8 найкращих програм для керування пропозиціями для відстеження всіх угод

Categories:

Якщо ви агентство, яке працює з клієнтами, ви добре усвідомлюєте біль процесу виставлення рахунків.

Починаючи від створення цінових пропозицій, подання їх на затвердження тощо. Усі ці фінансові дії забирають у вас багато часу.

Щоб заощадити час і зусилля та спростити процес виставлення рахунків, вам потрібна система програмного забезпечення для керування пропозиціями, яка піклується про все в одному місці.

У цьому блозі ви дізнаєтесь, що саме таке програмне забезпечення для керування ціновими пропозиціями та які є найкращі програми для оцінювання пропозицій, доступні на ринку.

Що таке програмне забезпечення для керування пропозиціями?

Програмне забезпечення для керування пропозиціями дає змогу готувати бізнес-пропозиції та швидко відповідати на запити ставок. За допомогою цього програмного забезпечення ви можете автоматизувати написання пропозицій, додати поля цін із значеннями з CRM і швидше обробляти виставлення рахунків.

Погляньмо на це так.

Процес оцінки є першою точкою контакту між вашою компанією та потенційними клієнтами, крім розмов про маркетинг і продажі. Точна, повна цінова пропозиція, представлена ​​в професійній пропозиції, допоможе вам справити гарне враження.

Замість того, щоб спілкуватися електронною поштою та встановлювати ціни з клієнтами, платформа керування пропозиціями дозволяє вести всі розмови в одному місці для всіх – власників компаній, керівників відділу продажів і клієнтів.

Давайте розглянемо деякі важливі функції, на які варто звернути увагу в програмному забезпеченні для керування пропозиціями.

Особливості програмного забезпечення для керування пропозиціями

#1. Професійні бізнес-шаблони

Повна, точна цитата в професійно виглядаючій пропозиції справить хороше перше враження. Програмне забезпечення для керування пропозиціями пропонує шаблони, які можна налаштувати відповідно до потреб вашого бізнесу та створювати документи професійного вигляду.

#2. Автоматизація робочого процесу

Легко заповнюйте пропозиції зі свого бухгалтерського програмного забезпечення актуальною інформацією про продукт і ціну.

#3. Зменшення людських помилок

Шанси зробити помилки в розцінках, створених вручну, вищі порівняно з автоматичними пропозиціями, створеними цими інструментами.

#4. До продажу

Ви можете додати детальні, легкодоступні варіанти продажу в лапках.

#5. Видимість циклу продажів

Отримуйте сповіщення, коли клієнт переглядає вашу пропозицію, щоб своєчасно відповісти на нього та легко обговорювати речі на платформі.

#6. Автоматизовані платіжні цикли

Завдяки програмному забезпеченню для керування пропозиціями вам не потрібно вручну виставляти повторний рахунок для платежів.

  Коли буде варто купувати телевізор 8K?

Тепер, коли ви маєте гарне уявлення про функції, настав час перевірити деякі з найкращих програм для керування пропозиціями та рахунками-фактурами, упорядковані відповідно до їх популярності.

Давайте розпочнемо.

SuperOps.ai

SuperOps.ai — це платформа автоматизації професійних послуг (PSA), яка допомагає компаніям безперебійно працювати. Він має вбудовану функцію керування пропозиціями, яка гарантує, що ваша пропозиція надходить до папки “Вхідні” вашого клієнта всього за кілька кліків.

Ви можете створити цінову пропозицію з усіма пунктами послуг і надіслати її своєму клієнту з посиланням на цінову пропозицію. Використовуючи спільне посилання або портал, ваші клієнти можуть легко схвалити або відхилити пропозицію, спрощуючи процес. Клієнти можуть навіть додавати коментарі, коли вони схвалюють або відхиляють цитату, що забезпечує більший контекст і менше плутанини.

За допомогою бесід із посиланнями на цитати SuperOps ви можете обговорювати та додавати розмови зі своїми клієнтами разом із цитатою. Таким чином, ви закінчуєте довгий ланцюжок електронних листів за межами платформи для обговорення тієї самої погодженої пропозиції.

