8 найкращих музичних сервісів Smart Link, якими можна скористатися сьогодні

Categories:

Щоб стати успішним артистом, уже недостатньо бути хорошим музикантом.

Вам також потрібно зосередитися на маркетинговій стратегії, і немає нічого кращого, ніж розумні музичні посилання, щоб керувати вашими маркетинговими та рекламними зусиллями.

Сьогодні перше враження має вирішальне значення для маркетингу вашої музики. Окрім брендингу та постійної присутності в Інтернеті, митці мають бути обережними щодо того, як і де вони представляють свої посилання.

Музичні розумні посилання можуть допомогти вам у просуванні музики, пропонуючи слухачам кілька варіантів прослуховування вашого треку, водночас надаючи вам аналітику та інші маркетингові атрибути.

Існує безліч потокових платформ – YouTube, Spotify і Apple Music, щоб назвати декілька. Сучасні слухачі розподілені між цими платформами випадковим чином. Тепер ви можете думати, як запропонувати вашій аудиторії посилання на всі ці веб-сайти. Саме тут вступає в гру музичне інтелектуальне посилання.

Smart Link — це URL-адреса, яку шанувальники можуть використовувати для автоматичного перенаправлення до улюбленого потокового сервісу. Зазвичай сервіси музичних розумних посилань пропонують вам веб-сторінку, яка містить усі ваші розумні посилання. Таким чином, це дозволяє аудиторії вибирати, звідки вони хочуть слухати або завантажувати вашу музику.

Ця цільова сторінка, що містить усі посилання на розумні сторінки, також функціонує як рекламна сторінка або візитна картка музиканта. Ви можете поділитися сторінкою та стежити за відвідувачами.

На відміну від звичайних URL-адрес, розумні посилання короткі. Він також використовує відповідні слова в посиланні, і, отже, аудиторія може легко це запам’ятати. Крім того, фірмова URL-адреса гарантує відвідувачам, що натискання цього посилання переведе їх на надійний веб-сайт.

Одним із прикладів розумного музичного посилання є https://lnk.to/albummirrorme. Натиснувши це посилання, аудиторія може перейти на сторінку, яка містить посилання на всі платформи, де альбом доступний для прослуховування.

Розумні посилання швидко реагують, і ви можете включити їх у всі формати пристроїв. Окрім посилань на потокові платформи, де доступні ваші треки, він також може відображати посилання для покупки дисків, майбутні події, списки відтворення та посилання на ваш профіль у соціальних мережах.

Цей потужний цифровий інструмент для маркетингу дає змогу надати людям легкий доступ до музики та, таким чином, збільшити кількість музичних потоків і продажів. Розміщуючи всі посилання на ваш профіль у соціальній мережі в одному місці, розумне посилання також допоможе вам розвинути базу шанувальників.

Використовуючи такі посилання, музиканти матимуть не лише чисту біографію, але й зможуть запропонувати приємні враження своїм слухачам. Коли ви створюєте розумне посилання за допомогою постачальника послуг, ви також отримуєте різноманітні аналітичні дані, наприклад загальну кількість відвідувань кожного посилання, демографічну аудиторію, рейтинг кліків тощо.

За допомогою цих даних ви можете краще зрозуміти свою аудиторію, наприклад, які послуги вони віддають перевагу. У результаті ви можете створювати індивідуальні кампанії для аудиторії в майбутньому.

#1. Ці посилання пропонують точні та надійні аналітичні дані про діяльність ваших підписників, які допомагають вам створювати маркетингові стратегії.

  Блокувати всі сторінки за допомогою Star Wars

#2. За допомогою цих посилань ви можете створити сторінку виконавця або лейбла, щоб відображати всі свої треки, дати туру та облікові записи в соціальних мережах.

#3. Ви також можете налаштувати ці посилання відповідно до потреб свого бренду та взаємодії з користувачем.

#4. Інтелектуальні посилання на сторінки також ідеально підходять для географічного просування подій шляхом імпорту ваших майбутніх подій.

#5. Ви можете зробити ці посилання доступними за допомогою QR-коду. Сканування коду переведе аудиторію прямо на вашу сторінку виконавця.

Як і слід було очікувати, останніми роками світова музична індустрія демонструє експоненційне зростання. Тому артисти повинні винайти інноваційні та креативні підходи, щоб привернути увагу максимальної аудиторії.

Хоча існує багато платформ, щоб продемонструвати свій талант і зв’язатися зі своїми шанувальниками, вам може бути важко вирішити, яким веб-сайтом чи посиланням поділитися зі своєю аудиторією. У той же час обтяжувати ваших підписників безліччю посилань не дуже гарна ідея.

Розумні посилання стали надзвичайно популярними серед музикантів, пропонуючи розумне рішення цієї головоломки. Вони можуть створити єдину цільову сторінку з посиланнями на всі сервіси потокового передавання музики, облікові записи в соціальних мережах і веб-сторінки.

