8 найкращих погодних програм для Android

Categories:

Найбільша перевага володіння смартфоном полягає в тому, що ви можете отримувати постійні оновлення в реальному часі практично для чого завгодно. Це може бути спортивна подія, затори або просто погода. Звіти про погоду, мабуть, можуть бути найвигіднішим аспектом володіння пристроєм. Якщо ви постійно перебуваєте в русі, ви можете отримати реалістичне уявлення про те, чого очікувати з точки зору погоди, коли ви досягнете пункту призначення. Ви можете спланувати весь тиждень, виходячи з того, які погодні умови ви очікуєте. Усі смартфони мають стандартну програму погоди, але зазвичай вона є базовою. Якщо ви шукаєте щось краще, з точки зору інформації чи інтерфейсу, у нас є список з 8 найкращих погодних програм для Android, які ви можете перевірити.

8. Погода під землею

Нова програма Weather Underground для Android забезпечує найточніші у світі гіперлокальні прогнози погоди, інтерактивний радар, супутникові карти та сповіщення про сувору погоду. Тут гіперлокальний означає, що ви можете вибрати своє точне місцезнаходження за допомогою Google Maps і отримувати всі оновлення, що стосуються цього регіону. До всієї бібліотеки інформації про погоду можна отримати доступ, прокрутивши програму до кінця, і для отримання повної інформації потрібно досить багато прокруток.

Це рішення відрізняє від інших те, що воно керується громадою. Ви не лише отримуєте оновлені звіти від спеціалістів з метеорології, ви також отримуєте оновлення від людей, які відчувають погоду в даний момент. Це додає автентичності оновлення погоди.

Отримайте Weather Underground з Play Store

7. 1 Радар для прогнозу погоди

1Weather стверджує, що відповідає всім вашим погодним потребам у простому, красивому пакеті. 1Weather може відстежувати та показувати вам прогноз погоди та поточні умови для будь-якої точки світу. Він забезпечує оновлення в режимі реального часу для вибраних місць. Додаток не тільки повідомляє вам температуру, але також може дати вам прогноз опадів, доплерівський радар і навіть розповісти вам про поточні фази Сонця та Місяця.

  Як використовувати свій смартфон Android як веб-камеру в Windows 10

Він навіть отримав кілька нагород за програму від таких, як CNN Tech і Lifehacker. Це досить привабливий і багатофункціональний додаток.

Отримайте 1Weather з Play Store

6. Перейдіть Прогнози погоди та Віджет

GoLauncher користувався успіхом як один з найпопулярніших запусків на Android задовго до того, як програми запуску Android були легко змінюваними функціями. Можна сказати, що вони були одними з піонерів моди Launcher. У своїй розробці вони випустили допоміжні програми, які доповнюють роботу Go бібліотекою підтримуваних програм. З цією метою вони принесли нам прогноз погоди та віджет Go.

Віджет дуже настроюється (усі розміри) і ввічливо і ненав’язливо сидить на вашому домашньому екрані, надаючи стільки інформації, скільки він може вмістити. Ви навіть можете встановити живі шпалери з погодою в програму або навіть на головний екран. Решта — стандартні прогнози, «відчувається як» температура, опади, вологість тощо. Хоча оновлення залишають бажання, оскільки на вулиці йшов дощ, навіть якщо не було сонця.

Отримайте прогнози погоди Go і віджет із Play Store

5. Погода за WeatherBug

Weather by Weatherbug виділяється з натовпу, зосереджуючи увагу на сповіщеннях. Weatherbug відстежує та попереджає вас про будь-які грози разом із шаром карти блискавок, а також доплерівським радаром для відстеження будь-якої суворої погоди. Weatherbug надає все, що робить програма погоди, а потім і деякі.

