8 найкращих платформ бізнес-аналітики (BI) і аналітики у 2022 році

| | 0 Comments| 8:58 AM
Categories:

Бізнес-аналітика відноситься до тактики та технології, що використовуються фірмами для аналізу бізнес-інформації.

Бізнес-аналітика система дає вам історичну, поточну та прогнозну перспективу діяльності вашої компанії. Деякі основні функції технологій бізнес-аналітики

  • Звітність
  • Аналітика даних
  • складна обробка подій
  • Розробка приладової панелі
  • управління ефективністю бізнесу
  • Онлайн аналітична обробка

Оскільки з часом компанії накопичили величезні обсяги даних, останніми роками бізнес-аналітика набуває все більшого значення. За останні кілька десятиліть компанії автоматизували свої операції. Вони збирали дані та накопичували їх по дорозі, але вони ще не зрозуміли, як використовувати їх у змістовний спосіб.

Системи бізнес-аналітики — це спосіб взяти ці дані та агрегувати їх для отримання звітів різними способами, які дозволяють компаніям мати кращу видимість і розуміння операцій, а також надають більше значення тому, що ці дані означають.

ОСНОВНІ ВИСНОВКИ

  • Технічна інфраструктура, яка збирає, зберігає та аналізує дані компанії, називається BI.
  • BI аналізує дані та створює звіти та дані, які допомагають менеджерам приймати кращі рішення.
  • BI самообслуговування – це тип аналітики, який дозволяє людям без технічних знань отримувати доступ до даних і аналізувати їх.
  • Програмне забезпечення для візуалізації даних і онлайн-аналітична обробка є прикладами інструментів бізнес-аналітики.

А ось список 10 найкращих систем бізнес-аналітики для звітності та аналітики.

Microsoft Power BI

Швидкість прийняття Microst Power BI, а також той факт, що він настільки ефективно взаємодіє з продуктами Microsoft і що так багато організацій використовують продукти Microsoft, є основними причинами, чому power bi є номером один у нашому списку. Таким чином, цих двох факторів достатньо, щоб катапультувати його на вершину списку, але є кілька інших переваг, які також слід враховувати.

Порівняно з деякими іншими інструментами бізнес-аналізу, це також економічно ефективніше, ніж багато інших постачальників на ринку. Сам продукт дуже простий у використанні, подібний до багатьох продуктів Microsoft, а також має знайомий вигляд і відчуття. Окрім інтеграції з продуктами Microsoft, він також може інтегруватися з сотнями різних джерел даних, у тому числі джерелами даних, що не належать Microsoft, що є ще одним плюсом.

SAS Analytics

У порівнянні з деякими іншими інструментами BI в нашому рейтингу, SAS Analytics це продукт, який відносно простий у використанні та інтуїтивно зрозумілий, і це стосується не лише створення візуальних представлень та звітів. Безпека даних також досить сильна в продукті, тому, якщо ви намагаєтесь справді заблокувати дані та переконатися, що ви керуєте та контролюєте, як дані розповсюджуються та хто може переглядати що, sas справді ефективний у цьому. Існує також безліч перевірених алгоритмів на вибір.

Наприклад, є алгоритми, вбудовані в продукт, які можуть допомогти вам у розгортанні таких типів аналітики. Це деякі сильні сторони продукту, але давайте поговоримо про деякі його недоліки, наприклад, те, що це одне з найдорожчих рішень на ринку. У результаті sas зазвичай коштуватиме вам більше, ніж деякі інші системи на ринку. Якщо ви хочете взяти якісний текст і перетворити його на візуалізацію, звіт або аналітику, sas — не найкращий інструмент для вас.

  Виправлення Не вдається встановити безпечне з’єднання з Google Play Музикою

Таблиця

Таблиця використовується тисячами організацій у всьому світі, і частково причина того, чому tableau займає таке високе місце в нашому списку, частково полягає в тому, що візуалізація настільки сильна. Є так багато різних речей, які ви можете робити з візуалізацією даних, що важливо для багатьох організацій. Цей продукт широко використовується як інструмент бізнес-аналітики. Він дозволяє використовувати багато джерел даних, тому, якщо ви хочете підключити численні системи або низку систем для кількох джерел даних, Tableau може бути корисним інструментом.
Мобільний аспект Tableau також є досить сильним, тож якщо ви намагаєтеся переглядати або використовувати мобільні пристрої для доступу до цих звітів і візуалізацій, Tableau дуже добре справляється з цим, а також існує дуже велика спільнота та екосистема, яка підтримує цей інструмент.

