8 найкращих програм для автоматизації вашого смартфона Android techukraine.net

Categories:

Автоматизація захоплює технологію. Відчути автоматизацію звучить веселіше зі смартфоном, чи не так?

Уявіть, що ви підключаєте навушники, і ваш улюблений список відтворення починає відтворюватися за секунди, або ваша яскравість слабшає вночі та збільшується вранці. А якщо я скажу, що це можливо? Прочитайте далі в цій статті, щоб дізнатися про деякі програми для автоматизації вашого смартфона Android і зробити все це можливим.

Популярність додатків для автоматизації завдань зростає серед молоді. Тепер із додатками для автоматизації інтелектуальні телефони не обмежуються лише дзвінками та розвагами. Вони захопили світ, розуміючи своє середовище проживання та допомагаючи їм. Почнемо з основ.

Що таке програма для автоматизації Android?

Технології настільки оновилися, що смартфони мають чудові функції для економії часу та енергії.

Те ж саме стосується додатків для автоматизації. Ці програми для Android зробили смартфони найрозумнішими. Програми для автоматизації розроблено таким чином, щоб користувачі могли вставляти та вказувати телефону виконувати певні типи завдань у певний час та за певних умов. Хіба це не щось цікаве?

Використання додатків для автоматизації – це зручний спосіб виконувати рутинні завдання, не витрачаючи ручну енергію. Наприклад, ви можете надсилати електронні листи чи текстові повідомлення, зменшувати розряд акумулятора, змінювати яскравість, створювати резервні копії файлів тощо. Щоб зробити все це, вам потрібно змінити кілька налаштувань і завантажити хороший додаток для автоматизації з магазину ігор відповідно до вашого вибору.

Як працює програма автоматизації?

Ви б бачили божевілля Alexa, повторює Dot останнім часом. Ці пристрої спілкуються з навколишнім середовищем через навколишні звуки та дії. Вони можуть вимкнути світло, відтворити музику тощо. Такі пристрої називаються пристроями домашньої автоматизації.

Подібна ситуація з додатками для автоматизації. Робота додатків автоматизації заснована на численних комбінаціях дій і умов. Ці програми вже мають список різних умов і дій, які ви можете використовувати, щоб полегшити свою повсякденну роботу за допомогою автоматизації.

Умови, як правило, ґрунтуються на налаштуваннях пристрою та таких функціях, як яскравість, акумулятор, резервне копіювання файлів тощо. Крім цього, умови також можуть ґрунтуватися на подіях пристрою, наприклад відкриття певної програми подвійним дотиком або натисканням кнопки живлення чи гучності, щоб перервати дзвінок. Звучить просто, правда?

Поговоримо про дії. Дії – це завдання, які ви виконуєте самостійно за допомогою телефону Android. Наприклад, зменшіть яскравість, пропустіть рекламу на YouTube тощо. Програми для автоматизації надають цінний набір інструментів, щоб переглядати умови та вживати дій щоразу, коли встановлені умови та дії збігаються, без ваших ручних зусиль.

Чи потрібні програми для автоматизації?

Телефони Android дуже багато налаштовуються та пропонують величезні функції, щоб скоротити вашу рутинну роботу та допомогти вам заощадити час. Однак деякі високопікові функції в програмах автоматизації відсутні в телефонах Android. Отже, вам потрібно встановити програму автоматизації для кращих функцій.

Програми для автоматизації схожі на курси навчання, вони роблять смартфони найрозумнішими без особливих ручних зусиль. Ці програми є гнучкими, щоб легко виконувати більшість щоденних рутинних завдань. Найкраща частина програм для автоматизації полягає в тому, що вони діють як ваша власна програма без будь-якого програмування чи кодування.

Отже, ви можете очікувати, що ваш телефон виконуватиме певні завдання, коли будуть виконані встановлені вами умови. Це дає змогу триматися подалі від телефону та все одно виконувати певну роботу.

