8 найкращих платформ хостингу торговельного посередника для вашого майбутнього бізнесу

| | 0 Comments| 11:23 PM
Categories:

Ведення веб-хостингу досить прибуткове, але створити його з нуля не найпростіше.

Процес досить складний, і вам потрібно буде керувати центрами обробки даних, щоб він працював. Коротше кажучи, це справжній бізнес, який потребує багато часу та зусиль.

Однак, якщо ви шукаєте щось в цьому напрямку, але не хочете витрачати стільки часу та зусиль, то у мене є для вас рішення. Це називається реселлерським хостингом.

Найпростішим поясненням хостингу торгового посередника було б таке: ви купуєте достатню потужність сервера (простір/пропускну здатність) у надійного постачальника хостингу, а потім продовжуєте пропонувати це безпосередньо своїм клієнтам, ніби ви самі є постачальником веб-хостингу. Таким чином, ви можете продавати послуги хостингу, не володіючи жодними дата-центрами. Ви просто використовуєте силу Біла мітка.

І в процесі ви також отримуєте значний дохід і будуєте бізнес навколо цього. Цей тип бізнесу можна розширити до вражаючого рівня, і ви зможете насолоджуватися потоком напівпасивного доходу.

Також є речі, про які вам потрібно пам’ятати, вибираючи хостинг-провайдера, у якого ви купуватимете ресурси сервера. Деякі з них обговорюються нижче.

Оцінка безвідмовної роботи

Ймовірно, найперше, що має бути у вашому контрольному списку під час вибору платформи хостингу, показник безвідмовної роботи є надзвичайно важливим. Вам потрібно вибрати той, який працює 24×7, побудований на потужних серверах і має надійні мережеві з’єднання.

Щоб спростити роботу, варто звернути увагу на хостинг-провайдерів, які мають мінімальний показник безвідмовної роботи 99,5%. Все, що нижче, ускладнить роботу вам і вашим клієнтам.

Підтримка клієнтів

Є багато можливостей того, що щось піде не так, або ви застрягнете на якомусь етапі, тому мати надійну технічну підтримку вкрай важливо. Щось, що працює цілодобово без вихідних і має різні засоби підключення, як-от телефон, електронна пошта та чат, буде ідеальним.

Цілодобова система підтримки важлива, якщо ви проживаєте в іншому часовому поясі.

Технічне обслуговування

У хостинг-провайдера необхідно шукати регулярне обслуговування. Вони повинні виконувати своєчасне оновлення апаратного забезпечення, оновлення програмного забезпечення, перевірку сервера та виправлення безпеки.

Безпека

Незалежно від того, наскільки суворою є безпека, завжди буде принаймні невелика ймовірність того, що його зламатимуть або маніпулюють. Щоб мати найкращі шанси не постраждати від цього, важливо вибрати хостинг-провайдера, який приділяє велику увагу безпеці.

  Які iPhone мають бездротову зарядку?

Коли все це перевірено, давайте перейдемо до списку.

A2Хостинг

Завдяки наднадійним серверам, A2Хостинг пропонує супершвидке обслуговування для вас і ваших клієнтів. Їхня опція «Турбосервери» допомагає досягти приголомшливої ​​швидкості завантаження сторінок у 20 разів, і вона є однією з найкращих на ринку.

Ви можете розраховувати на 99,9% гарантію безвідмовної роботи та сервер, який майже не викликає збоїв. Вони виграли кілька нагород за ці роки, і це виключно завдяки їхній чудовій службі. Їхні сервери оптимізовані за швидкістю, і ви отримуєте свободу вибору бажаного розташування сервера разом із безкоштовними SSD.

Крім того, він зручний для розробників і простий у використанні завдяки панелі керування Web Host Manager (WHM). Ви отримуєте цілодобову підтримку від команди, яка володіє високими знаннями та достатньо навиками, щоб вирішити будь-які технічні проблеми.

Було б прикро, якщо я скажу вам, що цей хостинг коштує рук і ніг. На щастя, це не так. Їхній стартовий план становить лише 9,80 доларів США на місяць.

Хостинг Verpex

З його глобальними центрами обробки даних і надзвичайно доступною ціною в перший місяць, Реселлерський хостинг Verpex виділяється з-поміж інших. Ви можете почати, заплативши лише 1,8 дол. США за перший місяць і перевірити винятковий досвід, який може запропонувати Verpex.

особливості:

 • Панель управління WHM
 • Гнучка ні. облікових записів cPanel
 • Сервери White Label
 • Безкоштовні сертифікати SSL
 • Безкоштовні міграції
 • Необмежена пропускна здатність
 • Спеціальні сервери імен
 • Кешування LiteSpeed
 • Щоденне резервне копіювання
 • Автоінсталятор Softaculous
 • Захист від шкідливих програм Imunify360
 • 45-денна гарантія повернення грошей

Verpex розташована на п’яти континентах, а співробітники служби підтримки по всьому світу доступні цілодобово та без вихідних по телефону, у чаті та через систему квитків.

Крім того, ви отримуєте безкоштовний домен, безкоштовне налаштування та багато функцій для підвищення продуктивності, щоб переконатися, що ваша репутація хостингу залишається чудовою.

SiteGround

Я говорив це раніше, і я збираюся сказати це знову, SiteGround, загалом, один із моїх улюблених хостинг-провайдерів. Я працюю з ними роками і ніколи не відчував потреби переходити в іншу компанію. Вони ДУЖЕ хороші, особливо їхня команда підтримки.