Нарешті, вони можуть поділитися цим посиланням, звідки шанувальники зможуть отримати доступ до всього свого музичного вмісту. Розумним посиланням на цю сторінку можна поділитися в біографії соціальних мереж, описі відео YouTube, на форумах, у групах, в електронних розсилках, на візитних картках тощо.

Продавати музику легко, оскільки люди слухають пісні тисячі років. Але подкасти є відносно новим аудіоконтентом і потребують додаткової уваги, оскільки споживачі недостатньо обізнані. Отже, цільова сторінка вашого подкасту має бути інформативною та захоплюючою; і має містити легкодоступні посилання на програми для розповсюдження вмісту.

Wavve Link це спеціальний маркетинговий інструмент, який допомагає подкастерам збільшити кількість своїх шанувальників, аудиторії та, зрештою, прибутку. Це дає змогу створювати адаптивне інтелектуальне посилання для майбутніх або наявних подкастів.

На цільову сторінку можна включити такі активи:

 • Логотип бренду або зображення фрагмента контенту.
 • Назва подкасту та ім’я автора вмісту.
 • Короткий зміст подкасту.
 • Ваші ручки в соціальних мережах.
 • Значки з посиланнями на Spotify, YouTube, Slack тощо.

Іншими основними функціями посилань на цільову сторінку подкастів від Wavve Link є збір електронної пошти, аналіз слухачів, синхронізація епізодів і безкоштовне спеціальне посилання профілю Wavve Link.

Feature.fm

Feature.fm пропонує низку музичних маркетингових послуг разом із розумними посиланнями. Його послуги масштабовані. Отже, незалежно від того, чи є ви великим музичним підприємством, музичним маркетинговим агентством чи сольним виконавцем, веб-програма підходить для всіх аспектів.

Окрім надання послуг інтелектуальних посилань, він також дає вам доступ до всіх необхідних маркетингових інструментів, як-от набір для реклами, даних про аудиторію та сторінок дій.

Якщо говорити про посилання на музику, ви можете розмістити їх на динамічній цільовій сторінці, щоб взаємодіяти з шанувальниками, аналізувати поведінку аудиторії та збирати дані. Крім того, інтелектуальне посилання допоможе вам перенаправити свою аудиторію на різні онлайн-платформи розповсюдження музики, де доступні ваші пісні.

На рівні виконавця ви можете спробувати безкоштовний план із обмеженими послугами, як-от аналіз даних за 7 днів, попередні збереження початкового рівня та необмежену кількість інтелектуальних посилань.

  Як виправити помилку завантаження Hulu на PS4

Linkfire

Linkfire є ще одним надійним постачальником послуг, коли вам потрібно розповсюдити свої музичні альбоми в масах за допомогою інтелектуальних посилань на сторінки. Хмарна програма Linkfire дозволяє рекламувати товари, нові релізи, квитки на події тощо. Охоплюючи широкі маси, програма також збирає аналітичні дані про завантаження пісень, відтворення та продажі.

Linkfire пропонує артистам і компаніям чотири типи інтелектуальних посилань. Це:

 • Посилання на попередні випуски, щоб збільшити кількість потоків на дату випуску.
 • Маркетингові посилання допоможуть вам зробити вашу музику вірусною.
 • Є посилання «Біо», яке допомагає художникам демонструвати весь вміст на одній інтуїтивно зрозумілій цільовій сторінці з різними кнопками із закликом до дії.
 • Посилання Reward дає змогу вшановувати шанувальників і преміум-аудиторію секретним вмістом, безкоштовними товарами, купонами на знижку та конкурсами.

Linkfire пропонує різні плани передплати для окремих осіб, компаній і підприємств. Якщо ви новачок у музичному маркетингу, візьміть безкоштовну пробну версію для планів Starter або Pro та спробуйте інструмент.

Linktree

На відміну від своїх конкурентів, Linktree це грандіозний ринок для творчих людей, таких як музиканти, композитори, співаки тощо. Якщо у вас є профіль Linktree, вам не потрібно турбуватися про численні інтелектуальні зв’язки активів, інструментів або послуг.

Linktree генерує єдине посилання Біо для вашого творчого вмісту, товарів, профілю тощо. Ви можете розмістити посилання на сторінках соціальних мереж, підписах електронної пошти та веб-сайтах, щоб надати аудиторії без зусиль доступ до вмісту, квитків на події, конкурсів тощо.

Якщо ви плануєте широку маркетингову тактику та поширення інформації в офлайн-світі, ви можете зробити це за допомогою QR-кодів для друку для посилання Linktree Bio. Розмістіть друковані брошури так, щоб люди могли сканувати QR-коди та отримати доступ до вашого вмісту за допомогою смартфона.

Linktree також дозволяє монетизувати свою творчість, продаючи продукти чи послуги. Ви можете отримувати дохід від афілійованих маркетингових посилань, порад, продажу товарів, творчих послуг тощо.

ToneDen

с ToneDen, ви можете автоматизувати маркетингові завдання в соціальних мережах і більше зосередитися на створенні творчого контенту. Окрім різноманітних кампаній, костюмів та інструментів для підвищення поінформованості про ваш бренд у соціальних мережах, ви можете скористатися його автоматичним інструментом створення розумних посилань.

