів і надсилати оцінки без проблем.
 • Незалежність від платформи: програмне забезпечення для розробки ландшафтного програмного забезпечення має бути сумісним із різними платформами та бути доступним у вигляді програми, щоб у разі потреби до нього можна було отримати доступ на смартфоні.
 • Полив і відстеження рослин: вбудований модуль у програмне забезпечення ландшафтного дизайну для відстеження споживання води рослинами гарантує, що рослини отримують належне водопостачання відповідно до їх потреб.
 • Інтеграція сторонніх розробників: програмне забезпечення ландшафтного дизайну, яке ви збираєтеся вибрати, має підтримувати інтеграцію програмного забезпечення сторонніх розробників, яке вже використовує ваш бізнес.
 • Ландшафтний дизайн і макет: програмне забезпечення має дозволяти вам розміщувати різні елементи ландшафту, такі як доріжки, стіни, огорожі, патіо, освітлення, а також басейни. Він має підтримувати налаштування розміру, кольору та матеріалу цих зовнішніх елементів.

Маючи чітке уявлення про те, чого ви хочете, є першим кроком до вибору правильного програмного забезпечення для проектування, оскільки програмне забезпечення для проектування рясніє від 2D і 3D планування поверхів до навіть зображення цілих кімнат і просторів. Завдяки різноманітним альтернативам програмного забезпечення для дизайну інтер’єру, які ідеально підходять професіоналам, домовласникам і дизайнерам, вибирати найкраще, безумовно, стає важко.

Але ґрунтуючись на своєму досвіді (самого садівника-любителя та озеленювача), я приступив до дрібниць і ґрунтувався на трьох критеріях: ефективність робочого процесу, професійні результати та простота використання. Отже, ось 101 найкраще програмне забезпечення для ландшафтного дизайну.

Autodesk

Професіонали в різних галузях, незалежно від того, створюють вони захоплюючі блокбастери, передові інноваційні проекти чи екологічно відповідальні будівлі, покладаються на програмне забезпечення Autodesk.

Особливості🪴:

 • Детальна документація, освітні вебінари та захоплюючі онлайн-сесії доступні для навчання.
 • Він ідеально підходить для створення ландшафтних дизайнів, які візуально вражають.
 • Це полегшує створення 2D- і 3D-ландшафтних дизайнів, гарантуючи безперебійну роботу.
 • Включає колекцію готових об’єктів і моделей для прискорення процесу проектування.

Завдяки повному розкладу з понад 600 занять, проведених світовими лідерами в цій галузі, з Autodesk ви можете розвивати свої здібності, заводити нових друзів і втілювати свої мрії.

PRO Пейзаж

PRO Пейзаж це чудовий варіант, якщо ви шукаєте безкоштовне програмне забезпечення для ландшафтного дизайну, яке можна використовувати один раз і не потребує надто складних функцій. За допомогою цього програмного забезпечення будь-який дизайн можна перетворити на креслення чи ілюстрацію професійної якості. Імпортувавши фотографію вашого будинку, програма допоможе вам створити візуально привабливі ідеї саду та ландшафту.

Особливості🪴:

 • Функція 3D-рендерінгу та можливість створювати високоякісні зображення та можливість анімації.
 • Ви можете швидко поділитися своїм готовим продуктом у соціальних мережах, таких як Facebook і Twitter.
 • Якщо ви хочете продемонструвати зміни дизайну «до і після», ви можете додати оригінальне зображення.
 • За допомогою функції «Знайти професіонала» ви можете знайти професіоналів у цій галузі, які допоможуть вам реалізувати ваші дизайнерські концепції.

Крім того, програмне забезпечення має величезну бібліотеку з понад 18 000 речей, які ви можете включити у свій дизайн. На кожній речі акуратно написано відповідні кліматичні вимоги. Якщо ви новачок у садівництві, ви можете спробувати свої сили в додатках для садівництва, щоб спростити роботу. Завдяки таким програмам, як програми для вертикального садівництва в приміщенні, ви зможете створити дизайн своєї мрії без спроб і помилок!