Є також кілька слабких місць. По-перше, структура витрат є відносно високою; це коштуватиме вам більше, ніж деякі інші системи на ринку. По-друге, вартість відносно негнучка; з огляду на те, які типи ліцензування ми можемо обговорити для наших клієнтів, ми виявили, що tableau насправді важче обговорити, і ми неохоче надаємо знижки в ціні.

Sisense

Ще один продукт із значною спільнотою та кількома більшими організаціями Sisense. Деякі сильні сторони продукту включають той факт, що він легко налаштовується, тому його можна адаптувати відповідно до потреб бізнесу; це також справді інноваційний продукт у сфері BI; і він має гарний надійний архітектурний стиль, тож якщо ви прагнете об’єднати його з іншими рішеннями та зв’язати різні джерела даних на різних платформах, sisense — чудовий варіант.

Що стосується негативу, то їх також кілька. По-перше, існує величезна крива навчання, яка є типовою для більш надійних і складних інструментів, але це ціна, яку вам доведеться заплатити за такий рівень надійності та складності. Крім того, продукт повинен працювати на сервері Windows, щоб підтримувати його. Отже, залежно від стану вашого бізнесу чи архітектури вашого бек-офісу, це може бути чи ні.

Будівельники інформації

Порівняно з іншими бі-інструментами, Конструктори інформації є одним із найпростіших у використанні на ринку. Він надзвичайно гнучкий і простий у використанні. Звітування також надзвичайно легко настроюється, тому, якщо вам потрібні більше, ніж базові налаштування, ви можете налаштувати та внести більш широкі коригування бі-інструментів відповідно до ваших вимог.
Його також легко інтегрувати з іншими програмами через веб-фокус, отже, це деякі з переваг продукту.

  Як прив'язати обліковий запис Smite до Steam

Є кілька недоліків щодо вразливостей. Почнемо з того, що наступні випуски програми обмежують деякі з доступних можливостей кодування та функцій. По-друге, експортувати файли в кількох форматах важко; вона також має старий інтерфейс користувача, який не такий простий, як деякі інші системи на ринку; і, нарешті, обслуговування клієнтів не таке надійне, як деякі інші постачальники BI на ринку.

Oracle EPM

Oracle Enterprise Performance Management .

Oracle завжди була потужною в бізнес-аналітиці, починаючи з моменту придбання Гіперіон, поширена система, яка використовується для бізнес-аналітики, і з тих пір вони залишаються сильними в цьому просторі. Тепер, завдяки керуванню ефективністю підприємства, вони такі ж сильні, як і раніше, і цей продукт часто використовується великими підприємствами.

Це не складно встановити та налаштувати. Порівняно з іншими системами на ринку, простої відносно невеликі. Це комплексне рішення для бізнес-аналітики, тому воно дуже добре поєднується з основним рішенням oracle cloud erp або іншими продуктами Oracle, такими як система управління персоналом і ланцюгами поставок. Він також дуже добре поєднується з продуктами, не пов’язаними з oracle, але загалом рішення oracle cloud erp є найкращим.

Програмне забезпечення Tibco

Навіть якщо ви про це не чули, Tibco є широко використовуваним мережевим інструментом. Деякі з особливостей продукту включають той факт, що він надзвичайно настроюється, простий у використанні та має безліч опцій. Також легко відображати дані. Tibco чудово вміє об’єднувати дані з численних джерел і має великий досвід у цій галузі. Порівняно з іншими послугами та товарами, постачальник Tibco також забезпечує чудове обслуговування клієнтів.