Scoro

Scoro — це проста у використанні платформа для спільної роботи над проектом, виставленням рахунків і відстеженням усього в одному місці. Це допомагає вашій команді співпрацювати над завданнями проекту, щоб мати чітке уявлення про незавершені та виконані завдання. Ви можете відстежувати час, витрачений на виконання завдань, і відповідно виставляти рахунки своїм клієнтам.

Scoro спрощує ваш процес котирування, створюючи готові котирування для попередньо визначених послуг, сегментованих профілів клієнтів і мультивалютних тарифів. Далі ви можете налаштувати ці рахунки-фактури на основі робочих нарядів і перетворити стандартні документи в персоналізований формат PDF одним клацанням миші. Ви навіть можете відстежувати продажі своєї команди та встановлювати цілі продажів за допомогою настроюваних інформаційних панелей.

Подібно до багатьох інструментів управління проектами, Scoro також інтегрується з понад 1000 інструментами через Zapier. Деякі інтеграції Scoro включають такі інструменти управління проектами, як Slack, Asana, Jira, Trello, Basecamp тощо. Його також легко інтегрувати зі Slack, Gmail і Google Calendar, щоб підтримувати зв’язок.

Бітрікс24

«Бітрікс24» — це об’єднане програмне забезпечення для спільної роботи, яке керує різними аспектами управління, співпраці та командного спілкування. Це веб-рішення для різноманітних операцій компанії на одній платформі, усуваючи потребу в кількох інструментах SaaS. Деякі з його рішень включають керування проектами, обмін файлами, управління продажами, контакти, електронні листи тощо.

З Бітрікс24 ви можете створювати необмежену кількість котирувань та інтегрувати такі платформи, як PayPal, для прийому онлайн-платежів. Його архітектура базується на хмарі, а його природа з відкритим вихідним кодом полегшує реєстрацію та створення рахунків-фактур для ваших клієнтів. Бітрікс24 також інтегрований з обліковими програмами, такими як Xero, що робить його зручним для взаємодії з клієнтами.

  Чи можете ви мати кілька облікових записів Robinhood?

Після реєстрації на Бітрікс24 ви побачите багато опцій, окрім інструменту виставлення рахунків. Ви можете використовувати ці параметри для співпраці з різними відділами вашої компанії, такими як маркетинг і продажі, управління персоналом тощо, за допомогою інструментів керування пропозиціями та рахунками-фактурами. Їй довіряють мільйони компаній і вона має мобільне рішення, яке працює на вашому смартфоні чи планшеті, будь то Android, iPhone або iPad.

ITarian

ITarian — це платформа управління ІТ для компаній, які пропонують послуги з обробки квитків, віддаленого керування робочим процесом, віддаленого робочого столу та безпеки кінцевих точок.

ITarian пропонує функцію менеджера цитат, яка допомагає спростити процес створення відшліфованих цитат. Ці пропозиції інтегровані з CRM, щоб ваші торгові представники могли витрачати більше часу на налагодження відносин з клієнтами.

У ньому є готові професійні шаблони пропозицій, які прискорюють цикл завершення продажів. У вас також є можливість автоматично заповнювати котирування полями від дистриб’юторів.

Hubspot

Hubspot — одна з найпопулярніших маркетингових платформ. Це інструмент CRM, який дозволяє безкоштовно надсилати електронні листи та записувати відповіді клієнтів на інформаційну панель. Люди використовують Hubspot для простого інтерфейсу системи керування вмістом, який генерує форми, які можна вставляти як підписку електронної пошти або використовувати на цільових сторінках.

Небагато людей знають, що Hubspot має програмне забезпечення для котирувань у своїх службах центру продажів. Використовуючи інструмент керування пропозиціями від Hubspot, ви можете створювати фірмові пропозиції за лічені хвилини. Ви можете розробити комерційні пропозиції, які відповідають бренду вашої компанії, протягом декількох секунд після отримання запиту, гарантуючи, що ваші покупці залишатимуться свіжими в пам’яті.

Інструмент CRM також допомагає вам збирати електронні підписи в межах вашої пропозиції та керувати всіма отриманими платежами там же, де ви керуєте угодами. Котирування продажів від HubSpot автоматично збиратимуть усю контактну інформацію та інформацію про продукт, пов’язану із записом про угоду, заощаджуючи вам багато роботи вручну.

