8 найкращих програм для впорядкування шафи та планування нарядів

Давайте подивимося правді в очі: організувати свою шафу нелегко. А з захаращеною шафою підібрати ідеальне вбрання стає проблемою. Не кажучи вже про те, що ваш найкращий одяг ховається в купі.

Щоб подолати все це, ви можете використовувати мобільні програми, щоб упорядкувати свою шафу. Ці програми дозволяють вам відстежувати ваш одяг і допомагають планувати наряди. Нижче ми перерахуємо вісім найкращих програм для організації вашої шафи.

1. Отримайте гардероб

Get Wardrobe допоможе вам організувати гардероб і спланувати наряди. Додаток пропонує кілька функцій для цієї мети. Ви можете сфотографувати одяг, завантажити його в додаток і оцифрувати свій гардероб. Так само ви можете створювати комбінації різного одягу віртуально та додавати наряди до свого планувальника.

Додаток стане в нагоді, коли ви хочете спакувати свою дорожню сумку, оскільки ви можете переглядати всі предмети в додатку та вибирати їх. Get Wardrobe має чудову спільноту модниць, готових поділитися ідеями та пропозиціями. Це допоможе вам не відставати від модних тенденцій.

Підписка Premium дозволяє додавати необмежену кількість предметів одягу до свого гардеробу, тоді як безкоштовний обліковий запис обмежує їх до 100. Ціна плану Premium залежить від країни.

Завантажити: отримати гардероб для Android | iOS (Безкоштовно; доступні покупки через програму)

2. OpenWardrobe

Якщо ви хочете приєднатися до спільноти любителів моди, окрім упорядкування гардеробу, зареєструйтеся на веб-сайті OpenWardrobe. Додаток дозволяє додавати в додаток свій одяг, планувати наряди та ділитися ними з друзями.

Ви можете зареєструвати вбрання, які ви носили, і програма покаже повний запис разом із пропозиціями вбрання. Тут ви також можете досліджувати одяг від творців, брендів або стилістів.

Окрім додавання одягу до цифрової шафи, ви можете спланувати свій образ і зібрати речі для наступної подорожі. На вкладці «Відкрити» ви можете вибрати вбрання для наступної відпустки або надихнутися спільнотою OpenWardrobe. На домашній сторінці розміщено відеоуроки та вказівки на різні теми, пов’язані з модою.

Найкраще те, що програма OpenWardrobe безкоштовна. Платформа заробляє, проводячи платні майстер-класи, тому тут нічого не завадить. OpenWardrobe – чудове місце, де можна знайти натхнення для своїх суконь. Це гідна програма для впорядкування вашої шафи.

Завантажити: OpenWardrobe для Android | iOS (безкоштовно)

3. Аклосет

Acloset описує себе як помічник моди зі штучним інтелектом. Коли ви завантажуєте зображення свого одягу, Acloset видалить фон і додасть його до вашого цифрового гардеробу.

Завдяки ШІ Acloset може автоматично визначити колір, дизайн і стиль вашого одягу. Це допомагає організувати всі ваші вбрання за категоріями. На основі цієї класифікації Acloset може запропонувати сукні, які відповідають погоді та події.

Крім того, завдяки наявним предметам гардеробу він може надавати пропозиції щодо покупок, тому вам не доведеться годинами шукати взуття, яке добре поєднується з вашим одягом. Щоб отримати більше ідей, ви можете слідкувати за провідними стилістами на платформі та перевіряти їхні вбрання.

Acloset гарантує, що ви використовуєте весь свій одяг, показуючи речі, які ви носили протягом останнього місяця, одяг, який ви не носили протягом тривалого часу, і відсоток суконь, які ви часто носите. Так само він показує ваші вподобання в одязі, вказуючи колір, бренд і предмети одягу, які ви носите найчастіше.

Завантажити: Аклосет для Android | iOS (безкоштовно)

4. XZ (шафа)

Якщо ваше перше запитання щоранку, що вам одягнути на роботу, вам сподобається XZ (Closet). Віртуальний гардероб дозволяє додавати речі, створювати вбрання та демонструвати пропозиції одягу.

Ви можете додати предмети одягу, завантаживши фотографії або вибравши сукні з бібліотеки загального одягу. Як і Acloset, він також може виявляти деталі предметів одягу, хоча й не так точно. Але ви можете вручну додати категорію, бренд, стиль і деталі покупки.

