8 найкращих програм для вивчення англійської граматики для покращення ваших мовних навичок

Швидкі посилання

Граматика має вирішальне значення для вільного володіння англійською. Для цього вам слід повернутися до основ. Але замість старих підручників з граматики для середньої школи зверніться до цих чудових програм для граматики англійської мови. Найкращі граматичні додатки для iPhone та Android є інтерактивними, які допоможуть вам проштовхнути всі предмети, об’єкти та висячі модифікатори.

1. Вивчайте граматику англійської мови

Британська Рада – одне з найкращих місць для вивчення англійської мови. Але навіть якщо ви розмовляєте англійською мовою, ви можете відчути нюанси за допомогою програми граматики. Найкращий навчальний додаток проведе вас через 25 граматичних тем, 600 інтерактивних вправ і тисячі запитань із заповнення порожніх полів, множинного вибору та підбору слів.

Почніть там, де вам зручно, оскільки уроки охоплюють чотири рівні: початковий (рівень CEFR A1), початковий, середній та просунутий (рівень CEFR C2). Безкоштовний додаток підтримує рекламу, але ви можете заплатити 1,99 доларів, щоб видалити їх.

Завантажити: LearnEnglish Grammar for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

2. Johnny Grammar Word Challenge

Британська Рада пропонує кілька програм, які допоможуть вам покращити вашу англійську. Поєднайте наведену вище програму з безкоштовною та веселою програмою Johnny Grammar Word Challenge. 60-секундні тести перевірять вас на словниковий запас, орфографію та граматику англійської мови, щоб допомогти вам покращити вашу розмовну англійську.

Тести охоплюють 12 граматичних тем (прийменники, неправильні дієслова, сполучники тощо) і проведуть вас через вживання в ресторанах, подорожах, світських розмовах, хобі тощо. Це чудовий інструмент, який покладається на глобальну таблицю лідерів і значки, щоб мотивувати вас.

Завантажити: Johnny Grammar Word Challenge для Android | iOS (безкоштовно)

Тим, хто починає підготовку до IELTS, Британська Рада пропонує простий у користуванні додаток для підготовки до IELTS Android і iOS з безкоштовними практичними тестами, граматичними порадами, вправами та тестами.

3. Грамарополь

Грамарополь

Ми розважаємося на цьому сайті для молодих учнів граматики (віком від 8 років). Граматичні тести, пісні, книги, ігри та навчальні відео допоможуть вам зрозуміти особливості восьми частин мови. Частини мови оживають завдяки анімованим персонажам, які грають головні ролі в книгах, піснях, відео та інтерактивних іграх.

Ви можете використовувати веб-сайт або програми для iOS. Є гейміфікований додаток для вивчення пунктуації (лише для iPad). Grammaropolis дозволяє вам трохи навчитися безкоштовно, а покупки в додатку розблокують інші частини мови. Додатка для Android ще немає.

Завантажити: Grammaropolis для iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

4. ELSA Speak

ELSA використовує мікрофон вашого телефону разом із передовою технологією розпізнавання мовлення для практичних уроків. Короткі уроки перевіряють ваше вільне володіння та граматику на різноманітні теми з реального життя. Додаток адаптує уроки відповідно до вашого рівня американської чи британської англійської. Понад 7100 персоналізованих завдань, від щоденних уроків до підготовки до іспитів, допоможуть вам освоїти складні звуки та вимову, покращуючи свою граматику.

Додаток доступний у трьох версіях — безкоштовній, професійній та преміум-версії. Преміум-версія додатка є всеохоплюючою, з репетитором зі штучним інтелектом, живим аналізатором мовлення та вправами під час співбесід, презентацій та іспитів. Версії Pro та Premium пропонують місячні плани передплати.

Завантажити: ELSA Speak for Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

5. Лінгвалео

Додаток Lingualeo — це весела та персоналізована топова платформа для вивчення мов для неносіїв мови в Росії, Бразилії, Португалії, Польщі та Туреччині. Сервіс мовної онлайн-ігрофікації почався з російської, але згодом поширився на кілька інших регіонів.

Барвисті елементи гейміфікації можуть підійти, якщо ви добре володієте португальською чи російською, але хочете покращити свою англійську. Для початку пройдіть тест, і програма автоматично створить план уроку. Продовжуйте навчання за допомогою понад 12 курсів словникового запасу, граматичних вправ, тематичних курсів, відео, книг і статей — ви навіть можете «боротися» з іншими користувачами, щоб покращити своє вивчення мови.

Ви можете завантажити програму безкоштовно, але крім цього, для всіх планів уроків від початківців до просунутих потрібна підписка.

Завантажити: Lingualeo для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

6. Mad Libs

Mad Libs — це популярна гра зі словами та граматикою. В основі гри – книги та оповідання. Один гравець пропонує іншому список слів для заміни пропусків в історії. Різні підказки в грі змушують вас вставляти частини мови в речення. Звучить занадто просто?

Ніщо не заважає вам створювати власні правила та створювати дивні речення. Гра проста, грати в неї може кожен будь-якого віку. Це весела та навчальна вправа для дітей. Посібник для вчителя також доступний на сайті, якщо ви хочете взяти його в клас.

Завантажити: Mad Libs для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

7. Англійська граматика

The English Grammar Book — це простий додаток для тих, хто не хоче гейміфікації. Але нехай це не зменшить його корисність. Він пропонує прямі пояснення на теми, які можуть вас збентежити.

Охоплено всі сфери граматики англійської мови — від активного/пасивного стану до омофонів, ідіом і дієслів. Кожне пояснення підкріплюється кількома прикладами.

Опрацюйте теми та виконайте вправи. Ви можете відстежувати свій прогрес і аналізувати результати в міру вдосконалення. Додаток підтримується рекламою, яку можна видалити, зробивши невелику покупку.

Завантажити: Підручник з граматики англійської мови для iOS (Доступна безкоштовна преміум-версія)

8. Граматично

Grammarly добре відома своїм помічником з написання на робочому столі. Додаток для клавіатури Grammarly для Android і iPhone, як засіб перевірки граматики для мобільних пристроїв, допомагає вам так само — виправляючи написане під час введення. Хоча Grammarly не є додатком для навчання англійської мови у звичайному розумінні, він може виявляти помилки та пропонувати кращі пропозиції під час введення.

Наприклад, рекомендації синонімів розширять ваш словниковий запас. Цей миттєвий відгук може допомогти вам швидше вивчити англійську, оскільки ми так багато спілкуємося за допомогою наших телефонів. Клавіатура Grammarly потребує активного підключення до Інтернету, щоб працювати як засіб перевірки граматики.

Завантажити: Grammarly для Android | iOS (Доступні безкоштовні покупки через додаток)

Встановити потрібну програму – це одне. Працювати над цим щодня – це інше. Один із способів зробити це — дізнатися щось нове та негайно використати це у своїй розмові чи написанні. Завдяки великій кількості доступних ресурсів англійську мову легко вивчити, але лише практика допоможе вам вільно володіти нею.