8 найкращих програм для відеочату на Android

Відеочат — це «майбутнє», як обіцяла наукова фантастика з 1970-х років. Швидкість Інтернету настільки ж безглузда, як сьогодні, тому не дивно, що відеочат повністю замінить словесні розмови. Мобільні пристрої мають фронтальну камеру з 2003 року, але вони були майже виключно для селфі. Однак сьогодні ми перебуваємо в епосі, коли ми можемо підняти ніс на будь-що, що забезпечує менш ніж кришталево чисте спілкування (вербальне, так і візуальне). Користувачі Apple покладаються на FaceTime для більшої частини свого спілкування на платформі, що не означає, що користувачі Android залишаються бездіяльними. Ось найкращі програми для відеочату на Android.

1. Skype

Skype — це синонім двох речей: «Бізнес» і «Чи мене тепер чуєш?» Він вийшов у 2003 році як рішення для обміну миттєвими повідомленнями, щоб конкурувати з популярністю Yahoo! і MSN Messengers, і з тих пір він є основним продуктом спільноти відеоконференцій. Платформа заслужила репутацію дружнього бізнесу. Ви можете поділитися своїм екраном як під час дзвінка один на один, так і з групою. Групові голосові та відеочати — це преміум-функція, за яку потрібно платити. Якість відео та звуку настільки ж хороша, як і ваше з’єднання. Проте спільний доступ до екрана рідко відбувається гладко. Ви можете спілкуватися з будь-яким користувачем Skype незалежно від платформи.

Завантажте Skype з Play Store

2. Google Hangouts

Google Hangouts був логічною еволюцією Google Talk, нині неіснуючої платформи Google для обміну миттєвими повідомленнями. Коли обмін миттєвими повідомленнями перетворився від передової технології до простого артефакту, Google представила безкоштовну програму, яка дозволяє вам спілкуватися у відео- та голосовому чаті з будь-яким приймачем на будь-якій платформі, якщо вони ввійшли в Google. Hangouts дає змогу спілкуватися з великими групами, автоматично виділяючи динаміка, а решту показуючи у вигляді ескізів під ним. Ви можете натиснути на будь-кого, на якому хочете зосередитися. Він дуже популярний для лекцій та групових занять.

  Повністю керуйте доступом до Інтернету програм Android

Завантажте Google Hangouts із Play Store (імовірно, вже встановлено на вашому Android)

3. Google Duo

Duo відрізняється від Hangouts тим, що відеокімнати призначені для групової діяльності, тоді як duo створено майже виключно для спілкування один на один. У Google Duo є цікава функція, яка починає трансляцію, щойно ви починаєте комусь телефонувати. Це дає одержувачу можливість побачити, з якою ситуацією він збирається розмовляти. Якість відео та звуку чітка. Хоча він починає діяти на низькошвидкісних з’єднаннях.

Завантажте Google Duo з Play Store

4. WhatsApp

Незалежно від того, на якій платформі працюють люди, WhatsApp залишається популярним для спілкування. Беручи до уваги цю універсальну привабливість, WhatsApp додав на платформу можливості відеодзвінків у листопаді 2016 року і перетворив її на універсальне рішення. Це ексклюзивно для розмов один на один і не впливає на групові чати (так само, як голосова функція WhatsApp). Який би алгоритм стиснення у них не був, він досить добре працює при слабкому підключенні.

Завантажте WhatsApp з Play Store

5. Facebook Messenger

Facebook Messenger має майже півмільярда інсталяцій у Play Store, і Facebook зробив такий, що не можна приватно спілкуватися з іншими користувачами Facebook без попереднього доступу до цієї програми. На відміну від WhatsApp, месенджер Facebook дозволяє проводити групові відео та голосові розмови. Оскільки обидва продукти належать Facebook, можливо, групове відео WhatsApp не було опубліковано, щоб не знищити власний бізнес. Якість відео на Facebook також досить хороша на низькошвидкісних з’єднаннях, хоча воно відключається після певного порогу, але все ще досить функціонально. Спираючись на тенденцію, встановлену фільтрами Snapchat, ви навіть можете додати трохи чуття та зробити свої відеорозмови трохи цікавішими.

  CamFind пропонує чудовий пошук і розпізнавання зображень на Android

Завантажте Facebook Messenger з Play Store

6. Viber

У свій час Viber був повноцінним з WhatsApp, поки WhatsApp не переріс його. Незважаючи на те, що вони виконували те саме, Viber відтоді пішов у інший напрямок із публічними чатами. Тим не менш, його відмінною особливістю є відеоконференції. Навіть зі слабким з’єднанням 3G ви отримаєте пристойне відео, а також якість голосу під час дзвінка. Можливо, у вас буде кілька відключень, але це все ще життєздатна платформа, особливо якщо ви плануєте зв’язатися з 100 людьми одночасно.

Завантажте Viber з Play Store

7. ІМО

IMO – це проста програма. Це не обтяжує вас непотрібними плагінами та фільтрами. Він має простий інтерфейс; просто виберіть контакт і розпочніть відеочат. Ви все ще можете надсилати повідомлення та зображення через програму, але ви можете почати відеочат так швидко, як досягнете нижнього лівого кута. Є застереження. Усі користувачі IMO у вашому списку контактів будуть автоматично додані до вашого списку контактів, і ви не зможете їх видалити.

Завантажте Imo з Play Store

8. Танго

Tango — це OG відеочатів, який виходить із відеочатом на мобільних телефонах задовго до того, як він став масовим. Незважаючи на те, що Tango зараз є більш соціальною платформою, але з огляду на його раннє походження, він напрочуд добре працює для відеочатів через слабке з’єднання. За допомогою Tango ви можете надсилати текстові повідомлення, чати та відеодзвінки своїм друзям та родині. Крім того, ви можете знайти людей за інтересами. Він також підтримує групові чати, і найкраща частина полягає в тому, що будь-які покупки в додатку здійснюються виключно в естетичних цілях, і жодна з функцій не прихована за платним екраном. Крім того, ви можете завантажити ігри з підтримкою Tango з Play Store, щоб грати з іншими користувачами.

  Як зробити щоденні фотографії Bing шпалерами на Android

Завантажте Tango з Play Store

9. Почесні згадки

Наведені нижче програми часто з’являються, коли згадуються відеочати, хоча вони не обов’язково є програмами для відеочату. Однак вони все одно заслуговують на згадку:

Glide дозволяє надсилати короткі відеоповідомлення тривалістю до 10 секунд своїм друзям, і вони можуть відповісти байтом відео, коли вважатимуть за потрібне.
Camfrog схожа на Chatroulette, оскільки ви можете почати відеочати з незнайомими людьми в Інтернеті на своєму телефоні.