  Кращі смартфони Android з клавіатурою

Переваги використання програми автоматизації

Програми для автоматизації підвищують продуктивність і економлять час, надаючи різні функції та розумне керування зі смартфона. Ви можете враховувати багато моментів, якщо говорити про переваги використання додатків для автоматизації. Не будемо заглиблюватись і перевіримо три основні переваги використання цих програм.

 • Економить наш час – сама автоматизація говорить про програму все. Ці програми роблять наші телефони незалежними від щоденних завдань і повідомляють нам про наше життя та оточення. Таким чином, наші ручні зусилля зменшуються та економлять час від виконання цих незначних речей щодня.
 • Допомагає у повсякденній рутині – ці програми перевіряють нашу поведінку, розпорядок дня, середовище та вподобання. Тому замість того, щоб зберігати звичку виконувати швидкі завдання самостійно, ви передаєте ці звички своєму смартфону. Все це можливо завдяки додаткам для автоматизації.
 • Легке налаштування – ці програми дають вам змогу налаштовувати функції телефону без кодування чи програмування. Ви повинні встановити програми, швидко внести зміни та дати інструкції, і ось ви. Ваш телефон готовий виконувати щоденні завдання.
 • Ви шукаєте просту у використанні та відповідну програму автоматизації для вас і вашого телефону? Не хвилюйтеся, ми зробили це для вас. Ось деякі з найкращих програм для автоматизації Android, які варто спробувати.

  Автоматизувати

  Automate від LlamaLab – це безкоштовна програма для автоматизації Android. Ця програма дозволяє вам автоматизувати багато завдань, як-от змінювати налаштування Bluetooth і Wi-Fi, надсилати електронні листи чи SMS тощо. Ви можете створювати програму та давати їй інструкції за допомогою блок-схем, що робить її ще зручнішою для користувача.

  Додаток без реклами, безпечний і зручний. Однак у них навіть є покупки в програмі з більш ніж 30 розблокуваннями преміум-класу, щоб зробити програму зручнішою.

  Ключові риси

  • Захоплюючий і логічний метод введення. Користувачеві слід додавати різні блоки та з’єднувати точки, щоб зробити гладке автоматизоване завдання.
  • Інтерфейс користувача цієї програми простий. Програма також надає вирази, змінні та функції для кращого використання.
  • Додаток є дуже безпечним і не містить реклами чи пробного періоду. Більшість функцій доступні безкоштовно.

  Automate — одна з найбільш рекомендованих і надійних програм у Play Store. Якщо вам подобається бути в курсі тенденцій і якнайкраще використовувати свій телефон, це правильний вибір.

  MacroDroid

  Ви шукаєте яскраву програму для автоматизації? MacroDroid тут для вас. MacroDroid — це проста, зрозуміла програма для автоматизації з багатьма унікальними функціями. Вони мають різноманітні варіанти основних функцій.

  MacroDroid надає на вибір понад 85 варіантів запуску. Наприклад, це може бути день/час, рівень заряду акумулятора, час використання екрана тощо. MacroDroid дозволяє налаштувати одну або кілька дій одночасно.

  Ви отримуєте понад 100 дій на вибір, зокрема обмінюватися своїм місцезнаходженням із вибраними контактами, перетворювати тексти на аудіо тощо. Додаток також надає понад 50 обмежень, щоб зробити ваші дії та автоматизацію кращими. MacroDroid доступний у Play Store і простий у використанні, але вам, можливо, доведеться заплатити за більш розширені функції.

  Ключові риси

  • Все це добре організована система, щоб спростити процес для вас.
  • Ця програма дозволяє користувачам спілкуватися один з одним і надає багато шаблонів для досвідчених користувачів.
  • MacroDroid має легку та зрозумілу функціональність порівняно з іншими відомими та складними програмами.

  MacroDroid підходить для людей, які люблять барвисті та привабливі теми. Однак ця програма дозволяє безкоштовно використовувати лише обмежені макроси, але її варто використовувати.