Таким чином, вам не потрібно наймати менеджера кампанії в соціальних мережах і ділитися своїми доходами. Натомість станьте власним менеджером з маркетингу за допомогою різних веб-додатків від ToneDen. Його інтелектуальний інструмент самообслуговування дозволяє створювати маркетингові посилання для:

 • Прямі трансляції
 • Подкаст
 • музика
 • Тур
 • Подія
 • Збір коштів

Маркетингові посилання міститимуть життєво важливі компоненти просування вмісту, такі як сервіси потокового передавання музики, користувацькі фрагменти відео/зображень, короткі посилання з тегами відстеження партнерів тощо. Під час запуску нового альбому чи пісні TonDen дозволить вам додавати попередні збереження в Apple Music, Spotify , YouTube Premium та інші програми для розповсюдження музичного вмісту.

Слухай це

Переспрямування шанувальників, аудиторії чи клієнтів на потрібні цільові сторінки може бути складним, якщо ви вдастеся до розповсюдження посилань вручну. Натомість зареєструйтеся на Listen.lt і використовувати автоматизоване та розумне перенаправлення споживачів вмісту. Ця платформа пропонує різноманітні налаштовані інтелектуальні послуги зв’язування для таких професій:

 • Лейбли звукозапису
 • Гурти
 • Розповсюджувачі музики
 • майори
 • Музиканти

Ця музична маркетингова платформа підтримує такі провідні програми для доставки музичного вмісту, як Google Play, YouTube, SoundCloud, Deezer, Spotify, iTunes і Apple Music.

  31 чудовий додаток для iPad для дітей

На Listen.It ви можете створити одне розумне посилання для наявного музичного вмісту, альбомів або попередніх випусків. Посилання переведе аудиторію на розумну цільову сторінку, де ви можете збирати аналітику трафіку, геолокалізувати свій вміст, запропонувати підтримку шанувальникам і відображати платформи для потокової передачі музики.

Слухайте. Це створює відповідальні посилання. Таким чином, одне посилання підходить для смартфонів, планшетів, ноутбуків, телевізорів і всіх інших типів екранів.

Посилювати

Хоча різні платформи пропонують інтелектуальне зв’язування музики за допомогою традиційних технологій Web 2.0, Посилювати йде на крок вперед, залучаючи Web 3.0. Для творців музики, які хочуть максимізувати свій дохід за допомогою NFT і криптовалют, а також традиційного маркетингу, Amplify є обов’язковим для спроби.

Це платформа, що належить спільноті. Члени спільноти взаємодіють для розробки дорожньої карти проекту, створення інструментів і навчання новачків. Amplify дає музикантам шанс збільшити обсяг заробітку за допомогою додатків для децентралізованого фінансування (DeFi) і NFT.

Оскільки інструмент заснований на спільноті, немає жодної плати за користування його послугами. Ви можете використовувати необмежену кількість сторінок із посиланнями, посилання на біографію, шаблони посилань, розширену аналітику, посилання для пожертвувань на сторінці, спеціальні субдомени та багато іншого.

Найпоширенішими послугами музичного маркетингу цієї платформи є Bio Links і Release Smart Links. Посилання «Біографія» дає змогу додавати профіль виконавця, вбудовування з Youtube/Soundcloud/Audiomack, спливаючі вікна запису електронної пошти, піктограми соціальних мереж тощо. Посилання на випуски дозволяють подібні функції, а також попереднє бронювання вмісту, інформацію про альбом тощо.

MusicJet

Музичний маркетинг — це креативність у вашому вмісті, цільовій сторінці та легкому доступі до соціальних мереж. MusicJet це ще один популярний інструмент, який дозволяє робити все це ефективно та економічно вигідно.

По-перше, ви можете спробувати цей інструмент для розповсюдження інтелектуального посилання на цільову сторінку вмісту. Розумна сторінка може містити різні компоненти, як-от інформацію про музику, квитки на події, підписку на ваш альбом через Spotify або Apple Music, сувеніри бренду тощо.

Ви також отримуєте інформаційну панель маркетингової аналітики, де ви можете керувати своїми маркетинговими кампаніями. Агенції чи компанії, які створюють музику, можуть використовувати цю інформаційну панель для керування багатьма виконавцями та їхніми кампаніями.

Найкраще те, що ви можете користуватися багатьма функціями безкоштовно протягом усього життя або підписатися на безстроковий пакет, щоб керувати до 25 виконавцями з одного облікового запису.

Підведенню

Наше детальне обговорення музичного розумного посилання допоможе вам зрозуміти основи розумного посилання. Існують десятки варіантів, і тут обговорювалися лише найпопулярніші імена.

Оскільки більшість платформ пропонують безкоштовні пробні версії, вам слід скористатися цим, перш ніж прийняти остаточне рішення. Тепер, коли ви знаєте, чого очікувати від служб інтелектуальних посилань, ви можете легко вибрати правильну послугу відповідно до своїх вимог.

Ви можете перевірити деякі з найкращих програм для створення музики.