Менш ніж за 15 доларів США на місяць ви отримуєте план хостингу GoGeek від торгового посередника, який пропонує 40 ГБ веб-простору. Ви також отримуєте:

 • Безлічний трафік
 • Необмежена кількість сайтів
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти
 • Пріоритетна підтримка 24×7
 • Додайте облікові записи співавторів для своїх учасників.
 • Безкоштовний SSL
 • Інтеграція Cloudflare CDN
  Як налаштувати зустріч у Zoom

Ви можете запропонувати своїм клієнтам повну версію хостингу White Label без брендингу SiteGround. Загалом у цього хостинг-провайдера є багато інших функцій, які зроблять ваш бізнес набагато прибутковішим.

Хостинг InMotion

З безкоштовними SSD, SSL, cPanel і WHMCS, Хостинг InMotion такий же хороший, як і інші в цьому списку. Ви отримуєте безкоштовні перекази, блискучу підтримку 24×7 і неперевершені ціни. Їх початковий рівень коштує всього 15,39 доларів на місяць і пропонує 800 ГБ пропускної здатності та 80 ГБ дискового простору.

Це зручно для розробників, і ви отримуєте безкоштовні облікові записи електронної пошти, а також необмежену кількість доменів і різні функції безпеки. Ви отримуєте повний контроль над своїм хостингом торгового посередника та можете налаштувати його на свій смак.

Чудово те, що їхні сервери оснащено захистом від DDoS-атак Corero та виявленням зловмисного програмного забезпечення Patchman, тож вам не варто хвилюватися про безпеку.

Назвати дешево

Ви отримуєте необмежену пропускну здатність і безкоштовні облікові записи cPanel для хостингу вашого торгового посередника Назвати дешево. Легко керувати всім з однієї інформаційної панелі та безперешкодно налаштовувати системи керування вмістом, а також створювати власні сервери імен.

Ви також можете додати необмежену кількість доменів і захистити все за допомогою брандмауерів і антивірусного програмного забезпечення. Крім того, ви можете легко керувати обліковими записами хостингу своїх клієнтів за допомогою Web Host Manager (WHM).

Не кажучи вже про те, що ви можете налаштувати все та налаштувати власну платіжну платформу для White Label служби. Безпека та швидкість ніколи не є проблемою для Namecheap, оскільки це завжди було їх основною метою.

HostGator

Протягом багатьох років HostGator був основним вибором для хостингу торговельного посередника, але потім з’явилися інші варіанти, і він трохи відійшов на другий план. Але що вражає, він все ще є одним із видатних, і тому йому місце в цьому списку.

Ось деякі з багатьох переваг використання хостингу торгових посередників HostGator:

 • Необмежена кількість доменів і облікових записів електронної пошти
 • Гарантована безвідмовна робота на 99,9%.
 • Приватні сервери імен на основі вашого домену
 • Безкоштовне програмне забезпечення для керування клієнтами та виставлення рахунків WHMCS
 • Панель керування WHS/cPanel
 • Зручний для розробників
 • Технічна підтримка 24×7
  Скільки коштує скасувати Planet Fitness

Ви можете розпочати роботу всього за 19,95 доларів США на місяць і налаштувати свій бізнес із веб-хостингу.

Маховик

Ви можете використовувати Маховик компанії White Label і продавати їхні послуги за власними цінами, і це теж на постійній основі. Ви отримуєте власну область керування клієнтами та платіжну систему, щоб почати кидати кубики з самого початку. 😉

Крім того, ви можете інтегрувати Stripe у білінгову систему, щоб платежі надходили безпосередньо на ваш банківський рахунок. Flywheel має чудову службу підтримки, яка допоможе вам на будь-якому етапі процесу. Вони доступні 24×7, щоб підтримувати вас.

Тут слід зазначити, що хостинг для торгових посередників Flywheel доступний як доповнення для будь-якого з їхніх планів. Це означає, що вам доведеться вибрати у них план веб-хостингу, а потім придбати надбудову White Label. Доповнення коштує 99 доларів США на місяць на додаток до звичайної плати за хостинг, яку ви сплачуєте.

ResellerClub

с ResellerClub’s Хостинг торговельного посередника Linux, ви можете розпочати роботу лише за 11,39 доларів США на місяць при виставленні рахунків за три роки та розпочати власний бізнес веб-хостингу. Досить легко налаштувати та керувати всіма своїми сайтами з однієї панелі керування.

Ось деякі з основних функцій, які вам потрібно знати:

 • Безкоштовні WHM і cPanel
 • Додаток встановлюється одним натисканням за допомогою Softaculous Installer.
 • Захищено CDN
 • Необмежена кількість облікових записів електронної пошти
 • Безкоштовний перехід від іншого хостинг-провайдера
 • Неперевершена швидкість сервера

Крім того, ви можете насолоджуватися суворою безпекою та командою підтримки, яка добре обізнана у будь-яких справах.

Висновок

Як зазначалося раніше, відкриття бізнесу торговельного посередника хостингу є досить прибутковим і, звичайно, не потребує жодних наукових досліджень. Без сумніву, наведені вище хостинг-провайдери – це те, з чого вам потрібно вибрати, щоб найкраще розпочати свою справу.