На вкладці календаря ви можете вести журнал суконь, які ви носили. Так само це дозволяє вам планувати свої вбрання на тижні та місяці вперед. Нарешті, він відображає прогнози погоди та ідеї вбрання.

Завантажити: XZ(Closet) для Android | iOS (безкоштовно)

5. Куди

Whering — чудовий додаток для любителів моди. Він може підтримувати ваш цифровий гардероб, планувати вбрання, надавати пропозиції вбрання та показувати ідеї для покупок.

Коли ви завантажуєте свої сукні, Whering автоматично редагує зображення та додає деталі про сукню. Після того, як ви завантажите кілька предметів, функція «Одягни мене» створить різні комбінації, які допоможуть вам вибрати вбрання.

Whering показує пропозиції щодо покупок від різних брендів, особливо екологічних. Подібним чином є розділ для вже улюблених речей, якщо ви хочете купити вживаний одяг онлайн. Оскільки програма показує сукні, які вам можуть сподобатися, ви можете продовжувати додавати їх у свій список бажань.

Використовуючи Whering, ви можете створювати дошки настрою та переглядати книги. Програма також допоможе вам спланувати свій багаж під час подорожі, пропонуючи речі з вашої шафи. Щоб допомогти вам зрозуміти моделі свого одягу, він відстежує ваші вбрання та відображає статистику використання.

Завантажити: Куди Android | iOS (безкоштовно)

6. Розумна шафа

Smart Closet служить вашим особистим стилістом. Це дозволяє вам упорядкувати свою шафу, вибрати наряди та купити новий одяг. Незважаючи на те, що він дозволяє оцифрувати ваш гардероб, Smart Closet не є найкращим додатком для гардеробу, коли справа доходить до редагування зображень одягу або вилучення деталей ваших речей.

Однак Smart Closet чудово пропонує пропозиції щодо покупок на основі бренду, магазину чи категорії. Ви можете створити список побажань продуктів ваших улюблених брендів. Додаток дозволяє легко створювати книги образів і демонструвати ваші найкращі вбрання.

Є вбудований календар, де ви можете планувати або записувати вбрання. Найкраще те, що програма допомагає вам пакувати багаж і відображає статистику вашої шафи.

Завантажити: Smart Closet для Android | iOS (Безкоштовно; доступні покупки через програму)

7. Збережіть свій гардероб

Save Your Wardrobe прагне допомогти вам створити надійний, недорогий і водночас стильний гардероб. За допомогою програми ви можете створити цифрову шафу, додавши всі предмети одягу, завантаживши фотографії або ввівши деталі. Окрім гардеробу, ви можете додавати предмети одягу до певних списків, як-от список для щоденного використання, один для роботи та інший для спортзалу.

Save Your Wardrobe пропонує наряди в залежності від погоди та календаря. Як і більшість інших програм, це дозволяє робити покупки. Однак він виділяється тим, що пропонує послуги своїх партнерів. Ці послуги включають прання, ремонт, пожертви тощо.

Розділ «Ваш гардероб, декодований» показує цікаву інформацію про вашу шафу та її використання, як-от рекорди екологічності, бажані кольори та найвищі категорії. Ви можете використовувати календар тут, щоб стежити за своїми нарядами.

Завантажити: Save Your Wardrobe for Android | iOS (безкоштовно)

8. Pureple Outfit Planner

Pureple Outfit Planner — це ще один додаток для органайзера шафи, який ви можете спробувати. Для початку додайте всі предмети свого гардеробу до віртуальної шафи. Для кожного товару ви можете вибрати категорію та сезон, що допоможе вам потім відфільтрувати сукні.

Коли ваш гардероб буде готовий, Pureple може запропонувати вбрання. Порекомендувавши кілька випадкових нарядів, щоб визначити ваш смак, Pureple пропонує пропозиції відповідно до ваших уподобань.

Хоча його основний план можна використовувати безкоштовно, ви можете оновити його, щоб отримати доступ без реклами та необмежену кількість пропозицій стилю. Ви також можете переглянути вбрання, якими поділилися інші учасники спільноти Pureple, щоб отримати натхнення.

Завантажити: Pureple Outfit Planner для Android | iOS (Безкоштовно; покупки через програму)

Тримайте свою шафу в порядку

Ці цифрові програми для керування гардеробом дозволяють переглядати всю вашу колекцію одягу одним поглядом. Це полегшує вибір вбрання. Але якщо ви все одно не можете, згадані вище програми також можуть надавати пропозиції.