Отримайте погоду від WeatherBug з Play Store

4. Канал погоди

Додаток Weather Channel надає вам динамічний головний екран, який змінюється залежно від вашого поточного місцезнаходження, погоди та часу доби. Ви отримуєте оновлення погоди, коли вони відбуваються. Крім того, ви отримуєте погодинні, 15-денні та вихідні прогнози, доступні в градусах Цельсія або Фаренгейта, залежно від регіону, в якому ви перебуваєте (ви навіть можете налаштувати ці регіони, якщо виникне необхідність). Ви отримуєте доступ до поточних погодних умов із «відчуттям як» погоди, вологості, точки роси, сходу, заходу сонця, швидкості вітру, УФ-індексу, видимості та барометричного тиску. Крім того, ви отримуєте швидкозавантажувальні доплерівські радарні карти, які показують минулий і майбутній радар.

  5 найкращих додатків для нотаток для Android

Завантажте канал погоди з Play Store

3. Google Асистент

Правда, Google Now — це не виключно програма погоди, але вона дає змогу інноваційно використовувати безліч функцій Google під час оновлення погоди. Google Асистент розуміє ваше щоденне використання й може передбачити, коли ви подорожуватимете, і повідомляє вам погоду, де ви перебуваєте та куди, на його думку, ви збираєтеся йти. Він також надсилає щоденний підсумок того, як буде виглядати погода протягом дня. Якщо ви просто хочете знати про погоду, але не бажаєте глибокого наукового аналізу, Google Асистент надасть вам всю необхідну інформацію про погоду, щоб почати свій день.

Завантажте Google Асистент із Play Store

2. AccuWeather

AccuWeather — це настільки повний і комплексний погодний сервіс, який тільки може існувати. Велика кількість програм, згаданих у цьому списку, запозичують свою статистику з AccuWeather, оскільки частина точності вбудована в назву. За допомогою програми AccuWeather ви отримуєте живі шпалери, анімований екран блокування погоди (де це можливо). Ви отримуєте AccuWeather MinuteCast, який дає вам похвилинний прогноз опадів на наступні дві години, гіперлокалізований за вашою точною адресою або місцезнаходженням GPS. Це включає тип і інтенсивність опадів, а також час початку та закінчення опадів. Хоча дані про опади доступні лише для деяких місць (США та кілька країн Європи).

Однак не залишилися осторонь і інші регіони. Ви отримуєте глобальні прогнози щодо снігу, ожеледиці, дощу, вітру чи ймовірності грози, ви побачите помаранчеву картку зі знаком оклику, що відображається в поточних умовах розташування з коротким підсумком будь-яких попереджень, які діють.

  Популярний додаток для обслуговування будинку BrightNest виходить на Android

Додаток постачається з радаром, який працює з Google Maps. Крім того, місцеві зведені прогнози погоди, які містять огляд прогнозу погоди на наступні п’ять днів разом з описом найбільш драматичних погодних подій, які очікуються протягом цього часу. Ви також можете придбати доступ до більш розширених прогнозів (30 і 90 днів), але погода, яка є, навряд чи буде точністю в цей період часу. Ви можете додати рядок стану на головний екран, що відображає поточну температуру для вашого поточного або домашнього розташування.

Отримайте AccuWeather з Play Store

1. Yahoo! Погода

На основі простого дизайну та обсягу знань Yahoo! Додаток погоди – наш вибір номер один для звітів про погоду. Маючи значний успіх на iOS, він так само добре показав себе на Android. Ви отримуєте приголомшливі фотографії, які відповідають погоді на вулиці. Ви можете додавати прогнози до віджетів головного екрана. Це феноменально добре спроектований, але дуже функціональний. Ви отримуєте детальну інформацію про погоду, включаючи 10-денні та 24-годинні прогнози температури, інтерактивний радар, супутникові карти, карти тепла та вітру.

Yahoo! Погода також надає сповіщення про сувору погоду (у всьому світі), анімований час сходу й заходу сонця, а також модулі вітру й тиску, датчик вологості, УФ-індекс та ймовірність опадів.

Отримайте Yahoo! Погода з Play Store