8 найкращих програм для гаражних розпродажів, які можна купувати та продавати разом із місцевою спільнотою (Android та iOS)

Categories:

Купуйте або продавайте вживані товари разом зі своєю спільнотою за допомогою програм Garage sale.

Продукти, які ви купуєте для себе, з часом втрачають цінність. Крім того, ви можете більше не захотіти, щоб певні предмети були присутні у вашому домі. Однак це не означає, що вони марні. Ці непотрібні для вас предмети можуть бути корисними для багатьох людей навколо вас.

Ось для чого призначений додаток для гаражних розпродажів. Додаток для гаражних розпродажів дозволяє вам продавати вживані речі та заробляти трохи грошей. Крім того, якщо ви покупець, то для вас це теж не менш важливо. Як покупець ви можете знайти вигідні пропозиції на вживані товари від людей поблизу вашого місцезнаходження.

Додаток для гаражних розпродажів відображає всі сайти гаражних розпродажів, де продається вживана продукція.

Для ваших смартфонів доступні численні додатки для гаражних розпродажів, які ми обговоримо.

Навіщо використовувати додаток Garage Sale?

Програми для гаражних розпродажів мають чимало переваг, тому їх варто спробувати. Ось кілька основних причин, чому вам варто використовувати додаток для гаражних розпродажів.

#1. Продайте непотрібні речі

Це дає вам зручний спосіб продавати використані продукти та заробляти пристойні гроші. Це також допоможе вам прибрати весь безлад і непотрібні речі з дому та таким чином створити простір для нових речей.

#2. Легке просування

Додатки для гаражних розпродажів пропонують кращий рекламний засіб для поширення інформації про ваші гаражні розпродажі. За відсутності такого додатка ваш гаражний розпродаж може не привернути уваги.

#3. Купуйте продукти за низькими цінами

Програми для гаражних розпродажів дозволяють вам досліджувати вживані речі за найнижчими цінами. Ви можете порівняти ціни, запропоновані різними продавцями, і таким чином вибрати найкращу пропозицію.

  Wireless Manager економить заряд акумулятора, вимикаючи Wi-Fi, коли знаходиться поза зоною дії [Android]

#4. Даруйте предмети

Програми для гаражних розпродажів — це не лише купівля чи продаж; Ви також можете пожертвувати непотрібні продукти малозабезпеченим. Отже, вони також допомагають вам працювати на соціальну справу.

#5. Послуги доставки

Програми для гаражних розпродажів дозволяють уникнути стресу, пов’язаного з доставкою, незалежно від того, покупець ви чи продавець. Більшість додатків пропонують власні послуги доставки, щоб забезпечити ефективну та безпечну доставку продуктів.

Давайте розглянемо деякі з найкращих програм для гаражних розпродажів.

VarageSale

VarageSale — чудовий додаток для гаражних розпродажів, доступний для смартфонів Android та iOS. Це дозволяє вам здійснювати ваш віртуальний гаражний розпродаж. Кожен, хто використовує цю програму, має пройти процедуру перевірки, яка виконується вручну.

Це дозволяє перевірити рейтинг учасників, а також середній час відповіді перед продажем. VarageSale дозволяє легко надсилати повідомлення та планувати зустрічі.

Ви можете досліджувати різні місцеві оголошення та фільтрувати категорії. Це дає вам можливість персоналізувати покупки та продажі.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Карта скарбів у дворі продажу

Карта скарбів у дворі розпродажу дає змогу спланувати та прокласти маршрут розпродажу у дворі поблизу вас. Це дає змогу публікувати гаражні розпродажі або досліджувати всі сайти гаражних розпродажів на карті чи у вигляді списку.

Списки містять повну інформацію про сайт разом із фотографіями. Ви також отримуєте допомогу щодо маршрутів на карті.

Ця програма для гаражних розпродажів дозволяє шукати за місцем, днем, відстанню тощо. Ви можете перевірити рейтинг розпродажу, а також попередження від інших людей. Додаток Yard Sale Treasure Map дає змогу побачити вулицю сайту. Ви також можете поділитися маршрутом зі своєю родиною чи друзями.

Ця програма доступна як для Android, так і для iOS.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Продаж нерухомості

Якщо ви хочете бути в курсі всеукраїнських гаражних розпродажів та аукціонів, програма Estate Sales ідеально підходить для вас. Це дає вам доступ до тисяч розпродажів по всій країні. Ви можете легко знайти всі сайти.