  Блоки дій

  Google є материнською компанією Android. Він завжди пропонує своїм користувачам кілька чудових додатків і функцій, щоб покращити їхній досвід. Одним із таких прикладів є Action Blocks від Google.

    6 SIM-розблокувальників для ваших пристроїв iPhone/Android

  Установивши Google Action Blocks, ви отримуєте функції, які можуть зробити ваш розпорядок дня та головний екран активнішими. Блоки дій дозволяють користувачам налаштовувати кнопки та дії на головному екрані.

  Ключові риси

  • Action Blocks діють як особистий помічник на вашому смартфоні. Ви можете налаштувати різні фізичні дії, наприклад торкання, подвійне торкання тощо, щоб зателефонувати своєму другові, відтворити музику тощо.
  • Ця програма має багато функцій, які корисні для людей з обмеженими фізичними можливостями або інвалідами.
  • Безкоштовне завантаження та простий інтерфейс користувача

  Як згадувалося раніше, Action Blocks має чудові функції для людей з обмеженими можливостями. Крім того, це гарантує безпеку та забезпечує найкращий досвід користувача для кожного користувача, який шукає автоматизацію смартфона.

  Amazon Cloud Drive

  Ця програма значно відрізняється від інших програм, перелічених тут. Amazon Cloud Drive пропонує вам 5 ГБ вільного дискового простору. Таким чином, ви можете зберігати свої фотографії, відео та важливі документи тут безкоштовно та безпечно.

  Ключові риси

  • Програма автоматично зберігає ваші фотографії та відео на хмарному диску з вашого пристрою Android.
  • Ви можете вручну вибрати важливі документи, завантажити їх у хмару та захистити від шкідливих програм.
  • Обліковий запис Amazon не обов’язковий для використання цієї програми. Це дозволяє створити обліковий запис безкоштовно.
  • Додаток також пропонує місячну та річну підписку на необмежений обсяг пам’яті.

  Користувачі Android рідко стикаються з проблемами зберігання, але якщо ви віддаєте перевагу знову завантажувати лише деякі важливі зображення на хмарний диск, то ця автоматизація може вирішити вашу проблему.

  Tasker

  Ця програма є однією з найбільш пропонованих програм у списку назв програм автоматизації. Tasker дозволяє суворо контролювати ваші смартфони та сприяє плавній автоматизації. Tasker є одним із найнадійніших додатків у Play Store і широко використовується людьми.

  Ключові риси

  • Tasker дозволяє автоматизувати ваш смартфон та інші розумні пристрої, такі як Alexa.
  • Tasker має гарний інтерфейс, і ця програма найкраще підходить для створення комбінації дій і умов, оскільки вони мають повні параметри та дозволяють високопікове налаштування.
  • Tasker досить складний порівняно з іншими програмами з переліку, але як тільки ви його опануєте, ви отримаєте найкращу програму з інтерфейсом користувача.
  • Програма добре організована, щоб випробувати найкращі нові дії та комбінації умов.

  Як згадувалося раніше, Tasker є дорогою та складною програмою, але вона добре організована та має чудові функції порівняно з усіма іншими програмами. Отже, якщо ви з нетерпінням чекаєте витратити гроші на автоматизацію, найкраще вибрати цей варіант.

  IFTTT

  IFTTT значно змінив світ додатків для автоматизації. Ця програма працює як чарівна паличка, яка допомагає вам налаштувати завдання та дії за лічені секунди. Щоб налаштувати дії, вам потрібно заповнити порожні поля в програмі, яка запитує «if___ then___» із тригером і дією. Звучить просто, правда? Саме це робить цю програму кращою за інші.

  Окрім цього, ви також можете використовувати цю програму на своєму телефоні та комп’ютері, щоб зробити обидва найрозумнішими. Ця програма працює з будь-яким телефоном Android, версія Ice Cream Sandwich або новіша.