Є кілька негативних ризиків, які слід враховувати. По-перше, хмарна пропозиція є відносно незрілою, особливо в порівнянні з іншими локальними та більш розвиненими типами систем у бізнес-просторі, тож це варто враховувати. Існує також проблема із синхронізацією та відносно повільним підключенням із кількох джерел даних, тому, якщо ви виявите, що для організації життєво важливо мати підключення в режимі реального часу з кількох джерел даних, це варто враховувати.

IBM Cognos

Іншим популярним продуктом бізнес-аналітики на ринку є Знавці IBM. Деякі з можливостей продукту включають можливість поєднувати численні пошуки в одному звіті та можливість створювати ярлики. Доступні настроювані інформаційні панелі, тож якщо вам потрібні унікальні візуальні представлення або інформаційні панелі для певних типів даних, це може бути дуже корисним. Крім того, звіти та формати звітів можна переглядати та представляти різними способами, і він має окрему тестову пісочницю.

Є кілька з них, що стосується ризиків або недоліків продукту. Перш за все, якщо ви шукаєте автоматичне моделювання, наприклад набори даних і звіти, це слабка сторона продукту, яку інші продукти можуть надати краще. По-друге, налаштування є відносно складним і дорогим, тому його буде трохи складніше підтримувати та може спричинити певні складнощі та витрати.

  Як вимкнути GPS на телефоні

SAP Business Objects

Бізнес об’єкти це послуга або продукт, які купили кілька десятиліть тому. І це може бути доступно як клієнтам SAP, так і клієнтам, які не є SAP. Хоча бізнес-об’єкти не єдиний доступний продукт бізнес-аналітики, він часто продається разом із s/4hana. Тепер одна з причин того, що бізнес-об’єкти займають дев’яте місце в нашому списку, полягає в тому, що вони надають широкий набір активів бізнес-аналітики. тому є багато різноманітних типів інтелектуального аналізу даних і прогнозної аналітики бізнес-аналітики, які ви можете виконувати з ним. Він також має дуже потужний користувацький інтерфейс і легко передавати інформацію за допомогою Microsoft Office.

Він має велику кількість спільних джерел даних, тому він може включати та інтегрувати дані з різних джерел. Особливо, якщо у вас є будь-які застарілі системи або інші системи за межами ваших основних корпоративних технологій. Нарешті, вона має достатню кількість гнучкості порівняно з іншими системами на ринку. отже, це хороший вибір.

Мікростратегія

Мікростратегія, надійний інструмент бізнес-аналітики, який використовують багато компаній, посідає останнє місце з кількох причин. Перш за все, він надає дуже потужні інформаційні панелі, що спрощує надання можливостей оглядової інформаційної панелі, які ви, можливо, шукаєте. Крім того, ви можете інтегрувати дані в межах свого підприємства, особливо якщо ви транснаціональна компанія з різними бізнес-підрозділами та місцезнаходженнями, що дає змогу вам мати централізовану видимість. Він також забезпечує аналітику даних у реальному часі, дозволяючи аналізувати дані під час їх збору.

У порівнянні з іншими рішеннями на ринку, вартість ліцензування є відносно високою. таким чином, це буде найдорожчий і один із найдорожчих планів. Існує несумісність між версіями, що ускладнює вивчення та розгортання в усій організації. Якщо ви використовуєте різні версії в різних частинах вашої установи або оновлюєтеся до новішої версії. Нарешті, підтримка розробки постачальником не така потужна, як деякі інші системи на ринку.

Заключна примітка ✍

Щоб отримати більше інструментів візуалізації даних, відвідайте. Існує безліч доступних матеріалів для навчання та розширення можливостей клієнтів щодо бізнес-аналітики. Існує багато різноманітних інструментів BI, які можна досліджувати та використовувати. Параметри стануть більш широкими та потужними, оскільки спільнота користувачів стане більш обізнаною. BI — це гнучкий і ефективний інструмент, який можна застосувати практично в будь-якій галузі. Зусилля компаній щодо обміну даними та співпраці зростатимуть, оскільки вони прагнуть стати більш керованими даними. Візуалізація даних стане ще більш важливою, оскільки команди та відділи співпрацюватимуть. Ця стаття є лише підказкою щодо вибору найкращого програмного забезпечення та інструменту бізнес-аналітики.