  Як створити QR-код URL-адреси в Google Chrome на Android

Це дозволяє шукати за вашим поштовим індексом і місцезнаходженням. Це дає вам змогу швидко перейти до маршрутів проїзду та спрямувати поточний розпродаж. Його спеціальні параметри фільтрації дозволяють персоналізувати ваш список і створити список улюблених.

Ви можете завантажити цю програму для свого смартфона Android або iPhone.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Наступні двері

Nextdoor — це чудовий додаток місцевих новин і чудова платформа для продажу гаражів. Це дозволяє дізнаватися про все, що відбувається навколо вас, включаючи обмін одягом і гаражні розпродажі.

Окрім гаражних розпродажів, Nextdoor дозволяє залишатися на зв’язку зі своєю спільнотою. Ви можете дізнатися про різні безкоштовні речі та пропозиції.

Ви також можете завантажити програму для своїх пристроїв Android або iOS.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Craigslist

Craigslist — це величезний ринок гаражних розпродажів, який дозволяє легко купувати та продавати речі. Він охоплює практично всі категорії, в яких можливий гаражний розпродаж.

Програма Craigslist для Android або iPhone спрощує пошук сотень сайтів гаражних розпродажів. Ви можете зручно продавати та купувати на місці, зокрема меблі, комп’ютери, телефони, книги, мистецтво, одяг та багато іншого.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Wallapop

Відкрийте для себе чудові пропозиції або легко продайте те, що вам більше не потрібно, за допомогою Wallapop. Ця програма надає вам швидкий і безпроблемний спосіб гаражних розпродажів за допомогою смартфона.

Wallapop — провідна програма, яку можна завантажити для пристроїв iPhone або Android. Він сприяє чесній торгівлі та циркулярній економіці, таким чином пропонуючи кращий спосіб сталого споживання.

Він показує вживані продукти, які можна продати поблизу вашого місця розташування. Якщо у вас теж є товари, які вам більше не потрібні, ви можете викласти їх у продаж.

Це дозволяє створювати персоналізовані сповіщення. Wallapop також пропонує торгові послуги, якщо ви хочете купити або продати в іншому місті.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

5 миль

5miles — це чудова програма, яка абсолютно безкоштовна для пошуку вживаних речей і списку ваших уживаних речей. Крім того, ви можете знайти місцеві послуги, адекватне місце проживання та багато іншого.

  Програма для редагування та обміну фотографіями Adobe Revel виходить на Android

З 5miles вам просто потрібно сфотографувати свій товар і виставити його на продаж. Якщо ви хочете придбати, ви можете ознайомитися з тисячами продуктів, вказавши лише свій поштовий індекс або місцезнаходження.

Це дозволяє вам ділитися своїм записом у соціальних мережах з друзями чи родиною. Ця програма абсолютно безпечна у використанні. Відгуки продавців і покупців ви можете прочитати тут.

Завантажте програму з Play Store або App Store для свого пристрою.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

OfferUp

OfferUp дозволяє продавати вживані речі за лічені секунди та знаходити вигідні пропозиції на вживані товари. Ви можете легко купити або продати майже будь-який вживаний предмет, включаючи меблі, одяг, посуд, гаджети та майже все.

Ця програма оснащена функцією репутації, яка дозволяє перевірити рейтинг профілів. Це дозволяє надсилати повідомлення продавцям або покупцям безпосередньо з програми.

Якщо ви продавець, це дає вам змогу створити унікальну сторінку продавця та, таким чином, створити вашу унікальну ідентичність продавця. Ви можете сортувати елементи за категоріями, розташуванням тощо.

Завантажте OfferUp для телефонів iPhone або Android безкоштовно.

 • Доступно на:

 • Android

 • iOS

Підведенню!

Ідеальний додаток для гаражних розпродажів може розблокувати для вас багато дивовижних угод на різноманітні вживані речі. Крім того, ви можете мати можливість продавати вживані товари та заробляти пристойні гроші.

Перелічені вище програми допоможуть вам легко цього досягти. Тож спробуйте ці програми та візьміть участь у розпродажі в найближчому гаражі.

Ви також можете дослідити найкращі платформи, щоб почати продавати онлайн.