  Ключові риси

  • Численні опції та функції з простою формулою налаштування
  • Ця програма доступна для Android та iOS, а також її можна використовувати на комп’ютері та планшеті.
  • Нещодавно програма представила шість нових каналів лише для пристроїв Android.
  • Ця програма дозволяє без проблем завантажувати фотографії в хмарне сховище.
  • Дуже простий у використанні та створенні завдань

  IFTTT — це простий, розумний і доступний додаток. Ви також можете назвати це універсальним додатком для автоматизації. Це може допомогти вам повністю контролювати свій телефон, від яскравості до автоматичного завантаження в хмарне сховище.

    Отримайте iOS Like Assistive Touch на своєму телефоні Android

  AutomateIt

  Функції та назва цієї програми схожі на automate, але багато інших функцій виділяють AutomateIt серед інших. Це потужна та найпопулярніша програма для автоматизації для користувачів Android.

  Якщо вам уже набридли складні програми автоматизації, то AutomateIt — найкращий для вас. Ця програма постачається з різними проблемами автоматизації, що робить її захоплюючою та веселою. Дизайн інтерфейсу користувача та UX цієї програми дуже добре розроблений і забезпечує найкращий досвід для користувачів.

  Ключові риси

  • Вони пропонують тригери для багатьох повсякденних життєвих звичок, включаючи температуру автомобіля та налаштування телефону, під час фізичних навантажень, таких як їзда на велосипеді, трекінг тощо.
  • Додаток можна завантажити та використовувати безкоштовно. Ви також можете придбати підписку, щоб отримати додаткові функції та чудовий досвід.
  • Додаток має тригери погоди та розташування, які можуть допомогти вам під час прогулянок і тримати вас в курсі.
  • Додаток дотримується правила нарахування балів, згідно з яким ви повинні набрати або заробити певну кількість балів, щоб розблокувати нові функції.
  • Користуватися безкоштовно, реклама включена, але не так дратує.
  • Вони вже мають правила та вбудовані шаблони.

  AutomateIt — весела та безкоштовна програма для автоматизації. Ви також можете робити покупки в додатку для кращого досвіду. Цей додаток не такий складний у використанні, і кожен може швидко адаптуватися до його зручності.

  Ecobee

  Ecobee добре відома своїми пристроями домашньої автоматизації, які дуже цінуються та використовуються багатьма. У цьому є додатки для iOS та Android, які допоможуть виконувати вашу щоденну роботу. Ця програма спілкується та розуміє людську поведінку та вподобання та пропонує зручні та корисні функції.

  Розробники вкладають свій час і зусилля, щоб програма регулярно оновлювалася. Таким чином, користувачі отримують найкращі послуги програми. З кожним оновленням програма стає все більш просунутою, з’являються нові функції та покращуються старі.

  Ключові риси

  • Додаток корисний і універсальний, якщо ви також користуєтеся продуктами Ecobee. Інтерфейс привабливий і багатообіцяючий.
  • Ви можете підключити один або кілька пристроїв в одній програмі та без зусиль контролювати їх.
  • Встановлення та використання прості. Навіть якщо ви новачок у додатку, він містить усі необхідні інструкції для вивчення Ecobee.

  Ecobee вже створив добру репутацію серед людей завдяки своїм пристроям автоматизації, а додаток зробив його ще зручнішим.

  Вибір автора

  Tasker і Automate є найбільш рекомендованими та використовуваними програмами автоматизації на сьогоднішній день. Ви можете знайти ці програми вгорі списків. Однак, враховуючи досвід користувачів, MacroDroid та IFTTT кращі. Вони прості у використанні, мають кращий інтерфейс користувача, і, що важливо, ви отримуєте багато чудових функцій безкоштовно.

  Висновок

  Давайте тепер все коротко. Програми для автоматизації, як правило, створені для кращої взаємодії з користувачами Android. Android уже пропонує багато настроюваних функцій, і ці програми для автоматизації діють як вишенька на торті.

  Ви також можете ознайомитися з деяким програмним забезпеченням для автоматизації документообігу, щоб заощадити робочі години.