Спектр ідей

Щоб озеленити простір повністю з нуля, може знадобитися деякий час, але Спектр ідей рефлексивні майстри інструменту забезпечують спосіб прискорити процес. Ви можете ефективно спроектувати різні аспекти, такі як настили та ставки, за допомогою цих майстрів.

Особливості🪴:

 • Використовуючи шаблони ландшафтного дизайну, програма дозволяє створювати привабливі 3D-презентації.
 • Його ландшафтний планувальник дозволяє регулювати кути камери та збільшувати та зменшувати масштаб вашого дизайну для більш повного вигляду.
 • Пропонуються різні параметри попереднього перегляду, включаючи перспективу, покрокове керівництво та види з висоти пташиного польоту.
 • Користувачі можуть візуалізувати реалістичний рельєф за допомогою інструментів для формування ландшафту.

Це програмне забезпечення пропонує можливість повністю змінити вибраний вами шаблон, а також дає вам можливість змінювати будівельні матеріали та розміри елементів. Програма ландшафтного дизайну — це швидкий старт і надихаюча основа для додаткових досліджень, що економить ваш час і зусилля.

VizTerra

З його вражаюче реалістичними 3D-зображеннями, створеними з 2D-візуалізацій, VizTerra надає рішення, якщо вам потрібна допомога у візуалізації зовнішнього вигляду ваших творінь. Окрім редагування реальних фотографій будинку вашого клієнта, ви можете отримати доступ до різних об’єктів, щоб налаштувати віртуальний проект, наприклад палуби, рослини, дерева та меблі. Якщо потрібні вам об’єкти недоступні, ви можете створити власні моделі.

Особливості🪴:

 • Розширена 3D-бібліотека з надійними можливостями для проектування, презентації та будівництва.
 • Розробники пропонують регулярні оновлення програмного забезпечення, навчання та постійну підтримку.
 • Можливість швидко ділитися своїми проектами з іншими, порівнювати фотографії до та після та змінювати різні ракурси та ракурси.
 • Ви можете зберігати зображення з роздільною здатністю 8K у форматах JPG або PNG.

Програмне забезпечення дозволяє вам працювати крок за кроком і визначати витрати на матеріали, навіть якщо ви плануєте повністю змінити ландшафт.

SmartDraw

Наш найкращий вибір програмного забезпечення для ландшафтного дизайну для професіоналів SmartDraw завдяки своїм простим у використанні шаблонам для відкритих зон, включаючи сади, тераси, патіо та плавальні басейни.

Особливості🪴:

 • Деякі з унікальних функцій, які пропонує SmartDraw, це вигнуті доріжки, спринклерні системи та інші компоненти поливу, а також певні види рослин.
 • Тисячі об’єктів у величезній колекції об’єктів програмного забезпечення можна легко включити у ваші шаблони дизайну.
 • Користувачі можуть легко використовувати SmartDraw і створювати оригінальні ідеї або змінювати вже існуючі макети.
 • Процес проектування спрощується завдяки попередньо розробленим шаблонам і простим інструментам перетягування.

Завдяки функції спільного використання посилання в програмі співавтори з обліковим записом SmartDraw можуть відстежувати прогрес вашого проекту та робити внески в дизайн. Його виняткова крос-платформна сумісність, яка підтримує пристрої Mac, Windows, iOS і Android, робить його унікальним.

DynaScape

З неперевершеним рівнем точності та контролю, DynaScape design — це повнофункціональна програма ландшафтного дизайну САПР, яка дозволяє вам перетворювати ваші абстрактні концепції на переконливі торгові презентації та отримувати чудові результати.