Onpipeline

Onpipeline — це хмарна CRM, яка допомагає компаніям покращити відносини з клієнтами. Програмне забезпечення дозволяє командам продажів легко керувати контактами, угодами, діяльністю, автоматизацією та всім процесом продажів з будь-якого місця.

Функція затвердження цінових пропозицій зберігає всі ваші пропозиції в чернетці для затвердження керівництвом, незалежно від статусу затвердження. Лише одним клацанням миші ви можете швидко та легко надіслати пропозицію безпосередньо з Onpipeline, коли пропозиція буде завершена та готова до надсилання клієнту.

  Що таке DHCP (протокол динамічної конфігурації хосту)?

Використовуючи Onpipeline, користувачі мають можливість додавати елементи з попередньо складеного прайс-листа або створювати власні товари, навіть не звертаючись до прайс-листа. Таким чином, підприємства можуть створювати ефективніші та дієві пропозиції, заощаджуючи час і гроші.

Цитатник

Quoter — це інтуїтивно зрозумілий, простий у використанні інструмент, який дозволяє швидко формувати пропозиції. Це хмарне програмне забезпечення, доступне для всієї вашої команди без необхідності купувати кілька ліцензій. Ви отримуєте доступ до безлічі готових шаблонів, які ваша команда може налаштувати на ходу та швидше надсилати пропозиції.

Однією з найбільш відмітних особливостей є інтеграція Quoter зі сторонніми платформами та інструментами SaaS. Деякі з популярних інтеграцій робочого процесу включають Hubspot, Salesforce, QuickBooks, Avalara Tax, Zoho тощо. Будучи програмним забезпеченням для котирування, воно має життєво важливі інтеграції бухгалтерського обліку з FreshBooks Classic, QuickBooks Online і Xero.

У Quoter можна безперебійно обробляти регулярні платежі котирувань. Після того, як ви інтегруєте його зі своїм бухгалтерським програмним забезпеченням, ви можете вибрати платіжний шлюз для автоматичної обробки регулярних платежів. У Quoter також є функція для встановлення нагадувань електронною поштою клієнтам про незавершені пропозиції.

PandaDoc

PandaDoc — це програмне забезпечення для керування контрактами електронної комерції, яке спрощує завдання керування пропозиціями, як-от створення рахунків-фактур, отримання підписів від клієнтів і отримання схвалення від менеджерів, усе на одній платформі. Він постачається з вбудованими юридично зобов’язуючими електронними підписами, що робить його сумісним із GDPR і блокує юридичну інформацію для запобігання помилкам даних.

Його програмне забезпечення для керування пропозиціями розроблено, щоб допомогти компаніям підвищити ефективність своєї команди продажів за допомогою автоматизації створення контрактів. Ви можете створити комерційні пропозиції та рахунки-фактури за лічені хвилини. Крім того, ви можете легко редагувати описи продуктів і завдань, редагувати кількість і суми, а також додавати зображення.

PandaDoc пропонує понад 750 шаблонів рахунків-фактур у своїй галереї шаблонів PandaDoc, що економить вам багато часу та зусиль щодо дизайну. Ви можете надсилати пропозиції клієнтам, і вони можуть оплачувати через Stripe і кредитні картки. Потім ви можете налаштувати наступні нагадування для платежів клієнтів, щойно завершите виставляти їм рахунки.

Заключні слова

Робота з клієнтськими платежами – це відповідальна діяльність, яку не можна не помітити. Власники бізнесу знають, що це трудомістко, але відділ продажів витрачає свій дорогоцінний час на створення пропозицій.

Програмне забезпечення для керування ціновими пропозиціями, якщо його ввести в процес, вирішує більшість проблем і економить багато часу для відділу продажів, щоб вони могли більше зосередитися на збільшенні продажів.

Нарешті, створення рахунків-фактур має вирішальне значення, і початок експериментів із цими платформами лише позитивно вплине на ваш бізнес.

Далі перегляньте спеціальні калькулятори цінових котирувань.