Особливості🪴:

 • Використовуйте інструменти візуалізації, щоб експортувати свої проекти та вивести свої ідеї на новий рівень.
 • Це спрощує передачу кольорів і гарантує, що ваша графіка виділяється чіткістю та яскравістю.
 • Отримайте повні навчальні матеріали, такі як вебінари, онлайн-сесії та посібники.
 • Ви можете використовувати це програмне забезпечення на мобільних пристроях і насолоджуватися його чудовою продуктивністю в операційній системі Windows.

Багато професіоналів, включаючи архітекторів, дизайнерів і власників нерухомості, використовують цю колекцію веб-інструментів для точного цифрового представлення своїх проектів. За допомогою програмного забезпечення ви можете швидше створювати унікальні проекти, оскільки воно спрощує підхід до проектування.

Потрібно прибрати швидко та ефективно? Спробуйте ці найкращі мийні апарати високого тиску для блискуче чистих поверхонь.

Планувальник 5D

Найкращий безкоштовний інструмент ландшафтного дизайну для створення ідеального двору Планувальник 5D. Завдяки простій у управлінні технології падіння він дає змогу створювати унікальні плани зовнішнього вигляду як у 2D, так і в 3D.

Особливості🪴:

 • На етапі проектування включайте реалістичні макети зі штучними та природними джерелами освітлення.
 • Створюйте блискавичні макети прямо з мобільного додатка або онлайн-браузера.
 • Отримайте швидкі, реалістичні візуалізації, щоб побачити ваші концепції з багатьох точок зору.
 • Скористайтеся великою колекцією шаблонів із величезними готовими пейзажами.

За допомогою Planner 5D ви можете оживити свій сад або створити план ландшафтного дизайну без допомоги експерта. Незалежно від вашого рівня навичок, ви можете легко візуалізувати свій внутрішній дворик, сад і двір, використовуючи його.

SketchUp

SketchUp може допомогти з широким спектром проектів, незалежно від того, наскільки вони великі чи маленькі. Це дозволяє вам концептуалізувати, відточувати ідеї, передати своє бачення та втілити свої фантазії в життя. Професійні творчі художники можуть легко продемонструвати свої концепції за допомогою складної платформи презентації цього інструменту та виняткових можливостей візуалізації.

Особливості🪴:

 • Використовуйте функцію геолокації в SketchUp, щоб імпортувати точні топографічні зображення лише одним клацанням миші.
 • Налаштуйте свій робочий процес, додавши різні панелі інструментів і піктограми до навігації.
 • Спростіть обмін файлами, використовуючи програму керування проектами CAD.
 • Скористайтеся різноманітними інструментами проектування в одній зручній програмі, як-от моделювання, візуалізація, малювання та візуалізація.

Крім того, цей онлайн-інструмент для проектування ландшафтів оснащений інструментами для редагування тексту та кольору, а також різними корисними інструментами для малювання. Якщо ви хочете перетворити свої базові моделі на дуже складні дизайнерські проекти, це програмне забезпечення — чудовий варіант.

Не просто інвестуйте у свій сад, інвестуйте також у безпеку свого дому за допомогою цих дверних або віконних датчиків, щоб посилити безпеку вашого дому.

Висновок

Найкраще програмне забезпечення для ландшафтного дизайну, як і найкраще програмне забезпечення для графічного дизайну, має бути рефлексивним і наповненим інструментами та ресурсами, які допоможуть вам реалізувати свої художні мрії на екрані.

Однак важливо пам’ятати, що не кожне використання ландшафтного дизайну є рівноцінним. Завдяки різноманітним наборам інструментів програмне забезпечення для проектування професійного та споживчого рівня відповідає різним вимогам. Дуже важливо оцінити переваги кожної частини програмного забезпечення в світлі цільової групи користувачів.

Наша мета — оцінити та вивчити ці ресурси з надією, що найкраще програмне забезпечення для ландшафтного дизайну дозволить вашій творчості з легкістю пройти через віртуальні зовнішні середовища.

Далі – найкращі платформи для дизайну інтер’єру зі штучним інтелектом для візуалізації ваших думок.

  15 програм для планування їжі, які полегшать роботу дієтолога